Dodaj do ulubionych

Ptaki zaczeja... gaworzyc ;-)

08.04.13, 05:24
Chyba pierwszy raz w tym roku slysze takie trele, o tej porze. Slysze spiewaka ale... Jakos tak nieumiejetnie to robi. Jakby zapomnial slow. Po tak dlugiej przerwie? Nic dziewnego. Niech cwiczy. Ma lekka chrypke. Oprocz spiewaka, slysze skrzeczacego kwiczola. A gdzie rezta? Jeszczw czeka.
Ptaki juz wiedza. Robi sie cieplej,radosniej. To juz chyba pora...

Dzien dobry wiosno? A przynajmniwj jej namiastko wink
Edytor zaawansowany
  • gwen75 08.04.13, 05:29
    > Jakos tak nieumiejetnie to robi. Jakby zapomnial slow.

big_grin

Też właśnie słyszę śpiew jakiegoś wirtuoza. Niestety nikt go nie zapowiedział i nie wiem kto zacz. A po głosie nie rozpoznaję tongue_out
  • hashimotka88 08.04.13, 07:03
    > A po glosie nie rozpoznaje tongue_out

bo masz kiepski sluch tongue_out
    A czemu Ty nie masz spania o tej porze? suspicious

Dalej nuci drozd Spiewak ale zabawnie to robi. Jakby kazdy fragment piosenki oddzielnie cwiczyl smile cwana bestyja, musi najpierw dopracowac szczegoliki wink
  • gwen75 08.04.13, 09:16
    > bo masz kiepski sluch tongue_out

Jak na starucha przystało big_grin

> A czemu Ty nie masz spania o tej porze? suspicious

Bo czatowałem na poranne ptaszki a złapałem motylka big_grin Ma się ten refleks mimo podeszłego już wieku! tongue_out

Dobra, piękne słońce wzeszło, czas iść spać tongue_out
  • wyszeptany-o-zmroku 08.04.13, 09:29
    Ty chyba masz fobie na punkcie ptakówwink,myślisz czasem o czymś innym??big_grin
    --
    "Żyj tak, abyś po latach mógł powiedzieć: przynajmniej się nie nudziłem."
  • hashimotka88 08.04.13, 19:57
    Fobie? suspicious ale sie ich nie boje. Czasem sobie o czyms innym pomysle jak mnie najdzie ochota tongue_out

Auc... Jak mozna tyle chodzic. Bite 6 godzin...
  • wyszeptany-o-zmroku 09.04.13, 09:20
    No to mnie uspokoiłaś,uffwink
    --
    "Żyj tak, abyś po latach mógł powiedzieć: przynajmniej się nie nudziłem."
  • najall 09.04.13, 09:37
    U mnie to już dość dawna trele odchodzą, jakby chciał te ptaszęta tą zimę odegnać, no i wczoraj ładnie było, a dziś może temperatura nie na - ale ciemno i bez słońca znów ;/
  • hashimotka88 09.04.13, 11:35
    Bo wczoraj pogoda była specjalnie zamówiona tongue_out tak żeby nogi od chodzenia mogły boleć wink
    przy takim wczorajszym słoneczku, mhmm
    Dzisiaj u mnie też pochmurno się zrobiło i czasem nawet jakieś mokre pióra z nieba spadną big_grin
  • tdf-888 09.04.13, 11:38
    a gdzieś i z kim ty tak chodziła? big_grin
    --
    wszystko, co tutaj napisałem, jest wytworem mojej bujnej wyobraźni i nie może być wykorzystywane przeciwko mnie.
  • hashimotka88 09.04.13, 11:41
    Miałam z Tobą chodzić tongue_out ale jestem nudna big_grin Ty miałeś być na dzisiaj wink
    Wczoraj było tak jak miało być w planach
  • tdf-888 09.04.13, 11:46
    ze mną?? a ja z megan foxbig_grin ale stwierdziłem brak weny i se darowałem tongue_out
    --
    nadchodzą w kapturach postacie, to nie mnisi, źli i łysi...
  • tdf-888 09.04.13, 11:39
    fobie? muahaha tongue_out
    weź ty się naucz używać słów odpowiednio do kontekstu
    fobio ty ;]
    --
    wszystko, co tutaj napisałem, jest wytworem mojej bujnej wyobraźni i nie może być wykorzystywane przeciwko mnie.
  • pzkpfw-vi-b-konigstiger 09.04.13, 15:06
    a to o OBSESJĘ może chodziło koledze poettycznemu?
    --
    gg 925295, jakby się kto pytał
  • tdf-888 09.04.13, 16:03
    takie słowo by bardziej pasowało.
    --
  • hashimotka88 09.04.13, 16:14
    Niech będzie, że bardziej. Choć ja tego nie nazywam obsesją. Po prostu, nie przejdę obok ptaka obojętnie, lubię na niego zerknąć wink
    ale bez ptaszków żyć także mogę. Gdy są, zwrócę na nie swoją uwagę gdy ich nie ma, nic się nie stanie. Także mój popęd myślę, że jest umiarkowany big_grin i z reguły jest, gdy warunki do tego sprzyjają wink
  • witamina_b12 09.04.13, 11:42
    ja mam widok za oknem na gniazdo srok, przy gnieździe są na szczęście cicho smile co roku budują je od nowa, później wysiadują młode, a później można obserwować maluchy. a późną jesienią gniazdo pustoszeje... taki krąg życia wink
    hashi co one robią zimą?
  • hashimotka88 09.04.13, 11:45
    Hmmm sroka... dla mnie to taki kat. Ma założoną na głowę czarną maskę smile wścibska trochę sroka jest gdy np. słoninę ukraść chce.

Kto co, robi zimą ?
  • witamina_b12 09.04.13, 11:47
    >
    > Kto co, robi zimą ?
    no sroki smile bo chyba nie odlatują...
    ale gniazda zimą nie ma, wiec się zastanawiam co robią smile
  • hashimotka88 09.04.13, 11:51
    czasem taki słoninę starały się ukraść a zachłanne to one są. Nie odlatują i podczas zimy gdzieś na drzewie koczują wink aż do wiosny. Hmm młodych srok jeszcze nie widziałam wink
  • witamina_b12 09.04.13, 11:49
    a takie małe na długich (czerwonych? )nóżkach z długimi piórkami na czubku głowy, co mi wczoraj dziarsko przed kołami przebiegło, to wiesz co to?
  • tdf-888 09.04.13, 11:53
    wyletnone gimnazjalistki smile
    --
    kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.
  • witamina_b12 09.04.13, 11:56
    big_grin
  • witamina_b12 09.04.13, 11:56
    poranne ptasie trele... ta...
    nigdy nie zapomnę jak chyba przez tydzień o 5-6 rano mnie dzięcioł budził waląc w domek na działce....
  • czarny.onyks 09.04.13, 12:00
    a co się stało po tygodniu??suspicioussuspicious

--
    Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód....P.Coelho
  • hashimotka88 09.04.13, 12:02
    heheh dzięciolak zrobił nowy taras big_grin
    się chłopak musiał napracować wink
  • hashimotka88 09.04.13, 12:01
    o wczoraj widziałam dzięciolaka wink

a to z czerwonymi nogami, to na pewno nie bociek big_grin nie no szpak mi przyszedł do głowy, taki kropkowany trochę jest teraz a pióropuszu żadnego nie ma. Chyba, że na żelu sobie "włosy" postawił wink Szpak nie skacze tylko dostojnie sobie chodzi. Nie wiem jak małego miałaś na myśli, bo to jest względne.
  • witamina_b12 09.04.13, 12:13
    znalazłam to chyba czajka była.
  • hashimotka88 09.04.13, 12:18
    to bardzo możliwe. Ona ma czuba na głowie, tylko wcale nie jest taka mała suspicious zależy kto jak pojmuję małość wink taka czarno - biało, ubarwieniem przypomina troszku srokę. Tylko pióra ma zielonkawe, szczególnie na skrzydłach. Czajka często występują w pobliżu wody.
  • najall 09.04.13, 12:39
    a my mamy myszołowy i nietoperki ale jeszcze cisza u nich
  • tdf-888 09.04.13, 14:21
    www.bociany.ec.pl/
    --
  • hashimotka88 09.04.13, 14:44
    co to za tytuł? suspicious

Chodziło Ci o to, że są kamerki w gniazdach montowane?

W niedziele pierwszy raz w tym roku widziałam boćki. Jeden leciał mi zaraz na głową smile Patrzam obok a tam drugi szybuję, tak od niechcenia... jak to na leniwca boćka przystało wink
  • tdf-888 09.04.13, 14:51
    tak, to link z kamerką na gniazdo, żebyś sobie mogła na ptaszki patrzeć.
    --
    więc zastanów się dwa razy, nim zasiejesz ferment...
  • hashimotka88 09.04.13, 14:59
    Wolę na żywo tongue_out

Nie no młodych jeszcze nie obserwowałam ze sprzętu wink a tym bardziej boćków.
    Może będę miała okazję. Boćków nie widziałam bo na słup wdrapać się nie próbowałam wink

ale przez kompa? suspicious co ta za przyjemność.
  • tdf-888 09.04.13, 15:00
    komp, internet, tu jest zycie
    teraz życie jest w komputerze
    --
  • hashimotka88 09.04.13, 15:06
    nie bardzo mnie satysfakcjonuje takie życie suspicious lubię sobie czegoś podotykać big_grin
    same klawisze i myszka to zbyt mało...
  • tdf-888 09.04.13, 15:10
    z domu nie trzeba wyłazić smile
    --
  • hashimotka88 09.04.13, 16:00
    a mnie ciekawi jaka jest Twoja częstotliwość wychodzenia na zewnątrz.

Hmmm jak ta choroba/przeziębienie Cię dopadło wink
    Wyszedłeś gdzieś dzisiaj? Zapomniałam, nie masz weny tongue_out
  • tdf-888 09.04.13, 16:09
    mam tu balkon, taras, ogród, to na balkon codziennie se wyjdę, a tak za płot, to nie widzę za bardzo celowości, bo wszystkie ścieżki już zwiedziłem. dziś jestem usprawiedliwiony - jeszcze choroba nie wyszła do końca. a przeziębienie samo do mnie przyszło, widzisz - nie trzeba się angażować - samo się robi smile
    --
  • hashimotka88 09.04.13, 16:18
    za dużo na balkon wychodziłeś to masz tongue_out
    Wszystkie ścieżki zwiedzone a na każdej może coś się zmienić, może się z zdezaktualizować.

Hmmm ja wczoraj zwiedzałam swoje miasto praktycznie cały dzień. Oczy miałam wyostrzone jako przewodnik. Tyle tam nowości i ciekawości było. A także praktycznie wszytskie ścieżki, którymi się poruszałam były znane ale czynniki różne je pozmieniały wink czyli dużo było nowego
  • 81belona30 09.04.13, 16:40
    -czyli wczoraj były wyprawy kota Filemona? (tu-Kotki ) smile
  • hashimotka88 09.04.13, 16:56

> -czyli wczoraj były wyprawy kota Filemona? (tu-Kotki ) smile

Może być kotków big_grin

Tak to jest jak idzie się wzdłuż rzeki pod prąd, do źródła, którego nie widać. Zawsze jest ono daleeeeeko suspicious
    Hmmm tak, szliśmy w stronę źródła a i tak nie doszliśmy. Kiepskie te kotki, boją się wody wink
  • gwen75 09.04.13, 17:07
    > Kiepskie te kotki, boją się wody wink

A jaka panika jest jak przypadkiem do niej wpadnie! Ile potem roboty jest, suszenia futerka języczkiem! Zajęcie na pół dnia wink
  • hashimotka88 09.04.13, 17:15
    To były zwykłe dachowce, więc ciekawość była większa niż sam strach i parło to do przodu wink

Nigdy nie widziałam skąpanego kota smile
  • 81belona30 09.04.13, 17:14
    -i mają delikatne łapki-te kotki.A wiosnę kotki spotkały na wycieczce ? wink
  • hashimotka88 09.04.13, 17:21
    Poduszki na łapkach jednak mało wychodzone big_grin zastój po zimie smile
    Wiosna była na pewno w sloneczku, pogoda zamówiona smile Nie dało jej się tak bardzo widzieć ale czuć ja było na pewno. Trochę nią zalatywało wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.