Re: Zioła w kapsułkach a zaparzane tradycyjnie ..

Zioła

założyciel: puma002

Re: Zioła w kapsułkach a zaparzane tradycyjnie ..

jesli jakas faza z rosliny nie rozpuszcza sie w wodzie to wyciag wodny rowniez wydaje mi sie jej uaktywni... nie probuje nic wyodrebniac jak mowie ze zmiele to przeciez nie izoluje innych skladnikow mimo to przeciez przyjmuje cala rosline rowniez staram sie podchodzic calosciowo do ziololecznictwa wole mieszanki roslinne ale zdarza mi sie jak kazdemu wypic napar z jednej rosliny tak samo zjesc odrobine samego kopru czy jak wczesniej pisalam imbiru ktory rowniez nie kupuje juz zakapsulkowany tylko prosze w aptece o oplatki apteczne i w nie wsypuje rozdrobniony imbir gdybym chciala lykac tabletki to bym je lykala ale wole ziola i dlatego jestem na tym forum ;] teorie klimuszki sa mi bliskie lubie rowniez poprzeckiego i glownie na nich bazuje szukajac pomocy w jakis problemach
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.