Dodaj do ulubionych

Mamy nowy rosyjski blog na blox.pl

09.06.08, 23:36
melodyjka.blox.pl/html
Choc bedzie napewno bardzo polityczny! Niedlugo Ursa zalorzy, chyba, jak czas znajdzie jeszcze na polski tlumaczyc! Jedyny problem, ze nie mozna pisac kirilica w komentarzach. Wiec internauty z .ru czesto rezygnuja.
Edytor zaawansowany
  • dystans4 10.06.08, 00:26
    Jak to "nie można pisać cyrylicą w komentarzach"? Na tym forum wklejam fragmenty cyrylicą i wszystko jest tak jak należy.
    A propos polityki - wkrótce mój (buldoży) komentarz na temat ostatnich wylotów prezydenta L. Kaczyńskiego i podsumowaniu go na szczycie WNP. Smutne to wszystko, ale kiedy smutno, śmiać się trzeba jeszcze bardziej.
    Pozdrowienia
    j.
  • moleslaw 05.09.08, 06:46
    Ciekawy ,bardzo już dodałam do ulubionych.
  • qubraq 05.09.08, 18:14
    kacap_z_moskwy napisał:

> <a href="melodyjka.blox.pl/html"
    > target="_blank">melodyjka.blox.pl/html</a>
    > Choc bedzie napewno bardzo polityczny! Niedlugo Ursa zalorzy,

Denis, czy Melodyjka to Ursa?

• sedona 05.09.08, 21:30
    O, widze, ze na blogu sami "starzy znajomi"smile
    Nie, Melody to nie Ursa.
  • qubraq 05.09.08, 21:55
    sedona napisała:

> O, widze, ze na blogu sami "starzy znajomi"smile
    > Nie, Melody to nie Ursa.

Witaj Sedona! Potrafisz cos zrobic zeby nasza idolka wróciła do nas
    i zaczęła sie tu do nas odzywać... wink
  • 3axap 29.09.08, 17:25
    Witaj kacap_z_moskwy! Przy okazji proszę podaj swój email na 3axap@gazeta.pl ,
    mam kilka pytań (słowo "3axap" się pisze tylko przez 3-trójka, reszta liter w
    j.łatińskim)
  • dystans4 28.10.08, 20:24
    Chciałem wcześniej, ale nie mogłem się zmusić,tak zbulwersowały mnie popisy tinejdżerów-półgłówków. Przeczytałem chyba wszystkie najważniejsze antyutopie, dlatego jest okazja. A powiem Wam, że jakiś czas temu pisałem własną (nie do końca antyutopię) i szło to całkiem nieźle - tak mówili znajomi (ale padł dysk i szlag to trafił). Tylko to nie była książka w stylu "wyzhywanie mudaka" (tak w którymś wpisie na APN podsumowano "Marodera"). Tak myślę, pewnie za bardzo idealistycznie.

Priwet

buldog.
  • gollum.z.kremla 03.03.09, 04:54

Szkoda.
  • radocha1to 08.10.18, 00:41
    po kilku obserwacjach (bywało - aktywnych) - wiem - głownie to polega na zbieraniu naszych danych osobowych. Widoxznie są dla nich wartościowe nawet gdy niekompletne - bo rozsądnie porzucisz proces "weryfikacji"
  • radocha1to 08.10.18, 00:44
    ps
    to ciągle DZIAŁA !!!
    To napawa otuchą. Jeśli są aż tak durni - to dobrze. Jeśli na to wydają pieniążki - jeszcze lepiej. Mniej na bomby.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.