Dodaj do ulubionych

Opiekunka na 2dni w tygodniu-Kraków-RUCZAJ

05.11.04, 23:21
Szukam osoby, która mogłaby się zająć moją Hanią przez 2 dni w tygodniu po
ok. 6-7 godzin dziennie.
Musi być to osoba godna zaufania, punktualna, słowna, a przede wszystkim
kochająca dzieci.
Jestem z Ruczaju i najchętniej panią z tej okolicy.

Ewa mama 21 miesiecznej Hani

--
Obserwuj wątek
    • izabela_sliwka Re: Opiekunka na 2dni w tygodniu-Kraków-RUCZAJ 07.11.04, 10:24
      Witam!
      Mam 20 lat, jestem po pierwszym roku medycyny i chetnie zaopiekuję się Pani
      córeczką. Mam doświadczenie w opiece nad maluchami ze względu na młodsze
      rodzeństwo i wolontariat w którym brałam udzial jeszczcze w liceum (opieka nad
      dziecmi niepełnosprawnymi).Posiadam również odbyta praktyke pięlęgniarską
      Mieszkam w centrum ale dojazd nie stanowi dla mnie problemu. Jestem w pełni
      dyspozycyjna, odpowiedzialana i punkutalna. Kontakt ze mna to: 501 361 560 lub
      mail izabela_sliwka@op.pl
    • karina313 Re: Opiekunka na 2dni w tygodniu-Kraków-RUCZAJ 08.11.04, 12:12
      witam serdecznie!
      jestem studenką studiów zaocznych, mam 21 lat i mieszkam na Ruczaju,bardzo
      chętnie podejmę się opieki nad pani córeczką, jestem osobą godną zaufania,
      kocham dzieci,powierzone mi obowiązki wykonuje starannie i sumiennie, opieki
      nad maluszkami nie traktuję jako pracy lecz jest to dla mnie przyjemność,
      doświadczenie w opiece nad dziećmi mam ponieważ mam 2,5 letniego synka, jeśli
      pani oferta jest nadal aktualna proszę o szybki kontakt na mój e-
      mail:malgorzatahendel@wp.pl
      pozdrawiam serdecznie gosia
    • sabina_s Re: Opiekunka na 2dni w tygodniu-Kraków-RUCZAJ 09.11.04, 10:29
      JAKIE DNI WCHODZA W GRE?? MIESZKAM NA RUCZAJU.
      OPIEKOWAŁAM SIE W DZIEWCZYNKAMI NA RUCZAJU 2 LETNIA KAROLINKA I 2,5 LETNIA
      JOWITKA PRZEZ WAKACJE...)OCZYWIŚCIE NIE RÓWNOCZEŚNIE)RODZICE POSIECH BYLI
      ZADOWOLENI I ZE SPOKOJEM ODDAWALI DZIECI W MOJE RECE.. A DZIEWCZYNKI NIECHCIAŁY
      SIE ZE MNA ROZSTAWAĆ MYSLE ZE PANIE POTWIERDZILY BY TO NA PANI PROŚBE..
      HANIA NAPEWNO SPEDZIŁA BY ZE MNA MIŁO CZAS NA WSPÓLNEJ ZABAWIE..OPOWIADANIU
      BAJEK...
      PROSZE O ODPWIEDZ...
    • dalt0nka Re: Opiekunka na 2dni w tygodniu-Kraków-RUCZAJ 09.11.04, 11:09
      Jeszcze raz witam :-) jestem z Chrzanowa, ale mój brat mieszka na Ruczaju i z dojazdem nie miałabym problemów. Studjuje zaocznie mam 21 lat i uczęszczam do szkoły językowej, w Krakowie jestem 4 razy w tygodniu. Bardzo chciałabym zaopiekować sie pani córeczką! Z góry dziękuje za rozpatrzenie mojej kandydatury! Kontakt ze mną: agata_abs@interia.pl
    • gosia_czek_j Re: Opiekunka na 2dni w tygodniu-Kraków-RUCZAJ 12.11.04, 14:43
      Jestem 21-letnią studentką studiów zaocznych,bardzo miło nastawioną do dzieci.
      Opiekę nad dzieckiem traktuję jako bardzo odpowiedzialne lecz miłe spędzanie
      czasu,w trosce o jego dobro i prawidłowy rozwój. Dotychczas miałam krótkotrwałe
      kontakty z małymi (kilkumiesięcznymi dziećmi),lecz dość częste ze starszymi w
      wieku przedszkolnym(lecz nie była to bezpośrednia opieka). Myślę jednak iż
      udałoby mi się nawiązać miły kontakt z dzieckiem w każdym wieku. Starałabym się
      nie tylko wypełniać zadane mi obowiązki(sama opieka) ale także rozwijać
      umiejętności poprzez kształcące zabawy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka