Dodaj do ulubionych

Powrót Daniela

13.09.15, 14:10
Ummm...dość charakterystycznego aktora wybrali do tej roli. Pominę może kwestię że jakoś niezbyt jest podobny do Tolaka, który wcześniej grał tą postać. Ale jak to ktoś złośliwie skomentował na forum poniżej "Przynajmniej łatwo uwierzyć że postać jest poważnie chora".

Tekst linka
Edytor zaawansowany
 • the_accidental 18.09.15, 18:37
  Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale czy jakieś x lat temu Daniel nie wyjeżdżał do Londynu z dziewczyną, która była w ciąży? Taka przystojna brunetka, jakby starsza od niego. Weronika chyba? Albo ja źle pamiętam, albo scenarzyści (bo ani słowa o tym w dialogach).
 • ikarr 19.09.15, 06:41
  Nie mylisz się, ale był tam jakiś wypadek i to dziecko zginęło (poroniła?). W każdym razie dawny Daniel (i aktor też) był całkowicie inny osobowościowo: miły, kulturalny, empatyczny wobec ludzi i świata, miał wdzięk, a przede wszystkim szanował matkę, rodzinę i w ogóle kobiety. Co to za dziwoląga emocjonalnego i fizycznego wprowadzili?? Przyjechał bez bagażu ze Stanów, nie kontaktował się od lat, a wiedział, gdzie Moni mieszka, wszedł jak do obory i już zostanie, uwielbiany przez NAGLE infantylną Monikę, która w robocie to nawet kotu nie przepuści niesubordynacji, a tu dorosłemu chamowi robi kanapki udekorowane jak dla przedszkolaka. Beznadziejny pomysł scenarzystów, absolutnie niewiarygodny. Niech sobie obejrzą stare odcinki Klanu i zobaczą, jak prezentował się Jakub Tolak, choć teraz to już musztarda po obiedzie.
 • latarnik88 19.09.15, 09:46
  On chyba jest w sekcie , tak myślę i to wysoko .Przyjechał wyrwać matce ostatni grosz.

  --
  czułe słówka
 • latarnik88 19.09.15, 10:34
  Daniel, w czasach licealnych, był w związku z Agatą obecną żoną Jacka Boreckiego.Mieszkali w malutkiej kawalerce zakupionej
  przez obie rodziny.A w Londynie ,Weronika będąc tuż przed rozwiązaniem , jechała taksówką , która zderzyła się z innym pojazdem i dziecka nie udało się uratować .Wszyscy bardzo to przeżyli.
  Przyjechał chyba z Australii , mowa była o Sydney.  --
  czułe słówka
 • ami_lii 21.09.15, 18:23
  W sekcie? Przecież on już w był sekcie - nawet Ela o tym niedawno wspominała. Ale to był gdzieś na samym początku serialu? Bardziej bym uwierzyła że on ma jakieś problemy z narkotykami, przecież to jak on się odnosi do Moniki i Feliksa to jest niewiarygodne.
 • latarnik88 22.09.15, 15:25
  Ja przewiduję taki scenariusz: Małgosia zostanie zwerbowana do sekty , której guru okaże się Daniel.W pewnym momencie spotkają się .Małgosia jest pasierbicą jego pierwszej miłości Agaty.Nie wiem czy to pomoże Małgosi ,
  ale uratuje ją Agata.

  --
  czułe słówka
 • kemot97 22.09.15, 20:14
  dokladnie o tym samym pomyslalem
 • sfi 04.10.15, 11:34
  Ten wątek z powrotem Daniela jest trochę z czapy. Całe to zachowanie Moniki, jego powrót ni stąd ni zowąd, itp. A ten aktor to wyjątkowy wymoczek i wypłosz moim zdaniem.

  Piszecie o byłej dziewczynie Daniela jako o brunetce. Brunetką była ta dziewczyna z wioski, gdzie Moni miała wiejską chatę. Oni chyba zerwali i potem była blondynka w warkoczu. Ja pamiętam taką blondynkę w warkoczu, która moim zdaniem wyglądała bardzo poważnie i staro. Ta aktorka, mimo że młoda, miała po prostu taką urodę moim zdaniem. I ona chyba była żoną, ta brunetka była przed nią, i była tylko dziewczyną.

 • latarnik88 04.10.15, 14:48
  Pierwszą dziewczyną Daniela była Agata , mieszkali razem kilka lat w malutkiej kawalerce , kupionej przez
  rodziców obojga.
  Faktycznie była dziewczyna na wsi , która trochę biegala za Danielem , był też jej brat.
  Żoną byla Weronika , starsza od Daniela z 10lat , brunetka , wyjechali do Londynu , poczęli dziecko met.IV,
  niestety wypadek samochodowy zrujnował ich życie , ciężarna żona przeżyło , dziecko nie.
  Ten obecny Daniel jest b.brzydki , z twarzy i figury , chudy taki i ma taki dziwny sposób wypowiadania się.

  --
  czułe słówka
 • latarnik88 04.10.15, 17:13
  Tak , przypomniałam sobie dziewczynę , blond warkocz , dołek w brodzie , chyba krążyła wobec Daniela , ale
  dokładnie nie mogę przyporządkować jej historii serialowej.

  --
  czułe słówka
 • sfi 04.10.15, 20:27
  Katarzyna Stanisławska
  www.kulturalna.warszawa.pl/osoby,1,1170,Katarzyna_Stanis%C5%82awska.html?locale=pl_PL
 • sfi 04.10.15, 20:29
  Daniel Ross – zakażony wirusem HIV podczas pobytu w USA (na farmie sekty), zmaga się z chorobą. Po rozstaniu ze swoją pierwszą miłością, Agatą Wilczyńską (Maria Niklińska), próbował szczęścia z Ewą Tomicką (Katarzyna Stanisławska). Jednak małżeństwo to zakończyło się fiaskiem. Przez długi czas pozostawał pod wpływem apodyktycznej i surowej matki, jednak mimo jej sprzeciwu wyjechał do Londynu i ograniczył z nią kontakty. Wraz z Weroniką otworzył w Londynie biuro turystyczne. Powrócił do Polski i nie akceptuje związku swojej matki.

  Źródło
  pl.wikipedia.org/wiki/Klan_%28serial_telewizyjny%29
 • prawie_prawniczka 21.10.15, 22:15
  Też mi przyszło do głowy, że Daniel jest w sekcie. Natomiast obstawiam, że to nie jest syn Moniki. Ktoś się podszywa pod niego, uzyskał informacje o prawdziwym Danielu i jego zdjęcia z matką. Pytanie tylko gdzie jest prawdziwy Daniel? Czy żyje?Ciekawi mnie kiedy i w jaki sposób dojdzie do zdemaskowania farbowanego lisa? Zastanawia mnie też czy lewy Daniel zdąży naciągnąć Monikę na kasę lub zafundować jej porządną traumę?
 • jack_orlando 22.10.15, 16:02
  w sensie, że cała rodzina, łącznie z moniką, nie wiedzą jak wygląda Daniel? trochę naciągane. chyba że w scenariuszu daniel uległ wypadkowi i wrócił do polski po operacji plastycznej, bo przyznam że nie jestem na bieżąco.
 • madopar50 25.10.15, 09:21
  Strasznie nie sympatyczny wymoczek.
  --
  Nie czuję się odpowiedzialny za słowa, bo i tak nikt mnie nie słucha.
 • latarnik88 27.10.15, 17:43
  Daniel nie leczy się , bo to zdrowy sekciarz ,który przybył podbić Europę /Polskę .
  Prawdziwy Daniel cierpi w zamknięciu .

  --
  czułe słówka
 • jack_orlando 30.10.15, 16:34
  to Monika nie wie jak jej syn wygląda?
 • madopar50 03.01.16, 11:30
  ona już mało co wie.

  --
  Nie czuję się odpowiedzialny za słowa, bo i tak nikt mnie nie słucha.
 • agnes835 06.01.16, 12:55
  A ja jakoś nie przepadam za tą postacią, chociaż wcześniej, jak był inny aktor to miło się go oglądało
 • ikarr 28.01.16, 16:24
  Chyba go wyautowali!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka