Dodaj do ulubionych

Przeklęte weekendy...

13.04.19, 18:38
Hej, ma ktoś to samo? Czekam na weekend cały tydzień, a jak już przychodzi i w końcu mam trochę czasu, to dopada mnie kolosalny smutek i samotność... Taki kierat- zmęczenie po całym tygodniu i czas w weekendy na myślenie o tym, że się nie ma do kogo odezwać. Dzieci duże, wszyscy znajomi mają swoją druga połowę ... Bardzo mnie lubią, wiem o tym. Ale sami w weekendy muszą znaleźć czas na pielęgnowanie swoich związków. Rozumiem. Kiedyś miałam jeszcze siłę czytać na potęgę, planować podróże czy oglądać ambitne kino. Teraz już coś chyba pękło...
Edytor zaawansowany
  • chris.w4 14.04.19, 13:02
    aga, witaj, to fakt bywają i takie weekendy ale bywają też "normalne".
    Czy mam tak samo? nie, u mnie są najczęściej normalne pomimo, że nie prowadzę burzliwego życia
    towarzyskiego i zbyt aktywnym nie jestem za sprawą trochę lenistwa, które mnie ostatnio ogarnęło.

Nie będę nic radził gdyż cokolwiek napisałbym mogłoby to zabrzmieć banalnie,
    Zaglądaj na 40+ i na przykład w weekend możesz tu coś napisać jak minął Tobie tydzień, pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.