Dodaj do ulubionych

zielarz   Andrzeja Antoni Zawiślak

20.01.10, 19:08
zielarz Andrzeja Antoni Zawiślak -czy ktos miał styczność
?
Edytor zaawansowany
  • 11.02.17, 18:32
    Zawiślak to OSZUST. Badaniem USG stwierdzono u mnie w woreczku żółciowym 2 kamienie po 1,5 cm każdy. Przeczytałam
    w internecie jego stwierdzenia, że ON USUWA serwuje zioła na usunięcie kamieni i wręcz zaklinal, by NIE poddawać się zabiegom chirurgicznym usuwania. Skontaktowałam się z nim. Powiedział, że to drobiazg, zaserwuje mi zioła, które przyśle poczta za 400,-złotych wraz z rozpiską, jak nalezy je pić. PIŁAM je 4 miesiące. Po skończeniu kuracji, zrobiłam ponowne USG. KAMIENIE nawet nie drgnęły, a nawet powiększyły się. Zgłosiłam to Zawislakowi. Powiedział, że trzeba uzupelnic kurację i że wysyła mi dodatkowe zioła. Tym razem za 70 złotych. PIŁAM je przez 2 miesiące. Po zakończeniu zrobiłam ponowne USG. KAMIENIE nawet NIE DRGNĘŁY. Powiedziałam lekarzowi o fakcie picia ziół zleconych przez Zawislaka. Powiedizal. że to OSZUST i NALEZY ZGŁOSIĆ to do prokuratury. Teraz czekam na operację chirurgiczną usunięcia kamieni.
    Apeluję do wszystkich : NIE DAJCIE sie NABRAĆ temu OSZUSTOWI !!!
  • 21.05.17, 16:20
    mnie zapisał nie tylko zioła ale mam oczyścic jelito i wątrobę efekty powinny byćza 2 miesiące zobaczymy

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.