Dodaj do ulubionych

Jak nauczyć psa sikac na mate

06.03.19, 13:30
Witam mam problem z psem shih tzu ma ponad 14 tygodni i próbuje nauczyć go sikac na mate i z czasem na dwór ponieważ jest jeszcze zimno a nie ma wszystkich szczepień i żeby się nie przeziębił. Zanim go odebrałam umiał sikac na mate jednak u mnie raz zrobi na mate raz w pokoju innym na korytarzu jak mu się podoba, chodzę zanim ale zanim zdążę zareagować zleje się na podłogę. Dlatego mam pytanie jak wy nauczyliscie swoje psiaki sikac na mate?
Edytor zaawansowany
  • misiafisia 29.03.19, 10:05
    A może po prostu trochę za dużo się w jego życiu dzieje? Niestety pies jak poczuje poprzednie miejsce, gdzie się załatwił to może to powtarzać. Trzeba to porządnie wyszorować i pozbyć się tego zapachu. Poświęć mu dużo czasu na to. No i nasuwa mi się jeszcze jedno wytłumaczenie. Kiedyś moja koleżanka miała podobny problem.. A winą było to, że nie karmiła odpowiednio swojego pupila. Wyszło to podczas badań moczu, że jest jakieś zapalenie układu moczowego i pies sikał gdzie popadnie. Odkąd zmieniła karmę z mojego polecenia na Bozitę i podawała psu leki po tych incydentach nie ma już śladu!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka