Dodaj do ulubionych

Zez dziecko wielkopolska

25.10.18, 23:10
Witam wszystkich, piszę ponieważ już sama nie wiem co robić. Synek ma obuocznego zeza od urodzenia. Od samego początku wiedziałam, że te oczka na miejsce nie wrócą i odkąd skończył 6 msc wożę go po lekarzach. Przez pierwsze 2 lata jeździłam po Włoszech, ale każdy okulista kazał czekać. I tak czekaliśmy nie wiem na co. Teraz jest "pod opieką" w Poznaniu. W sumie widziało go z 5 okulistów tutaj i żaden nic nie zrobił. Wszyscy tylko mówią, że zez faktycznie duży i że prawdopodobnie operacja, ale póki co obserwacja. Ale obserwacja czego? Nic kompletnie się nie zmienia, nie ma żadnych poprawek jak już to jest gorzej. Moje pytania są następujące: czy to normalne, że żaden okulista nic nie robi? Jak u Waszych dzieci przebiega/ło leczenie? Syn ma lat 4 i pół. Macie kogoś godnego polecenia kto nas przyjmie prywatnie na konsultację? Byle nie dr. Gotz-Wieckowska, bo ma terminy katastroficzne jakby conajmniej uzdrawiała.
Edytor zaawansowany
  • mamusia_kasi 26.10.18, 10:16
    Dr Jochan, Zabrze. Czekanie to błąd.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.