Dodaj do ulubionych

Karpacz -willa Koala czy hotel Corum?

24.06.14, 01:04
Proszę o pomoc , zależy mi na dobrym wypoczynku i smacznym jedzonku dla rodzinki ?Wybierzcie , bo nie wiem ....
Edytor zaawansowany
  • krzy-czy 24.06.14, 08:32
    a ty na wyżerę tam jedziesz????
  • kazikowski1983 03.07.14, 09:13
    Witaj, rozważ rodzinny wyjazd do okolic Karpacza, nie chce tutaj reklamować żadnego z pensjonatów czy hoteli, bo ciężko się zdecydować, jednak krajobraz jest po prostu magiczny, a ta panorama to potwierdza: www.karpacz.net/noclegi/pokoje-18/#zlotuptaka-anna
  • sylvka0 24.08.14, 21:46
    podczas ostatniego pobytu w Karpaczu odkryliśmy z mężem nowy obiekt. Dawno nie trafiliśmy na obiektk łączący bardzo zadowalający standard z możliwością zrelaksowania się, odpoczynku w ciszy. Z okna i terenu przy willi najpiękniejszy chyba w okolicy widok i na snieżne kotły, snieżkę, kopę, i całą panoramę gór aż po kotlinę jeleniogórską to jeszcze bliskość łąk, lasów, za ogrodzeniem, na "polu sąsiada" pasie się konik " Kaśka" a na podwórku czuwa husky:)

Pokoje w willi przede wszystkim nowe, czyste, słoneczne, i duże:) bardzo ładne i duże łazienki( rzadko spotrykane nawet w hotelach).

Z willi chodziliśmy w kierunku centrum przez krucze skały, ul. Skalną, obok sandra spa i mekrurego, lub w drugim kierunku na western city( willa położona jest tuż nad westernem).

Nie chąc być posądzana o reklamę nie podam nazwy obiektu, dla dociekliwych zdradzę jedynie, iż kluczem do znalezienia obiektu jest położenie nad Wester City i synonim słowa pejzaż lub widok, użyty już zresztą przeze mnie w komentarzu:)
    ( zadawanie pracy domowej nauczycielski nawyk:))

no i Orkan, Władysław lub chyba wiatr jakiś.....:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka