Dodaj do ulubionych

Mąż ciągle siedzi u swoich rodziców

15.01.19, 18:57
Po ślubie przeprowadziłam się do domu rodziców mojego męża, mieszkamy na innej kondygnacji. Mamy 10 miesięczne dziecko. Swoją każdą wolną chwilę zamiast spędzać czas z nami, spędza z rodzicami. Próbowałam wytłumaczyć mu to x razy, jednak już brakuje mi sił na tłumaczenie czegokolwiek. Całe dnie siedzę sama z dzieckiem, bo nie mam tu żadnych znajomych. Jeśli już jest z nami, to i tak jego rodzice przychodzą i praktycznie nie mamy czasu wcale sami ze sobą porozmawiać. Po każdej próbie poważnej rozmowy mąż zaczyna się denerwować i uważa, że przesadzam i nie widzi żadnego problemu. Już nie wiem co mam robić. Czy któraś z Was miała podobnie?
Edytor zaawansowany
  • proost 24.02.19, 20:15
    Trudna sytuacja. Musisz reagować teraz. Później będzie tylko gorzej. Znam takie sytuacje, na końcu kobiety odpuszczają, kończą jako sfrustrowane, nieszczęśliwe żony. Poszukaj w sobie siły, może kogoś, kto mężowi wytłumaczy dlaczego jesteś nieszczęśliwa.

--
    Tarot. Wróżby. Potwierdzenia sprawdzalności.
    Kup przez Allegro.
    Więcej o mnie i link do aukcji na wrozbitawojciech.blogspot.com
  • falowod 05.03.19, 20:27
    Najwyrazniej nie macie tematow do rozmowy, a on z rodzicami ma ! Zastanow sie jak go wciagnac do rozmowy.Jakie sprawy go interesuja ?Ma jakies hobby?.Faceci lubia opowiadac swoim kobieta jacy to oni sa "bystrzy i jakie to problemy rozwiazuja:) i szukaj w ich oczach uznania :) .Jesli ma jakas pasje to zainteresuj sie ta pasja i daj mu sie wygadac.Zadawaj mu pytania i zwyczajnie sluchaj ! Gdy wciaz robisz mu pretensje to ucieka.:) Postaraj sie aby choc co drugi dzien on sie zajmowal dzieckiem bo"musi nawiazac wiez z dzieckiem" a ty idz na spacer, do jakiejs znajomej, do kolezanki czy odwiedz rodzicow swoich.Jeli nie da rady to choc raz w tygodniu np w niedzile zostaw go z dzieckiem.Niech pozna smak ojcowstwa:) a ty przewietrzysz umysl.Dobrego wyjscia nie masz.poza nawiazaniem dobrych relacji z tesciowa i skolegowanie sie z nia :) co ci polecam biorac pod uwage ze jak piszesz nie masz tam bratniej duszy:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.