Dodaj do ulubionych

Gdzie na weekend ?

05.04.14, 08:44
Jak spędzacie weekendy domowo czy poza domem ?

W tym tygodniu jadę sprawdzić czy w lesie dużo wiosny widać.
Obserwuj wątek
      • verbena1 Re: Gdzie na weekend ? 11.04.14, 15:14
        Wilku, ladnie masz w tej Gdyni.
        Wlasnie szukam w okolicach Gdyni - Gdanska - Sopotu noclegu na czerwiec.
        Propozycji mnostwo i trudno sie zdecydowac.

Odpowiadajac na pytanie - gdzie na weekend - to zalezy od pogody, rowerem po okolicy lub polazenie po galeriach. Mowie o galeriach zwiazanych ze sztuka bo ostatnio uslyszalam ,ze galeria nazywa sie centrum sklepowe.

--
        Zycie dzieli sie na dwa etapy: mlodosc i "swietnie wygladasz".
        Erica Jong
    • mammaja Re: Gdzie na weekend ? 02.05.14, 20:18
      Usmialam się jak norka, wyobraziwszy sobie, ze mialabym spedzać weekend na Nowogrodzkiej smile
      Kiedys mieszkałam na rogu Al. Jezrozolimskich i Kruczej i stamtad ucieklismy na dalekie obrzeze miasta, czym sie nieustannie delektuję . Nie jestem więc "targetem" dla tej reklamki.
    • luiza-w-ogrodzie Weekend w domu 02.05.14, 21:20
      Weekend w domu u Mamy, z siostra, uczac Mame obslugi pierwszego w Jej zyciu aparatu cyfrowego. Przejrzalysmy tez 6 tysiecy zdjec ze slubu syna, zeby Mama mogla wybrac do drukowania te, ktore Jej sie podobaja. Jutro wszystko w Poznaniu bedzie zamkniete, pogoda ma byc podobna do dzisiejszej: pochmurna, zimny wiatr i tylko 12 stopni, wiec nie planuje wychodzic na dlugo. Ale pojde pospacerowac w zielen z aparatem, zeby zrobic nieco zdjec. Nie przywiozlam do Polski swojego i bez mozliwosci pstrykania czuje sie zubozona.

Zycze Wam milego weekendu, niezaleznie od tego co robicie.

Luiza-w-Ogrodzie
      .¸¸><crying(((º>¸¸.·´¯`·.¸¸><crying(((º>¸¸.
      Jak gadać z królikami
      • kan_z_oz Re: Weekend w domu 03.05.14, 08:53
        Ogromna czesc spedzam w domu. Przeprowadzilismy sie dopiero 16 miesiecy temu w tutejsze regiony. Mam wiec cala mase do zwiedzania na miejscu. Jestem w okolicy mocno ustabilizowanej turystycznie. Gdzie sie wiec jedzie na weekend mieszkajac w aktrakcyjnej turystycznie miejscowosci i regionie - na dzien dzisiejszy - nigdzie.

Kan
      • chris.w4 Re: Gdzie na weekend ? 29.10.19, 16:24
        pukla, obóz w Auschwitz zwiedzałem parę lat temu.
        W weekendy u mnie nie dzieje się nic rewelacyjnego, najczęściej sobota mija na odpoczynku
        a niedziela na przeróżnych odwiedzinach
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka