Dodaj do ulubionych

pomóżcie!:(

26.12.10, 21:59

Witam! Zwracam się do Was o porade, bo od pewnego czasu kompletnie sobie nie radzę... Kilka mcy temu poznalam chlopaka i bardzo sie w nim zauroczylam, wydawalo mi sie ze on czuje to samo, jednak nasz zwiazek nie byl zbyt dlugi, chlopak nagle zostawil mnie i wychechal z Polski, calkowicie zerwal kontakt, bardzo to przezylam i dlugo nie moglam dojsc do siebie... Po pewnym czasie zaczelam jednak zapominac no i... wtedy znów sie do mne odezwal, wszystko wrocilo... Znow utrzymujemy ze soba kontakt, nie wiem tylko czy to dobrze czy zle...? Nie jest tak jak kiedys, bo nasze relacje sa raczej kolezenskie, ale wlasnie nie potrafie do konca zrozumiec jego intencji. I jest jeszcze jeden problem polegajacy na tym ze on znow niebawem wyjezdza. Wiem ze ta znajomosc dziala na mnie destrukcyjnie, ale nie potrafie tego zakonczyc, bo chyba tak naprawde tego nie chce, mimo ze wiem, iz nie wrozy to niczego dobrego... Jak mam zachowywac sie w tej sytuacji, jak zapomniec?
Obserwuj wątek
    • lupus76 Re: pomóżcie!:( 26.12.10, 22:05
      Postaw sobie jego zdjęcie na toaletce i do kompletu nabądź drogą kupna wibrator.
      Potem już tylko dolce vita.
      --
      Kobieta świadoma swej wartości nie ma myśli samobójczych podczas spożywania węglowodanów
    • uny Re: pomóżcie!:( 26.12.10, 22:06
      coś mnie tu spamem zalatuje.
      --
      Post ten wyraża opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka