Dodaj do ulubionych

Rosja popiera ludobójstwo

04.02.12, 18:04

Sława!
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,11088632,Napiecie_rosnie__Co_wydarzy_sie_na_szczycie_Rady_Bezpieczenstwa.html
Po porannym ataku sił rządowych na syryjskie miasto Hims i dramatycznym apelu Syryjczyków o pomoc, sytuacja na arenie międzynarodowej staje się coraz bardziej napięta. Tunezja w proteście przeciw "krwawej masakrze" wydala syryjskiego ambasadora, aktywiści wzywają do okupowania placówek Syrii na całym świecie, Siergiej Ławrow grozi skandalem na forum ONZ. Szczyt trwa, porozumienia wciąż brak.

Fot. Sang Tan AP
Brytyjscy kryminolodzy pracują w budynku ambasady Syrii w Londynie

Fot. MOHAMED ABD EL GHANY REUTERS
Zniszczona ambasada w Egipcie

Fot. MICHAELA REHLE REUTERS
Hillary Clinton i Siergiej Ławrow tuż przed spotkaniem w cztery oczy w Monachium
więcej zdjęć
ZOBACZ TAKŻE
Syryjska armia atakuje miasto. A Rosja grozi "skandalem" w ONZ
"Syria się wykrwawia. Wszystko zmierza w stronę straszliwej wojny domowej" [KOMENTARZ]
Rosjanie wysłali broń dla Syrii
Trwa szczyt. Ławrow: porozumienie możliwe, jeśli...>>

W Syrii wciąż trwają brutalnie tłumione protesty przeciwko reżimowi prezydenta Baszara el-Asada. Dzisiaj nad ranem wojsko zbombardowało niepokorne miasto Hims . W ostrzale zginęło kilkuset cywili: kobiet, mężczyzn i dzieci, kilkuset innych zostało rannych. Sytuacja w mieście jest bardzo zła, szpitale nie są w stanie pomóc poszkodowanym.


"Domagamy się, by Rosja potępiła reżim"

Po tym ataku opozycyjna Syryjska Rada Narodowa wystosowała dramatyczny apel: "Zróbcie coś, zatrzymajcie rozlew krwi niewinnych Syryjczyków. Domagamy się, by Rosja zmieniła stanowisko ws. działań syryjskiego reżimu. Domagamy się, by potępiła reżim i uznała go odpowiedzialnym za masakry. Domagamy się zaprzestania zabijania w Syrii. Domagamy się prawa do demokratycznego wyboru władz, które zapewnią nam wolność i godność".

Syryjczycy zwracają się do Rosji, bo ta jest przeciwna przyjęciu przygotowanej przez Maroko, a popieranej przez kraje Zachodu rezolucji potępiającej reżim. Głosowanie nad rezolucją może odbyć się już na dzisiejszym posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa ONZ, ale apele płynące z Hims nie zmieniły zdania Rosji. Rano szef MSZ, Siergiej Ławrow, zagroził "skandalem" i jasno zaznaczył, że rezolucja w obecnym kształcie jest dla Moskwy nie do przyjęcia.

Wypowiedź Ławrowa wywołała natychmiastową reakcję USA. Doszło do spotkania szefa rosyjskiego MSZ z sekretarz stanu Hillary Clinton. Po rozmowie dyplomaci ogłosili, że dyskusja była "bardzo ożywiona". - Wciąż mam nadzieję, że Rosja zagłosuje za rezolucją - powiedziała Clinton. Jak będzie? Nie wiadomo. Ławrow ogłosił tylko, że 7 lutego wybiera się z wizytą do Syrii na spotkanie z el-Asadem.

Tunezja wyrzuca ambasadora

Inne państwa są mniej zachowawcze. Francja oficjalnie potępiła syryjskie władze za "kolejny akt barbarzyństwa" i zaapelowała do ONZ o działanie. Przedstawiciel Francji zaznaczył, że państwa, które blokują rezolucję, będą dźwigały "ogromną odpowiedzialność".

Tunezja wydaliła z kraju ambasadora Syrii. Prezydent Tunezji ogłosił na Facebooku (!), że państwo wszczęło już odpowiednie procedury, by wycofać uznanie dla reżimu el-Asada jako prawowitych władz Syrii. - Jedynym rozwiązaniem kryzysu w Syrii jest odejście el-Asada - napisał prezydent.

Ataki na ambasady

Na Twitterze krążą apele o okupowanie ambasad Syrii na całym świecie. Syryjskich aktywistów wspiera m.in. grupa Anonymous, która protestujących nazywa "braćmi". Efekty już są. Demonstranci zaatakowali placówki Syrii w Londynie, Kairze, Atenach i Kuwejcie.
Forum Słowiańskie
gg 1728585
Edytor zaawansowany
 • anton_pl 05.02.12, 08:27
  Jakie ludobójstwo jak ci cywile strzelają do wojska?, raczej wojna domowa...
  --
  blogcenzurowanyantona.blox.pl/html
 • ignorant11 06.02.12, 17:32
  anton_pl napisał:

  > Jakie ludobójstwo jak ci cywile strzelają do wojska?, raczej wojna domowa...

  Asad jest badyta i nalezy go powiesic.


  --
  Sława!
  Forum Słowiańskie
  gg 1728585
 • ignorant11 06.02.12, 17:33
  anton_pl napisał:

  > Jakie ludobójstwo jak ci cywile strzelają do wojska?, raczej wojna domowa...

  Asad jest badyta i nalezy go powiesic.

  A Rosja haniebnie broni zbrodniarza mordujacego tysiace cywili.  --
  Sława!
  Forum Słowiańskie
  gg 1728585
 • zefel-knefel 07.02.12, 11:02
  Trzeba znac specyfike Syrii!
  Ten kraj to wlasciwie dyktatura mniejszosci, bo muzulmanie sunnici stanowia tam okolo 3/ 4 ludnosci i maja niewiele do powiedzenia, a 1/4 to alawici/chrzescijani/ druzowie. Tak sie sklada, ze Assadowie to wlasnie alawici. Wiekszosc oficerow i elity to wspolwyznawcy Assadow, a niemal cala armia i sluzby specjalne sklada sie z alawitow, chrzescijan i druzow. Tak wiec do muzulmanie strzelaja alawici/ chrzescijanie i druzowie!
  Dla muzulmanow alawici i druzowie to heretycy- gorzej niz chrzescijanie i zydzi, ktorzy jednak uwazani sa za "ludzi ksiegi"
  wp.planetaislam.com/bidah-innowacje/druzowie-alawici/


  Sam Assad moze i oddalby wladze, bo kupe kasy ma, zona pochodzi z Londynu, a on sam wiele lat spedzil wlasnie w Wielkiej Brytanii. Tyle tylko, ze jego alawickie otoczenie nigdy sie na to nie zgodzi, bo gdy muzulmanie wygraja to zwyczajnie i ich wszystkich wyrzna. Zreszta ci "pokojowi" demonstranci niczego nie ukrywaja, bo wprost wypisuja na transparentach haselka typu " wyrzniemy chrzescijan" czy "chrzescijanie won do Europy".

  Co sie stanie po upadku Assada? W sasiednim Iraku do 2003 roku , czyli za Saddam zylo sobie w miare spokojnie 1-1,5 mln chrzescijan. Teraz jest ich 200- 500 tys, bo reszte wyrznieto albo przepedzono w czasie demokratycznych rzadow.
 • ignorant11 07.02.12, 12:30
  zefel-knefel napisał:

  > Trzeba znac specyfike Syrii!

  Sława!

  Nie przesadzajmysmile)

  Ilez to straszono, ze tylko komunizm i niesławny i zbrodniczy cccp i układ warszawski stabilizuje pokoj swiatowy i europejski...

  a teraz okazuje sie wszyscy zapomnieli o imperium zła i nawet jeszcze bardziej zapomnieli o porzadkach europejskich z XIXw, które tez podobno jako jedyne gwarantowały pokoj europejski i stabilizacje.

  A tu mamy komunizm i dawne imperia na smietniku historii i nkit za nimi nie teskni...

  Forum Słowiańskie
  gg 1728585
 • zefel-knefel 07.02.12, 13:19
  Czy sie komus podoba, czy nie, to rezim Assada jest jedyna zapora przed fundamentalizmem islamskim. Upadnie Assad to w Syrii bedzie straszliwa masakra. W Iraku chrzescijanie w duzo mniejszym stopniu popierali Husajna niz ci w Syrii, a i tak upadek dyktatora zakonczyl sie dla nich rzezia i wypedzeniami. Demonstracje tlumi glownia Gwardia Republikanska, w ktorej w ogole nie ma muzulmanow, a 100% oficerow to alawici.

  ekai.pl/wydarzenia/komentarze/x36433/chrzescijanie-opuszczaja-irak/


  W Egipcie demogratyczne wybory wygrali fanatycy islamscy z jeszcze wiekszymi fanatykami.

  www.rp.pl/artykul/69992,795763.html
 • zefel-knefel 07.02.12, 13:22
  ignorant11 napisał:

  > a teraz okazuje sie wszyscy zapomnieli o imperium zła

  Wielu nie pamieta, ze jeszcze 100 lat temu Konstantynopol i cala wschodnia Turcja to byly tereny w wiekszosci chrzescijanskie
 • barry.kent14 11.12.14, 20:26
  ignorant11 napisał:


  >
  > Nie przesadzajmysmile)
  >
  > Ilez to straszono, ze tylko komunizm i niesławny i zbrodniczy cccp i układ wars
  > zawski stabilizuje pokoj swiatowy i europejski...
  >
  > a teraz okazuje sie wszyscy zapomnieli o imperium zła i nawet jeszcze bardziej
  > zapomnieli o porzadkach europejskich z XIXw, które tez podobno jako jedyne gwar
  > antowały pokoj europejski i stabilizacje.
  >
  > A tu mamy komunizm i dawne imperia na smietniku historii i nkit za nimi nie tes
  > kni...
  >
  > Forum Słowiańskie
  > gg 1728585

  Kto jest ludobojca? Kogo sobie USA i ich sojuszcznicy wyhodowali w Syriii? Kim sie okazali ci "pokojowi demonstranci"?

  wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Gen-Waldemar-Skrzypczak-Zachod-jest-odpowiedzialny-za-powstanie-organizacji-terrorystycznej-ISIL,wid,16829824,wiadomosc.html?ticaid=113f65
  Były dowódca polskich wojsk lądowych gen. Waldemar Skrzypczak wskazuje, że to Zachód jest odpowiedzialny za powstanie organizacji terrorystycznej ISIL, operującej w Syrii i Iraku. - To Amerykanie ich szkolili i wyposażali w broń do walki z reżimem Asada. To, co zrobili, jest jak powolne samobójstwo - ocenia.
 • zefel-knefel 07.02.12, 13:35
  "Wiadomo, że do protestujących przyłączyła się część wojska, póki co niezbyt wielka. Niemniej jednak tu i ówdzie pojawiają się informacje, że coraz więcej żołnierzy i policjantów, którym rozkazano brutalnie rozprawiać się z buntownikami albo przechodzi na ich stronę, albo (częściej) po prostu dezerteruje. Wciąż jednak liczba dezerterów jest zbyt mała, by zagrozić reżimowi. Szacuje się, że spośród 300 tys. poborowych służących w syryjskiej armii do tej pory zdezerterowało jakieś 10 tys., a więc niespełna 3%. To za mało, by zbrojne ramię dyktatury miało się rozpaść. Trzeba tutaj mieć na uwadze, że aż 80% korpusu oficerskiego syryjskich sił zbrojnych stanowią lojalni wobec reżimu alawici. Również liczba alawitów w gronie podoficerów i zawodowych żołnierzy w syryjskiej armii jest nieproporcjonalnie wysoka. Jest to wynikiem świadomej wieloletniej polityki „dynastii” Assadów, którzy w ten sposób chcieli zminimalizować niebezpieczeństwo buntu armii. Jak dotąd ta strategia się sprawdzała. Zresztą do tłumienia buntu Damaszek konsekwentnie używa przede wszystkim Gwardii Republikańskiej w całości składającej się z alawitów, nie mających wielu skrupułów w strzelaniu do swoich rodaków wyznających sunnicką gałąź islamu. Elitarna 4. Dywizja armii syryjskiej, która też bierze udział w tłumieniu rebelii również jest zdominowana przez alawitów. Według rebeliantów w tłumieniu protestów biorą udział także snajperzy przysłani w tym celu z Iranu."


  wiecej tutaj: www.polis.edu.pl/

 • ignorant11 07.02.12, 13:46

  Sława!

  Nie wazne kim jest ASad ale wazne co robi...

  Asad morduje i dlatego musi skończyc na szubienicy bo bandytów sie po prostu wiesza.

  Takie bzdury wypisywano za Saddama czy Kadafiego a dzisiaj nie ma juz tamtych bandziorów i swiat jest lepszy.

  Forum Słowiańskie
  gg 1728585
 • zefel-knefel 07.02.12, 14:00
  ignorant11 napisał:

  >
  > Sława!
  >
  > Nie wazne kim jest ASad ale wazne co robi...
  >
  > Asad morduje i dlatego musi skończyc na szubienicy bo bandytów sie po prostu wi
  > esza.
  >
  > Takie bzdury wypisywano za Saddama czy Kadafiego a dzisiaj nie ma juz tamtych b
  > andziorów i swiat jest lepszy.
  >
  > Forum Słowiańskie
  > gg 1728585
  Widze, ze niektorzy "Slowianie" na zlosc babci chca sobie odmrozic uszy. Rosja pacyfikuje czeczenskich islamistow to Polacy na zlosc popieraja Czeczenow, a na dodatek wpuszczaja ich do Polski, gdzie wprowadzaja swoje bandyckie zwyczaje.

  Rosja popiera Serbow, to Polacy na zlosc ruskim wspieraja Albanczykow, bo przeciez Serbowie dopuscili sie zbrodni, bo probowali przywrocic porzadek na swoim terytorium! Malo tego, bo Polska jako pierwszy slowianski kraj uznaje Kosowo, czego nie odwazyli sie zrobic nawet skloceni z Serbami Chorwaci. Pod albanskimimi rzadami 90% Serbow ucieklo z Kosowa a ich niedobitki zyja w kilku odcietych od swiata gettach, ktore eufemistycznie nazywane sa enklawami.


  To samo mamy w Syrii: Ruscy popieraja Assada to Polacy na zlosc beda za islamistami.

  Powiedz to milionowi chrzesciian, ktorych wyrzucono z Iraku w ciagu kilku lat. Powiedz to setkom tysiecy zabitych Irakijczykow. Husajn jaki byl, taki byl, ale przynajmniej byla tam jakas stabilizacja i porzadek.
 • ignorant11 07.02.12, 14:34

  Sława!

  Rosja wspiera rozmaitych wyrzutków bandytów jak Slobo Sadam Kadafi potepianych przez caly swiat za zbrodnie i ludobojstwo.

  A nie POlska.

  Rosja jest krajem dzikim wrogim swiatu cywilizowanemu.

  Rosja jest krajem bandyckim na przestrzeni calej swojej haniebnej i ludobojczej historii.

  Rosja jest odwiecznym wrogiem Polski i jaki taki powinna byc zniszczona czy przez Czeczenów czy przez Chińczyków czy przez kogokolwiek.., nie wazne.

  Wazne ze swiat bez Rosji bedzie swiatem znacznie lepszym.

  I Rosje nalezy zniszczyc zanim wyda nastepnego Stalina i znowu zagrozi swiatu.

  Ale na szczescie Rosja juz ginie i nigdy nie bedzie juz wielkim mocarstwem.

  A najlepiej aby nie mogła byc nawet mocarstwem regionalnym lokalnym na co tez juz traci szanse.

  NA SZCZESCIE!


  Forum Słowiańskie
  gg 1728585
 • zicc1 07.02.12, 17:09
  W 2004 roku mamy wybory na Ukrainie: Kandyduje wielbiciel banderowcow- Juszczenko i majacy polskie korzenie Janukowycz, ktory podkresla w co drugim wywiadzie, ze ojciec byl Polakiem, a wychowala go pochodzaca spod Warszawy babcia. I co robi Polska? Popiera Juszczenke, ktory odznaczal medalami mordercow, ktorzy zasluzyli sie podrzynaniem gardel Polakom z Wolynia. Robimy na zlosc ruskimsmile

  www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/juszczenko_nasi_banderowcy_byli_jak_wasza_ak
  Prezydent Ukrainy Wiktor Juszczenko porównał wczoraj banderowców, którzy dokonywali krwawych czystek wśród Polaków do AK. - Przykro mi, że często ukraińskie i polskie siły walczyły ze sobą - powiedział w TVP1.

  www.tvn24.pl/12691,1639460,0,1,bandera-bohaterem-ukrainy-tonbsppoliczek-dla-polakow,wiadomosc.html
  Przywódca Ukraińskich Nacjonalistów (OUN) Stepan Bandera otrzymał pośmiertnie tytuł Bohatera Ukrainy. Nadał mu go specjalnym dekretem ustępujący prezydent Ukrainy Wiktor Juszczenko. Swoją decyzję odchodzący prezydent ogłosił podczas obchodzonego w piątek na Ukrainie Dnia Jedności.
 • legion.ista69 07.02.12, 21:55
  ignorant11 napisał:

  >
  > Sława!
  >
  > Rosja wspiera rozmaitych wyrzutków bandytów jak Slobo

  Dlatego musimy popierac cywilizowanych i europejskich Albanczykow, ktorzy tepia prokacapskich Serbow. Kosowo bylo, jest i bedzie albanskie! O czym najbardziej swiadcza sredniowieczne cerkwie, cmentarze i nazwy miejscowosci. Obecny premier Kosowa to prawdziwy Europejczyk, ktory respektuje prawa czlowieka i gwarantuje, ze Kosowa bedzie szanowalo prawa mniejszosc narodowych i religijnych!

  "W lipcu 1997 serbski sąd w Prisztinie skazał zaocznie Thaçiego na 10 lat więzienia, oskarżając go o popełnienie wrogich aktów terroru. Z tego powodu Thaçi wraz ze swym oddziałem wojskowym musiał ukrywać się w lasach w okolicach Drenicy.

  Thaçi zorganizował też syndykat przestępczy, zwany "Grupą Drenicką". Grupa ta była odpowiedzialna za 10-15% ogólnej przestępczości w Kosowie. Głównym źródłem zarobku był przemyt broni, handel kradzionymi samochodami, handel ropą i papierosami, oraz handel żywym towarem i organizacja prostytucji. "Grupa Drenicka" była też odpowiedzialna za utrzymywanie kontaktów z mafią albańską, czeską i macedońską. Kolejnym ważnym faktem zasługującym na uwagę to jest siostra Thaçiego, która wyszła za mąż za Sejdija Bajrush, jednego z szefów mafii albańskiej. Według projektu raportu powstałego na zlecenie Rady Europy, stworzonego przez szwajcarskiego senatora Dicka Marty'ego i opublikowanego w grudniu 2010, Hashim Thaçi jako lider UÇK miał być zaangażowany w przemyt narkotyków i nielegalny handel organami przeznaczonymi na przeszczepy. Thaçi zaprzeczył tym zarzutom"


  pl.wikipedia.org/wiki/Hashim_Tha%C3%A7i

  Oberzyjcie te prokacapska propagadne!:
  www.youtube.com/watch?v=fkgHkxIfgBc
  www.youtube.com/watch?v=gopoV69HXl8

  A swoja droga ciekawe jak ci polscy politycy, ktorzy tak bratali sie z "antyrosyjskim" Juszczenka spojrza w oczy potomkom pomordowanych mieszkancow Kresow.


 • zicc1 15.02.12, 17:12
  Przypomne, ze Luck to nie jakas tam dziura, ale stolica Wolynia.


  www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120202/ZAMOSC/656933210

  Bandera honorowym obywatelem Łucka: Radni oburzeni. Lublin zawiesi partnerstwo?
  Dodano: 2 lutego 2012, 5:45 Autor: Leszek Wójtowicz
  Prawdziwy skandal wywołała w Zamościu i Lublinie decyzja radnych ukraińskiego Łucka. Jego honorowym obywatelem został Stepan Bandera, stojący za wieloma aktami terroru Polsce przed wojną i w czasie okupacji. Decyzję potępił już Zamość, a kombatanci sugerują, by Lublin zawiesił swe partnerstwo z Łuckiem.

  www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120202/ZAMOSC/656933210

 • uodzikofska 01.03.12, 10:21
  ignorant11 napisał:

  >
  > Sława!
  >
  > Rosja wspiera rozmaitych wyrzutków bandytów jak Slobo Sadam Kadafi potepianych
  > przez caly swiat za zbrodnie i ludobojstwo.
  >
  > A nie POlska.
  >
  > Rosja jest krajem dzikim wrogim swiatu cywilizowanemu.
  >
  > Rosja jest krajem bandyckim na przestrzeni calej swojej haniebnej i ludobojczej
  > historii.
  >
  > Rosja jest odwiecznym wrogiem Polski i jaki taki powinna byc zniszczona czy prz
  > ez Czeczenów czy przez Chińczyków czy przez kogokolwiek.., nie wazne.
  >
  > Wazne ze swiat bez Rosji bedzie swiatem znacznie lepszym.
  >
  > I Rosje nalezy zniszczyc zanim wyda nastepnego Stalina i znowu zagrozi swiatu.
  >
  > Ale na szczescie Rosja juz ginie i nigdy nie bedzie juz wielkim mocarstwem.
  >
  > A najlepiej aby nie mogła byc nawet mocarstwem regionalnym lokalnym na co tez j
  > uz traci szanse.
  >
  > NA SZCZESCIE!
  >
  >
  > Forum Słowiańskie
  > gg 1728585


  Stalin nawet dobrze rosyjskiego nie znalsmile
  Rowniez reszta tych " rosyjskich" ludobojcow miala niewiele wspolnego z Rosja czy Rosjanami, bo najbardziej rosyjski wsrod nich Lenin mial ledwie 25% krwi rosyjskiej.


  "Józef Stalin, ros. Иосиф Виссарионович Сталин (właściwie Iosif Wissarionowicz Dżugaszwili, ros. Иосиф Виссарионович Джугашвили ?/i; Ioseb Besarionis Dze Dżughaszwili, gruz. იოსებ ბესარიონის ძე ჯუღაშვილი; ps. Stalin (ros. Сталинwink, Koba[1]; ur.[2][3][4] 18 grudnia (6 grudnia starego stylu) 1878 w Gori, zm. 5 marca 1953 w Kuncewie[5]) – radziecki polityk pochodzenia gruzińskiego,"

  pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Stalin

  Although Lenin is described as a "Russian," in fact he was a mixture of various nationalities. It is likely that he was one-quarter Russian, one-quarter German, one-quarter Jewish and at least one-quarter Kalmuck (Mongol), which accounts for his Mongol appearance. Various authorities allege that his wife, Nadezhda Krupskaya was a Jewess and that her family spoke Yiddish in the home.

  www.heretical.com/miscellx/bolshies.html

  NAME NATIONALITY
  Bronstein (Trotsky) Jew
  Apfelbaum (Zinovief) Jew
  Lourie (Larine) Jew
  Ouritski Jew
  Volodarski Jew
  Rosenfeldt (Kamanef) Jew
  Smidovitch Jew
  Sverdlof (Yankel) Jew
  Nakhamkes (Steklof) Jew
  Ulyanov (Lenin) Russian
  Krylenko Russian
  Lounatcharski Russian  "The Council of the People's Commissars comprises the following:

  MINISTRY NAME NATIONALITY
  President Ulyanov (Lenin) Russian
  Foreign Affairs Tchitcherine Russian
  Nationalities Djugashvili (Stalin) Georgian
  Agriculture Protian Armenian
  Economic Council Lourie (Larine) Jew
  Food Schlichter Jew
  Army & Navy Bronstein (Trotsky) Jew
  State Control Lander Jew
  State Lands Kauffman Jew
  Works V. Schmidt Jew
  Social Relief E. Lelina (Knigissen) Jewess
  Public Instruction Lounatcharsky Russian
  Religions Spitzberg Jew
  Interior Apfelbaum (Zinovief) Jew
  Hygiene Anvelt Jew
  Finance Isidore Goukovski Jew
  Press Volodarski Jew
  Elections Ouritski Jew
  Justice I. Steinberg Jew
  Refugees Fenigstein Jew
  Refugees (assist.) Savitch Jew
  Refugees (assist.) Zaslovski Jew


 • uodzikofska 01.03.12, 10:37
  uodzikofska napisał:

  > ignorant11 napisał:
  >
  > >
  > > Sława!
  > >
  > > Rosja wspiera rozmaitych wyrzutków bandytów jak Slobo Sadam Kadafi potepi
  > anych
  > > przez caly swiat za zbrodnie i ludobojstwo.
  > >
  > > A nie POlska.
  > >
  > > Rosja jest krajem dzikim wrogim swiatu cywilizowanemu.
  > >
  > > Rosja jest krajem bandyckim na przestrzeni calej swojej haniebnej i ludob
  > ojczej
  > > historii.
  > >
  > > Rosja jest odwiecznym wrogiem Polski i jaki taki powinna byc zniszczona c
  > zy prz
  > > ez Czeczenów czy przez Chińczyków czy przez kogokolwiek.., nie wazne.
  > >
  > > Wazne ze swiat bez Rosji bedzie swiatem znacznie lepszym.
  > >
  > > I Rosje nalezy zniszczyc zanim wyda nastepnego Stalina i znowu zagrozi sw
  > iatu.
  > >
  > > Ale na szczescie Rosja juz ginie i nigdy nie bedzie juz wielkim mocarstwe
  > m.
  > >
  > > A najlepiej aby nie mogła byc nawet mocarstwem regionalnym lokalnym na co
  > tez j
  > > uz traci szanse.
  > >
  > > NA SZCZESCIE!  Tacy to z nich Rosjanie:
  "2 marca 1940 roku[4] Ławrientij Beria – Ludowy Komisarz Spraw Wewnętrznych ZSRR (szef NKWD) – skierował do Józefa Stalina tajną notatkę nr 794/B (794/БNotatka posiada cztery zatwierdzające podpisy: Stalina, Woroszyłowa, Mołotowa i Mikojana oraz dopiski sekretarza: Kalinin – za, Kaganowicz – za. Zgodnie z notatką Biuro Polityczne KC WKP(b) w dniu 5 marca 1940 roku wydało tajną decyzję nr P13/144 z zaproponowaną przez Berię treścią[4]."

  pl.wikipedia.org/wiki/Zbrodnia_katy%C5%84ska

  Stalin- Gruzin
  Beria- Gruzin
  Woroszylow-Ukrainiec (zona Zydowka z domu Dawidow)
  Molotow-Rosjanin (zona Zydowka)
  Mikojan- Ormianin
  Kaganowicz- Zyd
  Kalinin-Rosjanin (zona Zydowka z domu Lorberg)
 • ignorant11 07.02.12, 14:40

  Sława!

  jesli jeszcze raz wkleisz na FS rasitowskie kacapskie tresci to dostaniesz BAN

  Zapamietaj nie chcemy tu kacapskiego syfu.

  Rosja to bród smórd syf aids i im dalej od nas tym lepiej z tym kacapskim gównem

  Forum Słowiańskie
  gg 1728585
 • barry.kent14 12.12.14, 13:14
  zefel-knefel napisał:

  > ignorant11 napisał:
  >
  > >
  > > Sława!
  > >
  > > Nie wazne kim jest ASad ale wazne co robi...
  > >
  > > Asad morduje i dlatego musi skończyc na szubienicy bo bandytów sie po pro
  > stu wi
  > > esza.
  > >
  > > Takie bzdury wypisywano za Saddama czy Kadafiego a dzisiaj nie ma juz tam
  > tych b
  > > andziorów i swiat jest lepszy.
  > >
  > > Forum Słowiańskie
  > > gg 1728585
  > Widze, ze niektorzy "Slowianie" na zlosc babci chca sobie odmrozic uszy. Rosja
  > pacyfikuje czeczenskich islamistow to Polacy na zlosc popieraja Czeczenow, a na
  > dodatek wpuszczaja ich do Polski, gdzie wprowadzaja swoje bandyckie zwyczaje.
  >
  > Rosja popiera Serbow, to Polacy na zlosc ruskim wspieraja Albanczykow, bo przec
  > iez Serbowie dopuscili sie zbrodni, bo probowali przywrocic porzadek na swoim
  > terytorium! Malo tego, bo Polska jako pierwszy slowianski kraj uznaje Kosowo, c
  > zego nie odwazyli sie zrobic nawet skloceni z Serbami Chorwaci. Pod albanskimi
  > mi rzadami 90% Serbow ucieklo z Kosowa a ich niedobitki zyja w kilku odcietych
  > od swiata gettach, ktore eufemistycznie nazywane sa enklawami.
  >
  >
  > To samo mamy w Syrii: Ruscy popieraja Assada to Polacy na zlosc beda za islamis
  > tami.
  >
  > Powiedz to milionowi chrzesciian, ktorych wyrzucono z Iraku w ciagu kilku lat.
  > Powiedz to setkom tysiecy zabitych Irakijczykow. Husajn jaki byl, taki byl, ale
  > przynajmniej byla tam jakas stabilizacja i porzadek.

  Okazuje sie, ze w Syrii Asad i jego bandyci to jedyna powazna sila, ktora chroni 2-3 miliony syryjskich chrzescijan przed eksterminacja. Putin popierajac tego zbira Asada Jr. pomaga miejscowym chrzescijanom, a "madrzy" Polacy popierali "pokojowych" demonstrantow, ktorzy ucinaja lby niewiernym.

  "Podczas wojny domowej radykalni islamiści skupieni wokół Islamskiego Państwa w Iraku i Lewancie oraz Islamskiemu Frontu Syryjskiemu dokonywali czystek etnicznych na chrześcijanach, alawitach, szyitach, Kurdach, a także umiarkowanych sunnitach. Spirala przemocy w ich wykonaniu rozpoczęła się masakrą chrześcijan w Ad-Duwajr z 27 maja 2013 roku, kiedy to wymordowano niemal wszystkich mieszkańców wsi. 11 czerwca 2013 roku islamiści dokonali w miejscowości Hatla zbiorowej egzekucji na 60 szyitach. Pod koniec lipca 2013 roku ekstremiści z ISIS porwali 200 osób w Tall Abjad, którym ścinano głowy, dopóki kurdyjscy partyzanci nie uwolnili lidera czeczeńskich sprzymierzeńców z ugrupowania Dżajsz al-Muhadżirin wa-al-Ansar, Abu Umara asz-Sziszaniego, który w listopadzie 2013 przyrzekł wierność Baghdadiemu. W międzyczasie ISIS dokonało masakry po zajęciu Chan al-Asal, kiedy to zabito 51 żołnierzy.
  4 sierpnia 2013 roku dżihadyści dopuścili się jak dotąd największej zbrodni, mordując 190 alawitów w wioskach pod Salmą. 4 września 2013 ISIS zaatakowało historyczne dla chrześcijan miasto Malula, po którego zajęciu, palono i grabiono kościoły oraz mordowano osoby, które nie wyrażały zgody na konwersję na islam. Czystkom zapobiegła syryjska armia, która przepędziła fanatycznych rebeliantów z miasta. W dniach 21-28 października 2013 ISIS toczyło zacięty bój o chrześcijańskie miasto Sadad, który ostatecznie zakończył się ich klęską. W tygodniowej bitwie zginęło 100 żołnierzy oraz 80 islamistów, którzy zamordowali 45 cywilów, co nazwano masakrą chrześcijan. Oprócz tego łupiono i grabiono domostwa, kościoły i inne miejsca kultu chrześcijańskiego."

  www.wprost.pl/ar/483071/Korwin-Mikke-Polska-powinna-wesprzec-rezim-al-Assada/
  Polska powinna zdecydowanie wesprzeć reżym JE Bashshara al-Assada w walce z muzułmańskimi ekstremistami - mówił Janusz Korwin-Mikke w Damaszku, podczas Konferencji Przeciwko Terroryzmowi i Ekstremizmowi Religijnemu.


  Ale Korwin to wariat...

 • ignorant11 08.02.12, 13:07

  Sława!
  wyborcza.pl/1,75477,11087136,Rezim_syryjski_katuje_nawet_dzieci.html
  To przeciez metody czeka nkwd i kgb, to od nich uczyło sie Gestapo


  Forum Słowiańskie
  gg 1728585
 • redbull79 08.02.12, 14:16
  Prezentujemy video, które ma na celu chociaż częściowe zdementowanie manipulacji, kłamstw i półprawd dotyczących sytuacji Syrii rządzonej przez Partię Baas i prezydenta Baszara al-Assada. Czy wiedziałeś, że al-Assad to protektor chrześcijan i orędownik tolerancji religijnej? Czy wiesz, że tzw. "pokojowi demonstranci" występujący przeciw jego "reżimowi" to tak naprawdę terroryści i fundamentaliści islamscy, którzy zamordowali ponad 1000 żołnierzy i policjantów syryjskich, a także podrzynali gardła ludziom popierającym Assada na ulicach Damaszku? Czy wiesz, że obalenie Assada i rządów Partii Baas oznaczać będzie etniczną czystkę syryjskich chrześcijan? Czy już teraz wiesz, jak dalekie od prawdy są doniesienia również naszych, polskojęzycznych mediów?

  Tak więc OBUDŹ SIĘ!!!

  www.youtube.com/watch?v=KbFoqR6UtQY
 • redbull79 08.02.12, 14:26
  www.youtube.com/watch?v=JI44N1cTCqk
 • legion.ista69 09.02.12, 16:05
  A co do Kosowa i Serbii to czeska Zydowka Madeleine Albright pieknie im sie odwdzieczyla. W czasie II wojny swiatowej Serbowie uratowali jej zycie,a ona zrewanzowala im sie bombami w 1999 roku i odebraniem Kosowa.

  "Bezpośrednim powodem do rozpoczęcia bombardowań było odrzucenie przez serbską delegację w marcu 1999 r. tzw. Planu Pokojowego z Rambouille, który zresztą nie był propozycją, lecz jednoznacznym ultimatum wystosowanym przez ówczesnego Sekretarza Stanu USA Madeleine Albright – wasz podpis albo nasze bomby."

 • barry.kent14 12.12.14, 13:18
  ignorant11 napisał:

  >
  > Sława!
  > wyborcza.pl/1,75477,11087136,Rezim_syryjski_katuje_nawet_dzieci.html
  > To przeciez metody czeka nkwd i kgb, to od nich uczyło sie Gestapo
  >
  >
  > Forum Słowiańskie
  > gg 1728585
  Iracki rząd twierdzi, że dżihadyści z organizacji ISIL zabili co najmniej pół tysiąca jazydów w tym kraju, i pogrzebali żywcem między innymi kobiety i dzieci. Tysiące jazydów czekają na pomoc.

  www.polskatimes.pl/artykul/3536015,irak-islamisci-grzebali-zywcem-kobiety-i-dzieci-przerazajace-relacje-jazydow,id,t.html?cookie=1
 • ignorant11 08.02.12, 14:37

  Sława!

  Nalezy usuwac ze swiata takie odrazajace typy jak hitler stalin, lenin mao, Slobo Saddam Kadafii, Asad Achimedziad, liliputin...

  Im wiecej takich zwyrodnialców usunie sie.., tym swiat lepszysmile))


  Forum Słowiańskie
  gg 1728585
 • redbull79 09.02.12, 18:17
  ignorant11 napisał:

  >
  > Sława!
  >
  > Nalezy usuwac ze swiata takie odrazajace typy jak hitler stalin, lenin mao, Slo
  > bo Saddam Kadafii, Asad Achimedziad, liliputin...
  >
  > Im wiecej takich zwyrodnialców usunie sie.., tym swiat lepszysmile))


  Kosowo = narkotyki + prostytucja
  Oto dzikie "państwo" zbudowane przez Zachód


  Onet.pl pisze:

  Czym jest obecne Kosowo? Królestwem mafii i prostytucji, utrzymywanym za zagraniczne pieniądze. Pomimo, iż już od trzech lat jest niezależne, patologie dalej istnieją i mają się dobrze. Dalej bowiem przez Kosowo przechodzi największy w Europie szlak przemytu heroiny (aż 60 proc. tych narkotyków sprzedawanych w Europie jest transportowanych przez Kosowo) i handlu żywym towarem, którego ofiarami pada rocznie kilkadziesiąt tysięcy kobiet. Paradoksalnie, obecność żołnierzy i dobrze opłacanych urzędników instytucji międzynarodowych nasila zjawisko prostytucji.

  Niedawno inne ciemne oblicze kosowskiej niezależności pokazała m.in. Rada Europy, której śledztwo udowodniło, że prominentni kosowscy politycy na czele z premierem Hashim Traci zamieszani byli w handel organami ludzkimi. Już była haska prokurator, Carla del Ponte kilka lat temu pisała w swojej autobiografii, że w Kosowie gangi mafijne wyłapywały młodych Serbów, których torturowano, a części ich ciał sprzedawano (nerki, płuca itp). Swoją drogą szkoda, że wiedząc o tym del Ponte nie robiła nic, by walczyć z tym. Fakt, że o udział w zbrodni podejrzewany jest Thaci, przecież premier Kosowa, w złym świetle stawia tutejsze elity polityczne. Zresztą Hashim Thaci nigdy nie cieszył się dobrą opinią, był przecież pospolitym watażką, który wzbogacił się dzięki handlu bronią.

  archiwum.konserwatyzm.pl/aktualnosci.php/Wiadomosc/7876/
  wiadomosci.onet.pl/swiat/wielki-blad-zachodu-powstalo-krolestwo-mafii-i-pro,1,4188564,wiadomosc.html

 • barry.kent14 12.12.14, 13:22
  ignorant11 napisał:

  >
  > Sława!
  >
  > Nalezy usuwac ze swiata takie odrazajace typy jak hitler stalin, lenin mao, Slo
  > bo Saddam Kadafii, Asad Achimedziad, liliputin...
  >
  > Im wiecej takich zwyrodnialców usunie sie.., tym swiat lepszysmile))
  >
  >
  > Forum Słowiańskie
  > gg 1728585


  Irak: Bachdida - największe miasto chrześcijan - zajęte przez dżihadystów. Eksodus mieszkańców
  Dżihadyści, którzy w czwartek zdobyli kilka miast na północy Iraku, zmusili do ucieczki 100 tys. chrześcijan; udają się oni do Kurdystanu - powiedział patriarcha chaldejski Louis Raphael I Sako. Jak relacjonował, dżihadyści palą manuskrypty i usuwają z kościołów krzyże.
  www.polskatimes.pl/artykul/3532415,irak-bachdida-najwieksze-miasto-chrzescijan-zajete-przez-dzihadystow-eksodus-mieszkancow,id,t.html
 • ignorant11 08.02.12, 16:27
  konflikty.wp.pl/kat,1023303,title,Caly-swiat-jednoczy-sie-przeciw-postawie-Rosji-i-Chin,wid,14226272,wiadomosc.html

  Mimo doniesień o kolejnych ofiarach krwawo tłumionych wystąpień syryjskiej opozycji, Rosja i Chiny po raz drugi zablokowały rezolucję ONZ w tej sprawie. Sprzeciw Moskwy i Pekinu spotkał się z potępieniem i krytyką innych członków Rady Bezpieczeństwa.


  Już w październiku zeszłego roku Moskwa i Pekin zastosowały prawo weta - przysługujące im jako stałym członkom Rady Bezpieczeństwa ONZ - wobec projektu rezolucji, w którym potępiono działania syryjskiego reżimu.

  Obecny projekt zakładał, zgodnie z planem Ligi Arabskiej, ustąpienie prezydenta Syrii Baszara el-Asada i potępiał "nieprzerwane naruszanie" praw człowieka przez reżim w Damaszku. Rosyjsko-chińskie weto zablokowało tę rezolucję mimo zgody pozostałych 13 państw RB.

  Projekt upadł mimo wielokrotnie podejmowanych prób osiągnięcia kompromisu w tej sprawie - zaznaczył ambasador Maroka przy ONZ Mohammed Luliczki. Jego kraj jest jedynym arabskim członkiem RB.

  Weto Rosji i Chin "będzie kosztowało syryjski naród jego krew" - ocenił Nadżi Taijara z opozycyjnej Narodowej Rady Syryjskiej. Władze w Damaszku były pewne weta i przez to przypuściły bezprecedensowy atak na miasto Hims - ocenił. Według źródeł opozycji syryjskiej w Hims zginęło co najmniej 230 ludzi, a rannych zostało 700. Był to najkrwawszy jak dotąd atak sił rządowych.

  Szef niemieckiej dyplomacji Guido Westerwelle wyraził nadzieję, że podwójne weto Rosji i Chin nie zakończy wysiłków na forum RB na rzecz rozwiązania syryjskiego konfliktu. Najważniejsze, by "społeczność międzynarodowa nie zaprzestała teraz starań" - podkreślił.

  Przedstawiciel Niemiec w ONZ Peter Wittig nazwał weto "straszną hańbą i skandalem", a ambasador W. Brytanii Mark Lyall Grant zarzucił Moskwie i Pekinowi nieczyste intencje. - Twierdzicie, że chcecie zapobiec interwencji wojskowej w Syrii i dlatego zastosowaliście weto. Nikt jej jednak nie żądał i nie pojawiła się ona w projekcie rezolucji - powiedział.

  Weto skrytykował również prezydent Francji Nicolas Sarkozy. - Państwa, które nie pozwalają Radzie Bezpieczeństwa na potępienie krwawych represji stosowanych przez syryjski reżim, zachęcają go do kontynuowania swej okrutnej polityki - głosi oświadczenie.

  Jednocześnie Sarkozy poinformował, że między państwami arabskimi i europejskimi toczą się rozmowy na temat utworzenia grupy kontaktowej ds. Syrii o nazwie "Grupa Przyjaciół Narodu Syryjskiego". Jak wyjaśnił, miałaby ona na celu wypracowanie rozwiązania kryzysu w Syrii mimo weta Rosji i Chin.

  Najmocniejsza reakcja przyszła ze strony USA. - Nadszedł czas, byśmy podjęli decyzję: chcemy popierać wolność i bezpieczeństwo czy stać się współodpowiedzialnymi za dalsze akty przemocy i rozlew krwi? - apelowała sekretarz stanu Hillary Clinton.

  - Jesteśmy zdegustowani, że niektórzy członkowie (RB ONZ) powstrzymują nas od wykonywania naszych obowiązków - powiedziała amerykańska ambasador przy ONZ Susan Rice. Od miesięcy "dwa kraje, które myślą tylko o własnych korzyściach, trzymają pozostałych członków RB jako zakładnika" - powiedziała. Jest to tym bardziej hańbiące, że same sprzedają Syrii broń - wytknęła.

  Stały przedstawiciel Rosji w ONZ Witalij Czurkin wyraził ubolewanie obecną sytuacją w Syrii. Podkreślił jednak, że projekt rezolucji "był niewyważony", a gotowość Moskwy do zawarcia kompromisu w tej sprawie "podkopywały kraje, które chciały zbyt wiele, w tym zmiany władzy". Chiński przedstawiciel Li Baodong zaznaczył, że nie wolno pogwałcić suwerenności Syrii.

  Amnesty International nazwała podwójne chińsko-rosyjskie weto "nieludzką i szokującą zdradą narodu syryjskiego". - Chiny i Rosja zablokowały rezolucję, której wymowa i tak została już osłabiona. Takie zachowanie jest tym bardziej szokujące, że zaledwie dzień wcześniej świat zobaczył cierpienie mieszkańców Hims - podkreślił szef AI Salil Shetty.

  Shetty zapowiedział, że AI będzie namawiała członków RB, by zwróciły się do Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze w sprawie nałożenia na Syrię embarga na handel bronią oraz zamrożenia aktywów Asada i ważnych przedstawicieli jego reżimu.

  --
  Sława!
  Forum Słowiańskie
  gg 1728585
 • legion.ista69 08.02.12, 17:01
  ignorant11 napisał:

  ocenił Nadżi T
  > aijara z opozycyjnej Narodowej Rady Syryjskiej.


  A Narodowa Rada Syryjskiego to nic innego, jak Bractwo Muzulmanskie pod zmieniona nazwa, z ktorego wywodzi sie miedzy innymi znany wielu... Hamas, ktorego "program" to na przyklad wymordowanie ludnosci chrzescijanskiej i zydowskiej mieszkajacej w Palestynie, oczywiscie po przepedzeniu Syjonistowsmile

  pl.wikipedia.org/wiki/Hamas
  "Dzień sądu ostatecznego nie nadejdzie, dopóki muzułmanie nie staną do walki z Żydami i zabiją ich. Żydzi będą chować się za skały i drzewa, a skały i drzewa będą wykrzykiwać: 'Muzułmaninie, jest tutaj Żyd ukrywający się za mną, chodź i zabij go'." (art. 7)

  "Hamas sam uważa się za czołówkę i przednią straż na polu walki przeciwko światowemu syjonizmowi. Z chwilą, gdy ugrupowania islamskie z całego świata będą dobrze wyposażone, w imię ich przyszłej roli w walce z podżegającymi do wojny Żydami, powinny również prowadzić taką działalność". (art. 32)

  pl.wikipedia.org/wiki/Hamas


 • legion.ista69 08.02.12, 17:43
  Kilka linkow:

  Wywodzacy sie z Bractwa Muzulmanskiego Hamas opuszcza swoja kwatere glowna w Damaszku i przestaje popierac Assada, co jest zrozumiale, bo jego przeciwnicy to rowniez Bractwo. Hamas przenosi sie do Egiptu, gdzie niedawne wybory wygralo egipskie Bractwo Muzulmanskie.

  izrael.org.il/terroryzm/2018-hamasowskie-szczury-uciekaj-z-toncej-syrii.html
  Hezbollah twardo popiera Assadow, co tez jest oczywiste, bo rezim syryjski to alawici, a ta sekta wywodzi sie od szyitow, ktorzy w odroznieniu od sunnitow uwazaja alawitow za ludzi( nie zawsze, hehe). Hezbollah jest szyicki , a za szyickim Hezbollahem stoi szyicki Iran- glowny sponsor.

  m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,117915,11091675,Hezbollah_bedzie_bronil_syryjskiego_rezimu_do_konca.html
  Po kolejnych dniach walk w Syrii, wzrasta napięcie na pograniczu Izraela z Libanem. Związana z Iranem organizacja libańskich szyitów Hezbollah zapowiedziała, że nie dopuści do upadku reżimu w Damaszku, choćby miało to pociągnąć za sobą wybuch kolejnej wojny z Izraelem

  Czy Amerykanie i reszta Zachodu to kompletni idioci, ktorzy popieraja zwalczajace Assada Bractwo Muzulmanskie? Oczywiscie nie, bo tak naprawde chodzi o Iran, ktory Amerykanie Izrael chca zaatakowac, a alawicka dyktatura Assadow jest jednym z ostatnich sojusznikow szyickiego Iranu.
  Atak juz jest przygotowywany:


  www.rp.pl/artykul/70215,800489-Zaatakuja-Iran-z-Gruzji-.html
 • legion.ista69 08.02.12, 18:12
  I nie wazne, ze po upadku Assadow 25-30% mieszkancow Syrii, czyli jakies 6 mln ludzi bedzie zagrozonych ludobojstwem i czystkami, liczy sie bezpieczenstwo Izraela. Zwroccie uwage jakies kraje sa "oburzone" na rzad syryjski: USA- silne wplywy w mediach, gospodarce i nauce Zydow orientacji proizraelskiej, takze polowa administracji to Zydzi.

  Polecam ta madra ksiazke:

  merlin.pl/Lobby-Izraelskie-w-USA_Stephen-Walt-John-Mearsheimer/browse/product/1,929753.html?place=suggest
  Francja, tak samo, bo polowa rodziny Sarko, to Zydzi, rzadu rowniez i w gospodarce podobnie.
  UK tez, bo chocby bracia Miliband i wielu innych.

  A Rosja i Chiny? W Rosji w wyniku masowej emigracji, a takze czystek urzadzonych na zydowskich oligarchach przez Putina(Wykonczyl: Chodorkowskiego, Bierezowskiego Gusinskiego i wielu innych dwupaszportowcow, a taki Abramowicz sie grzecznie w Londynie) ich znaczenie drastycznie spadlo,a w takich Chinach Zydow w ogole nie ma.

  A Polacy? Polak poleci nawet na drzwiach od stodoly- jezeli zazycza sobie tego USAsmile
 • ignorant11 08.02.12, 22:19
  legion.ista69 napisał:

  > I nie wazne, ze po upadku Assadow 25-30% mieszkancow Syrii, czyli jakies 6 mln
  > ludzi bedzie zagrozonych ludobojstwem i czystkami, liczy sie bezpieczenstwo Izr
  > aela. Zwroccie uwage jakies kraje sa "oburzone" na rzad syryjski: USA- silne wp
  > lywy w mediach, gospodarce i nauce Zydow orientacji proizraelskiej, takze polow
  > a administracji to Zydzi.
  >
  > Polecam ta madra ksiazke:
  >
  > merlin.pl/Lobby-Izraelskie-w-USA_Stephen-Walt-John-Mearsheimer/browse/product/1,929753.html?place=suggest
  > Francja, tak samo, bo polowa rodziny Sarko, to Zydzi, rzadu rowniez i w gospoda
  > rce podobnie.
  > UK tez, bo chocby bracia Miliband i wielu innych.
  >
  > A Rosja i Chiny? W Rosji w wyniku masowej emigracji, a takze czystek urzadzonyc
  > h na zydowskich oligarchach przez Putina(Wykonczyl: Chodorkowskiego, Bierezowsk
  > iego Gusinskiego i wielu innych dwupaszportowcow, a taki Abramowicz sie grzeczn
  > ie w Londynie) ich znaczenie drastycznie spadlo,a w takich Chinach Zydow w ogol
  > e nie ma.
  >
  > A Polacy? Polak poleci nawet na drzwiach od stodoly- jezeli zazycza sobie tego
  > USAsmile

  Skoro to Zydzi rzadza swiatem to zalatwia i Moskwe i Pekinsmile))

  A po drodze wszystkich lokalnych watazków, których popieraja te dwa bandyckie państwa.  --
  Sława!
  Forum Słowiańskie
  gg 1728585
 • zicc1 09.02.12, 07:27
  Jak narazie to Putin po kolei eliminowal zydowskich oligarchow. Gdy dochodzil to wladzy to wsrod 10 najbogatszych obywateli Rosji bylo 8 Zydow. Teraz proporacje gojow i zydow sa bardziej wyrownane.

 • zicc1 09.02.12, 07:33
  W pierwszej 10 tce ino 3 Zydow.

  www.russia-ic.com/business_law/in_depth/1351/
 • polendwic 09.02.12, 07:54
  ten na czele tabeli jest niewatpliwie Rosjaninem, wyglada na potomka Czyngis Chana, poznaje po rzadkim zaroscie
 • zicc1 09.02.12, 08:03
  polendwic napisał:

  > ten na czele tabeli jest niewatpliwie Rosjaninem, wyglada na potomka Czyngis Ch
  > ana, poznaje po rzadkim zaroscie


  I tak wyglada bardziej europejsko niz prezes najwiekszej partii opozycyjnej w Polscesmile

  www.instablogsimages.com/1/2011/10/05/1317817092_select_image_124_image_0_Y.jpg
  i.wp.pl/a/f/jpeg/26591/wp_zel_jaroslaw_kaczynski_usmiech_388.jpeg
  smile
 • polendwic 09.02.12, 08:17
  niepotrzebnie dajesz sie ponosic wyobrazni na fali gazetowej propagandy
 • zicc1 09.02.12, 08:21
  polendwic napisał:

  > niepotrzebnie dajesz sie ponosic wyobrazni na fali gazetowej propagandy

  Wiesz kto to powiedzial? Wiesz kto mial dziadka urodzonego w Odessie?

  "Moja matka
  chrzestna była Żydówką, która przetrwała wojnę w polskiej rodzinie -
  powiedział wtedy prezydent. "

  wyborcza.pl/1,86705,3613861.html#ixzz0Px58JulR
 • zicc1 09.02.12, 08:23
  wiadomosci.wp.pl/gid,10688384,title,Lech-Kaczynski-w-synagodze,gpage,2,img,10688458,galeria.html?ticaid=18acf
  wiadomosci.wp.pl/gid,10688384,title,Lech-Kaczynski-w-synagodze,gpage,7,img,10688392,galeria.html
 • polendwic 09.02.12, 08:35
  matka chrzestna? a mnie sie wydaje ze bliznieta Kaczynscy maja waskie sarmackie (sauromackie) oczy... podobne ma ten ksiaze Lubomirski, ktory sie wzenil w rodzine Kulczykow
 • zicc1 09.02.12, 08:57
  polendwic napisał:

  > matka chrzestna? a mnie sie wydaje ze bliznieta Kaczynscy maja waskie sarmackie
  > (sauromackie) oczy... podobne ma ten ksiaze Lubomirski, ktory sie wzenil w rod
  > zine Kulczykow

  I z powodu tego sarmackiego wygladu w 1968 roku mieli problemy? Lech Kaczynski w jednym z wywiadow przyznal,ze w czasie zajsc w 1968 roku z powodu "poludniowego" wygladu mieli problemy, bo ktos ich wyzwal, oplul , albo jakis milicjant dal przez leb pala.
 • zicc1 09.02.12, 09:02
  "Rajmund Kaczyński, urodzony w Grajewie z matki Franciszki ze Świątkowskich, zrodzonej w Gronowce koło Odessy, z rodziny Naczelnego Prezesa Sądu Wojskowego z okresu stalinizmu, pułkownika armii czerwonej Wilhelma Świątkowskiego też urodzonego w tej samej Gronowce. Sami bracia Kaczyńscy podają, że przodkowie Rajmunda Kaczyńskiego po mieczu byli wysokimi oficerami armii carskiej.
  Co to oznacza? Jedno! Nie mógł on być Polakiem, bo ci byli na ogół albo prawie zawsze wyznania katolickiego.
  W imperium Rosyjskim obowiązywał od polowy XIX wieku carski ukaz, który zakazywał piastowania wysokich urzędów przez Polaków wyznania rzymsko-katolickiego oraz Żydów mojżeszowego wyznania. Identyczna sytuacja dotyczyła innych wysokich posad, np. dyrektora stacji kolejowej. Zatem funkcja oraz imiona zarówno Rajmund jak i Wilhelm wskazują na to, że mogli to być Żydzi wyznania ewangelickiego. Nic dziwnego. Zarówno w Polsce zaborowej jak na wschodzie Europy było całe mnóstwo takich haskalizowanych (Haskala) Żydów. " • zicc1 09.02.12, 09:06
  The cities with the largest populations of Jews in 1926 were Odessa, 154,000 or 36.5% of the total population
 • zicc1 09.02.12, 09:12
  Rajmund Kaczyński (ur. 1 września 1922 w Grajewie, zm. 17 kwietnia 2005 w Warszawie

  Był synem urzędnika kolejowego Aleksandra Kaczyńskiego oraz Franciszki ze Świątkowskich. Ojciec pochodził z rodziny szlacheckiej herbu Pomian, wywodzącej się z Kaczyna Starego i Kaczyna-Herbasów na Podlasiu[1]. Dziad Rajmunda po mieczu był oficerem carskiej armii, zasłużonym w wojnie turecko-rosyjskiej. Miał majątek w okolicach Łomży. Matka pochodziła z rodziny ziemiańskiej z okolic Odessy

  pl.wikipedia.org/wiki/Rajmund_Kaczy%C5%84ski
  Wilhelm Świątkowski (ur. 1 stycznia 1919 w Grenówce koło Odessy) – pułkownik Armii Czerwonej i Wojska Polskiego, prokurator i sędzia wojskowy.


  pl.wikipedia.org/wiki/Wilhelm_%C5%9Awi%C4%85tkowski
 • legion.ista69 09.02.12, 15:50
  A Bronek to cosmile

  pl.wikipedia.org/wiki/Anna_Komorowska

  Jest córką Jana Dziadzi i Józefy z domu Deptuły (przy urodzeniu Hany Rojer), którzy w 1954 roku zmienili nazwisko na Dembowscy. Oboje byli pracownikami Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, a potem Spraw Wewnętrznych – w 1968 roku na fali czystek antysemickich oboje zostali wysłani na wcześniejszą emeryturę[1].

  pl.wikipedia.org/wiki/Anna_Komorowska
  www.bibula.com/?p=29071

  Wolf i Estera Rojer – dziadkowie Anny Komorowskiej ze strony matki – przed wojną mieszkali w Warszawie. 24 stycznia 1929 r. urodziła im się córka – Hana Rojer, matka Anny Komorowskiej.

  „Urodziłam się w Warszawie. Do 1939 roku chodziłam do szkoły powszechnej w Warszawie, przerwałam z powodu wybuchu wojny. Rodzice moi trudnili się rzeźnictwem. Po śmierci rodziców (ojciec zmarł w 1942 w Otwocku) matka za nielegalny handel została rozstrzelana w 1943. Byłam wtedy dzieckiem niemającym i prawie nieznającym nikogo. Zainteresowali się mną znajomi rodziców, którzy zabrali mnie do siebie i wyrobili mi potrzebne dokumenty” – pisała w swoim życiorysie, który złożyła w Ministerstwie Bezpieczeństwa Publicznego, matka obecnej Pierwszej Damy.

  Dzięki wyrobionym podczas okupacji dokumentom Hana Rojer, córka Wolfa i Estery, zmieniła tożsamość: nazywała się Józefa Deptuła i była córką Jana i Stanisławy z domu Rybak. Do momentu wywozu do Niemiec mieszkała w domu Deptułów przy ul. Radzymińskiej na warszawskiej Pradze.

  W 1969 r. Anna Dembowska była już uczennicą renomowanego liceum im. Tadeusza Rejtana na Mokotowie i należała do legendarnej drużyny harcerskiej im. Romualda Traugutta „Czarnej Jedynki”. Podczas jednego z rajdów harcerskich poznała harcerza Bronisława Komorowskiego, za którego wyszła za mąż w 1977 r. „cryingwink Byłam na piątym roku. Pobraliśmy się u św. Antoniego na Senatorskiej. Przed ślubem na całe wakacje pojechaliśmy do pracy do Austrii. Tam wpadliśmy na pomysł ślubu w Jerozolimie, to było nasze marzenie. W końcu zwyciężył rozsądek – doszliśmy do wniosku, że pieniądze przeznaczymy na mieszkanie” – mówiła o ślubie z Bronisławem Komorowskim Pierwsza Dama w „Twoim Stylu”.

 • polendwic 09.02.12, 07:55
  a co na to przyjaciolka liliPutina? Angela Merkel z d. Kasner, mowia ze corka rabina z NRD
 • zicc1 09.02.12, 08:14
  Wlasnie na TVN24 podali, ze Nicolas Mallah- Sarkozy opowiedzial sie za sankcjami wobec Iranu. Nic dziwnego, bo wychowala go zydowska rodzina ze strony matki( ojca prawie nie zna), a wiekszosc krewnych zginela w holokauscie. W wyborach jakies 80-90% francuskich Zydow oddalo glos na Sarko.
 • legion.ista69 11.02.12, 21:59
  W USA. Pewnie warunek jest taki, ze Polska musi wziac udzial w bliskowschodniej awanturze. Pozniej wiz i tak nie zniosa, bo powiedza, ze Polska norma ruchu bezwizowego nie wypelniasmile

  wyborcza.pl/1,91446,11118974,Sikorski_i_Harris_m_in__o_zniesieniu_wiz_dla_Polakow.html

  Sytuacja na Bliskim Wschodzie i perspektywa włączenie Polski do amerykańskiego programu o ruchu bezwizowym - to niektóre tematy spotkania szefa polskiej dyplomacji Radosława Sikorskiego z dyrektorem wykonawczym American Jewish Committee Davidem Harrisem.

  Podczas spotkania rozmawiano m.in. na temat relacji polsko-żydowskich i polsko-izraelskich, sytuacji na Bliskim Wschodzie, problematyki irańskiej. Rozmawiano także o perspektywie włączenia Polski do amerykańskiego programu o ruchu bezwizowym VWP znaczy radek gada z zydami o zniesieniu wiz dla polskie hehe a obiecaja ze zniosa jak polska wezmie udzial w iranskiej zadymie hehe.
 • heern 27.02.12, 22:31
  A ciemny lud wierzy, ze doskonale wyszkolona i uzbrojona po zeby armia syryjska nie moze od kilku miesiecy zajac miasta, gdzie broni sie "ludnosc cywilna" uzbrojona w kije i scyzoryki.  "Oddziały syryjskiej armii wzięły do niewoli dziesięciu francuskich żołnierzy niektórzy z nich są wyżsi stopniem. Według syryjskich mediów Francuzi zostali złapani w rejonie Bab Amr w Homs, a wśród nich jest oficer w randze pułkownika.
  Francuska agencja informacyjna przedstawiła wydarzenie w następują... rozwiń całośćcy sposób. Podczas bitwy pod Homs w armia syryjska otoczyła około piętnaście tysięcy uzbrojonych bojowników. Niektórzy z nich zostali aresztowani, francuscy komandosi syryjscy przedstawili się i poprosili, aby zostać uznanymi za jeńców wojennych. Francuski oficer odmówił wyjawienia liczebności oddziałów i charakteru swojej misji w Syrii.  Według syryjskich mediów, francuski wywiad zapewnia aktualnie uzbrojenie rebeliantów oraz środków łączności satelitarnej. W tej historii, ciekawe jest opanowanie, jakie okazują francuscy żołnierze, którzy uważają się za jeńców wojennych. Warto zauważyć, że Syria i Francja nie są walczącymi stronami, a zatrzymanie francuskich obywateli z bronią w Syrii nie może być wystarczające, aby stosować Konwencję Haską na temat jeńców wojennych.  Z punktu widzenia prawa międzynarodowego są to zwykli najemnicy, którzy przebywają nielegalnie na terytorium Syrii. Ponadto udający się do niewoli żołnierz ma obowiązek poinformować o swojej jednostce i charakterze misji. W każdym przypadku zatrzymanie wojsk francuskich w Syrii i zastosowanie względem nich konwencji dla jeńców wojennych sugeruje, że Francja jest już otwartej wojnie przeciwko Syrii i liczba jeńców nie ma znaczenia.  Zastanawiające jest też to, ze ten sensacyjny news praktycznie nie istnieje w innych mediach elektronicznych. Od dawna było wiadomo, że na terenie Syrii operują służby specjalne kataru, Wielkiej Brytanii i Izraela teraz mamy dowód, że również z Francji.
  "
 • anton_pl 28.02.12, 14:14
  Pomagają tym powstańcom jak mogą, ale ci powstańcy to źli ludzie, krzyczą: "chrześcijanie do Libanu alawici do trumny!" - strach pomyśleć gdyby oni doszli do władzy w Syrii...
  --
  blogcenzurowanyantona.blox.pl/html
 • legion.ista69 11.02.12, 22:08
  legion.ista69 napisał:

  > Czy Amerykanie i reszta Zachodu to kompletni idioci, ktorzy popieraja zwalczaja
  > ce Assada Bractwo Muzulmanskie? Oczywiscie nie, bo tak naprawde chodzi o Iran,
  > ktory Amerykanie Izrael chca zaatakowac, a alawicka dyktatura Assadow jest jedn
  > ym z ostatnich sojusznikow szyickiego Iranu.
  > Atak juz jest przygotowywany:
  >
  >
  > www.rp.pl/artykul/70215,800489-Zaatakuja-Iran-z-Gruzji-.html  A Gruziny az sie pala do wojny, bo tam silne wplywa ma kto? No wlasnie paru wplywowych politykow to wlasnie dwupaszportowcy, ktorzy tak sie sklada sa blisko obecnego prezydentasmile


  Dawit Kezeraszwili (, ur. 22 września 1978 w Tbilisi) – gruziński polityk, minister obrony Gruzji od 11 listopada 2006 do 5 grudnia 2008. .

