Dodaj do ulubionych

Zawekować jedzenie?

29.06.17, 13:25
Witam.
Potrzebuje porady. Wyjeżdżam z pieskiem- Mopsikiem na kolonie. Niestety nie będę mieć tam dostępu do kuchni, a jest on żywiony tylko gotowanym jedzonkiem. Ani karmy, ani puszek itp nie ruszy. Mogę przygotowane jedzonko zagotować mu w sloikach? Nie zepsuje się?
Edytor zaawansowany
  • misiafisia 25.01.19, 15:39
    A dlaczego pies jest żywiony wyłącznie gotowanym jedzeniem? Bo ja sobie nie wyobrażam wekować dla psiaka jedzenia, skoro naprawdę można dostać zarówno suche jak i mokre karmy dobre jakościowo, gdzie nawet wybredne psy się przekonują do nich. Myślę, że na przyszłość to bardziej wygodne jest niż gotowanie.
  • radzikoj 29.01.19, 18:19
    nie podajesz psu karmy? jest taki wybredny? proponuje jednak kupic karme to bedzie wygodniejsze, moj je bozite i bardzo mu smakuje a jest mega wybredny.
  • becia234 30.01.19, 11:10
    Właśnie tez słyszałam ze bozita ma gwarancje jakosci i jakby było coś nie tak można zwrócić .
  • misiafisia 31.01.19, 12:37
    Nie będzie takiej potrzeby, żeby zwracać karmę :) Bozita broni się smakiem nawet u największych wybredniaszków.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.