Dodaj do ulubionych

sklep internetowy z ziołami

24.07.08, 13:41
Znacie może jakis dobry, gdzie byłby duzy wybór ziół sypkich i moze
gotowych mieszanek ziołowych? Jeśli tak podajcie namiary bo jakos mi
nie wychodzą poszukiwania w sieci.
Edytor zaawansowany
  • ziolaswiata 10.10.08, 17:20
    zapraszam do mnie na allegro ziolaswiata prosze napisac co pania
    interesuje a wystawimmy aukcje
  • adipositas 24.02.09, 12:22
    Witam, w przyszłości może otworzę sklep internetowy z mieszankami
    ziołowymi wg receptury księdza Klimuszki. Na razie kupuję sypkie
    zioła w sklepie zielarskim i wg receptury mieszam je otrzymując w ten
    sposób zioła na odchudzenie, nadżerkę, awitaminozę itp w zależności
    co komu potrzeba. W ten sposób leczę swoją rodzinę. Leki chemiczne i
    chemiczne jedzenie = choroba, choroba = leki chemiczne, efekt = nasz
    organizm jest już tak zatruty, że często nie ma co leczyć.
  • komanchu 05.07.14, 07:16
    Najwygodniejszą opcją jest zamówienie ziół w aptece internetowej DOZ-u. Dostawa jest darmowa, za leki płacisz przy odbiorze towaru w aptece w swoim mieście. DOZ ma w ofercie zioła Herbapolu, Flosu i Kawonu - w porównaniu ze sklepami zielarskimi oszczędzasz średnio 1 PLN taniej na jednym opakowaniu. Ja zamawiam pojedyncze sypkie zioła, zaś mieszanki przygotowuję sama.
    www.doz.pl/apteka/k139-Ziola_i_herbaty
    --
    Fundacja Niechciane i Zapomniane - SOS dla Zwierząt
    Fundacja Przystanek Schronisko
    Nic tak nie cieszy psiego pyska, jak pełna miska!
  • ol-a34 17.10.15, 23:56
    Polecam sklep Herbisarium założony przez Panią dr jakość 100% szeroki wybór ziół, olei zimno tłoczonych kosmetyków naturalnych produktów pszczelarskich i herbat polecam serdecznie www.herbisarium.pl
  • ol-a34 17.10.15, 23:56
    www.herbisarium.pl
  • zielarzradzi 23.10.15, 19:11
    Jeśli chodzi o pojedyncze zioła, to jak najbardziej można korzystać ze strony www.kozlek.pl

Na naszej stronie internetowej www.zielarzradzi.pl (niestety jeszcze nie skończonej, za co z góry przepraszam) istnieje możliwość zapoznania się z ponad 300 mieszankami (zakładka SCHORZENIA A-Z) a także olejami i octami ziołowymi, ziołomiodami i komponentami miodowymi.

Natomiast jeśli ktoś poszukuje trudno dostępnych ziół, to warto zajrzeć na forum blogu dra Henryka Różańskiego, gdzie wiele osób pozyskuje samodzielnie zioła.

Mam nadzieję, ze pomogłem.
  • natalinarka 22.05.16, 14:31
    Wiele kosmetyków opartych o zioła głównie syberyjskich masz w sklepie internetowym naturabazar.pl/
  • oksanna1985 17.06.16, 21:27
    polecam www.herbisarium.pl wszelkie rodzaje ziół dostępne w przystępnych cenach+ doradztwo w zakresie fitoterapii
  • oksanna1985 17.06.16, 21:31
    www.herbisarium.pl
    Herbisarium zawiera szeroką gamę produktów naturalnych, pochodzących z ekologicznych certyfikowanych gospodarstw. Produkty te nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych
    (emulgatorów, parabenów, SLS-ów oraz olejów mineralnych), nie zawierają niedozwolonych substancji pochodzenia zwierzęcego i nie są testowane na zwierzętach.
    W ostatnich latach nastąpił wzrost zainteresowania
    problematyką stanu środowiska naturalnego, zwłaszcza jakości powietrza, wód, pedosfery oraz żywności. Zaburzenie równowagi systemu ekologicznego spowodowane wpływem
    szkodliwych czynników środowiskowych, nie pozostało bez wpływu na prawidłowe funkcjonowanie organizmu człowieka.
    Szkodliwe substancje oddziałują na organizmy żywe przenikając do ich wnętrza z wdychanym powietrzem, spożywanym pokarmem i wodą powodując szkodliwe zmiany często nieodwracalne, a także przyczyniając się do
    powstawania wielu chorób. Dlatego tak ważna jest dbałość o środowisko, którego jesteśmy częścią! Starajmy się wspierać zachowania przyjazne środowisku, wybierając zdrową żywność produkowaną bez sztucznych nawozów i chemii oraz kosmetyki zawierające
    kompozycje składników pochodzenia roślinnego i mineralnego.
  • mnichu85 18.09.16, 10:20
    www.magazyn-zdrowia.pl

W ciągu najbliższych 2 tygodni mają dostawę sztandarowych polskich ziół i innych ciekawoestek etnobotanicznych. Polecam ze względu na kontakt jakość i cenę.

• ecco7 07.10.16, 10:43
    Ja polecam ten sklep: ziel-med.pl/ Można zadzwonić i zapytać o mieszankę, jeśli potrzebujesz konkretnie np. zioła na chorą tarczycę, a nie chcesz kupować kilku produktów z osobna, żeby je samemu zrobić.
  • ecotimeonline 13.10.16, 21:00
    www.ecotimeonline.pl
  • slawollo 28.11.16, 19:23
    Od lat zamawiam w <a title="Internetowy sklep zielarski" href="podarujzdrowie.pl" target="_blank"><strong>internetowym sklepie zielarskim podarujzdrowie.pl</strong></a>. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym nie dostał tam czegoś co akurat potrzebuję. Jak nie ma na stronie to dzwonię. Zawsze mają na swoich sklepach stacjonarnych. Do tego dobrze pakują. Zamawiałem dużo w szkle, za każdym razem wzorowo zabezpieczone. Solidna firma.
  • slawollo 28.11.16, 19:25
    Od lat zamawiam w internetowym sklepie zielarskim podarujzdrowie.pl. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym nie dostał tam czegoś co akurat potrzebuję. Jak nie ma na stronie to dzwonię. Zawsze mają na swoich sklepach stacjonarnych. Do tego dobrze pakują. Zamawiałem dużo w szkle, za każdym razem wzorowo zabezpieczone. Solidna firma.
  • lasica_asica 12.12.16, 14:33
    Ja od bardzo dawna korzystam z sklepu internetowego: www.herba-med.pl/
    Bardzo polecam / Przesyłka bardzo szybko do mnie dociera. .. Jestem bardzo zadowolona z fachowej obsługi :)
  • lasica_asica 21.11.17, 15:20
    Oj ja też poleca te sklep. Już wielokrotnie tam kupowałam produkty. Korzystałam zarówno ze sklepu internetowego www.herba-med.pl jak i ze stacjonarnego. Polecam w 100%.
  • odnatury 26.01.17, 16:37
    Witam, polecam sklep OD NATURY. Posiada sprzedarz stacjonarną w Żernikach Wrocławskich przy Centrum Medycyny Integracyjnej jak i internetową. Szeroki asortyment, fachowa i kompetentna obsługa oras szybka wysyłka to główne cechy tego miejsca. Zerknij tu www.facebook.com/odnatury/ i od-natury.pl/ Pozdrawiam:)
  • mnichu85 19.03.17, 21:20
    Magazyn-Zdrowia.pl Tutaj jest ogromny wybór ziół, szczególnie egzotycznych www.magazyn-zdrowia.pl/borelioza/467-podstawowy-protokol-leczenia-boreliozy-wg-buhnera--0000545.html?search_query=buhner&results=2 . Oni tez sprowadzają na zamówienie różne zioła i żywice. Bardzo spoko sklep.
  • justynka-30 15.09.17, 22:30
    tak ja zapraszam tutaj 100% natury bioecolife.pl/pl/c/Suplementy-diety-ziola/21
  • kasialison 05.10.17, 22:33
    Polecam w internecie bionaturalfit.pl. Mają sporo ziół w różnej postaci - liść, korzeń, owoc, kwiaty - w formie gotowych herbatek albo luzem w opakowaniach. Do tego mają różne ciekawe naturalne preparaty na bazie ziół - na przeziębienia i tez w postaci maści na różne dolegliwości (np. Bonimed).
  • radekpl1 30.12.17, 08:49
    www.organiclab.pl
  • radekpl1 02.01.18, 18:48
    spróbuj www.organiclab.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.