Dodaj do ulubionych

JAK PRZEKONAĆ MĘŻA ?????????

29.12.04, 12:56
.....do sexu.Jestem 3-m-ce po porodzie,po głowie chodzi mi jedno pytanie
dlaczego on nie chce.W ciąży nic,bał się że maleństwu zrobi jakąś krzywdę,ok
nienalegałam.Minął połóg i miałam nadzieję że mąż będzie bardzo pragnął się
kochać,zwłaszcza po tak długiej przerwie,a tu nic.Wcześniej to on był
kochliwy i mnie namawiał,a teraz...Czy on mnie jeszcze kocha??co ja mam
zrobić,jak go przekonać
????
Obserwuj wątek
    • pk81 hmm 29.12.04, 15:48
      a czy ty przypadkiem nie kazalas mu byc przy porodzie? slyszalam ze niektorzy
      schizuja.
      poza tym moze czuje sie nie dopieszczony, moze za duzo czasu poswiecasz jemu i
      najzwyczajnie w swiecie jest zazdrosny:)
      ah ten meski punk widzenia
      • megan117 Re: hmm 29.12.04, 17:09
        nic na siłę sam chciał być przy porodzie,niewyobrażał sobie tego żeby nie być
        przy narodzinach swojego dziecka.Jak dzisiaj pytam go czy nieżałuje to mówi
        żebym głupich pytań to mu nie zadawała.A jednak nie mogę namówić go na sex
        dlaczego???czy tylko ja mam takiego mężusia który nie ma potrzeb...
        • lanre2 hmm 30.12.04, 06:26
          moze boi sie , ze jeszcze za wczesnie? niektorzy tak maja...moj maz boi sie
          pocalowac mnie w piersi -bo w nich jest mleko...mysle , ze musi sie przestawic
          z "bycia matka' na "bycie kochanka" , a to wymaga czasu...
          Ela
    • brzydka_kasia Re: JAK PRZEKONAĆ MĘŻA ????????? 02.01.05, 18:34
      Nie chciałabym być posłańcem co złe wieści przynosi, ale moja przyjaciółka ma podobny problem. Nie mogli współżyć mniej więcej od 3-go miesiąca ciąży. Niby jakieś zagrożenie itd. Ciąża była donoszona normalnie, ale wszystko się dość długo goiło. Słowem, nie współżyli ze sobą chyba z 8 miesięcy! Potem mężuś nie kawpił się jakoś do współżycia. Unikał tematu. A jak już dał się namówić, to trwało to kwadrans i to najwyżej raz na 10-14 dni. Okazało się w końcu, nie będę was zanudzać w jaki sposób do tego doszłyśmy, że facio ma laseczkę na boku. Taką młodą zgrabną studentkę pedagogiki!! I co najgorsze on jej jeszcze płacił - sprawdziłyśmy dokładnie wyciągi bankowe - pod koniec ciąży "nagle" wydatki zwiększyły się o 500, a nawet 1000 zł miesięcznie. Tego nie można było uzasadnić wydatkami związanymi z ciążą i dzieckiem, tym bardziej, że przyjaciółka wiedziała mniej więcej ile i na co wydawała.
      Przyjaciółka jest załamana. Na razie jeszcze nie powiedziała mężowi, że wie...
      Nie wiem co jej doradzić...

Co za zdzira z tej studentki!!!
      • mika_sthlm Re: JAK PRZEKONAĆ MĘŻA ????????? 02.01.05, 18:58
        niewiem czy od razu musi to byc zdrada...
        moze obrzydzilo go to co zobaczyl w czasie porodu?????
        moze boi sie ze zrobi ci krzywde????
        niewiem.....
        my tez nie wspolzylismy 3 miesiace bo jak potem sie okazalo, maz bal sie zrobic
        mi krzywde i przejelam inicjatywe....
    • ankatr Re: JAK PRZEKONAĆ MĘŻA ????????? 04.01.05, 14:21
      No to bardzo współczuję.Radzę powoli się przymilać,delikatnie popieścić i
      zostawić(ważne).Niech się chłop na nowo oswoi a napewno będzie chciał czegoś
      więcej.dodam,że dla mnie to był taki drugi "pierwszy raz",więc może on się po
      prostu boi albo ma inną.pozdro anka
    • megan117 Re: JAK PRZEKONAĆ MĘŻA ????????? 05.01.05, 17:32
      .....problem sam zniknął,poprostu siłą rzeczy musiało upłynąć trochę
      czasu.Facet to nie baba,a jednak czasem niewiadomo o co mu chodzi i jak sobie
      coś ubzdura to cieżko mu myśli wypersfadować z główki.Odbyła się długa rozmowa
      mężuś zakumał czaczę.Teraz będziemy żyli długo i szczęśliwie,a dni będą
      kończyły się udanym seksem w małżeńskim łożu hehe.

Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka