Dodaj do ulubionych

Okno w bloku na przeciwko :)

20.09.13, 18:45
Jest sąsiad, siedział w oknie wczoraj, siedzi dziś, kurcze chętnie zaprosiłabym go na kawe, ale się wstydzę. Co by sobie facet pomyślał ;/
--
6543097
Wszystko zaczyna się od przyjaźni wink
Edytor zaawansowany
  • 81belona30 20.09.13, 18:56
    -to starszy pan? smile
  • anirat 20.09.13, 18:58
    nie, mysle, ze wiekowo zbliżony do mnie więc raczej starszy pan tongue_out
    --
    6543097
  • 81belona30 20.09.13, 19:03
    -no wiesz! tongue_out big_grin głuptasek z Ciebie.Co to za wiek ! sam wdzięk i mądrość .Przecież to nic złego kawa-może Pan przyniesie pyszne ciasto-a pan zamieszkuje samotnie...bo wiesz..to tez ważne.
  • anirat 20.09.13, 19:05
    samotnie.
    --
    6543097
  • 81belona30 20.09.13, 19:10
    -prześpij się z tym pomysłem,a jutro zobaczysz,co dzień przyniesie.Może być miło,a jeśli nie-cóż! więcej nie powtórzysz .smile
  • anirat 20.09.13, 19:14
    łatwo powiedzieć.
    --
    6543097
  • czarny.onyks 20.09.13, 19:23
    ale nie zaryzykujesz.....nie przeżyjeszwink

--
    &..
  • anirat 20.09.13, 19:31
    ale boję się big_grin Jak dostane kosza, to ale wstyd, na całe osiedle.
    --
    6543097
  • czarny.onyks 20.09.13, 19:35
    myślisz, że będzie w warzywniaku o tym opowiadał?
    ja tam lubię takich spontanicznych wariatów...wink

to czekaj....pij kawę sama stojąc w oknie...może się domyśli i zaprosiwink

--
    &..
  • < eader class="thread-comment__header">
    anirat 20.09.13, 19:36
    No próbuję, ale jakos nic z tego, chiba nieśmiały ;/
    --
    6543097
  • czarny.onyks 20.09.13, 19:51
    może...zaproś na ciasteczko ....

http://www.ekartki.pl/cards_files/20/20994_ciasteczko.jpg

--
    &..
  • anirat 20.09.13, 19:55
    Taki przystojniak to on nie jest sad
    --
    6543097
  • czarny.onyks 20.09.13, 20:06
    ale za to może ciekawy rozmówca z głosem, który powoduje ciarywink

--
    &..
  • anirat 20.09.13, 19:38
    A jak byś to Onyksia zrobiła? No powiedz. Masz jakies pomysł?
    --
    6543097
  • zielonooka38 20.09.13, 19:56
    pomachaj Panu wink
    --
    Pocałunek wymyślili mężczyźni, aby kobiecie nareszcie usta zamknąć
  • czarny.onyks 20.09.13, 20:06
    pomachaj filiżankąwink
    ...i zrób zapraszający gestwink

--
    &..
  • anirat 20.09.13, 20:22
    ale cyrk big_grinbig_grin chcecie, zebym się ze wstydu spaliła?
    --
    6543097
  • czarny.onyks 20.09.13, 20:23
    zaraz, zaraz...nie każe Ci nago machać do pana...

wtedy opatrznie mógłby zrozumieć zaproszenie big_grin

--
    &..
  • anirat 20.09.13, 20:26
    no niby, ale jednak, jakoś tak głupio co nie?
    --
    6543097
  • czarny.onyks 20.09.13, 20:40
    głupio to jest za długo się zastanawiać....

pomachasz i swiat sie nie zawali..albo odmachnie, albo nie...
    i tylewink
    --
    &..
  • anirat 20.09.13, 20:44
    Masz racje, jutro pomacham smile
    --
    6543097
  • witamina_b12 20.09.13, 20:57
    a Tobie łatwo by bylo do niego zagadac? w sensie blisko to? może o jakaś pomoc go poproś czy coś i w rewanżu kawa.
    --
    В⑫
  • anirat 20.09.13, 21:49
    No okno na przeciwno, tylko przez ulice, ale zagadać, nie wiem o czym, do czego ja mogłabym go potrzebować?
    --
    6543097
  • czarny.onyks 23.09.13, 22:32
    hmm...

