Dodaj do ulubionych

Czy Można Mieć W Genach Mądrość

28.09.14, 03:11
Czy można urodzić się już mądrym człowiekiem ? otóż można ,być jakby to powiedzieć skazanym na sukces ,wielkość mieć we krwi i w genach (sam jestem tego najlepszym przykładem ,ale niestety tylko ja jestem tego świadomy ,i o tym wiem ),ja od dziecka wykazywałem cechy dziecka mądrego i pomysłowego w sposób twórczy ,poza tym byłem kochającym ,opiekuńczym ,kreatywnym i rozsądnym/rozważnym dzieckiem .Być P0wołanym przez Boga Na Jego Sługę .

Nawet do najbliższej rodziny mówiłem o rzeczach nie z tego świata ,niezwykłych (na co oni - OOO ! co on to mówi ).

Lecz niestety moja mądrość i dobroć znikały we mnie wraz z latami .

Taki człowiek jak urodzi się mądry to obserwują go wszyscy i wszystko - świat widzialny/materialny i niewidzialny/duchowy , a że świat duchowy /po śmiertny ,wie więcej od ludzxi żywych ,toteż przekaże otoczeniu - wcielając się w ciała ludzkie (może z zazdrości że oni tacy nie byli za życia ,albo z innej przyczyny ).

Że ten człowiek ,czyli ja ,nie jestem taki jak o sobie mówię ,będę widziany wprost przeciwnie przez ludzi i znajomych , nawet przez rodzinę , i tak stopniowo ,poprzez plotki ,obmowy ,pomówienia , stawałem się człowiekiem złym ,głupim ,bardzo samotnym i żyjącym nieraz w wielkich nerwach i stresie ,gdyż oskarżano mnie o przestępstwa ,o których nie miałem pojęcia .

Moje skmumulowane nerwy i stres ,skutkowały tym że zacząłem cierpieć na zaburzenie równowagi (medycyna określa tę dolegliwość jako ,choroba nerwów błędnych ).I tak całe moje życie wypełnione było przeszkodami ,przeciwnościami ,ludźmi głupimi i bardzo ciężkie ,czasami to myślałem o samobójstwie .

Lecz wiele czytałem książek psychologicznych ,filozoficznych ,naukowych ,teologicznych i innych ,z czasem coraz więcej czytałem ,wszelką wiedzę teoretyczną wprowadzałem też w życie ,w czyn ,co umacniało mój charakter i wolę prezeżycia ,zacząłem eksperymentować z ciałem .

Tamte złe chwile stawały się dla mnie mgliste ,moja świadomość siebie i mądrość rosły (ale musiałem stale pilnować tego by mój dobry i pełen miłości charakter ,światło/jasność (oświecenie ) we mnie ,nie przejął i mój umysł ,i moja dusza nie pokryły się ciemnością ,gdyż nieodpowiednie towarzystwo może bardzo łatwo taką czystą,anielską i dobrą duszę sprowadzić na dół w mroki ciemności ,dzie panują niskie -ciemne - energie .

Dlatego ważne jest przy osiągnięciu - doskonałości duchowej -oświeceniu -przebudzeniu umysłu z mroków ciemnoty ,wyższej Świadomości Chrystusowej lub Boga , itp . otaczać się ludźmi mądrymi i dobrymi ,a za otoczenie mieć rzeczy piękne i ładne .

I chociaż mieszkam z chorą matką i bratem chorym na schizofrenię paranoidalną (tak zdiagnozowali u niego lekarze tę chorobę ,a przebywał w szpitalu dla psychicznie i nerwowo chorych około 14 lat w Rybniku ) .

To ja choć leczę się naturalnymi specyfikami - zioła ,ćwiczenia fizyczne -energetyczne np .Joga ,Medytacje ,Tai Qi ,Szamanizm i inne zabawy z energetyką ciała od czasu do czasu i ze względów finansowych nie mogę wykonywać tego do czego zostałem stwożony/tego co lubię i co potrafię robić/wykonywać ,byłem brany z czasem coraz bardziej za chorego umysłowo jak mój brat ,i na nic zdawały się moje zapewnienia że to nieprawda ,to czyste kłamstwo ,to plotki ,pomówienia, pogłoski na mój temat ,projektowanie na mnie swoich lęków,strachu ,urojeń i wszelkich obaw .

Musiałem Poprosu pogodzić się z losem ,ponieważ mieszkając w jednym miejscu przez 43 lata przyzwyczaiłem się poprostu do tego wszystkiego ,I żyję tak jak mnich ,asceta w celibacie, pogodzony z losem człowiek .

Przez wszystkie te lata marzyłem o jednym - O PRAWDZIWEJ ROMANTYCZNEJ MIŁOŚCI ,ABY MÓC WYPIEŚCIĆ KOBIETĘ I WYCAŁOWAĆ KAŻDY ZAKAMAREK ,KAŻDY CAL JEJ BOSKIEGO I SEKSOWNEGO CIAŁA .
Aby spotkać kobietą Mądrą (nie koniecznie ,ale rozsądną ,rozważną ) ,kochającą ,wyrozumiałą ,wierną ,empatyczną -( taką która jest wyczulona na potrzeby innych ludzi ).

Kiedyś lata temu żyłem z pięć lat z kobietą ,ale mój młody wiek ,szalejące chormony ,alkohol ( który mnie nigdy nie uzależnił ) i pożądanie erotyczne uzależniły mnie od niej , od tej kobiety , i sprawiły moje zniewolenie jej seksapilem ,uległem namiętności do niej ,ona niestety miałą trzech mężów przedemną ,i była uzależniona od alkoholu ,co nas zbliżyło wspólnie i wylądowaliśmy razem w łóżku ,to było piękne przeżycie - wręcz niebiańskie - Ten Pierwszy Stosunek Seksualny

Ale niestety wstopniowo wychodził na jaw jej brzydki charakter i ciemna dusza ,i choć było to piękne dla mnie na początku ,to z czasem zaczęło mnie to złościć i denerwować ,potem miałem okazję do wielu pięknych romansów i znajomości z dziewczynami i kobietami (tak mi się wydawało na początku ,lecz wychodziło że jestem biedny -niewiele pieniędzy mając ,to odchodziły ode mnie ),no cóż ja mogłem dawać tylko wiele miłości , lecz cóż znaczy sama miłość w świecie przepełnionym materializmem ,konsumpcją i pieniędzmi oraz technologią
Edytor zaawansowany
  • zielona-galazka 01.10.14, 17:58
    woxilo napisał(a):

> Czy można urodzić się już mądrym człowiekiem ?

Idiota sie urodziles i idiota umrzesz.
  • woxilo 01.10.14, 18:16
    > Czy można urodzić się już mądrym człowiekiem ?

Idiota sie urodziles i idiota umrzesz.
    sam jesteś idiota ,schizofrenik ,matoł, pedał oszust ,alkoholik itd .

A was przerastam śmiertelni wariaci i nieuy o głowę z mądrością .
  • zielona-galazka 02.10.14, 07:17
    woxilo napisał(a):

> > Czy można urodzić się już mądrym człowiekiem ?
    >
    > Idiota sie urodziles i idiota umrzesz.
    > sam jesteś idiota ,schizofrenik ,matoł, pedał oszust ,alkoholik itd .
    >
    > A was przerastam śmiertelni wariaci i nieuy o głowę z mądrością .

Ales sie zaplul.
    Czy skorzystales juz z porady specjalistow ze szpitala im. dr Babinskiego?
  • woxilo 02.10.14, 07:40
    Ales sie zaplul.
    Czy skorzystales juz z porady specjalistow ze szpitala im. dr Babinskiego?

Sam jestem specjalistą psychoterapeutą ,to moja nowatorska terapia leczenia chorych psychicznie,duchowo i umysłowo ludzi - przejmę ich energię chorobową chwilowo ,i pacjent nawet pojęcia nie ma że jakaś terapia zaszła .bo co to za psycholog który ,nie potrafi poradzić sobie z przeciw-przeniesieniem .
  • ryc.kam 02.10.14, 17:26
    Według mnie można mieć ewentualnie predyspozycje. Reszta to to, jak się życie toczy ;]
  • woxilo 02.10.14, 17:47
    Według mnie można mieć ewentualnie predyspozycje. Reszta to to, jak się życie toczy ;]

Według nauk Wschodnich o reinkarnacji ,można już być kształconym w poprzednich wcieleniach /żywotach ,a w obecnym życiu tylko przypominać sobie kim się jest .
  • torado 04.10.14, 15:34
    woxilo napisał(a):

> Czy można urodzić się już mądrym człowiekiem ? otóż można ,być jakby to powiedz
    > ieć skazanym na sukces ,wielkość mieć we krwi i w genach (sam jestem tego najle
    > pszym przykładem ,ale niestety tylko ja jestem tego świadomy ,i o tym wiem )

oprócz tego, że tak Ci się wydaje...to po czym o tym wnosisz...jakieś badania na ten temat były, znasz je, możesz przytoczyć...bo jak dla mnie to jesteś mało wiarygodny w tym, co wypisujesz na różnych forach...Tak poza tematem..napisałeś o sobie, że jesteś ginekologiem, a skończyłeś wydział lekarski jakieś Akademii Medycznej...czy jesteś ginekologiem samozwańczym, który opracował autorskie metody badań, terapii itp...? ;-)
    --
    no to sru.....
    1041737
  • woxilo 04.10.14, 16:56
    oprócz tego, że tak Ci się wydaje...to po czym o tym wnosisz...jakieś badania na ten temat były, znasz je, możesz przytoczyć...bo jak dla mnie to jesteś mało wiarygodny w tym, co wypisujesz na różnych forach...Tak poza tematem..napisałeś o sobie, że jesteś ginekologiem, a skończyłeś wydział lekarski jakieś Akademii Medycznej...czy jesteś ginekologiem samozwańczym, który opracował autorskie metody badań, terapii itp...? ;-)
    --
    A oprócz tego że klepiecie jedno i to samo jak chorzy psychicznie -osobowości wielorakie ,to jeszcze zarażacie swoimi bezsensownymi urojeniami innych .
  • woxilo 09.10.14, 17:12

To jest bezsensowne i dziecinne spekulowanie ,od wschodu nauka mogła by się wiele nauczyć ,ponieważ nauka zachodu jest jeszcze w powijakach i zacofana w stosunku do nauk wschodnich ,oni Azjaci -Buddyści ,Hindusi ,Szamani ,Tybetańczycy itp. mają wielowiekową tradycję w naukowej eksploracji własnej psyche np .

A sam kształciłem się u wielu mistrzów duchowych w swoich poprzednich wcieleniach /żywotach .
    podróży duchowej .
    Rozwińcie 100% umysłu to pogadamy .
  • gocha033 09.10.14, 16:34
    - tyle, ze wieksza, lub mniejsza.
    - cos pomoglam ?
  • speedboat8 17.10.14, 09:16
    Odnosze wrazenie ze myslisz pojecia.madrosci z inteligencja.a wiec nie bardzo potrafisz okreslic o co ci chodzi.
    Czlowiek madry to czlowiek inteligentny z duzym dystansem do siebie i swiata go otaczajacego. a inteligencja to umiejetnosc praktycznego rozwiazywania problemow..
    Ty tych problemow nie umiesz rozwiazac bo nie masz dystansu do siebie i nie dostrzegasz ze jestes leniem i nie potrafisz wokol siebie zorganzowac zycia wiec gdzie ta twoja madrosc?.
    Inteligencja polega na tym ze czlowiek dostzrega ze wokol niego cos dzieje sie zlego i przeciwdziala temua ty nie zrobiles nic.Masz w genach raczej lenistwo niz madrosc:) i dobrze ze nie masz potomstwa bo to by bylo zmarnowanie energii Natury a tak twe geny znikna a twe miejsce zajmie ktos bardziej wartosciowy dla Natury :) i spoleczenstwa.
  • woxilo 17.10.14, 10:15
    Odnosze wrazenie ze myslisz pojecia.madrosci z inteligencja.a wiec nie bardzo potrafisz okreslic o co ci chodzi.
    Czlowiek madry to czlowiek inteligentny z duzym dystansem do siebie i swiata go otaczajacego. a inteligencja to umiejetnosc praktycznego rozwiazywania problemow..
    Ty tych problemow nie umiesz rozwiazac bo nie masz dystansu do siebie i nie dostrzegasz ze jestes leniem i nie potrafisz wokol siebie zorganzowac zycia wiec gdzie ta twoja madrosc?.
    Inteligencja polega na tym ze czlowiek dostzrega ze wokol niego cos dzieje sie zlego i przeciwdziala temua ty nie zrobiles nic.Masz w genach raczej lenistwo niz madrosc:) i dobrze ze nie masz potomstwa bo to by bylo zmarnowanie energii Natury a tak twe geny znikna a twe miejsce zajmie ktos bardziej wartosciowy dla Natury :) i spoleczenstwa.