  ]Dawit Kezeraszwili urodził się w Tbilisi. W dzieciństwie wraz z rodziną wyjechał do RFSRR. W 1992 przeniósł się do Izraela, gdzie przez półtora roku mieszkał wraz z babką w Kiryat Ben-Gurion niedaleko Holonu, gdzie uczęszczał do szkoły średniej.
  W 1993 wrócił do Gruzji.


  Jest poliglotą zna języki: gruziński, angielski, rosyjski, hebrajski i włoski. Posiada także obywatelstwo Izraela


  pl.wikipedia.org/wiki/Dawit_Kezeraszwili
 • legion.ista69 13.02.12, 21:21
  wiadomosci.onet.pl/swiat/premier-izraela-oskarza-iran-o-zamachy-w-delhi-i-t,1,5025270,wiadomosc.html

  MSZ Izraela poinformowało o zamachu bombowym, którego celem był personel izraelskiej ambasady w Indiach oraz o próbie zamachu na izraelską placówkę dyplomatyczną w Gruzji. W Delhi bomba wybuchła, w Tbilisi zamach bombowy udało się udaremnić. Premier Izraela Benjamin Netanjahu oświadczył, że to Iran stoi za tym zamachem.

  Ujawnił, że podobne ataki udaremniono w ostatnich miesiącach m.in. w Tajlandii i Azerbejdżanie i podkreślił, że za każdym z nich stał "Iran i jego protegowany Hezbollah".

  - Iran, który stoi za tymi atakami, jest największym eksporterem terroru na świecie - powiedział Netanjahu w parlamencie deputowanym swej partii Likud.


  Minister spraw zagranicznych Izraela Awigdor Lieberman oświadczył: "Potrafimy ustalić, kto stoi za tymi zamachami. Nie będziemy tolerować ataków na obywateli izraelskich".

 • anton_pl 26.02.12, 08:41
  Rosja popiera ludobójstwo?, a w jaki niby sposób?, idąc dalej Twoim tokiem rozumowania można by powiedzieć że amerykanie dokonali ludobójstwa w Iraku i nadal dokonują w Afganistanie, ale nikt poważny tak nie powie. Więc dlaczego się ośmieszasz drogi Ignorancie? big_grin
  --
  blogcenzurowanyantona.blox.pl/html
 • astomas 26.02.12, 14:58
  W ciagu ostatnich kilku lat w Iraku zginelo wiecej ludzi niz w ciagu kilkudziesieciu lat rzadow Husajna. Ta amerykanska demokracja dla spolecznosci irackich chrzescijan oznacza masakry i wypedzenia.

  "Ocenia się, że w Iraku nie ma obecnie nawet pół miliona chrześcijan, podczas gdy w 2003 było ich tam od 800 tys. do 1,2 mln."

  ekai.pl/wydarzenia/komentarze/x36433/chrzescijanie-opuszczaja-irak/

  W Syrii bedzie podobnie:

  Zwycięstwo demokracji w Syrii doprowadzi do rzezi dwóch milionów ludzi – uważa Avi Dichter, były szef Szabaku, izraelskiej służby specjalnej odpowiedzialnej za kontrwywiad i bezpieczeństwo wewnętrzne. Jego słowa cytuje agencja Regnum.

  "To doprowadzi do masowej rzezi"

  Dichter przekonuje, że w razie upadku reżimu Baszara Al-Assada w Syrii rozpocznie się rzeź alawitów, którzy będą szukać schronienia w sąsiednich krajach, w szczególności w Izraelu.

  Według Dichtera, alawici stanowią ok. 10 proc. ludności Syrii, więc chodzi minimum o 2 mln ludzi. – Upadek reżimu Assada sprowokuje ich masową rzeź, która będzie zemstą za przestępstwa Hafeza Al-Assada i jego syna Baszara, którzy również są alawitami – przekonuje.

  wiadomosci.onet.pl/raporty/arabskie-rewolucje-syria/dichter-ostrzega-upadek-assada-doprowadzi-do-rzezi,1,5026220,wiadomosc.html
 • zicc1 01.03.12, 20:04
  Polecam zwlaszcza komenarze... Widac, ze narod polskinie taki glupi i nie wierzy w tej bajki o " bezbronnej ludnosci", ktora masakruje zly Asad.


  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,11266708.html
 • zicc1 01.03.12, 20:13
  Lider Al-Kaidy, wyraził swe poparcie dla syryjskiego powstania

  www.youtube.com/watch?v=Q8VTHpvPeEM
 • legion.ista69 05.03.12, 20:19
  Przeciwnicy Kadafiego dziekuja zachodowi i Polakom za poparcie w obaleniu dyktatora!


  www.youtube.com/watch?v=lubTLu_AnFA&feature=related

  rebelya.pl/forum/watek/45766/
 • legion.ista69 05.03.12, 20:28
  www.rp.pl/artykul/9157%2C833766-Islamisci-niszcza-groby-polskich-zolnierzy---Zychowicz.html

  To, co wydarzyło się pod Bengazi, budzi grozę. W samym centrum miasta – będącego kolebką rewolucji wymierzonej przeciwko Kaddafiemu – Libijczycy zdemolowali aliancki cmentarz wojenny. Wszystko nagrali na wideo i umieścili w Internecie. Na filmie widać, jak uzbrojeni w automaty Kałasznikowa mężczyźni krzyczą: "Niewierne psy!" i kopniakami rozbijają nagrobki. Następnie przystawiają drabinę do wysokiego krzyża i rozbijają go młotami.

  W sumie zniszczyli około 150 nagrobków. W tym jeden należący do żołnierza żydowskiego (wyryta na kamieniu gwiazda Dawida wywołała szczególną agresję islamistów) oraz jeden należący do żołnierza polskiego. Na zdjęciu opublikowanym przez brytyjski "Guardian" można zobaczyć zdruzgotany nagrobek z Orłem Białym. Należał on do kaprala Józefa Władysława Jaroszewicza. Żołnierz urodził się w 1917 roku w Suchowoli, a poległ 25 stycznia 1942 na terenie obecnej Libii.

  Polski krzyż w Tobruku

  Islamiści mogą nie poprzestać na cmentarzu w Bengazi i zdemolować również inne podobne miejsca pamięci znajdujące się na terenie ich kraju.

  400 kilometrów na wschód od Bengazi znajduje się zaś przepiękny polski cmentarz wojenny. Pochowano na nim 133 naszych żołnierzy poległych pod Tobrukiem. Groby trzech kolejnych Polaków znajdują się na pobliskiej brytyjskiej nekropolii w miejscowości Acroma. W sumie w Libii jest więc jeszcze 136 wojennych nagrobków z Orłem Białym.

  Pochowani są tam w większości żołnierze Samodzielnej Brygady Strzelców Karpackich, która w drugiej połowie 1941 roku broniła Tobruku przeciwko Afrika Korps. Polscy żołnierze – wraz z innymi obrońcami twierdzy nazywani przez Niemców Szczurami Pustyni – wykazali się w tej bitwie wyjątkową odwagą i zaciętością. To właśnie oni przerwali pierścień oblężenia zaciskający się wokół Tobruku.

  W styczniu 2005 roku oficjalną wizytę w Libii złożył ówczesny premier Marek Belka. Odwiedził też tobrucką nekropolię. Byłem w grupie dziennikarzy towarzyszącej szefowi rządu. Cmentarz ten wygląda podobnie jak cmentarz w Bengazi. Długie rzędy nagrobków z nazwiskami poległych oraz górujący nad nimi krzyż. Do tego patriotyczne napisy wyryte w kamieniu.

  Cmentarz, niestety, znajduje się na odludziu, na położonej na południe od miasta pustyni. A przez to stanowi wyjątkowo łatwy cel dla islamistów. Choć nowe władze Libii potępiły incydent w Bengazi, nie można wykluczyć, że radykalne bojówki, które po upadku Kaddafiego poczynają sobie niezwykle śmiało, zechcą powtórzyć wybryk. Groby naszych bohaterów znalazły się więc w niebezpieczeństwie.

  Islamiści w natarciu

  Cała ta sprawa ukazuje paradoks, z jakim mamy do czynienia na Bliskim Wschodzie. W wyniku rewolucji upadają kolejne dyktatury, ale siłom, które je zastępują, daleko do demokratycznych standardów. Tak jest w Libii, ale i w sąsiednim Egipcie, gdzie pierwsze wolne wybory po ustąpieniu Hosniego Mubaraka wygrało Bractwo Muzułmańskie.

  Również bojownicy, którzy na ulicach syryjskich miast walczą z siłami prezydenta Baszara Asada, często rekrutują się z organizacji skrajnych.

  Przykład Libii jest jednak wyjątkowo drastyczny. Bo to właśnie Zachód doprowadził do upadku krwawego tyrana. Bez zaangażowania militarnego Brytyjczyków i Francuzów Kaddafi pewnie stłumiłby rebelię i do dziś terroryzował własny naród. Teraz libijscy islamiści "w akcie wdzięczności" wzięli się do demolowania alianckich nagrobków i niszczenia krzyży.

  Proszę mnie dobrze zrozumieć. Bliskowschodni dyktatorzy byli paskudnymi facetami i dobrze, że ich czas dobiegł końca. Ich zniknięcie nie oznacza jednak – jak to można było wywnioskować z entuzjastycznych początkowo doniesień medialnych – że automatycznie w państwach arabskich zapanuje demokracja, wolność i dobrobyt. Sytuacja jest nieco bardziej złożona.

  Kilka miesięcy temu Radosław Sikorski odwiedził Bengazi, gdzie spotkał się z przedstawicielami nowych libijskich władz. – Dziś cała Libia jest wolna i dlatego gratulujemy narodowi libijskiemu, że zaczyna pierwsze dni w wolnej Libii, bez dyktatury. Polska cieszy się tu dobrą reputacją i dla polskich firm będzie mnóstwo do roboty w odbudowywaniu Libii – mówił Sikorski.

 • ballestrem 18.07.12, 12:59
  "Ludobójstwo – zbrodnia przeciwko ludzkości[1], obejmująca celowe wyniszczanie całych lub części narodów, grup etnicznych, religijnych lub rasowych, zarówno poprzez fizyczne zabójstwa członków grupy, jak i kontrolę urodzin, przymusowe odbieranie dzieci czy stworzenie warunków życia obliczonych na fizyczne wyniszczenie."

  pl.wikipedia.org/wiki/Ludob%C3%B3jstwo

 • ballestrem 30.07.12, 16:43
  "ludobojce" Asada na zlosc Rosji?
  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,12219822.html
  Rebelia w Syrii przeciw rządom Baszara el-Asada radykalizuje się pod wpływem rodzimych i zagranicznych dżihadystów - pisze "New York Times". Wejście do gry fundamentalistów muzułmańskich skomplikowało i tak trudną sytuację opozycji - w jej łonie rozpoczęły się spory.
  littoral
  godzinę temu Oceniono 8 razy 8

  .Ciekawe... A przez wiele miesięcy media informowały, że siły zbrojne dyktatora Assada mordują niewinnych cywilów, bezbronne kobiety i dzieci... Niemal czołgi przeciw kwiatom. I tak to trwało miesiącami. I te czołgi nie mogły sobie poradzić z tymi kwiatami. Oczywiście, ginęli niewinni cywile, kobiety, dzieci, ale słowem nikt (tutaj) nie pisał, że zryw społeczny w Syrii nie był tak bardzo spontaniczny, że po prostu rozkręcała się regularna wojna domowa, a kwiaty były coraz lepiej dozbrajane. Przez długi czas było to zatem informowanie pod tezę. A teraz nagle przebudzenie z ręką w pewnym naczyniu... Że to, co nadchodzi, może być gorsze od tego, co było...

  gall.anonim.pn
  godzinę temu Oceniono 18 razy 16

  .Dziwi mnie upór z jakim ostatnio Zachód demontuje świeckie dyktatury w państwach muzułmańskich tylko po to aby zainstalowały się tam dyktatury religijne, z gruntu antyzachodnie i niemożliwe do ułożenia się z nimi. To że Libia i Egipt dryfują w tym kierunku jest chyba jasne dla każdego. Syria jak widać też. Jak widać Lenin ze swoim twierdzeniem "Kapitaliści sprzedadzą nam sznurek, na którym ich powiesimy" w tym przypadku niewiele się mylił.

  .mariatg8
  2 godziny temu Oceniono 3 razy 3

  .Rosja i Chiny miały od początku rację . Bo od początku w tym garnku mieszali mordercy , rabusie i terroryści wspomangani przez czarne , azjatyckie reżimy ! Trzzeba było ślepoty usa , aby wspierać tych brodziatych morderców i doprowadzić Bliski Wschód do krawędzi upadku !!! usa! Łapy precz , bo czego się nie dotkniecie , to kończy ię klęską .

  szadrach7
  2 godziny temu Oceniono 5 razy 3

  .Chrześcijańska organizacja Open Doors alarmuje – sytuacja chrześcijan w Syrii jest dramatyczna.
  23 lipca w Damaszku wahabiccy fundamentaliści z organizacji Liwa-al-Islam zamordowali chrześcijańską rodzinę. Islamska milicja zatrzymała samochód Nabila Zoreby. Kazała wysiąść z pojazdu jemu, jego żonie i dwóm synkom. Następnie islamiści rozstrzelali całą rodzinę.
  Prześladowani chrześcijanie w Syrii
  W Damaszku miał miejsce również drugi zamach. Ofiarami ataku muzułmanów z grupy powiązanej z Bractwem Muzułmańskim, Jehad al Nosra, padli irakijscy uchodźcy. Bandyci zaatakowali ich domy, wyrzucili na dwór kilka rodzin i spalili ich własność. Chrześcijanie w Syrii są w szoku. Boją się początku rzezi, podobnej do tej, jaka miała miejsce w Iraku.

  hawkmoon
  2 godziny temu Oceniono 17 razy 15

  .Bzdury. To od samego początku była islamska, religijna wojna z autokratycznym, zamordystycznym ale świeckim rządem. Demonstracje zaczynały się w piątek, po wyjściu z meczetów. A w meczetach zagrzewano do boju. Potem były trupy na ulicach i kilkadziesiąt godzin później powtórka z zamieszek przy okazji pogrzebów. I się nakręcało.
  Byłem wiosną ubiegłego roku w Syrii, więc widziałem na własne oczy. Od poniedziałku do czwartku spokój, a potem fundamentaliści urządzali jazdy.

  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,12219822.html?v=1&obxx=12219822#opinions
 • ballestrem 30.07.12, 17:01
  Chrześcijańska organizacja Open Doors alarmuje – sytuacja chrześcijan w Syrii jest dramatyczna.

  23 lipca w Damaszku wahabiccy fundamentaliści z organizacji Liwa-al-Islam zamordowali chrześcijańską rodzinę. Islamska milicja zatrzymała samochód Nabila Zoreby. Kazała wysiąść z pojazdu jemu, jego żonie i dwóm synkom. Następnie islamiści rozstrzelali całą rodzinę.

  W Damaszku miał miejsce również drugi zamach. Ofiarami ataku muzułmanów z grupy powiązanej z Bractwem Muzułmańskim, Jehad al Nosra, padli irakijscy uchodźcy. Bandyci zaatakowali ich domy, wyrzucili na dwór kilka rodzin i spalili ich własność. Chrześcijanie w Syrii są w szoku. Boją się początku rzezi, podobnej do tej, jaka miała miejsce w Iraku.

  Organizacje chrześcijańskie broniące praw katolików w krajach arabskich apelują do współwyznawców o modlitwę. Open Doors ogłosił dzień 24 lipca „Dniem modlitwy i postu za Syrię”.

  www.euroislam.pl/index.php/2012/07/tragiczna-sytuacja-chrzescijan-w-syrii/
 • legion.ista69 30.07.12, 21:25
  "„To, co widzę obecnie w Syrii, to zagrożenie dla całej tutejszej społeczności. Nie rozróżniam tu opozycjonistów od lojalistów. Ludzie, którzy popierają opozycję, nie wiedzą, że ta opozycja popełnia barbarzyństwa. To co jest pokazywane w mediach mainstreamowych jest odwrotnością tego, co się dzieje naprawdę” – mówi siostra Fadia Laham (Matka Agnieszka), przełożona klasztoru św. Jakuba Męczennika (ang. St. James the Multilated) w Quarah"
  "W Homsie odbywa się ludobójstwo, a nikt nie chce o tym mówić. Mechanizm tych przestępstw opiera się na tym, że terroryści popełniają zbrodnię, a następnie wykonują fotografie, by potem wysłać je do Al Jazeery jako materiał propagandowy, oskarżający rząd. W Homsie byłam świadkiem aktu terrorystycznego – eksplozji samochodu-pułapki na środku ulicy. Ciało człowieka, który znajdował się w samochodzie, zostało wyrzucone w wyniku wybuchu na zewnątrz. Było potwornie poranione. Kiedy leżało na ulicy we krwi, natychmiast zgromadzili się ludzie, by zrobić zdjęcia, by, jak mówili, wysłać je do Al Jazeery. Terroryzm przerodził się w biznes. Zabicie kogoś, tylko dlatego, by pokazać jego ciało w telewizji, to nie jest ruch oporu.

  Spotkała się siostra z przedstawicielami WAS. Słyszeliśmy, będąc w Syrii, że są to często zwykli kryminaliści. Jakie są ich faktyczne motywacje?

  - Tak na prawdę to nie istnieje coś takiego, jak Wolna Armia Syryjska. To wymysł. Istnieją za to ludzie, którzy mają pieniądze i kierują pozostałymi. Płacą im za demonstracje, albo za dokonywanie aktów terrorystycznych. Kiedy poszłam spotkać się w Homsie z przedstawicielem WAS, to spotkałam nie żołnierza, ale zwykłego cywila. Mówił, że są uzbrojeni, że mają broń, ale oni tak naprawdę nie są armią. Przeciętni członkowie WAS to zwykli ludzie, którym dano pieniądze i broń by walczyli. Wątpię, by pośród nich byli prawdziwi opozycjoniści."....

  " Dzisiaj usłyszałem w mediach nadawanych satelitarnie, że salaficki imam Mohammad Hayyat wskazywał muzułmanom chrześcijan, jako cel ich ataków. Wczoraj ostrzegał, że będą ataki na dzielnice zamieszkane przez chrześcijan w Damaszku, wszyscy są przerażeni. Od czasu do czasu mamy do czynienia z głosami salafitów, wzywających do ataków na chrześcijan. Pojawiają się slogany na transparentach podczas demonstracji, że chrześcijanie powinni wynosić się do Libanu, a alawici na cmentarz. Chrześcijanie nie czują się w częściach Homlu kontrolowanych przez islamistów bezpiecznie. Wiem na przykład, że 70% chrześcijańskiej społeczności z muzułmańskich dzielnic Homs uciekła ze swoich domów. Patriarcha maronitów we Francji bardzo martwi się tą sytuacją, zwłaszcza wzrostem pozycji islamistów. Nie rozumiem, dla mnie to istna tajemnica, dlaczego siły wolnego świata, które mienią się ojcami chrzestnymi wolności i demokracji, chcą się układać wyłącznie z religijnymi fundamentalistami islamskimi. W Tunezji, Egipcie, Jemenie, Libii widzimy, że to właśnie Al-Kaida lub niekiedy Bractwo Muzułmańskie, dochodzą do władzy. Dla nas to wielkie zaskoczenie. Zachód działa w stylu konia trojańskiego, mówiąc: „Jeśli chcecie mieć wolność i demokrację, musicie obalić swojego obecnego przywódcę”. Jednak zamiast wolności i demokracji otrzymujemy chaos i islamistów. Dlaczego oni to robią, na czyj rozkaz – to wciąż dla mnie wielka tajemnica. nie potrafię tego zrozumieć"
  www.geopolityka.org/syria-2012/1337-w-syrii-trwa-wojna-o-prawde
 • legion.ista69 28.12.12, 11:52

  Wielki ajatollah szyicki pochodzący z Iraku, który związany jest z pewnymi grupami rebeliantów walczących w Syrii, Ahmad Al-Bghdadi Al-Hassani stwierdził, że uzasadnione jest porywanie chrześcijanek przez muzułmanów oraz ich gwałcenie.

  Duchowny muzułmański uznał, że ze względu na to, iż chrześcijanie są bałwochwalcami, to zgodnie z islamskim prawem kobiety chrześcijanki mogą być przez nich porywane i gwałcone.

  Wielki ajatollah wcześniej już uzasadniał w egipskiej telewizji swoje wywody, zarzucając chrześcijanom, że są nie tyko bałwochwalcami, ale także „przyjaciółmi syjonistów”. Wezwał ich do przechodzenia na islam. Zadeklarował, że jeśli się nie dostosują do islamskich wymagań, muszą być gotowi na śmierć. Dodał, że chrześcijanki mogą być porywane przez muzułmanów również jako kandydatki na żony, nawet jeśli są już zamężne.

  Ajatollah, który pochodzi z Nadżafu w Iraku – jednego ze świętych miast szyickiego odłamu islamu – przebywa obecnie w Syrii.  www.eioba.pl/a/43ui/mordercy-chrzescijan-nie-pukaja-do-drzwi
 • eliot 31.12.12, 11:47
  Czegóż więc, wobec powyższego, oczekujesz od Ignoranta? Ma ucapić miecz ognisty i samojedn ruszyć na pohańca???
  Może daj przyklad...
  wink
  --
  Eliot
 • barry.kent14 13.12.14, 17:44
  www.youtube.com/watch?v=7NBnr3bGGPY
 • eliot 15.12.14, 12:34
  OOO! "Krul" jeszcze z proporczykiem Nowej Prawicy???
  wink
  --
  Eliot

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka