IP: *.adsl.inetia.pl 15.04.12, 19:29
Witam serdecznie!
Jeśli macie wiedzę to proszę o info. gdzie i jakimi liniami najlepiej do Dubaju styczeń 2013r może być z Warszawy lub ościennych państw. Dziękuję Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • 400justyna Re: Dubaj 15.12.14, 11:55
      JA jak byłam w Dubaju, to po prostu wykupiłam wycieczkę w biurze podróży. Pomysł znalazłam na www.qtravel.pl/inspiracje/dubaj-zjednoczone-emiraty-arabskie-id358. Wycieczka była bardzo fajna, naprawdę się udała. I też leciałam w styczniu, bo w programie było uczestnictwo w tej wielkiej wyprzedaży, która jest w tym miesiącu w Dubaju. Powiem wam, że ceny są naprawdę okazyjne, nie to co na naszych wyprzedażach. Kupiłam trochę drobiazgów, ale trzeba uważać, żeby nie zabrać czegoś, czego nasz kraj zabrania wwozić. Np, kupując kosmetyki, trzeba zwrócić uwagę na skład. Ja na szczęście nie miałam z tym żadnych problemów. Za to nazwiedzałam się. Nie sądziłam, że w tak młodym mieście, może być tyle rzeczy wartych zobaczenia. Do tej pory byłam pewna, że zwiedzanie=zabytki, a to nie do końca prawda.
      http://g3.forsal.pl/p/_wspolne/pliki/1713000/1713943-dubaj.jpg
      • rzdrozny1 Re: Dubaj 18.05.18, 14:50
        Nie trzeba wcale kupować zorganizowanych wycieczek, chociaż nie odmawiam do tego prawa:) Wystarczy zabookować bilet lotniczy i ...lecieć. Tu wiele przydatnych informacji i wskazówek. Jak się trafi na fajny hotel, to można nawet zaoszczędzić na komunikacji miejskiej.

jadziemlecim.wordpress.com/2018/04/25/dubaj-w-4-5-dni/
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka