Dodaj do ulubionych

Centrum Graniczna

03.12.15, 20:21
Dziś na placu obok stacji BP wykarczowano krzewy .Czy to początek jakieś inwestycji?
Może BURGER KING ?
Edytor zaawansowany
  • 06.12.15, 16:02
    Raczej tak:
    plock.wyborcza.pl/plock/1,35710,19293928,burger-king-w-plocku-jesli-plany-sie-powioda-bedzie-juz-wiosna.html

--
    In Urbanity I Trust...
    inwestycje.plock.org.pl
  • 14.01.16, 23:35
    No i kiedy zacznie się budowa teren ogrodzony dalej wykarczowane wszystko już połowa stycznia a tam dalej nic nie robią. kiedy rozpoczęcie prac.
  • 13.10.16, 15:14
    Czy ktoś wie kiedy rozpocznie się budowa Burger Kinga ?
  • 16.06.17, 08:42
    Czy ktoś wie kiedy rozpocznie się budowa ?
  • 05.07.17, 12:34
    Ja niestety nie wiem , na stronie BK nie ma podanych żadnych danych
  • 13.07.17, 01:57
    Ja tam nie wiem o co chodzi z tym Burger King pisałem do wyborczej na początku roku w Styczniu bo prace miały ruszyć na jesieni nie ruszyły. Odpisali mi że pogoda na jesieni nie dopisywała warunki atmosferyczne były złe inwestor miał rozpocząć prace na początku wiosny. Tymczasem to już lato połowa lipca warunki dobre a tam dalej nic się nie robi. Obawiam się że burger king wogule nie powstanie inwestor mógł się wycofać i nic nie będzie bo ileż można zwlekać z budową.
  • 04.10.17, 10:47
    Wg nieoficjalnych informacji Burger Kinga nie będzie przy Leroy Merlin. Prawdopodobnie zapadła decyzja o otwarciu Burger Kinga w Galerii Wisła tuż obok Pizza Hut, która będzie w nowym foodcourcie na 1 poziomie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.