Dodaj do ulubionych

Armenia, Gruzja wyprawa , szukamy chętnych

03.08.10, 00:04
Wylot 6 lub 9 września, 14-17 dni. Na razie w składzie grupy 3 osoby - dwóch (31,38) i jedna (38). Wylot z Wawy. Mail kontaktowy kijewo@poczta.onet.pl
Edytor zaawansowany
  • Gość: radek IP: *.chello.pl 03.08.10, 19:04
    Jaki koszt wychodzi na osobę?
  • anna.an 03.08.10, 21:17
    przy czym koszt dolotu do Erewania z Wawy to na chwilę obecną 1100zł. Reszta to
    noclegi, wyżywienie, przejazdy - tutaj już elastycznie no ale tak czy owak ok.
    3500 lepiej mieć;-)
  • kornel-1 08.05.12, 18:59
    Zdecydowanie wystarczy połowa tej kwoty.

Kornel
    --
    "Kornel: moje podróże"
  • Gość: anna.an IP: *.chello.pl 23.08.10, 21:13
    Mam nadzieję, że po powrocie napiszę kilka słów. A w razie czego służę pomocą;-))
  • mbastis 31.05.11, 12:20
    witam
    mozna o jakieś informacje o Armenii ?
    jak było ?
  • kornel-1 08.05.12, 18:56
    Byłem w zeszłym roku dwukrotnie:
    1. Gruzja
    Tbilisi - Telawi Ikhalto , Szuamta, Alawerdi - Sirnaghi - Tbilisi - Kazbegi - Tbilisi - Achałczike - Wardzia - Batumi - Gonio - Kutaisi - Gelati - Motsameta - Gori - Uplisciche - Tbilisi - Stepan Garedża - Mccheta – Tbilisi (8 dni)
    2. Azerbejdżan + Armenia
    Tbilisi - Krasnyj Most - Qubustan - Baku - Suraxani - Yanar Dagi - Quba - Chinaliq - Baku - Seki - Zaqatala - Balakan - Lagodekhi - Tbilisi - Sadakhlo - Biurakan - Aragac - Erywań - Gerard - Garni - Erywań - Sewn - Erywań - Khor Virap - Erywań - Echmiadzin - Metsamor - Erywań - Tatev - Goris - Zorats Karer - Noravank - Erywań - Alaverdi - Harpat - Tbilisi (12 dni)

Loty po trzysta złotych z hakiem, na miejscu 27 USD/day

Jeśli są pytania to odpowiem :)

Kornel
    --
    "Kornel: moje podróże"
  • Gość: gosc marek IP: *.mielec.mm.pl 15.07.12, 10:31
    Kilka pytań

Armenia:
    koszt wizy ?

pociag Tbilisi - Erevan w sezonie ponoc nie jeździ, zamiast niego jest Batumi - Erevan, jaki koszt w plackarcie i jak wyglada zajetośc miejsc w sezonie?

czy są linie autokarowe do Erevania z Tbilisi czy tylko jeżdzą furgony/mikrobusy? koszt biletu

potrzebuje jeden nocleg w Erevan dla 3 lub 4 osób, najtańsza opcja?

czy dwa dni na Eczmiadzyn,Garnii,Gerard, Erevan i Sevan wystarczą?

gdzie nocować w Tblisii

czy lepiej zrobic Signagi i Dawid Garedze (jaki koszt i czym tam sie dostać) czy Gori z Upliscyche?

pozdrawiam
  • kornel-1 03.10.12, 19:33
    1 wiza na granicy 3000 AMD; Tam stoi automat do wymiany pieniędzy na dramy; ale można zapłacić dolarami (10 USD)
    2. nie jeździłem pociągami; marszrutka TBI-ERV 30 GEL; autokary są, również z Ortaczala.
    3. hostel przy głównej ulicy na płd. od pl. Rewolucji(?) do wygooglania 4000 AMD (jeśli nie znajdziesz, napisz)
    4. tak, da się; ja zrobiłem (Garnii + Gerard)+(Eczmiadzyn+Metsamor) w 1 dzień,(Sevan+Khor Virap) - w drugi dzień.
    5. najlepiej wszystko; do Sighnaghi marszr. z Telawi lub z Tbilisi. David Garedża najtaniej z Rustavi (taksówka); Ranking skalnych miast i) Wardzia ii) David Garedża iii) Upliscyche

Gruzja opisana na mojej stronie - zapraszam. Armenia i Azerbejdżan - za jakiś czas.
    --
    "Kornel: moje podróże" Ostatnie: "Słowacja'2011"
  • Gość: monia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.12, 17:53
    Podbijam watek -prosze o odpowiedż
  • kornel-1 03.10.12, 19:35
    Ehm, na jakie pytanie?
    k.
    --
    "Kornel: moje podróże" Ostatnie: "Słowacja'2011"
  • witekjs 05.10.12, 20:58
    Gruzja, Armenia, Azerbejdżan - turystyka

www.kaukaz.pl/gruzja/turystyka/turystyka_w_gruzji.php