Dodaj do ulubionych

Sorry Agas71

14.10.03, 12:26
W sumie to pamietajac atmosferke 30+ mozna sie bylo spodziewac tego typu
reakcji...

Tym niemniej - witaj w klubie! ;)
--
Skrajnie umiarkowany radykal
Obserwuj wątek
    • agas71 Re: Sorry Agas71 14.10.03, 12:54
      Generalnie nie mam potrzeby ustawiania się po czyjejś stronie. I tam i tu jest
      kilka fajnych osób, z którymi fajnie jest powymieniać poglady. Jeżeli ktos nie
      życzy sobie takich a nie innych dyskusji czy prowokacji, to prosze bardzo, jego
      forum, jego wola. Ale nie bedę się wiecej wypowiadac na ten temat, bo wygląda
      na to, ze kroi się lincz. ..
      --
      ----------------------------------
      Co mi zrobisz jak mnie złapiesz?
      • leeshy Re: Sorry Agas71 14.10.03, 12:57
        Mialem na mysli klub osob z wilczym biletem, ale jak widze panie sie
        opamietaly ;) Poki co...

Co sie zas tyczy atmosferki - nie tylko ja, ale i wiele osob stamtad podkresla
        atmosfere jednomyslnosci i przywolywania do porzadku, jesli ktos sie wychyli.
        Coz, co kto lubi. Ja nie lubie.
        --
        • sen_letniej_nocy Re: Sorry Agas71 17.10.03, 21:43
          leeshy napisał:

> Co sie zas tyczy atmosferki - nie tylko ja, ale i wiele osob stamtad
          podkresla
          > atmosfere jednomyslnosci i przywolywania do porzadku, jesli ktos sie wychyli.
          > Coz, co kto lubi. Ja nie lubie.

to tak jak z mc donaldem. nikt nie lubi, nikt nie chodzi, a oni zbijaja kase.
          ciekawe, ciekawe
                • marijohanna Re: Sorry Agas71 18.10.03, 13:44
                  leeshy napisał:

> Mari, odpowiedz sobie sama na to pytanie w kontekscie tego forum.
                  >
                  > A McDonalda to ja nawet lubie :P

????w kontekscie tego forum???

--
                  *** Chcialoby sie od czasu do czasu byc kanibalem, ale nie po to aby tego czy
                  owego pozrec, tylko wyrzygac***

Emile Michael Cioran
                  • leeshy Re: Sorry Agas71 18.10.03, 13:48
                    No, dlaczego TY to tutaj forum czytasz, soro taki straszny jestem ja,
                    nielojalna kolezanka, brak solidarnosci kobiecej w obliczu wirtualnych portek
                    itd. :>

Ja zagladam na 30+ z nikla nadzieje, ze tam sie moze poprawi. Ale mam wrazenie,
                    ze jest coraz gorzej.... ;<
                    --
                    • marijohanna Re: Sorry Agas71 18.10.03, 13:53
                      leeshy napisał:

> No, dlaczego TY to tutaj forum czytasz, soro taki straszny jestem ja,

aby lepiej poznac wroga??? :P

> nielojalna kolezanka, brak solidarnosci kobiecej w obliczu wirtualnych portek
                      > itd. :>
                      >
                      pilnie czytasz jak widze.
                      zabrzmi absurdalnie, ale w kontekscie tej wypowiedzi jedyne co NAPRAWDE
                      ZAZDROSZCZE facetom to "prawdziwego kumpelstwa".

> Ja zagladam na 30+ z nikla nadzieje, ze tam sie moze poprawi. Ale mam
                      wrazenie,
                      >
                      > ze jest coraz gorzej.... ;<

a dla mnie to forum to balsam dla duszy i poznalam mase fajnych dziewczyn. a to
                      co mnie denerwuje nie czytam.

--

Emile Michael Cioran
                      • marijohanna a tak na powaznie 18.10.03, 14:10
                        A tak na powaznie. Zaczelam czytac ze wzgledu na afere zdjeciowa. A teraz
                        podaje ci pare powodow dlaczego to forum mnie zupelnie nie interesuje:

- bo jest dla mezczyzn,
                        - bo nie interesuja mnie przypadkowe laski,
                        - nie musze uczyc sie postepowania z zona,
                        - nie lysieje,
                        - nie zachwycaja mnie czeszki,
                        - strone startowa mam na „blank“
                        - nie mam dziewczyny a moj facet zawsze chce sexu,
                        - nie mam problemow z potencja,
                        - nie dostaje prezentow od dzeiwczyn,
                        - nie mam jader itd.

Uwaznie przeczytalam tylko watek o komputerach, bo to bylo JEDYNE co mnie
                        zainteresowalo.

Dlaczego czytam 30 +?

- bo podoba mi sie mila atmosfera,
                        - bo spinelli, ktora poznlam dzieki forum wyciagnela mnie z bardzo
                        glebokiego dola,
                        - bo prawie wszystkie tematy mnie interesuja i czytam je z przyjemnoscia,
                        - bo poznalam mase dziewczyn, ktore odbieraja na tej samej fali co ja.

Dlatego prosze nie odbierac tego osobiscie, ale nie mialabym absolutnie nic
                        przeciwko gdyby znak w ogole nie “dopuszczala” facetow. Nie ze wzgledu na
                        jakies szykany, ale ze wzgledu na jasna definicje tego forum. Coby nie bylo
                        nieporozumien, ze rozmawiamy tylko o cellu i kremach na zmarszczki a nie o
                        samochodach i o wojsku :P

Pozdr.

--

Emile Michael Cioran
                        • sasha_m Do genialnej Mari 18.10.03, 21:56
                          Jestem kobietą po trzydziestce.

A oto kilka powodów, dlaczego jestem na forum Mężczyźni:

- w najbliższej rodzinie mam samych mężczyzn: ojca, męża, dwóch synów i mogę
                          śmiało powiedzieć, że życie z nimi jest fantastyczne, a oni sami są istotami
                          fascynującymi
                          - jestem kobietą i niczego więcej o kobietach nie potrzebuję wiedzieć,
                          natomiast o mężczyznach - jak najbardziej
                          - kiedyś pracowałam w firmie, w której byłam jedyną kobietą i była to najlepsza
                          praca w moim życiu, mając na uwadze atmosferę panującą w biurze. Tęsknię za nią
                          bardzo, a tutaj mam tego namiastkę
                          - nikt tutaj nie rzuci się na mnie z pazurami, kiedy napiszę, że dałam dziecku
                          klapa w tyłek, pozwoliłam na picie coca-coli i jedzenie słodyczy przed snem
                          - nikt tutaj nie nazwie mnie cholernym nierobem tylko dlatego, że jestem na
                          wychowawczym, siedzę w domu z dziećmi, na dzień dzisiejszy do pracy się nie
                          wybieram i mam nadzieję, że w przyszłości też nie będę musiała
                          - nie ma tu wątków plotkarskich typu "moi znajomi mieli nie posprzątaną
                          łazienkę i kibelek, fuj!, brudasy"
                          - nikt tutaj nie nazwie mnie nielojalną koleżanką, jeśli wypowiem się na
                          forum "Dla dziewczyn po 30-tce"
                          - nie muszę tutaj udawać lepszej i mądrzejszej, niż jestem
                          - i tak dalej i tak dalej

A propos tej nielojalnej koleżanki, bardzo proszę o kilka słów wyjaśnienia, bo
                          na razie nic innego nie przychodzi mi do głowy, jak tylko "Liga rządzi, liga
                          radzi, liga nigdy mnie nie zdradzi!".

A forum +30 mam dodałam do "ulubionych", mimo wszystko, he he. To przez aferę
                          fotogate. Niezła reklama dla obydwu forów.

Pozdrawiam!
                          • marijohanna Re: Do genialnej Mari 18.10.03, 22:22
                            mialam nie podejmowac polemiki, ale co tam... :))

sasha_m napisała:

> Jestem kobietą po trzydziestce.
                            >
                            > A oto kilka powodów, dlaczego jestem na forum Mężczyźni:
                            >
                            > - w najbliższej rodzinie mam samych mężczyzn: ojca, męża, dwóch synów i mogę
                            > śmiało powiedzieć, że życie z nimi jest fantastyczne, a oni sami są istotami
                            > fascynującymi

rowniez fascynuje sie facetami. zdecydowanie hetero jestem.

> - jestem kobietą i niczego więcej o kobietach nie potrzebuję wiedzieć,
                            > natomiast o mężczyznach - jak najbardziej

byc moze gdy sie zwiekszy frekwencja na tym forum i tematy beda interesujace
                            rowniez beda stala "czytelniczka". watek "wasze komputery" wpedzil mnie w lekka
                            depresje, bo koledzy sa posiadaczami taki muzealnych obiektow :(( pisze to bez
                            zadnej zlosliwosci. moj pierwszy komputer to byla prawdziwa rakieta w
                            porownaniu, a bylo to ladnych pare lat temu:)

> - kiedyś pracowałam w firmie, w której byłam jedyną kobietą i była to
                            najlepsza
                            >
                            > praca w moim życiu, mając na uwadze atmosferę panującą w biurze. Tęsknię za
                            nią
                            >

pracuje rowniez w meskim zawodzie i rowniez sobie chwale. jednak dyskusje
                            toczace sie tutaj nie sa niestety namiastka atmosfery w pracy. a wlasciwie co
                            ja tu plote?? w wolnym czasie chce myslec o pierdolach a nie o pracy:)

> bardzo, a tutaj mam tego namiastkę
                            > - nikt tutaj nie rzuci się na mnie z pazurami, kiedy napiszę, że dałam
                            dziecku
                            > klapa w tyłek, pozwoliłam na picie coca-coli i jedzenie słodyczy przed snem
                            > - nikt tutaj nie nazwie mnie cholernym nierobem tylko dlatego, że jestem na
                            > wychowawczym, siedzę w domu z dziećmi, na dzień dzisiejszy do pracy się nie
                            > wybieram i mam nadzieję, że w przyszłości też nie będę musiała
                            > - nie ma tu wątków plotkarskich typu "moi znajomi mieli nie posprzątaną
                            > łazienkę i kibelek, fuj!, brudasy"

oj chyba czytysz wyrywkowo. poczytaj sobie spinelli. goraco polecam:) a moim
                            idealem jest misia. kobieta wychowujaca dzieci, "siedzaca" w domu, wiec
                            naprawde czytasz nieuwaznie...

> - nikt tutaj nie nazwie mnie nielojalną koleżanką, jeśli wypowiem się na
                            > forum "Dla dziewczyn po 30-tce"

i tu znow generalizujesz kolezanko. tez sie tu wypowiadam i tez to zauwazono,
                            ale nie zgrywam sie na kolezanke na jednym forum aby w te pedy obgadac
                            kolezanki na innym forum. to wlasnie tak typowo "babska" cecha, ktorej nie
                            znosze.

> - nie muszę tutaj udawać lepszej i mądrzejszej, niż jestem
                            > - i tak dalej i tak dalej

hmm a kto musi???

>
                            > A propos tej nielojalnej koleżanki, bardzo proszę o kilka słów wyjaśnienia,
                            bo
                            > na razie nic innego nie przychodzi mi do głowy, jak tylko "Liga rządzi, liga
                            > radzi, liga nigdy mnie nie zdradzi!".
                            >
                            > A forum +30 mam dodałam do "ulubionych", mimo wszystko, he he. To przez aferę
                            > fotogate. Niezła reklama dla obydwu forów.
                            >
                            > Pozdrawiam!

tak nieskromnie: forum 30 + reklamy nie potrzebuje.

reasumujac: idac na BABSKI wieczor nie zabieram faceta ze soba. toleruje tylko
                            striptizera, kelnera (obowiazkowo pieknie zbudowanego i ubranego li i jedynie w
                            muszke) i dyrektora restauracji, ktory pilnuje porzadku). gdy moj facet
                            wychodzi na "meski wieczor" tez sie nie pcham na chama. oczywisice sa tez i
                            wieczorki mieszane. kazdemu to co lubi :)

rowniez pozdrawiam.

--

Emile Michael Cioran
                            • sasha_m Re: Do genialnej Mari 18.10.03, 22:54
                              Argumentami można przerzucać się w nieskończoność, a przecież nie chodzi o to,
                              czyje na wierzchu, prawda? Zresztą powiedziałam wszystko, co miałam do
                              powiedzenia w tym temacie (chociaż nie wykluczam zabierania głosu w miarę
                              rozwoju dyskusji, a szczególnie wtedy, gdy Leeshy dorwie się do kompa i będzie
                              mieszał z błotem ;-))))
                              Generalnie wnioski mam takie: każdemu wg potrzeb i tego się trzymajmy :-)

Pozdrawiam!

P.S. Faktycznie forum +30 czytam wyrywkowo i widać miałam pecha trafiając na
                              takie wątki. Spinelli i Misi nie czytałam, postaram się to nadrobić w
                              najbliższym czasie :-)
                              • marijohanna Re: Do genialnej Mari 18.10.03, 23:38
                                polecam goraco i rownie widze bezsensownosc tej dyskusji. ja lubie 30+, ty
                                mniej i coz mamy sie przekonywac?? dziwi mnie tylko NAJZUPELNIEJ szczerze fakt,
                                ze 30+ takie niby przeslodzone, idealne itd itp a taka ma poczytnosc. cos w tym
                                jest gelle?

milej nocki:)

--

Emile Michael Cioran
                                • leeshy A tak baj dzy uej 21.10.03, 08:00
                                  Marijohanna, czy mozesz mnie oswiecic, o co chodzilo autorce watku "Czy ta
                                  nasza Mari... nie jest genialna? :-)))" ?
                                  Nie zebym odmawial Ci genialnosci, ale facet jestem, co przeciez jest synonimem
                                  ociezalosci umyslowej, i po prostu nie rozumiem :)
                                  Klaniam sie pieknie,
                                  --
                            • leeshy Re: Do genialnej Mari 20.10.03, 07:58
                              marijohanna napisała:

> byc moze gdy sie zwiekszy frekwencja na tym forum i tematy beda interesujace
                              > rowniez beda stala "czytelniczka". watek "wasze komputery" wpedzil mnie w
                              lekka
                              > depresje, bo koledzy sa posiadaczami taki muzealnych obiektow :(( pisze to
                              bez
                              > zadnej zlosliwosci. moj pierwszy komputer to byla prawdziwa rakieta w
                              > porownaniu, a bylo to ladnych pare lat temu:)

Mari, co do komputerow - wiesz, smieszy mnie troche Twoje nastawienie, ze mamy
                              obiekty muzealne zamiast komputerow.
                              Ja mam taki jaki mam i nie potrzebuje lepszego, bo wydajac na swoj sprzet
                              dodatkowe 3000 zl nie obejrze filmu na dvd 4 x szybciej, a przyrost fps w grze
                              z 80 na 200 i tak pozostanie dla ludzkiego oka niezauwazalny. Nie polepszy mi
                              sie tez predkosc przegladania stron www, forum 30+ dzieki technologii HT nie
                              bedzie wygladalo w moich oczach ani o jote lepiej, a miedzy nagrywaniem plyty z
                              predkoscia 48 a 52 i tak jest kilkusekundowa roznica. Moze jedynie panel LCD by
                              mi sie przydal i dodatkowy RAM jak juz wspominalem, ale to tez nie jest dla
                              mnie priorytet.
                              Wiec daj spokoj z ta depresja, bo wychodzisz na snobke :P

Co do pozostalych spraw, to rozczaruje Was pewnie, ale nie bede mieszal z
                              blotem, bo co mialem do napisania na ten temat, to napisalem juz w innym watku.

Napisze jedynie, ze brakiem odwagi cywilnej i wyznacznikiem poziomu jest
                              pojawianiem sie na tym forum pod innym nickiem niz na 30+. Wynika to zapewne z
                              obawy, zeby nie dostac na 30+ wilczego biletu albo przynajmniej honorowego
                              tytulu nielojalnej kolezanki.

Papa.
                              --
                              • sasha_m Re: Do genialnej Mari 20.10.03, 08:40
                                leeshy napisał:

> Co do pozostalych spraw, to rozczaruje Was pewnie, ale nie bede mieszal z
                                > blotem, bo co mialem do napisania na ten temat, to napisalem juz w innym
                                watku.

Jeśli chodzi o mnie, to nie jestem rozczarowana, a nawet wręcz przeciwnie,
                                bardzo się cieszę :-)))
                                Brawo!

• b767 Re: a tak na powaznie 19.10.03, 02:36
                          marijohanna napisała:

>...A teraz
                          podaje ci pare powodow dlaczego to forum mnie zupelnie nie interesuje:

> - bo jest dla mezczyzn,

jest dla mezczyzn i niektorych, fajnych kobiet lubiacych towarzystwo takich a
                          nie innych mezczyzn.

> - bo nie interesuja mnie przypadkowe laski,
                          > - nie musze uczyc sie postepowania z zona,
                          > - nie lysieje,
                          > - nie zachwycaja mnie czeszki,
                          > - strone startowa mam na „blank“
                          > - nie mam dziewczyny a moj facet zawsze chce sexu,
                          > - nie mam problemow z potencja,
                          > - nie dostaje prezentow od dzeiwczyn,
                          > - nie mam jader itd.

bełkot, ale sie usmialem.

> Uwaznie przeczytalam tylko watek o komputerach, bo to bylo JEDYNE co mnie
                          > zainteresowalo.

bardzo sie cieszymy ze jednak nie zmarnowalas swojego cennego czasu i znalazlas
                          cos meskiego dla siebie na tym forum.

> Dlaczego czytam 30 +?

co mnie to obchodzi.

> - bo podoba mi sie mila atmosfera,

bardzo milo u was jest, naprawde.

> - bo spinelli, ktora poznlam dzieki forum wyciagnela mnie z bardzo
                          > glebokiego dola,
                          > - bo prawie wszystkie tematy mnie interesuja i czytam je z przyjemnoscia,
                          > - bo poznalam mase dziewczyn, ktore odbieraja na tej samej fali co ja.

no i dobra, kadz dalej tylko komu i czemu tu.

> Dlatego prosze nie odbierac tego osobiscie,

do kogo ty to mowisz?

> ale nie mialabym absolutnie nic
                          > przeciwko gdyby znak w ogole nie “dopuszczala” facetow. Nie ze wzgl
                          > edu na
                          > jakies szykany, ale ze wzgledu na jasna definicje tego forum. Coby nie bylo
                          > nieporozumien, ze rozmawiamy tylko o cellu i kremach na zmarszczki a nie o
                          > samochodach i o wojsku :P

Co mnie tu obchodzi kogo dopuszcza. Umiem czytac nazwe forum i dojsc po chwili
                          zastanowienia dla kogo ono jest.
                          Tu przynajmniej mozesz pisac bez łachy, ze ci ktos pozwoli. ciesz sie wolnoscia.

> Pozdr.

pzdr.
                          --
                          - Te biedne łachudry, jeżdżące chevroletami, robiące zakupy w PSS Społem, nigdy
                          nie opuszczający odcinka Złotopolskich. To są Amerykanie.

"Dreamcatcher"
                          • marijohanna b767 19.10.03, 09:58
                            leeshy napisał:

> No, dlaczego TY to tutaj forum czytasz, soro taki straszny jestem ja,
                            > nielojalna kolezanka, brak solidarnosci kobiecej w obliczu wirtualnych portek
                            > itd. :>
                            >
                            > Ja zagladam na 30+ z nikla nadzieje, ze tam sie moze poprawi. Ale mam
                            wrazenie,
                            >
                            > ze jest coraz gorzej.... ;<

jestem grzeczna , przeslodzona hipokrytka i nadzwyczaj socjalna, wiec
                            odpowiadam jak mnie pytaja.

a pisalam do leeshego i do tego kto ma ochote czytac, bo wszak mozna pisac tu
                            bez lachy i cieszyc sie wolnoscia. tak gdzies mi sie obilo o uszy.

milej niedzieli i amen. nie bede juz walkowala tego tematu.

marihuana
                            --

Emile Michael Cioran
                            • b767 Re: marijohanna 19.10.03, 15:11
                              no i dobra. twoja charakterystyka mi wystarcza, potwierdza moje przypuszczenia
                              co do ciebie. z Bogiem. uwazaj dalej na wroga bo sie czai wszedzie. ja tez bede
                              uwazal.

--
                              - Te biedne łachudry, jeżdżące chevroletami, robiące zakupy w PSS Społem, nigdy
                              nie opuszczający odcinka Złotopolskich. To są Amerykanie.

"Dreamcatcher"
    • zojka Re: Sorry Agas71 19.10.03, 00:08
      A próbowaliście kiedyś policzyć ile na tym forum de facto piszę Mężczyzn,a ile
      Kobiet? Może wartało by zmienić nazwę? Na "Kobiety i trochę Mężczyzn"?

• babik Re: Sorry Agas71 19.10.03, 13:09
        A jaki sens ma wywlekanie i analizowanie pretensji , że ktoś coś napisał o
        zdjęciach divy operowej .
        I które forum jest lepsze ??
        Czy to ma sens .
        Każdemu według potrzeb.
        A że przebywa tu więcej kobitek niż facetów ? Chyba są bardzo ciekawskie jak
        może funkcjonować forum "Mężczyźni".
      • leeshy Re: Sorry Agas71 20.10.03, 08:56
        Zojka, co za roznica w sumie ile tu jest facetow, a ile kobiet? Wazne O CZYM to
        forum jest (o mezczyznach i tematach pokrewnych), a nie dla kogo.
        I tym sie to forum rozni od 30+ bo tamto jest DLA KOGOS. Co wcale nie oznacza,
        ze tamto jest lepsze.
        --
    • babik Re: Sorry Agas71 21.10.03, 08:47
      A mam jedno zasadnicze pytanie.
      Dlaczego , aby umieścić komentarz na +30 trzeba zostać zaproszonym ?
      Bo z czystej ciekawości doczytałem się ostatnio w którymś z wątków, że
      szanownym koleżankom brakuje trochę "oszołomów" z którymi można by polemizować.
      No i to tyle .
      A przy okazji proszę zwrócić uwagę na to , że to forum jest ogólno dostępne i
      nikogo nie trzeba tu zapraszać ani wypraszać.
      Proszę się czuć swobodnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka