Dodaj do ulubionych

Koh Chang - hotel??

IP: *.centertel.pl 02.10.11, 14:34
Witam
Przegladam hotele na Ko Chang i jestem skołowana który, przy jakiej plaży itd.
Może mi doradzicie ... zależy mi na pięknej plaży, najlepiej by kompleks hotelowy składal sie z chatek tuż przy plazy.
A może jakas inna wyspa ale taka zeby mozna bylo dość łatwo dostac sie potem do Bangkoku. Planuje przylot do Bangkoku, potem Kambodze i wymyslilam ze w drodze powrotnej bedzie kilka dni na relax wlasnie na Ko Chang.
Edytor zaawansowany
  • Gość: olek IP: *.play-internet.pl 02.10.11, 16:39
    wpisujesz w google frazę " nazwa hotelu tripadvisor" - czytasz opinie i oglądasz prawdziwe zdjęcia
  • Gość: tta IP: *.centertel.pl 02.10.11, 21:28
    dzieki za rade :))))))))))))))
    trip.. , check.. i inne juz obejrzane ... ale chyba za duzy wybor . W tej mnogosci ofert mozna sie pogubic... wiec stad moje pytanie.. moze ktos podpowie i wtedy skoncentruje sie na jaks 5 hotelach
  • Gość: pszczzola IP: 194.196.236.* 03.10.11, 13:46
    Ja byłam na Ko Chang w lutym tego roku, może coś podpowiem. Jakiego typu miejsca szukasz? Spokojnego na uboczu, bardziej rozrywkowego czy coś po środku oraz w jakim standardzie ma być hotel? Najładniejszą plażą jest Lonely Beach na południowym wschodzie (piękna plaża z palmami, podrzędne chatki i jedna knajpa z hamakami nad samym brzegiem morza). My jednak zatrzymaliśmy się na White Sand Beach (Cookies Hotel) a na Lonely Beach jeździliśmy skuterem. White Sand Beach także ładna, ale już bardzo komercyjna tzn. mnóstwo hoteli i restauracji. Mimo wszystko nadal jest bardzo przyjemna i spokojna. Bardziej rozrywkowa jest plaża na południa od White Sand Beach. Musiała bym na mapę zerknąć, aby sobie nazwę przypomnieć. Mogę to zrobić jak tylko napiszesz, czego oczekujesz.
  • Gość: pszczzola IP: 194.196.236.* 03.10.11, 13:49
    Jednak źle napisałam. Lonley beach jest na zachodnim wybrzezu. A nazyw tej ślicznej plazy na wschonim nie mogę sobie przypomnieć. Sprawdzę jak będzie potrzeba.
  • Gość: tta IP: *.centertel.pl 03.10.11, 20:17
    zależy mi raczej na "rozrywkowej" plaży. Na odludziu bym zgłupiala :) poniewaz nie lubie ogolnie lezec na plazy
    Własnie ludziki polecają na ogół Lonely Beach i jeszcze Bang Bao
  • Gość: olek IP: *.play-internet.pl 03.10.11, 22:51
    jakie ceny są na Ko Chang ?

ile wypożyczenie skutera ?
    czy da się zjeść za 40 THB ?
    czy znajdę nocleg za 300 THB ?
  • Gość: pszczzola IP: 194.196.236.* 04.10.11, 14:12
    To są ceny raczej z Bangkoku a na Ko Chang jest sporo drożej. Nocleg za 300THB to widziałam tylko w chatkach na Long Beach (to ta ładna plaża na południowym wchodzie, już mi się nazwa przypomniała). Mój hotel kosztował ok. 2000 za 2 osoby. Rezerwowałam jeszcze w Polsce i dobrze, bo na miejscu nie było już miejsc. Ponieważ na Ko Chang dotarliśmy wieczorem 1 dzień wcześniej musiałam wziąć dodatkowy nocleg (w naszym hotelu nie było miejsc). Nas White Sand Beach interesowała. Najtańszy nocleg kosztował 1800THB a hotelik był bardzo słaby. Może inne plaże sa tańsze.

Lonley Beach ma opinie najbardziej rozrywkowej, ale ja tam wieczorem nie byłam, więc się nie wypowiem. Podobnie Bang Bao. Mi White Sand Beach się podobało, jest tu najwięcej restauracji które wieczorami jak woda odpływa rozstawiają się na dłuuugiej plaży. Niektóre bardzo klimatyczne, czasem jest jakaś muzyka na żywo. Klubów tu nie ma jedynie parę barów na granicy miejscowości, ale to takich spod czerwonej latarni. Restauracje za to bardzo przyjemne.

Jak będziesz szukał noclegów sprawdź lokalizację. Wokół wyspy biegnie jedna droga. Ta strona od morza jest ładniejsza i droższa. Druga strona tańsza. Na skuterze zjeździliśmy całą wyspę i tak szczerze to nie widziałam żadnych przyjemnych domków wzdłuż drogi (były ale nieciekaw). Nad brzegiem morza, owszem ale cena też odpowiednio wyższa.

Cen posiłków nie mogę sobie przypomnieć alby było to sporo więcej niż 40THB (mówię oczywiście o White Sand Beach). Z tego co pamiętam to 80THB to minimum ale w niezbyt ciekawym i czystym miejscu. W restauracjach ceny od 140THB w górę a ryby i krewetki królewskie 400THB w górę.

Wypożyczenie skuter coś między 200 a 300THB (już dokładnie nie pamiętam).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka