Dodaj do ulubionych

romantyczny weekend w górach, gdzie?

22.08.14, 11:54
Witam!
Może ktoś pomoże?
Planuję romantyczny wyjazd. Poszukuję najlepiej małego, urokliwego domku koniecznie z widokiem na góry. Oczekujemy dobrego standardu. Może być również agroturystyka z naturalną kuchnią, fajna gospodą. Sama już nie mam siły szukać, jest masa zwykłych i nudnych pensjonatów położnonych przy ruchliwych drogach i otoczonych zabudowaniami. My poszukujemy po prostu fajnego miejsca by odpocząć, by przyjemnie się spędzało czas w domku/pokoju, by można było fajnie zjeść, i by było miejsce gdzie spokojnie i przyjemnie można wypić lampkę wina.
Może ktoś z Was spędził fajnie romantyczny wyjazd w górach, okolice zakopanego? MAcie jakies pomysły?
Edytor zaawansowany
  • Gość: Krzysztof IP: *.084.061.pools.vodafone-ip.de 26.10.14, 12:27
    Goraco polecam..WWW.tatrahaus.de
  • dudexxx 28.10.14, 13:09
    Gdzieś już to pisałem.
    Polecam Ci hotel lyson w Inwałdzie. Kameralnie, miło i w ogóle myślę że znajdziesz tam czego szukasz:)
    Żarcie dobre i miejscówa fajna do romantycznych spacerów a jak ktoś lubi górki ale nie hardkor to już w ogóle.
  • Gość: Teresa Nowak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.14, 20:04
    Domek nad potokiem w górach ,urokliwy domek i okolica www.domekkoninki.pl
  • zaciszepodsmielcem 28.11.14, 16:07
    Zapraszamy do nas :)

mamy dokładnie to czego Państwo szukacie - cisza, spokój, wysoki standard i domek z kominkiem. Zapraszam do odwiedzenia naszej strony. No i dla par mamy promocyjną cenę - tylko 200 zł/doba :)

