Dodaj do ulubionych

Nie będzie już cioci Stasi

15.08.18, 03:19
Zmarła przedwczoraj aktorka-Pani Kazimiera Utrata (86l), która od 18 lat odtwarzała w serialu rolę cioci Stasi- uchodźczyni z Kazachstanu, którą przygarnęła najpierw Ela Chojnicka z mężem, potem wyszła za mąż za Jeremiaszka zamieszkując z nim.
Odtwarzana przez nią postać to bodaj najbardziej pozytywna postać całego serialu z jej dobrodusznością, empatią do wszystkich, służeniem pomocą-taka sympatyczna osóbka.
I te jej słynne już powiedzonka- "Bożesz ty mój","To ja naparzę czaju" "Toż ja ulepiła pielemienie".
Będzie jej brakowało, ciekawe jak scenarzyści postąpią z tą postacią w serialu.

Edytor zaawansowany
  • latarnik88 15.08.18, 15:58
    Ano nie będzie.Pan Jeremiasz ostatnio chorował , chyba nawet do szpitala trafił a żona mu dzielnie jedzenie donosiła , bo on tylko
    domowe wcina.O siebie nie zadbała , wszystkim pomagała i odeszła po cichu.
    A wujek Stefan ciagle żyje , chociaż aktor Kamas dawno w grobie spoczywa.

--
    czułe słówka
  • 3fanta 15.08.18, 20:16
    Będzie tak,że zmarła na coś w czasie wakacji.

--
    [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/klz9piqv3bf14lza.png[/img][/url]
  • quba 15.04.19, 21:12
    Strasznie mnie wkurza, kiedy scenarzyści udają, że Cioci Stasi nigdy nie było.
    Wszak należy się Pani Kazimierze pożegnanie na łamach serialu na łamach serialu .
    Tak samo Babcia w Rodzince. Zmarła nagle z powodu wylewu aktorka Pani Halina Skoczyńska. nie powiedzieli słowa. Skasowali wątek. A przecież Dziadek żyje.
    Czyste chamstwo.

--
    Tradycja to dąb, który tysiąc lat rósł w górę. Niech nikt kiełka małego z dębem nie przymierza. Tradycja naszych dziejów jest warownym murem, to jest właśnie kolęda, świąteczna wieczerza... To jest ludu śpiewanie, to jest ojców mowa, to jest nasza historia, której się nie zmieni. A to co dookoła powstaje, od nowa, to jest nasza codzienność, w której my żyjemy.
  • ikarr 16.04.19, 09:05
    Zgadza się, Za to pożegnali fikcyjną postać Doroty Lubicz w 5 kolejnych odcinkach Klanu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka