Dodaj do ulubionych

Tabletki na powiekszenie penisa Penihuge

12.07.16, 20:16
Witam, korzystal ktos z was z tabletek na powiekszanie penisa ?
Ja korzystalem z penihuge. Terapia trwala 6 miesiecy. Jestem osoba bez nalogow i nie pilem ani jeden raz alkoholu przez ten czas. Mam problem z penisem dlatego sie trzymalem tego jak moglem. Codziennie bralem tabletke i po 6 miesiacach efekt byl zaskakujacy..
Producent gwarantowal od 3cm do 7 cm efektu. Mi przybylo az.. 0,5cm.
Edytor zaawansowany
  • 02.11.16, 21:19
    Jakie tabletki taki efekt, o środku, którego używałeś nawet nie słyszałem więc nic dziwnego, że tylko tyle Ci dały. Trzeba było zajrzeć do rankingu wiecejmeskosci.pl/tableki-na-powiekszenie-penisa - może być wybrał inaczej i nie stracił pieniędzy i 6 miesięcy czekania praktycznie na marne.
  • 19.05.17, 14:19
    Każdemu kto ma problem z podniesieniem poziomu swojego testosteronu polecam PAKIET TESTOSTERON na stronie www.igortreneronline.pl czyli trening i dieta i suplementacja ułożona specjalnie przez najskuteczniejszego trenera w Internecie aby zwiększyć w naturalny sposób testosteron. Stosuję od kilku tygodni, a już zauważyłem, że czuje się dużo pewniejszy siebie a dziewczyny patrzą się na mnie jakby troszkę inaczej ;) w moim kalendarzu powoli zaczyna brakować miejsca na kolejne dziewczyny, ale jakoś daje radę. Jeśli chcecie zmienić coś w swoim życiu i przede wszystkim siebie polecam www.igortreneronline.pl
  • 11.10.17, 16:07
    tabletki Maxorman powiekszanie-penisa-tabletki.eu/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.