Dodaj do ulubionych

Olbrychski won z Klanu!!!

11.01.13, 11:31
Czy tylko ja mam dość tego wątku? Co mnie obchodzi jego żona i córka w śpiączce? To jest zwyczajnie nudne. Łapię się na tym, że gdy widzę Olbrychskiego w Klanie nie mam ochoty oglądać dalej. Sceny z nim są przydługie i jak pisałem nudne. Jego biadolenie o wypadku, rodzinie która miał. Ehh, widać, że scenarzystom brakuje pomysłów. Zapowiadano odmłodzenie Klanu, a mamy nudnego dziadka który adoruje Grażynkę i odgrzewane wątki takie jak powrót Barbary czy tej całej Julii. Kto jeszcze powróci?
Obserwuj wątek
    • kappa77 Re: Olbrychski won z Klanu!!! 11.01.13, 19:00
      Fakt, wątek z Arkadiuszem - artystą jest wyjątkowo męczący. Olbrychski niby dobry aktor, ale jak cedzi te swoje kwestie, to po 5 sekundach się wyłączam.
      Nie mówiąc już o tym, że ten wątek kompletnie nic nie wnosi do fabuły i jest klasycznym "wypełniaczem" czasu antenowego. Ani nie budzi żadnych emocji, ani z postacią nie da się zbytnio identyfikować...
      Ale o czym ja w ogóle mówię, przecież to "Klan"...
      • greges58 Re: Olbrychski won z Klanu!!! 12.01.13, 00:19
        Olbrychski ???
        przecież to żaden aktor...
        dałaś sobie wmówić !
        i tyle.
        proste ?
        Dziękuję :)
        pozdrawiam ^^

gdyby nie filmy Wajdy, on i Komorowska byliby Nikim...
        Olbrychski " cedzi ", bo nauczył się tego na aktorskim bezrobociu,
        recytując wierszyki na chałturach w szkołach !!!
        a głupie licealistki mdlały na widok Kmicica ;)

P.S.
        Linda też nic nie umie - tylko cedzi przez zaciśnięte kły ?
        ;)
      • vandikia Re: Olbrychski won z Klanu!!! 11.01.13, 20:38
        ja sobie w tym sezonie klan właściwie darowałam, wyjątkowo nudny sezon
        jedyne co mnie trzyma to myśl, że Olka puści się z kolegą kuratorem, liczę też na sceny grozy z Norbertem
        w każdym innym wątku wieje NUDĄ
        w zeszłym roku sporo było mlodziezy - Boży, Kamili, Marty i uwodzenia syna Bolka, był Rutka z Zytą, coś się działo, o Olce i Norbercie nie wspomnę
        Klan oglądam od przypadku do przypadku ale ostatnio powiedziałam mężowi, że jak usłyszę jeszcze raz "sensej" wypowiadane przez nieudanego Pawełka to chyba rozwalę telewizor
        czyj to dzieciak, że mimo oczywistego antytalentu któryś już sezon tłucze w Klanie kasę, czy ci rodzice nie widzą, że robią dzieciakowi krzywdę?
    • kawa48 Re: Olbrychski won z Klanu!!! 14.01.13, 19:15
      Oglądając ten wątek to się zastanawiam czy jak się komuś wynajmuje mieszkanie to w umowie najmu umieszcza się zobowiązanie o integracji z lokatorem, wysłuchiwania jego problemów i dokarmiania go.
      • panna_beata Re: Olbrychski won z Klanu!!! 15.01.13, 11:06
        kawa48 napisała:

> Oglądając ten wątek to się zastanawiam czy jak się komuś wynajmuje mieszkanie t
        > o w umowie najmu umieszcza się zobowiązanie o integracji z lokatorem, wysłuchiw
        > ania jego problemów i dokarmiania go.

Właściciel wynajmowanego przeze mnie mieszkania przez jakiś czas systematycznie dopytywał, czy już mam chłopaka, i sam też mi go szukał... A tak serio, to ogromnie rozbawiła mnie powyższa wypowiedź, dziękuję za uśmiech na początku dnia :)
        --
        A po ślubie królewna żyła długo i szczęśliwie, a królewicz żył długo.
    • deczko Re: Olbrychski won z Klanu!!! 22.02.13, 13:34
      Masakra klanowa. Nie wiem czemu, ale Olbrychski strasznie drazni, tak jakby odcinal sie od reszty, nie zauwazylam tego np. w serialu gdzie gral woznego. Tutaj, deklamuje, zamiast mowic normalnie, moze sie po prostu zestarzal, albo za bardzo sie stara...
      --
      Deczko o sobie...
    • stary.inkwizytor Shatmach wyluzuj 22.02.13, 21:45
      shatmach bredzi:

>Co mnie obchodzi jego żona i córka w śpiączce?

A co mnie obchodzi, że ciebie nie obchodzi?
      Mnie obchodzi. I cieszę się, że do obsady serialu dołączył prawdziwy aktor.
      • shatmach Re: Shatmach wyluzuj 23.02.13, 15:19
        > shatmach bredzi:
        >
        > >Co mnie obchodzi jego żona i córka w śpiączce?
        >
        > A co mnie obchodzi, że ciebie nie obchodzi?
        > Mnie obchodzi. I cieszę się, że do obsady serialu dołączył prawdziwy aktor.

A ma Cię to obchodzić? Wyluzuj. Co najwyżej scenarzystów może. Prawdziwy aktor który nie potrafi stworzyć przekonującej postaci. Merle ciekawiej gra.
    • decybel20 Re: Olbrychski won z Klanu!!! 03.03.13, 18:20
      Po co ten Arkadiusz w Klanie?Postać ta nie wnosi nic nowego.Wręcz przeciwnie irytuje.Wygłasza
      jakieś zupełnie zbędne teksty, jakby ze Strindberga lub innych ponuraków skandynawskich.
      Sposób mówienia,cała gra nie pasują do tego serialu.
      Krótko mówiąc - Arkadiusz,kończ waść wstydu oszczędż.
    • decybel20 Re: Olbrychski won z Klanu!!! 02.04.13, 18:49
      Znowu ten Arkadiusz.Nudzi,widać nie ma pomysłu na tę niepotrzebną postać.Nie pasuje do serialu.Tu potrzeba młodych,nowych aktorów a nie geriatrii.Wyślijcie tego Arkadiusza z jego
      kufrem w daleką podróż i niech nie wraca,bo w Klanie nie jest potrzebny.
      Zróbcie to nim ostatni widz przestanie oglądać Klan.
        • 5andrzejm Re: Olbrychski won z Klanu!!! 06.11.13, 21:54
          w młodości ceniłem role młodego Olbrychskiego ( od "Popiołów"Wajdy poczynając przez wiele innych ról w filmach tego reżysera z genialną "Ziemią obiecaną" na czele,także z ról w Trylogii Sienkiewicza-Hoffmana, w filmach Zanussiego także) ale teraz nie zachwyca rolą Arkadiusza.Nic oczywiście nie mam przeciwko graniu w serialu starszych aktorów.Ale ta rola i postać Arkadiusza uważam za zbędną.Wchodząc w serialową fikcję-można dziwić się wciąż atrakcyjnie wyglądającej 50-letniej wdowie Grażynce,że aż tak ją zauroczył starszy aż o 20 lat sąsiad.Przy okazji roli Arkadiusza zauważyłem też że Olbrychski/Arkadiusz/ cały czas chodzi w koszulach bez kołnierzyka /ze stójką/.Rzecz gustu../ale to tak na marginesie/.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka