Dodaj do ulubionych

AGENCJA OPIEKUNEK

17.01.05, 18:35
Witam ,
Zakładam właśnie agencje opiekunek , mogę podjąć się znalezienia dobrej
opiekunki. Czy to państwa interesuje?
Sama jestem opiekunką , posiadam referencje i doświadczenie w zawodzie.
Jakie są państwa wymagania , oczekiwania . Jestem do państwa dyspozycji.

Anna Lech , tel.0608-878-828
Obserwuj wątek
        • motil Re: AGENCJA OPIEKUNEK 26.01.05, 18:11
          A moze Pani przyblizyc warunki pracy i stawki, np. za 8 godz. od do, kazda
          nastepna, weekendy, noce, wyjazdy ect. Zapewne agencja ma jakies propozycje w
          tym wzgledzie. Dziekuje, bede wdzieczna za info.
          • kroliczycaok Re: AGENCJA OPIEKUNEK 27.01.05, 08:52
            Skoro Pani zakłada agencje , to ja bym bardzo prosila o rzetelna informacje o
            oplatach za takie uslugi, bo rozpietosc jest znaczna i trudno sie polapac, a
            Pani zapewne ma jakies przemyslane warianty i propozycje.Z gory wielkie dzieki.
            • alamelka Re: AGENCJA OPIEKUNEK 27.01.05, 11:51
              Koszt opiekunki za godzinę waha się pomiędzy 6-12 PLN, zależne jest to od:
              ilości przepracowanych godzin dziennie, ilości dni, ewentualnych prac
              dodatkowych.

Każde wynagrodzenie docelowo jest ustalana bezpośrednio z daną osobą.

Można przyjąc formę rozliczenia na godziny, lub w formie ustalonej kwoty
              miesięcznej.

Przykładowe rozliczenie godzinowe:
              4-5 dni w tygodniu po 7-8 godzin , stawka za godzinę około 6-7 PLN
              3 dni w tygodniu po 6 godzin, stawka z godzinę 8-10 PLN
              Po akceptacji umawiamy się na podpisania umowy, (4-miesiące gwarancji)
              Przy podpisamniu umowy pobieramy jednorazową prowizję w wysokości 60%
              miesięcznego wynagrodzenia opiekunki, bądz gosposi
              • motil Re: AGENCJA OPIEKUNEK 27.01.05, 15:12
                Bardzo dziekuje i prosze jeszcze o rade, jak postapic, jesli niania pracuje
                zgodnie z umowa 4 x 10 godz. = 40 godz. tyg. za stale 1000, ale czesto musi
                czekac na powrot rodzicow 2, 3, 4 godz. dluzej. Zdarza sie tez, ze rodzice nie
                moga wrocic i niania zostaja z dzidzia do nastepnego dnia u dzidzi w domu lub u
                niani. Jak policzyc takie dodatkowe godziny, no i te noce, bywa , ze 6-7 w
                miesiacu. Z gory bardzo dziekuje za pomoc i rade.
                • alamelka Re: AGENCJA OPIEKUNEK 27.01.05, 15:39
                  szczerze to jest indywidualna sprawa rodzicow i opiekunki jak sie dogadaja , ja
                  osobiscie dostawalam premie za te godziny do powrotu rodzicow , to bylo 150-300
                  zl zalezy ile bylo tych godzin:) aa co do nocnych godzin to 200% wynagrodzenia
                  godzinowego
                    • motil Re: AGENCJA OPIEKUNEK 27.01.05, 16:48
                      Bardzo dziekuje, wiem, ze wszystko zalezy od dogadania, ale trzeba okreslic
                      jakies widelki, jakies wzgledne zasady, dlatego pomyslalam, ze agencja powinna
                      takie rzeczy wiedziec. A to, ze jestes w Warszawie, to wydaje sie oczywiste.
                      Jeszcze raz dzieki.
                      • martaant Re: AGENCJA OPIEKUNEK 27.01.05, 23:51
                        Czy istnieje mozliwośc zatrudnienia. Poszukuje pracy jako opiekunka do dziecka
                        lub jako pomoc domowa. Mam doświadczenie w opiece nad dziećmi (powyżej 4 roku).
                        Mój tel. 0660453376 Marta
                    • flimoni Re: AGENCJA OPIEKUNEK 28.01.05, 10:21
                      Witam, czy posiadacie jakas strone internetowa? Poszukuje opiekunki i szczerze
                      mowiac nie mam pojecia od czego zaczac i przede wszystkim o co pytac kandydatki
                      na rozmowach. Jak rozpoznac jaka osoba jest przyszla niania? Jestem tym
                      przestraszona bo chce dla mojej Ani jak najlepiej, a po obejrzeniu programow jak
                      potrafia opiekunki zachowywac sie w stosunku do podopiecznych jestem przerazona
                      i sparalizowana.
                      Prosze mi cos poradzic !!!!
                      • motil Re: AGENCJA OPIEKUNEK 29.01.05, 09:50
                        Mnie wybrali rodzice z internetu, poniewaz wpisalam w swoich danych
                        przynaleznosc do organizacji dziecieco-młodziezowej, ktorej bylam czlonkiem
                        przez 10 lat i takie moje przygotowanie b. zainteresowalo mame dzidzi, a potem
                        ojciec, mozna powiedziec , znawca ludzi, choc nie psycholog,
                        mnie "przeswietlał", długo rozmawiajac i bacznie mi sie przygladajac. Mysle, ze
                        dobor niani zalezy w duzej mierze od oczekiwan rodzicow, ich poziomu i
                        priorytetow w wychowaniu ich dziecka. Jedni chca, zeby niania nie miala wielu
                        przyjaciol i zwierzat, bo ich zdaniem bedzie malo dyspozycyjna dlz dziecka, a
                        moi uwazaja, ze moje liczne i silne kontakty z ludzmi i zwierzetami gwarantuja
                        ich dziecku kontakt z osoba uczuciowa, kontaktowa, pomocna innym, lubiana. To
                        ja jestem z ich dzieckiem po 10 godz. dziennie i ono ode mnie wiele rzeczy
                        przejmuje. Chyba byloby dobrze , gdyby niania byla taka osoba, z ktora rodzice
                        mogliby i chcieliby sie przyjaznic, gdyby ja gdzies poznali, bo przyjaznimy
                        sie z tymi, ktorzy nam "leżą", sa jakby uklejeni z tej samej, co my , gliny i
                        tak chyba trzeba szukac niani.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka