Dodaj do ulubionych

wakacje zycia

16.02.15, 21:12
Witam wszystkich.jak widać nie było chętnych na grupowy wyjazd wiec poleciał em sam ale na miejscu poznałem grupę polaków i było świetnie.
Teraz mam znów okazję jechać w to samo miejsce ale pociągiem tylko dla naprawdę chętnych i zainteresowanych.planuje wyjazd pod koniec grudnia 2015 roku z wawy do Moskwy i z tamtąd bezpośrednio do Pekinu przez ułan
Bator z Pekinu jest również pociąg bezpośredni do Wietnamu Hanoi gdzie można się parę dni zatrzymać i zwiedzić. Dalej to przez laos do Bangkoku trochę przez dżunglę na słoniach i jakimś pickapem sama przyjemność bo kolei do thajlandi nie ma.ma.po przybyciu na miejsce zostaje 2 miesiące. A do polski samolot.jezeli znajdzie się ktoś chętny i odważny któremu nie zależy na czasie.to proszę o kontakt mailowy
bogdanspanny@gmail.com.
Obserwuj wątek
      • kornuto Re: wakacje zycia 02.03.15, 19:49
        Dzięki ale myślę że to nie dojdzie do skutku i będę musiał lecieć samolotem ponieważ mam marne szanse znaleźć kogoś na tak długa podróż a samemu 3 tygodnie w pociągu to może się w głowie pocieszać .pozdrawiam i dzięki za odpowiedź.
      • kornuto Re: wakacje zycia 14.03.15, 17:34
        Dzięki za info ale zwiedzanie mam z głowy zwiedzilem cala Azję a poza tym mieszkam na stałe w pattaya tylko czasem lecę do polski i szukam osób chętnych na podróż lądową bo na Syberii i Chinach jeszcze nie bylem
        • simon_r Re: wakacje zycia 17.03.15, 09:58
          Odpowiadasz spamowi z intopassion... już przestali spamować GL to się na GW przerzucili :)

--
          ------------
          Grecja Turcja i inne relacje z podróży

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka