Dodaj do ulubionych

Dzisiejki sierpniowe

01.08.18, 11:25
rozpoczynam stomatologicznie,
idę do dentysty, potrzebuję jego pomocy, odłamał się mi kawałek zęba, na szczęście z tylu
i nie jest widoczne. Ktoś powiedział, że znaleźć dobrego dentystę jest trudniej
niż znaleźć wielką miłość, ja znalazłem
Edytor zaawansowany
  • chris.w4 01.08.18, 16:40
    chris.w4 napisał:
    > idę do dentysty

podziwiam dzisiejszą technikę w porównaniu do tej sprzed lat.

Potrzebne było zdjęcie rentgenowskie tego odłamanego zęba, siedzę w fotelu dentystycznym, asystentka
    dentysty przystawia aparat rentgenowski do owego zęba, klik, zdjęcie zrobione, za 2 minuty na monitorze dentysta
    pokazuje mi jak ów ząb wygląda i wyjaśnia co można z nim zrobić. Mały zabieg i następna wizyta za tydzień
  • chris.w4 03.08.18, 15:28
    dziś u mnie 32°, upały trzymają i rozleniwiają, przynajmniej mnie
  • chris.w4 05.08.18, 11:47
    ach jak przyjemnie, tylko 23°, dziś ma być do 26° ale w środę 38°, ano zobaczymy
  • chris.w1 06.08.18, 18:01
    poważnej Gazety dzisiejsze doniesienia
    Poniedziałek, 6 sierpnia, Miło Cię widzieć! SOLENIZANCI Wincenty, Felicysym i Stefan,
    DZISIAJ OBCHODZIMY Dzień Musztardy

czy ktoś daje jeszcze dziecku imię Felicysym? nosił je święty Felicysym z Perugi

Światowy Dzień Musztardy wymyślony przez Barry’ego Levenson’a
  • chris.w4 07.08.18, 16:25
    grzeje równo, u mnie teraz 35°
  • chris.w4 11.08.18, 17:15
    nareszcie ochłodziło się, tylko 23°, jak przyjemnie, stwierdziłem że jestem typem północy,
    dla mnie to temperatury do 25°
  • chris.w4 12.08.18, 20:25
    jak to nigdy niewiadomo co może przydarzyć się?

dziś spotkała mnie niespodzianka z moim autem, wsiadam włączam motor i nic, akumulator za słaby.
    Okazuje się, że zostawiłem przez nieuwagę włączone wewnętrzne oświetlenie w aucie, stało w garażu od środy
    i akumulator wyczerpał się.

Kto może mi w takiej sytuacji pomóc?
    na szczęście jestem członkiem automobilklubu, zatelefonowałem i w ciągu półgodziny przyjechała pomoc drogowa.
    Na miejscu mechanik podładował akumulator i motor zastartował, powiedział iż teraz muszę co najmniej godzinę
    autem jeździć, najlepiej na autostradzie, aby akumulator naładował się.
    A więc zrobiłem prawie godzinną jazdę po autostradzie miejskiej i znowu jest wszystko w porządku. Uff,

pomoc nic mnie nie kosztowała, dla członków klubu jest bezpłatna
  • chris.w4 16.08.18, 19:56
    dziś znowu wizyta u dentysty, po dentyście krótki spacer i po drodze spotkałem mnicha
  • chris.w4 20.08.18, 15:19
    nareszcie normalne temperatury, teraz 23°
  • chris.w4 21.08.18, 11:15
    jak nigdy dotychczas osy tego lata bardzo często przylatują przez otwarte okna, szczególnie wieczorem,
    do mojego mieszkania, chociaż mieszkam raczej wysoko na 6-piętrze.
    Z powodu wysokich temperatur i panującej suszy szukają gdzie tylko możliwe pożywienia, stąd chyba te odwiedziny.

Nic u mnie nie znajdując bo rzeczy do zjedzenia są w lodowce a nie na zewnątrz, następnego dnia
    znajduję je martwe na podłodze, na szczęście dla mnie.

Mają u mnie po prostu pecha
  • chris.w4 23.08.18, 14:42
    i znowu gorąco 33° a ja muszę do mojej domowej lekarki po receptę. Na szczęście nie jest to daleko, 10-minutowy spacer.
    Nie chce się mnie przy tym upale wychodzić z domu, ale muszę
  • chris.w4 23.08.18, 17:24
    i już, wychodząc z domu dmuchnęła na mnie fala gorącego powietrza niczym w saunie,
    wróciłem zlany potem
  • chris.w4 24.08.18, 18:44
    dziś po wczorajszym upalnym dniu przyjemne ochłodzenie, 22° w sam raz dla mnie
  • chris.w4 25.08.18, 18:56
    dzisiejsze u mnie popołudniowe niebo
  • chris.w4 28.08.18, 09:48
    zajrzałem na FF, forum dostało czkawki, więcej nie pokazuje niż pokazuje,
    oby tylko przejściowe utrudnienie
  • chris.w4 30.08.18, 17:13
    we wtorek odwiedził mnie krewniak pokrewieństwa chyba 3-go stopnia, ale w tych stopniach
    sam nie mogę się dokładnie połapać.
    Dzielny 42-letni chłopak pracuje w banku Unicredit Bank w Monachium, przedtem też w tym banku we Wiedniu,
    wcześniej w Deutsche Bank w Warszawie.