Opisałeś w tej chwili dokładnie siebie ,dla mnie to proste ,to co człowiek myśli o mnie ,myśli tak naprawdę o sobie ,i projektuje na mnie ,przecież wcale mnie nie znasz ,ja odkryłem tylko swoją pierwotną naturą mieszkańca atlantydy ,który inkarnował na ten ziemski padół,jesteś bardzo podatny na psychomanipulacje ,lepiej uważaj na oszustów i krętaczy .
  • speedboat8 17.10.14, 10:57
    Ubawiles mnie bo przez chwile zestawilem siebie i twoje poglady + jakis fragmentaryczn6 opis swego zycia z moim wlasnym zyciem i pogladami.
    Nie opisuje siebie bo stoimy juz na starcie na biegunowo roznych pozycjach.Ja jestem przede wszytskim zadowolony z zycia.Mam ko9biety, bawie sie nimi.Mam kase na ktora ciezko pracuje ,realizuje sie intelektualnie i najwazniejsze nie mam pretensji do swiata ze jest jaki jest.Moj wrodzony altruizm i empatia spycha mnie switopogladowo do lewicy i boleje ze jej w Poslce nie ma ! Wyparowala :).
    Ty zas domniemana wlasna madrosc stawiasz jako jedyne dobro jakie ci pozostalo i biadolisz ze nikt tego nie docenia :) Juz samo to dobitnie swiadczy ze jestes zwyczajnym leniem ktoremu generalnie nic cie nie chce na dodatek ta twoja madrosc zwyczajnie ci przerszkadza moim zdaniem .Lepiej dla ciebie jako osobowosci by bylo gdybys ulzyl sobie tego ciezaru madrosci a zajal sie bardziej praktycznymi przejawami zycia jak np jak zdobyc kobiete,obiekt twoich pragnien anie plakal nad soba jaki to jestes niedoceniony geniusz.Ani geniusz ani inteligentny ,takim sie prezentujesz po tym co powypisywales:). Masz cel ,kierunek i co zrobiles w aby to zrealizowac :) ? Tu wychodzi toj brak inteligencji ,wiec o jakiej madrosci ty mowisz.?!
  • woxilo 17.10.14, 12:23
    Ubawiles mnie bo przez chwile zestawilem siebie i twoje poglady + jakis fragmentaryczn6 opis swego zycia z moim wlasnym zyciem i pogladami.
    Nie opisuje siebie bo stoimy juz na starcie na biegunowo roznych pozycjach.Ja jestem przede wszytskim zadowolony z zycia.Mam ko9biety, bawie sie nimi.Mam kase na ktora ciezko pracuje ,realizuje sie intelektualnie i najwazniejsze nie mam pretensji do swiata ze jest jaki jest.Moj wrodzony altruizm i empatia spycha mnie switopogladowo do lewicy i boleje ze jej w Poslce nie ma ! Wyparowala :).
    Ty zas domniemana wlasna madrosc stawiasz jako jedyne dobro jakie ci pozostalo i biadolisz ze nikt tego nie docenia :) Juz samo to dobitnie swiadczy ze jestes zwyczajnym leniem ktoremu generalnie nic cie nie chce na dodatek ta twoja madrosc zwyczajnie ci przerszkadza moim zdaniem .Lepiej dla ciebie jako osobowosci by bylo gdybys ulzyl sobie tego ciezaru madrosci a zajal sie bardziej praktycznymi przejawami zycia jak np jak zdobyc kobiete,obiekt twoich pragnien anie plakal nad soba jaki to jestes niedoceniony geniusz.Ani geniusz ani inteligentny ,takim sie prezentujesz po tym co powypisywales:). Masz cel ,kierunek i co zrobiles w aby to zrealizowac :) ? Tu wychodzi toj brak inteligencji ,wiec o jakiej madrosci ty mowisz.?!

