Dodaj do ulubionych

Zioła i ziołolecznictwo jest dobrą sprawą

19.06.10, 06:31
Oj długo mnie tu nie było ale widzę że dyskusja się toczy.

Każdy z nas niejednokrotnie spożywał zioła w różnej postaci. Czy to
w formie naparu, odwaru itd. Warto jednak poza samym opisem danego
preparatu zgłębić nieco pojęcie ziół i ziołolecznictwa. Zapoznać się
nieco z historią z nazewnictwem to się bardzo przydaje w życiu
chociażby ze względu na zdrowie czy profilaktykę.

Ja jedynie mogę polecić stronki, które napisałem a w których
znajdziecie odpowiedzi na wiele pytań.

Stroni znajdziecie w stopce , która się wyświetla poniżej.

Jest historia, są postacie ziół, jest wyjaśnienie co to są
suplementy diety itd. Polecam - Ciekawe treści są na
www.suplementy.lap.pl < Jest to strona informacyjna.
a także www.ziola.lap.pl < tu są opisy ziół

--
ABC Zdrowia i życia www.abczdrowia.com.pl
Zioła, ziołolecznicztwo www.ziola.lap.pl
Suplementy diety www.suplementy.lap.pl
Sklep zielarski www.sklep-zielarski.lap.pl
Edytor zaawansowany
  • meda123 13.02.12, 14:35

Nowo otwarta Poradnia Zdrowia Meda podejmie współpracę z firmą bądź osobą prywatną zajmującą się dystrybucją ziół i leków pochodzenia naturalnego. Prosimy o kontakt tel. 22 468 11 05, zapraszamy także do obejrzenia naszej strony w internecie pod adresem www.meda.com.pl.
  • aeb456 20.07.12, 13:37
    Uważam, że zioła są naprawdę skuteczne. Grunt to dobrze je dobrać. Można skorzystać z porady jakiegoś zielarza. To jasne, że zioła nie działają doraźnie, ale na dłuższy dystans naprawdę mogą przynieść bardzo porządane efekty.
    --
    Tu czytam i piszę o zdrowiu
  • komanchu 28.07.12, 19:49
    Polecam blog pana Różańskiego, jeden z najlepszych, moim zdaniem, specjalistów od ziołolecznictwa w Polsce. W poszczególnych postach opisy ziół, ich skład, zastosowanie, okresy zbioru, metody suszenia oraz dawkowanie.
    rozanski.li/
    Także Phytochemical and Ethnobotanical Databases - baza ziół i substancji chemicznych w nich zawartych oraz wyszukiwarka według roślin, substancji chemicznych oraz działania ziół.
    www.ars-grin.gov/duke/index.html
    Tutaj natomiast znajdziecie szeroką i udokumentowaną naukową informację o interakcjach poszczególnych ziół z lekami oraz innymi ziołami oraz skutkach ubocznych stosowania. (Bardzo ważna rzecz, gdy planujemy kurację ziołami)
    livingnaturally.com/ns/DisplayMonograph.asp?storeID=47603FD65BA94AD1994C16F3B95EC598&Type=Interactions&Category=Interactions
    Natomiast jeśli chcemy przejrzeć literaturę naukową i zapoznać się z najnowszymi wynikami badań o poszczególnych ziołach, to polecam wyszukiwarkę Biblioteki Narodowego Instytutu Zdrowia USA
    www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/
    --
    Szukają domu i dobrego serca
    ======================================
    Pomóżmy schronisku!
  • basia1104 30.08.12, 20:55
    Zajrzyjcie na www.ziolowyogrod.blogspot.com
  • zielarz22 27.09.12, 22:37
    A ja polecam stronę o olejkach eterycznych - olejki.net
  • jaskolka1237 06.11.12, 20:24
    Zapraszam na mojego bloga wszystkich miłośników herbaty, tutaj znajdziecie wiele ciekawostek niezbędnych informacji i możecie się wypowiedzieć w tej kwestii.
    Zapraszam tez do pozostawienia komentarzy.;) dla NAJAKTYWNIEJSZYCH z czasem możliwe niespodzianki !;) crazy33.bloa.pl/
    POZDRAWIAM
  • wiktorkurk 29.04.19, 10:57
    Dobry poradnik o ziołach i fitoterapii to również: zielnikonline.pl/ przydatna vaza ziół i porad dotyczących naturalnego leczenia scohrzeń.
  • jarek-bukie 17.06.19, 14:23
    Zioła od dawien dawna stosowane były w medycynie naturalnej, a także kuchni. Już od pewnego czasu interesuje się produktami i ziołami, które są tworzone zgodnie z dietą św. Hildegardy z Bingen. Twierdziła ona, że zioła zawierają zbawienną siłę uzdrawiania. Polecam jej dietę i sklep www.sklephildegarda.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka