Dodaj do ulubionych

leczenie boleriozy ziołami buhnera

08.02.17, 11:39
czy ktoś mógłby mi pomóc,sprawa jest b pilna ,problem złożony i wymagane jest kompleksowe leczenie,ja mam pasożyty,candidę i cierpię na boleriozę.Dodatkowo każdy lek,który stosowałam na pasożyty powoduje potworne zaparcia,pojawiają się choroby ,których dotąd nie miałam,są one następstwem boleriozy i pasożytów,mam bardzo złą morfologię,poziom białych ciałek wahał się długo poniżej dwóch tysięcy,dzięki Bogu ostatnio się podniósł,całym sercem błagam by ktoś otworzył swoje serce na drugiego człowieka i jeśli ma podobne dośw by skontaktował się ze mną Czekam na odp
Edytor zaawansowany
  • mnichu85 19.03.17, 21:18
    Taka niestety jest borelioza. Większość z nas ma podobne doświadczenia. Tutaj znajdziesz dobre zioła Buhnera. e www.magazyn-zdrowia.pl/borelioza/467-podstawowy-protokol-leczenia-boreliozy-wg-buhnera--0000545.html?search_query=buhner&results=2 musisz zmienic nastawienie na chorobę. Vilcacora podniesie białe ciałka.
  • ludwika1969 28.03.17, 14:01
    Kiedyś miałam bardzo poważne problemy z żołądkiem, od lekarza otrzymałam 10-dniową kurację antybiotykową, sam lekarz był zdziwiony, że wytrzymałam tyle czasu na podwójnym antybiotyku. Ciekawe. Natomiast nie miał pomysłu jak mi pomóc po tej kuracji, po której miałam potworne migreny (pierwszy raz w życiu), ból sprawiało mi otworzenie oczu i oczywiście zagrzybiony organizm, suchość języka, pieczenie w przełyku, pochłaniałam słodycze i chciałam spać przy studni, bo wody zawsze było mi mało. Polecono mi wtedy panią Weronikę z Revitum. Owszem wiedziałam, że zioła są skuteczne, ale grzecznie poddałam się całej kuracji i po pierwsze oczyściło mnie ze śmieci, postawiło na nogi i wzmocniło tak, że przez dwa ostatnie lata tylko raz złapałam przeziębienie, na które wystarczyło dwa dni w łóżku i wit. C. Przyznaję się, byłam osobą, która regularnie chodziła do apteki i zostawiałam tam sporo pieniędzy, muszę pisać, że bez efektów? Polecam całą sobą!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.