Wracał z urlopu w Polsce i wstąpił do mnie. Idąc na spotkanie zauważyłem po drodze ciekawą rzeźbę
    obok której już wielokrotnie przechodziłem ale dopiero teraz zwróciła moja uwagę
  • chris.w4 31.08.18, 18:18
    po około 2-tygodniach pojechałem dziś do marketu uzupełnić zapasy żywnościowe,
    na parkingu obok mnie zaparkował oldtimer co najmniej 30-lat stary
  • chris.w4 06.08.19, 17:08
    nareszcie, po pół roku umyłem dziś na myjni auto. Nie było takie brudne bo stoi w garażu,
    ale te alufelgi zapylone znowu na jasno-brązowy kolor od klocków hamulcowych, aluminiowe
    wcale nie miały aluminiowego połysku.

Wybrałem jak zawsze program perłowy połysk bo razem z automatycznym myciem owych.
    Po myciu automatyczne czyszczenie welurowych dywaników i samoobsługowe odkurzanie wnętrza.

I po robocie kawka w ogródku Burger King, znajduje sie na terenie myjni.
    Zaraz inne samopoczucie w czystym aucie i chociaż juz prawie 15-letnie cały czas niezawodne,
    japończyk, nie ma potrzeby zmieniać
  • chris.w4 06.08.19, 17:30
    znajomy poczęstował mnie papierosem, ukraińskim Davidoff.
    Na Ukrainie paczka kosztuje 1,5€, u mnie ponad 3-krotnie więcej
  • chris.w4 08.08.19, 12:03
    > prawie 15-letnie cały czas niezawodne, japończyk

to ten
  • chris.w4 08.08.19, 15:22
    sierpień jak dotychczas bez upałów, nareszcie normalne temperatury do życia,
    w każdym razie dla mnie, teraz 26°
  • chris.w4 12.08.19, 17:36
    dostałem apetytyt na kebap, poszedłem do pobliskiej restauracji Fast-Food-Restaurant i zamówiłem Dürüm Kebap. Po zjedzeniu w ogródku restauracyjnym szef restauracji z uśmiechem zapytał, czy smakowało, czy jestem zadowolony? kebap był jak zawsze świetny. Przy pożegnaniu życzył ładnego dnia.
    Dobre jedzenie i miła obsługa, do takich restauracji wraca się zawsze chętnie
  • chris.w4 17.08.19, 18:23
    tym razem dostałem apetyt na pierogi, polskie z kapustą i boczkiem. Zobaczyłem w reklamie z mojego marketu.
    Niestety wyprzedane, kupiłem rosyjskie pielmieni, rodzaj pierogów z dość luźnym farszem mięsnym.
    Jedzenie zamiast po polsku, będzie po rosyjsku
  • chris.w4 18.08.19, 18:23
    jest, jest deszcz, leje równo
  • chris.w4 21.08.19, 17:40
    krótki spacer dla załatwienia drobnych sprawunków przy słonecznej pogodzie i 25°, jak wyliczył google 2km.
    Najpierw do Rossmanna po mały zakup i do banku, tradycyjnie raz w miesiącu, po wyciągi z konta
    bankowego.
    Na zakończenie kawka i sernik w ogródku kawiarni Thoben
  • chris.w4 25.08.19, 19:21
    > sierpień jak dotychczas bez upałów

jak dotychczas, dziś Bordcomputer w aucie pokazał temperaturę na zewnątrz 31°,
    w przyszłym tygodniu do 33°
  • chris.w4 26.08.19, 12:12
    dziś poranna niespodzianka, nie ma wody, przeoczyłem wiadomośc o tym albo nie było?
    Jest 12:10, gdy to piszę slyszę chrobotanie w rurach, woda jest
  • chris.w4 26.08.19, 17:00
    wow! upał trzyma, Bordcomputer w aucie pokazał dziś temperaturę na zewnątrz 32°
  • chris.w4 29.08.19, 20:04
    podczas ostatnich zakupów w markecie w którym najczęściej kupuję na stoisku przy samym wejściu
    leżała kiełbasa krakowska. Wabiła zredukowaną ceną, mnie zwabiła nie ceną lecz tym, że z Polski.

Według informacji na opakowaniu najwyższej jakości oryginalna polska krakowska wędzona z zielonym pieprzem,
    z firmy Balcerzaka z Wróblowa. Kupiłem, teraz będzie trochę polskiego smaku
  • chris.w4 30.08.19, 15:25
    opanowały miasto, przynajmniej w mojej dzielnicy. Stoją w wielu miejscach i czekają na wypożyczenie.
    Największym powodzeniem cieszą się oczywiście wśród młodych
  • chris.w4 31.08.19, 12:50
    sierpień żegna się gorąco, dziś 33°
  • chris.w4 31.08.19, 13:32
    przy takim upale 33° wcale nie chce się jeść, od rana nic nie zjadłem, tylko picie, woda mineralna i kawa
  • chris.w4 09.08.18, 21:31
    dziś kolejna wizyta u dentysty, asystentka dentysty zaprasza mnie na fotel dentystyczny i pyta jak czuję się?
    odpowiedziałem, że jak na wczasach, fotel wygodny jak na leżaku, za oknem ładny widok i świecące słońce.
    Mały zabieg, zmiana lekarstwa w kanale zęba i do zobaczenia za tydzień.

Co można zrobić po zabiegu przy temperaturze na zewnątrz 34°, najlepsze zimno piwo w restauracyjnym ogródku,
    akurat był w pobliżu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka