Dodaj do ulubionych

SUPERniania szuka pracy

04.10.13, 19:34
Witam serdecznie :-)


Wychowałam 2 córki, które w tej chwili studiują anglistykę. Po ukończeniu studiów uczyłam w szkole podstawowej (kl. V-VIII), następnie przez 13 lat pracowałam jako opiekunka dziecięca na cały etat. Posiadam referencje.

Jestem osobą obdarzoną pogodą ducha i poczuciem humoru, opanowaną, pełną energii, empatyczną i wrażliwą na potrzeby małego człowieka. Praca z dziećmi sprawia mi radość i daje dużo satysfakcji. Od pierwszych miesięcy pokazuję maluchowi świat, stymuluję rozwój umysłowy i fizyczny. Uczę dziecko samodzielności i kreatywnego podejścia do problemów, buduję wiarę w siebie i we własne siły. Na co dzień otaczam dziecko ciepłem, zapewniam bezpieczeństwo i komfort psychiczny, staram się, żeby było radosne i pogodne. Serdeczność i łagodność w stosunku do dziecka umiejętnie łączę ze zdecydowaniem i konsekwencją. Wdrażam do nawyków higienicznych, dbam o porządek w otoczeniu dziecka. Szacunek do małego człowieka, empatia i otwartość na potrzeby dziecka - to priorytety. Praca z dziećmi sprawia mi przyjemność i daje ogromną satysfakcję.

Cechuje mnie poczucie odpowiedzialności i punktualność. Elastycznie dostosowuję się do oczekiwań rodziców dziecka i bardzo dbam o dobrą atmosferę współpracy. Jestem dyspozycyjna, chętnie dodatkowo zaopiekuję się dzieckiem wieczorem lub podczas weekendu. Zależy mi na długoterminowej współpracy, co będzie korzystne przede wszystkim dla dziecka.

Mogę pracować zarówno jako niania z malutkimi dziećmi, jak też jako guwernantka z dziećmi powyżej trzeciego roku życia. Mogę uczyć angielskiego w formie zabawy. Dzieciom w wieku szkolnym pomogę w odrabianiu lekcji, wybiorę się z nimi na basen lub wycieczkę rowerową.

Dodatkowe umiejętności:
1. Znajomość języków niemieckiego i angielskiego,
2. Ukończony kurs ratownictwa,
3. Znajomość obsługi pakietów MSOffice i OpenOffice,
4. Bezwzrokowe pisanie na klawiaturze (150 znaków/min.),
5. Fotografia i cyfrowa obróbka zdjęć,
6. Patent sternika jachtowego,
7. Pływanie (styl klasyczny),
8.Turystyka rowerowa i aktywne spędzanie wolnego czasu,
9. Obszerna wiedza ogólna, stałe dokształcanie się i podnoszenie kwalifikacji,
10. Wysoki poziom kultury osobistej, znajomość zasad savoir-vivre'u.

Podejmę pracę w Wawrze, w miejscowościach przy kolejowej linii otwockiej, na Pradze Płd. (Grochów, Gocław), Powiślu i Saskiej Kępie.

Pozdrawiam :-)

Aga
aga_013@autograf.pl
Edytor zaawansowany
  • ketchup-12 29.10.13, 23:21
    witam, czy Mokotow takze wchodzi w gre ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka