Dodaj do ulubionych

medota leczenia i zioła dr. Marka Skoczylasa

16.06.13, 16:55
czy ktoś zna skład mieszanki ziół dr. Skoczylasa w leczeniu chorób autoimmunologicznych? będę wdzięczny za informacje na temat ziół czy tez metody jaką radzi.
Edytor zaawansowany
 • katr-in33 18.06.13, 12:21
  Prawdziwego składu możesz dowiedzieć się tylko u źródła czyli tutaj www.immunoagresja.pl/ uważaj na inne strony niż ta co proponują tą metodę znikają po pół roku czasu. Sama skorzystałam z takiej oferty bo myślałem, takie strony co podawała się za ofertę doktora i jego metodę. Jak się później okazało kilka stron żerowało na naiwności. Jakie masz schorzenie jeśli można zapytać?
 • epi_rzeszow 13.07.16, 14:00
  A skąd jest dr Skoczylas? Na stronie ma wyniki badań Kraków / Diagnostyka O/ Rzeszów
  Jest z Krakowa czy z Rzeszowa a może innego miasta?
  Sam jestem z Rzeszowa i fajnie by było Go spotkać osobiście. Mam ZZSK i epi
 • szajszaj 07.03.17, 20:25
  Szkoda że sam pan Skoczylas ze strony www.immunoagresja.pl/ jest fikcją. W rzeczywistym świecie znalazłem tylko jednego lekarza o ty nazwisku i to we Wrocławiu. Pan doktor bardzo ubolewał że jego nazwisko jest w jakikolwiek sposób połączone z takim przedsięwzięciem jakie odbywa się na stronie. I sam jako wieloletni praktykujący lekarz powiedział że należy wierzyć tylko w medycynę. Dla mnie też jest to zawód ale nie narazi nie widzę innej nadziei. Jak toś mam potwierdzoną propozycje leczenia RZS która w jaki kol wiek sposób jest potwierdzona medycznie to proszę o info.
 • czaaja 08.09.19, 20:36
  Bzdury piszesz. Mam książkę tego lekarza, są filmiki w sieci gdzie pokazuje swoją twarz, jego telefon i email. Robisz propagandę? Płacą ci za to?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka