• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

niedoczynnosc tarczycy Dodaj do ulubionych

• 22.02.06, 18:13
    Mam dosc duza niedoczynnosc tarczycy prosze o rade jakimi sposobami moge sie
    wyleczyc. Serdeczne dzieki.
    Zaawansowany formularz
    • 24.02.06, 16:30
      Na jakiej podstawie twierdzisz, że masz niedoczynność tarczycy, czy jest to choroba jednoznacznie rozpoznana przez lekarza, czy domyślasz się jej tylko na podstawie różnych objawów?
      Niedoczynność tarczycy pociąga za sobą niedoczynnośc innych narządów, które można starać się wzmocnić ziołami. Wymaga to odpowiedniego rozpoznania, ale najczęście będą osłabione funkcjie wątroby, przewodu pokarmowego, co pociągnie za sobą np. problemy ze skórą. Przedstaw więcej informacji.
      • 24.02.06, 21:26
        Dzieki za podjecie tematu. Otoz lakarz wykonal mi USG tarczycy i wynik tsh
        wynosi 16 takze jest to znaczny zanik. W wyniku tej dolegliwosci wypadaja mi
        wlosy,mam zaparcia, sucha skore. Caly czs biore leki- Euthyrox N75, Zyrtec.
        Prosze o rade. Pozdrawiam.
        • 08.05.06, 14:48
          Również mam niedoczynność tarczycy (pooperacyjną po wycięciu znacznej części
          tarczycy). Czy są jakieś specjalne mieszanki ziołowe, które pomogą walczyć z
          niedoczynnością?
    • 02.06.06, 10:08
      Również mam niedoczyność tarczycy i guzek na tarczycy :( Może ktoś poleci jakieś zioła??
      Do Jola - a co konkretnie z herbalife stosujesz?I czy to są środki ziołowe?
      Pozdrawiam!
      • 07.06.06, 13:58
        Witam:)
        Mam w swoim księgozbiorze bardzo starą księgę pt kuracja roślinna. Trudno się
        ją czyta bo trzeba tłumaczyć z ichniego na nasze. Postaram się coś wydłubać.
        Proponuję także rozpatrzyć możliwość zastosowania innych metod
        nieingerencyjnych które obecnie oferuje współczesna nauka.
        Pozdrawiam
        flu
    • 07.07.06, 20:00
      Ja jak idę do okulisty, to cały czas mi powtarza żebym zrobiła sobie wyniki ma
      tarczycę. Po badaniu dna oka. Zrobiłam i nic nie wyszło, ale prawdopodobnie
      zrobiłam tylko jakieś podstawowe. Powiedzcie jakie są robione wyniki takie
      bardziej szczegółowe i czy są drogie.
      Ostatnio strasznie przytyłam, prawdopodobnie przez tarczycę.
      • 13.07.06, 11:25
        Zrób sobie TSH, F-T3, F-T4 i cztaj na forum "choroby tarczycy " i " Haszimoto".
        Dziewczyny naprawde duzo wiedzą , na forach odpowiadaja tez specjalisci.
        Pozdrawiam.
    • 16.07.06, 11:39
      Faktycznie za pomocą ziół to zaburzenie można zlikwidować. Z tym, że to nie
      mogą być "zwykłe zioła", tylko produkty biotechnologii oparte na komponentach
      naturalnych (np. właśnie ziół)
      • 18.07.06, 14:06
        No dobra ale coś kontretnego możecie polecić, ja mam niedoczynność tarczycy-
        hashimoto.
        • 14.09.06, 12:22
          Witam wszystkich!
          Co do ziół na niedoczynność tarczycy - znalazłam mieszankę przyrządzaną przez
          Braci Bonifratrów z Wrocławia (na niedoczynność mieszanka nr 32, na nadczynność
          mieszanka nr 31). Ja mam niedoczynność po operacyjną (po operacji po m-cu TSH
          miałam 80), biorę Euthyrox N75. Piję te zioła od 5 m-cy. THS się uregulowało
          (~2,5). Nie chcę eksperymentować i zdawać się tylko na zioła, dlatego regularnie
          zażywam leki, ale myślę, że zioła pomogły mi - w końcu dawka Euthyroxu nie jest
          taka duża. Do tego już w ogóle nie mam problemu z przemianą materii. Zioła w
          smaku są obrzydliwe - strasznie gorzkie, ale skuteczne i tanie (3zl torebka
          250g, która wystarcza ma m-c). Polecam!
          Ania
          • 20.02.07, 18:23
            napisz mi jeśli możesz czy te zioła można stosować z tabletkami na niedoczynność tarczycy .czy nie ma jakiś przeciwskazań .odpisz jeśli możesz .pozdrawiam
          • 25.04.16, 16:56
            Czy mozliwe ze w mieszance na niedoczynnosc nr 32a są:
            -lisc porzeczki czarnej,
            -lisc pokrzywy,
            -kwiatostan glogu,
            -morszczyn
            -ziele serdecznika
            Wyslalam meza jak byl we Wroclawiu aby mi to kupil ale nie jestem pewna czy nie pomylil sie...
            a dodzwonic sie nie mozna
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.