Dodaj do ulubionych

PŁOCK 2037 - Marka Europejska!

13.10.14, 21:06
"PŁOCK 2037 - Marka Europejska!" jest projektem zawierającym koncepcje rozwoju Płocka, którego autorem jest Jan Wyrębkowski. Projekt posiada własną stronę internetową:

plock2037.blogspot.com
Edytor zaawansowany
 • 19.10.14, 09:11
  Są duże szanse na zakończenie zabawy w budowanie miasta - bez analizy, bez wizji, bez planu, bez dążenia do obranych celów!
  .
  Wielki potencjał Płocka może uda się wyzwolić: plock2037.blogspot.com/
  .
  .
  Debata kandydatów na prezydenta i sondaże na portalu samorządowym już wyłoniły zdecydowanego lidera - Marka Owsika z KWW "Samorządni dla Płocka", który uzyskuje ponad 60% poparcia:

  Pytanie: Czyżby w Płocku wszystko rozstrzygnęło się już. 16 listopada ???

  --
  Jan Wyrębkowski
 • 22.02.15, 09:24
  Koncepcja ukształtowania Płocka jako ośrodek regionalny:
  .
  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/vc/xi/tads/ua30SGSOa4LhPoi1DB.jpg
  --
  Jan Wyrębkowski

  <
 • 12.04.15, 07:06
  Aktualnie realizowany scenariusz "rozwoju" Płocka, zgodnie z którym miasto będzie miało za 35 lat poniżej 90 tys. mieszkańców Płocka, powinien być szybko zaniechany !!!
  .
  plock.gazeta.pl/plock/1,35710,17526513,Znikajacy_plocczanie__Bedziemy_starsi__bedzie_nas.html
  .
  Płock brnie w kierunku coraz gorszej kondycji miasta. Jest to skutek braku strategii rozwoju i braku działań, które kreowałyby czynniki rozwoju.

  --
  Jan Wyrębkowski

  PŁOCK - Miasto Wielkich Perspektyw !
 • 20.12.15, 18:40
  Samorząd Płocka musi obrać cele i przyjąć na siebie rolę lidera regionu, który organizuje działania aby wykreować dla Płocka funkcję ośrodka regionalnego!

  CEL NADRZĘDNY: Zapewnienie optymalnego bezpieczeństwa dla mieszkańców obszaru i dla funkcjonowania strategicznego kompleksu przemysłowego Polski.

  GŁÓWNY CEL STRATEGICZNY DLA PŁOCKA: Zbudowanie Płocka jako silnego ośrodka regionalnego o wzorcowych rozwiązaniach zagospodarowania przestrzennego zgodnie z zasadami ładu przestrzennego i zrównoważonego rozwoju, którego wykorzystane wszystkie atuty obszaru funkcjonalnego wykształtują Płock jako wizytówkę Polski i rozpoznawalną markę w całej Europie.

  GŁÓWNY CEL STRATEGICZNY DLA POWIATU PŁOCKIEGO I OBSZARU FUNKCJONALNEGO PŁOCKA: Wprowadzenie płockiego powiatu i obszaru funkcjonalnego Płocka w główny strumień działań prowadzonych z udziałem obszaru Polski dla bałtyckiego obszaru integracji europejskiej oraz dla tworzenia europejskiego jednolitego, konkurencyjnego i zasobooszczędnego obszaru transportu.

  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/vc/xi/tads/YnoZjda0gNhv51i1hB.jpg


  --
  Jan Wyrębkowski

  PŁOCK - Miasto Wielkich Perspektyw !
 • 29.01.17, 10:06
  PŁOCKIE NABRZEŻE - wywiad:

  nplock.pl/artykul/plockie-nabrzeze/113199
  --
  Jan Wyrębkowski

 • 03.03.17, 16:44
  Świetny wywiad, świetny pomysł, niestety w tym kraju trzeba jeszcze mieć siłę przebicia. Do nierozumnych ludzi nie dociera, że planuje się na 50 lat wprzód - jak w Niemczech czy Chinach. U nas planuje się na czas kadencji, góra dwóch, a to za mało na tak ambitny projekt.

  --
  [Płock] Inwestycje - SSC
  www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=494525

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.