Dodaj do ulubionych

Budynek wielorodzinny Omega - ul. Kolegialna

09.05.12, 23:40
Niedawno rozpoczęły się prace przygotowawcze do budowy bloku wielorodzinnego przy ul. Kolegialnej. Aktualnie wyburzany jest stary dom jednorodzinny znajdujący się w miejscu planowanego budynku. Przewidywany termin ukończenia - wrzesień 2013.

Więcej na temat tego przedsięwzięcia: bkprojekt.com/galerie/omega/omega/
--
In Urbanity I Trust...
inwestycje.plock.org.pl
Edytor zaawansowany
  • 06.07.13, 13:34
    nowe informacje. budowa chyba niedługo się zacznie www.omega-developer.pl/
  • 21.10.16, 11:18
    Budynek juz stoi, i mieszka się w nim fantastycznie, Ściany równe, mieszkania dobrze doświetlone, sensowne czynsze, a klatki schodowe przestronnie, estetycznie wykończone.
  • 29.10.16, 17:20
    zarówno Kolegialna, jak i Kazimierza Wielkiego są inwestycjami udanymi- takie są moje odczucia, bo na Kazimierza Wielkiego mieszka moja znajoma i budynek jest solidny. (Kolegialną obserwowałam z zewnątrz smile Mieszkanie niezwykle ustawne, jasne. Z tego co wiem, znajoma uzyskała dobre warunki związane z płatnościami,
  • 26.12.16, 20:03
    można tu zamieszczać zdjęcia? jeśli tak, wkleiłybyście po 2 z każdej inwestycji; klatki, widok z okna, itp. pozdrawiam

--
    [Płock] Inwestycje - SSC
    www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=494525

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.