Sok z brzozy Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • 10.08.04, 20:02
    Witam
    Mam pytanie odnosnie pozyskiwania soku z brzozy. Moze wiecie jak kiedy i przy
    pomocy czego mozna uzykac taki sok.
    Pozdrawiam
    • tego nie wiem, wiem tylko, że można kupić gotowe w sklepach :) a masz może
      jakies info o jego właściwościach? bo ja słyszałam tylko, że są szeroko znane w
      medycynie ludowej.
      --
      Forum Nu Skin
      ag.bocznica.org/
      • Zastosowanie to jest takie, ale to sie tyczy brzozy jako calosci. Nie znalazlem
        szczegolnych wskazan co do soku
        "Wskazania: skąpomocz, kamica moczowa, zapalenie nerek, moczowodów i pęcherza
        moczowego, kamica żółciowa, skaza dnawa (artretyzm), obrzęki, nadmierna ilość
        kwasu moczowego, sodu i chloru (chlorku sodowego) w organizmie, reumatyzm,
        choroby skórne (np. trądziki, łuszczyca, wypryski), uczulenie, zatrucia,
        uszkodzenie wątroby, wadliwa przemiana materii, otyłość, osłabienie, złe
        samopoczucie, rekonwalescencja, choroby zakaźne, gorączka, przeziębienie."

A o tym ze w aptece kupic mozna to wiem, ale jakos taki swoj bardziej do mnie
        przemawia, wiem co mam na 100% i pewny dzialania jestem.
        Pozdrawiam

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.