• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Preparat na sikanie Dodaj do ulubionych

• 19.07.11, 16:58
    Czy istnieje jakiś środek, którym można popryskać ściany, żeby odstraszał psa od sikania po ścianach domu?
    Zaawansowany formularz
    • 20.07.11, 22:28
      sciany czy obsikane czy spryskane srodkiem ktory odstrasza od sikania (jezeli taki istnieje), w/g mnie sa tak samo obrzdliwe. Proponuje psu zakladac opaske na brzuch, ja dla mojego kupilam taka na zdjeciu ponizej. On nie obsikiwal mi scian, ale na starosc troche stracil kontrole nad swoim pecherzem i bardzo sie tym przejmowal. Ta opaska i wsunieta podpaska pod nia, wspaniale nam rozwiazywala problem podsikiwania.
      fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2803843,2,1,belly.html
    • 21.07.11, 09:59
      to może zacznijmy od drugiego końca - dlaczego pies sika na ściany? bo preparaty preparatami ale może jest możliwość skorygowania takich zachowań?

preparatów odstraszających/ zniechęcających jest trochę na rynku. aczkolwiek ich działanie zdaje się jest dość średnie. wrzuć sobie w google preparat odstraszający dla psa. preparat zniechęcający do sikania i poszukaj.
      • 21.07.11, 17:50
        Dziękuję za rady i sugestie. Cóż, na pytanie czemu pies sika, nie umiem odpowiedzieć, mogę się tylko domyślać. Pies należy sąsiada. Niestety mamy wspóny balkon, na którym pies spędza dużo czasu, chyba o wiele za dużo. Skoro jest wiele preparatów,może ktoś stosował z dobrym skutkiem taki i może polecić konkretną markę?
        • 21.07.11, 20:34
          jeśli pies jest wiele godzin przetrzymywany na balkonie, to sika bo musi prawdopodobnie. w tym wypadku raczej żaden preparat sie nie sprawdzi. może raczej trzeba pogadać z sąsiadem żeby zaczął wyprowadzać psa? swoją droga jeśli pies jest całymi dniami przetrzymywany na balkonie i np nie ma tam schronienia przed słońcem /deszczem / burza to jest to do zgłoszenia do straży dla zwierząt albo jakiejś lokalnej fundacji. parę interwencji z tego powodu właśnie już było.
          • 24.07.11, 13:04
            O rany, trochę za mało danych podałam i wyszło, że pies jest dręczony. Tak naprawdę to balkon jest zadaszony i pies ma zejście do ogródka, na trawkę, ponadto sąsiedzi często go wpuszczają do domu, szczególnie gdy pada lub jest za gorąco. Poczytałam trochę forum i domyślam się już, że pies jest zagubiony. Zbyt wiele osób się nim zajmuje a na dodatek w innym mieszkaniu spędza noc a w innym dzień. Stąd pewnie to sikanie po moich drzwiach. Rozmowa z właścicielem na razie nie skutkuje.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.