Ja jestem psychologiem społecznym i psychiatrą ,to śmiejesz się ze swojej głupoty ,pamiętaj że zdrowy śmiech z siebie samego działa uzdrawiająco na cały organizm ,gdyż wyzwala w organizmie hormony szczęścia i radości - endorfiny .

A moja mądrość pochodzi od Boga Stwórcy faryzeuszu

A tu widać twoje wielkie ,napuchnięte ego i pychę oraz dumę z tego że jesteś niewolnikiem własnych przyzwyczajeń ,swojego ambitnego umysłu ,diabeł to niezły oszust i potrafi utrzymywać ludzi w niewiedzy ,nieświadomości .,skopiuje nawet trójcę świętą .

Chcesz być dobrym oszustem ,zostań księdzem lub politykiem .

• hansii 17.10.14, 14:40
    woxilo napisał(a):
    Chcesz być dobrym oszustem ,zostań księdzem lub politykiem .

po co az tyle poswiecenia ?
    - wystarczy wziac sobie stala kobiete.
  • woxilo 17.10.14, 18:34
    po co az tyle poswiecenia ?
    - wystarczy wziac sobie stala kobiete.

Nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora ,w końcu wszystko we wszechświecie musi być w równowadze ,jeśli jest zło ,to musi być i dobro ,podobnie z całym światem przyrody fauny ,flory i ludzi ,też są ludzie dobrzy ,uczciwi itd i są ludzie źli ,nieuczciwi itd . lecz każde zło, zawiera nieco dobra w sobie ,a każde dobro nieco zła w sobie,jak pokazuje symbol T A O www.dreamstime.com/photos-images/tao-symbol.html
  • hansii 18.10.14, 14:25
    woxilo napisał(a):
    ...jest zło ,to musi być i dobro...

jasne, ze tak.

Moja Slubna zawsze powtarza synowi:
    - pamietaj, wszystko co dobre - odziedziczyles po mnie,
    a wszystko co zle - to po ojcu.
  • woxilo 18.10.14, 16:30
    Moja Slubna zawsze powtarza synowi:
    - pamietaj, wszystko co dobre - odziedziczyles po mnie,
    a wszystko co zle - to po ojcu.

To nike dokładnie tak ,we mnie np .istnieje dobro i zło koło siebie ,cechy psychiczne męskie i kobiece ,jak androgyn - psychiczny ,a teologicznym językiem mówiąc Bóg I Diabeł idąc w parze

Bo jak mawiał psychiatra Szwajcarski C.G.Jung Człowiek Pełny ,zrównoważony ,,dojrzały , to taki ,który przechadza się z Bogiem i Zmaga Z Diabłem ,czyli z pozytywnymi i negatywnymi emocjami w sobie i w innych ludziach .
  • woxilo 19.10.14, 02:00
    Nie zawsze można mieć w genach mądrość , trzeba do tego osobistego wieloletniego doświadczenia praktycznego ,nie tylko wiele teorii ,może się tylko komuś tak wydawać ,i będzie tego absolutnie świadomy ,i może innych o tym przekonywać ,lecz daj mu wypić alkoholu ,(nazwałem alkohol duchami w sprayu ,które nieźle opętują człowieka , jego/jej głębsze rejony psychiki - nieświadomość i podświadomość ) ,alkohol to niezły wykrywacz kłamstw ,ponoć Chińczycy ,chcąc wydobyć prawdę z przetrzymywanych więźniów ,upijali go ,co dawało pewne rezultaty w przyznawaniu się do wszystkiego , i wyjawianiu tego , czego świadomie nie chciał mówić w żaden sposób ,choćby go niewiadomo jak torturowano .
  • woxilo 20.10.14, 06:18
    Oświecenie Ducha i Umysłu Człowieka nie jest cechą stałą ,jego/jej wnętrza ,odkrycie swej pierwotnej natury Buddy ,jest to Stopniowe napełnianie duchem świętym wnętrza człowieka duchem Boga Stwórcy ,Duchem Prawdy ,jak w Jodze ( dokładnie Joga - Unia ,Połączenie Z Bogiem W Mistycznej Ekstazie tzw. alchemia umysłu ,w czarną ,żelazną duszę .,W Jasne ,Oświecone ,Duchowe Złoto Oświecenia ), która ma 10000 lat ,spokrewniona z Szamanizmem w jej najstarszej formie ,pierwszymi na ziemi kapłanami ,psychoterapeutami i uzdrowicielami .
  • woxilo 20.10.14, 08:33
    Kobiety i Dziewczyny są dlatego tak lękliwe ,strachliwe i pełne urojeń ,paranoi i chorych wyobrażeń ,dlatego że mażą o seksie ,ja mogę ich nauczyć -przeżywać wielokrotny seks anielski ,czego ludzie na ziemi nie znają .
  • woxilo 21.10.14, 03:39
    Nie zawsze można mieć w genach mądrość , trzeba do tego osobistego wieloletniego doświadczenia praktycznego ,nie tylko wiele teorii ,może się tylko komuś tak wydawać ,i będzie tego absolutnie świadomy ,i może innych o tym przekonywać ,lecz daj mu wypić alkoholu ,(nazwałem alkohol duchami w sprayu ,które nieźle opętują człowieka , jego/jej głębsze rejony psychiki - nieświadomość i podświadomość ) ,alkohol to niezły wykrywacz kłamstw ,ponoć Chińczycy ,chcąc wydobyć prawdę z przetrzymywanych więźniów ,upijali go ,co dawało pewne rezultaty w przyznawaniu się do wszystkiego , i wyjawianiu tego , czego świadomie nie chciał mówić w żaden sposób ,choćby go nie wiadomo jak torturowano
    Marzenia są dobre ,ale muszą znaleźć odbicie w rzeczywistości ,trzeba znaleźć sobie jakąś kotwicę by zakorzenić się w rzeczywistości (krytycznie ocenić sytuację - co mogę ,a czego nie mogę ),i nie odrealnić się odpływając w świat marzeń i fantazji C.G.Jung
    0
  • woxilo 25.10.14, 05:13
    Wiedza , A Mądrość To Nie To Samo .
    Wiedza To - Zdobywanie Informacji ,Gromadzenie Dóbr .
    Mądrość To - Bycie Umysłowo Pustym (w myśl Platona - Wiem Że Nic , Nie Wiem ) ,Mądrość I Wielkość To - Pozbywanie Się Stopniowe Nadmiaru Dóbr Materialnych (Bóg Mieszka W Każdym Człowieku ,Dając Mu Cokolwiek ,Dajesz To Bogu )
  • woxilo 29.12.14, 14:46
    dobrze by było!

Cierpliwości i wytrwałości w praktyce medytacji ,codziennie,najlepiej rano i pod wieczór powinniśmy znaleźć czas dla siebie na taką samotną ,skoncentrowaną - modlitwę /medytację /kontemplację , by pozbyć się przeciw-przeniesienia negatywnych energii z otoczenia ,które do nas przylgnęły ,ponieważ odcinamy tym dopływ niewidzialnych połączeń z umysłami innych ludzi , gdzie energie psychiczne płynąc niewidzialną pępowiną psychiczną płyną z umysłu jednej osoby do umysłu innej osoby ,itd.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.