--
    Domki w Górach zapraszają :)
  • anjee 08.01.15, 18:27
    Polecam Szczyrk , domek w zaciszu leśnym :)
    weekendwbeskidach.pl/
  • Gość: dorota IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.15, 20:37
    zapraszam w beskid niski . jezleli jestescie zaiteresowani prosze o kontakt 604 56 53 58.bardzo tanio
  • anonimowy1234567 09.10.15, 12:16
    Polecam stronę www.weekendwgorach.com/ znajdziecie tam najpopularniejsze miejsca w Górach i nie tylko
  • milosznowak 04.11.15, 08:48
    Beskid sądecki najlepszy - mało oblegany, dobre ceny za domki i jedzenie, sporo wyciągów narciarskich, cisza i spokój. Właśnie byłem w takim ośrodku - www.domkiwbeskidach.pl/domek-w-gorach.html
  • pand-oraa 05.11.15, 10:07
    Polecam Ci taką stonkę: e-turysta.net/noclegi-zakopane/ znajdziesz tam ciekawe i romantyczne miejsca. Zwłaszca, ze zdjecia odzwierciedlają stan rzeczywisty pensjonatów.
    Ostatnio byłam w pensjonacie u Peksów, (na Oberconiówce) dobra atomsfera i jedzenie. Zwłaszcza domowe ciasta. :)
  • kari.nak 18.03.16, 19:53
    Myślę, że warto podjechać do Smrekowej Polany. Mają tam śliczne, romantyczne apartamenty, np. apartament Tatry www.smrekowapolana.pl/apartament/tatry . Rzuć okiem, może Ci się spodoba.
  • pod_rozniczka99 27.03.16, 22:04
    Poszukaj inspiracji na tej stronie: ...ktyglm Są tam zdjęcia, opisy, opinie ? z pewnością będą one pomocne. Do tego ceny są bardzo zróżnicowane, więc łatwiej o znalezienie właściwego miejsca. Może spróbuj wstawić ogłoszenie, a nocleg sam Cię znajdzie. ;)
  • 122lewap 29.05.16, 15:16
    Jest takie klimatyczne miejsce w Beskidach. Jeśli ktoś pragnie oddychać w otoczeniu natury to właśnie tam. www.jalowcowka.pl
  • tamari15 31.05.16, 23:06
    Sprawdź sobie pensjonat Klimek w Muszynie. Jest zacisznie położony, bardzo komfortowy, w restauracji serwują bardzo dobre tradycyjne dania i włoską pizzę. Dużym plusem jest to, że goście pensjonatu mają darmowy wstęp do aquaparku obok. :)
  • rutkka 27.06.16, 21:21
    to ja polecam :)
    www.tatrytop.pl/dom-michalowka-widok-kominek-karpielowka-zakopane
  • julijulia86 13.07.16, 12:06
    Na weekendy zdecydowanie zapraszamy do Hoteliku Orański - pobyt mimo że krótki z pewnością będzie przyjemny i niezapomniany!
    Hotelik Orański jest położony w górach, w malowniczej okolicy Kotliny Kłodzkiej.
    Oferujemy noclegi w atrakcyjnej cenie i smaczną, zdrową domową kuchnię.
    Do tego bezpłatne miejsce parkingowe, a do użytku gości jest również piękny ogród oraz miejsce na grilla. Hotelik jest również przyjazny zwierzętom. Okolice Hoteliku Orańskiego są bogate w atrakcje - zaledwie 0,5 km od Hoteliku znajduje się zalew z wieżą widokową, w pobliżu znajduje się również pierwszy w Polsce park linowy Skalisko, będący doskonałą rozrywką zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych.
    Jest to też idealna opcja na krótkie pobyty - 3,4 dni, weekendy - na pewno każdy znajdzie w tym miejscu coś dla siebie, zarówno dorośli, jak i dzieci.
    Kontakt:www.hotelikoranski.pl
    793 665 806 Paulina Grzelaczyk
  • Gość: elena IP: *.play-internet.pl 30.10.16, 15:58
    Mogę polecić nie domek, a hotel - Nosalowy Dwór. Mają fajne pakiety dla dwojga, naprawdę warto skorzystać.
  • hotel_klimek 03.01.17, 14:05
    Hotel Klimek to idealne miejsce na romantyczny wyjazd we dwoje. W naszej ofercie znajdą Państwo pakiety dla par w atrakcyjnych cenach. Ciekawe zabiegi SPA i relaks w jacuzzi to doskonały sposób na wypoczynek!

--
    htttp://www.hotelklimek.pl
  • Gość: paolka IP: *.dynamic.chello.pl 30.03.17, 20:44
    Polecam bardzo fajny domek alpejski Kwiat Śniegu www.domekalpejski.pl/ , niedaleko miejscowości Ząb. Wynajmowałem w ubiegłe ferie z rodziną ten domek i mogę zapewnić, że jest wysokich standardów, dobrze zaopatrzony - telewizor, internet, przestronny parking i najważniejsze, jest 10 minut do Zakopanego, a na Gubałówkę dojdziemy spacerem w około 30 minut. Okolica pełna lasów i polan. Teraz mamy w planach znowu jechać tam na majówkę. Widoki śliczne i to świeże powietrze kiedy przyjeżdżamy tam z Krakowa..cudo! :)
  • sabakrolowa 05.06.17, 09:41
    Mi się podobają góry stołowe akurat. Dlatego całkiem niedawno wybrałam się do apartamentu w górach stołowych. Jakoś Zakopane przestało już do mnie przemawiać. Zresztą podobanie jak Karpacz czy Szklarka Poręba. Byłam tam już tyle razy, że te miejscowości stały się dla mnie nudne. Fajnie jest tutaj apartamentzogrodem.pl/
  • piotrjedrz 05.11.17, 19:50
    Jestem przekonany, że warto spojrzeć na Eco Tatry Hotel z Kościeliska i na jego ofertę dla zakochanych .

• ania42 30.12.18, 18:10
    Ja staram się szukać różnych pomysłów tu: www.zaplanujwczasy.pl/noclegi+Wis%25B3a.html i znalazłam propozycje kilku miejscówek.
  • Gość: darek IP: 157.25.55.* 14.01.19, 10:59
    porywam moją kobietę w beskidy do ośrodka Odys w Tresnej na romantyczna kolację i zabawę z Dj, bierzemy znajomych, narty i myślę że pobyt będzie należał w lutym do udanych :-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.