Dodaj do ulubionych

laserowa korekcja przy zezie akomodacyjnym u doros

02.10.10, 18:01
Jestem kobietą 40 letnią. W dzieciństwie przeszłam operacje zeza. Po operacji jednak zez pozostał, raczej niewidoczny w okularach. Większość osób na tym forum ma zapewne szereg nieprzyjemnych doświadczeń z powodu posiadania takiego defektu, więc nie muszę pisać o tym jak żyje się z wiecznie opuszczonym spojrzeniem. Ostatnio zaczęłam chodzić po okulistach w sprawie usunięcia tej wady. Jeden lekarz przychylił się do zabiegu, zaś drugi orzekł, że efekt może być przeciwny, bo zez ze zbieżnego może zrobić się po założeniu okularów rozbieżny. Stwierdził również, że skoro wada znika przy okularach to być może laserowa korekcja wzroku , by tu wystarczyła. Czy ktoś przeszedł korekcję laserem przy zezie akomodacyjnym i może napisać coś o efektach, bo mi samo "być może" ze strony lekarza nie wystarcza. Może ktoś poleci mi dobrego specjalistę z Trójmiasta.
Obserwuj wątek
      • klapeczka-0 Re: laserowa korekcja przy zezie akomodacyjnym u 20.01.11, 10:06
        Właściwie racja, że Wawa i Katowice to jednak najlepsze ośrodki. Np. w klinice okolaser w Wawie tam robią operację zeza i korekcją też się zajmują. Pewnie mieli już takie przypadki jak Twój. Może napisz tam maila to Ci odpiszą co i jak, czy w ogóle warto. Ale znając życie to zaproszą Cię na konsultacje i badania, bo bez wyników badań to chyba nikt nie zaryzykuje jakiś pewnych stwierdzeń. Pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka