Dodaj do ulubionych

Co będzie po wakacjach

20.06.17, 21:35
a w ogóle, jak długo będzie się ciągnął "Klan"? Aż umrą obecni aktorzy średniego pokolenia czy może następne 500 lat?

Zaproponujcie jakieś ciekawe wątki. W razie czego "Klan" je i tak schrzani.

Edytor zaawansowany
  • taki-sobie-nick 26.06.17, 00:27
    Uch, co za erupcja pomysłów.
  • sfi 29.06.17, 20:26
    Na pewno będzie pociągnięty wątek ojca Borysa i córki Bronisława, którzy nagle okażą się klientami Rafalskiego lub przyjaciółmi Bolka.
    Ach, jaka ta Warszawa jak zwykle mała ;)
  • taki-sobie-nick 29.06.17, 21:47
    sfi napisała:

> Na pewno będzie pociągnięty wątek ojca Borysa i córki Bronisława, którzy nagle
    > okażą się klientami Rafalskiego lub przyjaciółmi Bolka.
    > Ach, jaka ta Warszawa jak zwykle mała ;)

[img]http://s3.flog.pl/media/foto/2169895_podlaska-wies.jpg[/img]
  • taki-sobie-nick 29.06.17, 21:48
    s3.flog.pl/media/foto/2169895_podlaska-wies.jpg
  • daria.roz 27.07.18, 15:25
    Myślę, że tak samo długo jak Moda na sukces :p
  • dolmadakia 03.08.18, 19:19
    Ale wyobraźmy sobie życie bez "Klanu".... ja nie potrafięęęę...
  • quba 01.05.19, 02:06

Ja też nie potrafię bez Klanu. Oglądam pasjami, i przeżywam perypetie bohaterów, większość lubię, ale jakoś nie mogę się przemóc, by polubić łysawego pijaka z sąsiedztwa Chojnickich. Na dodatek ten stary fajans próbuje poderwać młodziutką, niegłupią, fajną Dominikę. Nieeeeee! To nie może się udać! W żadnym wypadku! Ja się nie zgadzam!!!

--
    Tradycja to dąb, który tysiąc lat rósł w górę. Niech nikt kiełka małego z dębem nie przymierza. Tradycja naszych dziejów jest warownym murem, to jest właśnie kolęda, świąteczna wieczerza... To jest ludu śpiewanie, to jest ojców mowa, to jest nasza historia, której się nie zmieni. A to co dookoła powstaje, od nowa, to jest nasza codzienność, w której my żyjemy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka