Dodaj do ulubionych

Mopsy-jakie są?

03.03.07, 15:40
Może własciciele posiadajacy te cudne psiaczki opiszą mi charakter mopsów.
Przymierzam się do zakupu za jakiś czas, i chciałabym poznać różne opinie:)
Obserwuj wątek
      • verdana Re: Mopsy-jakie są? 07.03.07, 22:37
        Mops to ideał dla człowieka leniwego. Chętnie wychodzi na spacer, a jeszcze
        chętniej wraca... Jego marzeniem jest lec na kanapie czy krześle obok swego
        pana i tam spędzać dzień na naprzemiennym spaniu, jedzeniu i bawieniu sie z
        drugim mopsem/kotem, bo mopsy bez towarzystwa nudzą się jak mops.
        Mopsa nie nauczysz niczego, w czym mops nie będzie widział wlasnego interesu.
        Zapomnij o sztuczkach, sam je będziesz wykonywał na pierwsze żądanie mopsa.
        Mopsy nie aportują (tzn. moj obecny jest chlubnym wyjątkiem). Zapomnij też o
        legowisku dla psa, nawet podręcznik hodowli mopsow powie Ci to samo. Mops
        będzie spał tam, gdzie mops będzie chciał - najprawdopodobniej na Twoim
        ulubionym miejscu. Ale nie martw się - w nogach śpi się całkiem dobrze, chyba
        że tam wlasnie śpi tej nocy kot.

--
        Mops i kot

img443.imageshack.us/my.php?image=znudzonyfh5.jpg
        • mika974 Re: Mopsy-jakie są? 08.03.07, 10:45
          Zaczynam po tym opisie coraz bardziej kochać te psiaczki. Skrojony jak na moją
          miarę. Tylko to "chrapanie" mnie martwi. One to robią bez przerwy, czy tylko
          jak śpią? Znałąm kiedyś pekińczyka, ten to dopiero charczał. Proszę o
          jeszczcze. Dzięki:)))
          • verdana Re: Mopsy-jakie są? 08.03.07, 14:53
            To czwarty mops, jakiego mamy (jeden rodziców, dwa moje niestety już w psim
            raju). Żaden z tamtych nawet nie zachrapał. Temu czasem się zdarza jedno czy
            dwa chrapnięcia przez sen, ale delikatne.
            Natomiast potrafią parskać z wyjątkową pogardą. I niektóre mruczą, gdu się je
            drapie.
            Tylko uprzedzam, już na serio. Mops to zwierzę towarzyskie, lubi towarzyszyć
            komuś 24 godziny na dobę. Jedna z moich suk, jako nieletnie mopsię potrafila
            plakać, gdy wychodziłam do łazienki. Nie nadaje się do domu, gdzie cały dzień
            nikogo nie ma, a jesli już - musi mieć zwierzęce towarzystwo.
            --
            Mops i kot

img443.imageshack.us/my.php?image=znudzonyfh5.jpg
    • karnaks Re: Mopsy-jakie są? 26.10.19, 14:01
      Nie jestem właścicielem, ale spędziłem z mopsami wiele godzin i tak jak Ty zachorowałem na mopsa. Są genialne, kochane, spokojne i bardzo przyjazne.

--
      Tarot i karty klasyczne.
      Doświadczenie i wysoka sprawdzalność.
      www.wrozbitawojciech.blogspot.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka