Dodaj do ulubionych

Problemy ze słuchem, a CleanSound

04.02.19, 13:44
Witam
Od jakiegoś czasu stosuje preparat CleanSound do higieny uszu. Po
miesięcznej kuracji przestałam odczuwać nieprzyjemne uczucie swędzenia w
uszach, spowodowane przytykaniem ich przez woskowinę i będącą
siedliskiem bakterii. Po ukończeniu całej kuracji (3 miesiące) stan
mojego słuchu poprawił się w znacznym stopniu. Dlatego jeśli macie
jakieś problemy ze słuchem to polecam wypróbować CleanSound.
Edytor zaawansowany
  • cecylia.mankiewicz 07.02.19, 17:01
    Też korzystałam z tego preparatu i spisał się świetnie. Pomógł nie tylko ze słuchem, ale i nawracającymi zapaleniami ucha. Polecam!
  • judyta.lasek1 20.02.19, 17:33
    Długo używałaś preparatu?
  • cecylia.mankiewicz 21.02.19, 17:49
    Stosuję cały czas, wcześniej to była kuracja a teraz dwa razy w tygodniu dla higieny
  • judyta.lasek1 26.02.19, 14:32
    To chyba też do niego wrócę tak na wszelki wypadek
  • henryk.brzozka1 10.02.19, 14:31
    Ja korzystam z CleanSound od niespełna miesiąca i na razie zauważam małą poprawę. Chociaż dla mnie to i tak duży krok na przód, ponieważ od lekarza usłyszałem, że nic poza aparatem mnie nie czeka. Dzięki CleanSound odzyskałem nadzieję.
  • judyta.lasek1 20.02.19, 17:33
    Trzymam kciuki żeby się udało
  • henryk.brzozka1 21.02.19, 17:25
    Dzięki
  • judyta.lasek1 26.02.19, 14:33
    I pamiętaj, żeby pochwalić się efektami
  • henryk.brzozka1 01.03.19, 15:16
    Jak na razie ten preparat ma u mnie ogromny plus. Długo zmagałem się ze słabnącym słuchem, a teraz odczuwam już wyraźnie jego działanie.
  • natalia.kopytko 01.03.19, 15:41
    Przeczytałam kilka opinii i zastanawiam się czy można dostać to w aptece, chciałabym dziadkowi kupić
  • henryk.brzozka1 04.03.19, 17:34
    Ja zamawiałem przez internet, bez wychodzenia z domu
  • natalia.kopytko 04.03.19, 17:55
    To szukam, bo czytałam na kilku forach, że warto
  • stanislawa.rozbierska 05.03.19, 10:27
    Po jakim czasie zauważyłaś pierwsze zmiany?
  • solwer 05.03.19, 15:40
    stanislawa.rozbierska 05.03.19, 10:27 podtrzymuje dyskusję reklamową, pisząc: Po jakim czasie zauważyłaś pierwsze zmiany?
    Zmiany w portfelu (lub raczej na koncie) można zauważyć szybko. Honorarium za reklamę jest wypłacane po kilku dniach utrzymywanie się wątku, na czołowych pozycjach:). Tutaj cel został spełniony. Natomiast Evangelist marketing – zaawansowana forma marketingu szeptanego, polegająca na tworzeniu u klienta tak silnego zaufania i przekonania do danego produktu, czy usługi, że z własnej woli zaczyna przekonywać innych do kupowania i używania go, spezła na niczym. Zadnej reakcji na działania grupy szeptuchów, która wyeliminowana z innych forów za szeptana reklamę, opanowała forum Zioła. Znalazła tu azyl ,by spokojnie międlić temat czyszczenia uszu. Już od miesiąca wydalają po kropelce swoje uwagi .Znaczą teren jak pies na spacerze, blokując tym sposobem inne wypowiedzi.
    Dajcie sobie spokój. Swoje już zarobiliście
  • natalia.kopytko 18.03.19, 14:45
    Dzisiaj trafiłam nawet na artykuł o tym produkcie:
    kobieta.interia.pl/zdrowie/news-poprawa-sluchu-u-osob-zdrowych,nId,2885886
  • henryk.brzozka1 18.03.19, 15:27
    Dużo wartościowej treści. Warto się z nim zapoznać

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.