Dodaj do ulubionych

Gdzie w warszawie hydrokolonoterapia????

02.05.04, 19:41
Proszę podajcie jakieś namiary[tel/adres] na gabinet prowadzący ten zabieg
[płukanie jelit]Dzięki z góry
Edytor zaawansowany
  • a-k.lidia 03.10.18, 14:27
    Ja miałam całą procedurę oczyszczania w Vimedzie.( Czerniowiecka 9, 02-705 Warszawa). Miałam usg wstępne z kwalifikacją od lekarza czy w ogóle mogę mieć, potem zabiegi w 100% sterylnym sprzęcie, zarówno ubranie do zabiegu, te rureczki wszystko jednorazowe, popakowane tak że . W trakcie zabiegu widziałam że pani fizjoterapeutka cały czas kontroluje ciśnienie i ciągle pytała czy temperatura wody jest w porządku. Wyjaśniła mi wszystko przed zabiegiem,co było bardzo fajne bo wiedziałam jakich odczuć mogę się spodziewać, uspokoiło mnie to. Oczywiście byłam też pod opieką dietetyka, po przyjmowałam probiotyki i stosowałam zleconą dietę. I w taki sposób można jak najbardziej mówić o bezpieczeństwie i skuteczności tego zabiegu.
    Ja dzięki zabiegom odzyskałam energię, poczucie lekkości i pozbyłam się wzdęć. Zauważyłam też poprawę kondycji skóry.
    Z czystym sumieniem mogę polecić :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.