Dodaj do ulubionych

problem z napisami na grzbietach nowej kolekcji

29.08.14, 17:06
Witam się jako nowa na forum. Mam pytanie do osób, które zbierają nową serię kryminałów z Dolnośląskiego: czy autograf na grzbietach kolejnych tomów układa Wam się ok? Mam wrażenie, że coś jest nie tak z tym napisem...

Na pierwszych trzech tomach nie mam ani jednego fragmentu autografu. Przy tym A.B.C. jest podpisany jak nr 3, I nie było już nikogo - nr 2. Tymczasem na stronie Dolnosląskiego podają je w odwrotnej kolejności...:/ ???

Na 4 i 5 tomie mam fragmenty końcowej części napisu, ale nie pasują jeden do drugiego...

Stąd pytanie do Was, czy też tak macie? Czy może wyszły różne wersje tych samych tomów, a mój jest po prostu "nieudany"...?
Edytor zaawansowany
  • qbin2001 08.09.14, 19:55
    Chyba - patrząc na prezentację kolekcji - powinny stać w odwrotnej kolejności. Tak jakbyś je położyła na stosie na górze pierwsza na dole ostatnia wtedy grzbiet będzie OK. Moim zdaniem to idiotyczne, bo kolekcja będzie od lewej (tom 1) do prawej (ostatni tom)
  • agat.a19 09.09.14, 17:41
    Rzeczywiście ! dziękuję slicznie za podpowiedź :)
  • biimboom 12.09.14, 20:19
    W bibliotekach książki stoją od lewej do prawej strony ;-)
  • qbin2001 14.09.14, 18:51
    Och, biboom oczywiście miało być odwrotnie. Kolekcja będzie się zaczynała z prawej strony i kończyła z lewej. Idiotyzm.
  • odczepcie_sie 27.04.18, 13:49
    Problemy pierwszego świata.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka