Dodaj do ulubionych

co lepsze na wątrobę

20.07.09, 22:00
Czy ktoś z Was słyszał o Liv 52 firmy Himalaya i Hepa-Balance firmy
Trisana ? Co lepsze ?
Edytor zaawansowany
  • Wedlug wielu opinii kurkuma (curcuma longa) jest b.dobra. O tych ktore podajesz
    nie umiem sie wypowiedziec
  • 03.09.09, 08:31
    Himalaya Liv.52 - 250mg 100 tabletek

Skład: Himsra (Capparis spinosa) 17mgKasani (Cichorium intybus) 17mgKakamachi (Solanum nigrum) 8mgArjuna (Terminalia arjuna) 8mgKasamarda (Cassia occidentalis) 4mgBiranjasipha (Achillea millefolium) 4mgJhavuka (Tamarix gallica) 4mg

Wskazania: Pobudza czynność wątroby, działa ochronnie na wątrobę. Regeneruje uszkodzone komórki wątrobowe. Działa wspomagająco w stanach po toksycznych zatruciach wątroby i stanach rekonwalescencji.

Hepa balans tabletki 30 szt

Skład L-asparaginian L-ornityny 150 mg Wyciąg z nasion ostropestu plamistego 35 mg Wyciąg z owoców cytryńca chińskiego 35 mg Działanie Składniki preparatu - aminokwas L-asparaginian L-ornityny, wyciąg z ostropestu plamistego (Sylibum marianum)...
    Producent HASCOLE
    Hepa-balans zawiera tradycyjne (pewne) składniki używane w Europie do leczenia problemów z wątrobą oraz schissandrę chińską. Bardzo sensowny zestaw.

LIV52 zawiera zestaw ziół leczących wątrobę wg zasad Ayurvedy. Nikt ci nie powie co jest lepsze. Zależy to problemów twojego organizmu. Jedyna metoda to wypróbować oba.
  • 20.10.09, 14:23
    polecam wyprobowanie preparatow z rodzimych surowcow- z ostropestu
    plamistego lub karczocha. dzialaja oslaniajaco i regenerujaco na
    watrobe.
  • 19.10.17, 14:46
    Na dolegliwości związane z wątrobą ja stosuję
    Trisana Hepar Dla mnie różnica była ogromna.. Dodatkowo kapsułki bardzo łatwo się połyka.
  • 02.01.18, 18:47
    Liv. 52 jest skutecznym produktem na wątrobę. Można go jak i inne produkty kupić w sklepie ajurwedyjskim www.organiclab.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.