naprawdę zastanawiasz się, do czego możnaby wykorzystać faceta?suspicioussuspicious
    bo mnie się lęgną różne dziwne pomysły tongue_out

--
    ...bosy do mnie przyjdź..
  • 81belona30 20.09.13, 21:49
    -z ta filiżanką i machaniem -fajny pomysł! smile albo facet ma fantazję,albo trąba i nic nie straciłaś.
    ..a przecież,jak mówi Twa sygnaturka: wszystko zaczyna się od przyjaźni.
  • mayenna 23.09.13, 17:18
    anirat napisała:

> A jak byś to Onyksia zrobiła? No powiedz. Masz jakies pomysł?
    A u was nie ma zwyczaju mówienia sąsiadom 'dzień dobry' jak się mija ich na schodach, na podwórku?: Potem można wymienić uwagi o pogodzie i od tego, jak masz ochotę, to zaproponować wypicie herbaty/kawy.
    A oczyma wyobrażni widzę scenę: Anirat w oknie, teatralnie opuszcza chusteczkę, a pan po nią zbiega i przynosi pod drzwismile
  • nerw_rdzeniowy 20.09.13, 22:14
    nie chce studzic Twojego zapału ale takie akcje mogą byc mocno ryzykowne.
    Facet moze okazac sie jakims palantem albo w pesymistycznym scenariuszu nawet psychopatą
    i się poźniej takiego nie pozbedziesz.
  • anirat 20.09.13, 22:23
    Tyż prowda. To nie zaproszę :]
    --
    6543097
  • anirat 20.09.13, 22:23
    Tort czekoladowo-malinowy zjem sama smile
    --
    6543097
  • nerw_rdzeniowy 20.09.13, 22:30
    zrób moze najpierw dyskretny wywiad co to za typ.
  • anirat 20.09.13, 22:26
    No i widzicie, jak to ciężko, jak tu kogos poznac. Przez net to odległośc, zresztą tez nie wiadomo kogo się poznaje. Wiele razy słyszałam, żeby rozejrzeć się do okoła, blisko itd. No u blisko tez niebezpiecznie. No i co pozostaje?
    --
    6543097
  • marek-1002 20.09.13, 22:48
    anirat napisała:
    > No i widzicie, jak to ciężko, jak tu kogos poznac. Przez net to odległośc, zres
    > ztą tez nie wiadomo kogo się poznaje. Wiele razy słyszałam, żeby rozejrzeć się
    > do okoła, blisko itd. No u blisko tez niebezpiecznie. No i co pozostaje?

Nie daj się zniechęcić pesymistom. Facet może się okazać palantem, ale równie dobrze i nie. A szanse na to, że psychopatą są moim zdaniem na tyle małe, że warto zaryzykować. Jeśli nieśmiały, ale nie jakoś chorobliwie, to może daj mu trochę czasu. Przez kilka dni siorb tę kawę w oknie a na jego widok uśmiechaj się jak na widok dobrego znajomego. Może się w końcu odważy i zrobi jakiś gest, na który koniecznie odpowiedz, co go jeszcze bardziej ośmieli itd.. Jak nie to następnym razem Ty zamachaj, ale nie tak w rodzaju: "Eeeee,... chono tu!", tylko jak na przywitanie i uroczy uśmiech nr 6. Tylko ciepło się ubieraj, bo mimo słońca już całkiem chłodno. No właśnie! Któregoś razu odegraj scenkę jak to z zimna nie możesz już wysiedzieć w oknie. Może w końcu skuma aluzje i co powinien zaproponować. Powodzenia!
  • nerw_rdzeniowy 20.09.13, 23:04

>. No właśnie! Któregoś razu odegraj scenkę jak to z zimna
    > nie możesz już wysiedzieć w oknie. Może w końcu skuma aluzje i co powinien zapr
    > oponować. Powodzenia!

Zeby dziewczyna zapalenia płuc od tego siorbania kawy na zimnie nie dostała.
  • mery1mery1 21.09.13, 16:54
    napisz mu liścik i celuj w jego balkon tongue_out
  • lesher 21.09.13, 22:40
    Cholera. Ja bym nie skumał w takiej sytuacji.
    "Oduśmiechnąłbym się" zapewne, ale na myśl by mi nie przyszło że to jakieś podchody...
    Pewnie dlatego nieparowany pozostanę!
  • czarny.onyks 21.09.13, 22:42
    ech te niedomyślne chłopy!suspicious

a to Ty Lesiu chcesz się parować???
    ...koniec świata blisko....
    wink
    --
    &..
  • lesher 21.09.13, 22:49
    >
    > a to Ty Lesiu chcesz się parować???
    > ...koniec świata blisko....
    > wink

Ty, a skąd to Ci się wzięło!?

• czarny.onyks 21.09.13, 23:00
    źle interpretuję?

bo piszesz, że przez niedomyślność to niesparowanie...
    a ja myślałam, że taki świadomy wybór drogi życiowej wink

--
    &..
  • lesher 21.09.13, 23:08
    Wiesz - taki bardziej wybór "świadomy uwzględniając okoliczności".
    Między innymi tą "niedomyślność" big_grin
  • czarny.onyks 21.09.13, 23:15
    dobra, żartuję sobie wink

--
    &..
  • anirat 21.09.13, 22:44
    Tybyś nie był, gdybyś tylko chciał, ale Tobie zwyczajnie jest dobrze. Też tak kiedys miałam. Wydawało mi się, ze singielstwo to najlepsze co może być. No i było, wtedy.
    --
    6543097
  • lesher 21.09.13, 22:50
    Niech zgadnę - a potem trzeba było wnieść szafę na trzecie piętro suspicious??
  • czarny.onyks 20.09.13, 22:56
    czasem zaryzykować...posłuchać intuicji...
    i najważniejsze nie zrażać się...gdy odmówi, bo...nie ma ochoty...albo leczy rany...albo ma nogę w gipsietongue_out

wiem, jak ciężko...

--
    &..
  • marek-1002 20.09.13, 23:16
    A propos znajomości zawartej przez okno. Wiem, że to suchar i każdy pewnie już widział, ale jestem dziś przez to przemęczenie pracą i "Blue Jasmin" jakiś taki rozstrojony i refleksyjno-ronamtyczno-nostalgiczny ciapek, więc jednak wklejam. A może anirat nie widziała i ją jakoś natchnie? smile

• anirat 21.09.13, 10:01
    Fajne to smile
    --
    6543097
  • facet699 22.09.13, 09:41
    filmik pięknie obrazuje, co z człowiekiem robi nadzieja......a potem jej brak
    --
    ---------------
    Nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie (A.Sapkowski )....
    ale za to ma się potem mnóstwo szans by to wrażenie skutecznie zniweczyć (facet699)
  • zajonc.o.poranku 21.09.13, 00:34
    Pomyślałby "ale fajna sąsiadka". 21-y wiek jest. Co miałby sobie pomyśleć?

--
    Może jutro ta dama sama da tortu jeżom.
  • wyszeptany-o-zmroku 21.09.13, 09:22
    Taaa,,,za chwilę wykuka go inna sąsiadeczka i będzie po ptokachwink,albo pogoda bedzie na tyle niesprzyjająca że ów Pan nie wychyli się do samej wiosny..
    --
    Szept,to po­wiew słowa na wyłączność…
  • facet699 21.09.13, 09:40
    zwróciłaś na niego uwagę to nie jest taki najgorszy, nie jest też anonimowy bo wiesz gdzie mieszka i przy odrobinie wysiłku możesz dowiedzieć się o nim coś więcej. Może masz znajomego w tamtym bloku to podpytaj co to za gość a znając jego personalia poszukaj go na portalach społecznościowych. Jak już "dojrzejesz" to do niego zagadaj o cokolwiek. Machanie filiżanką w oknie czy najbardziej soczyste uśmiechy na nic się nie zdadzą jeśli jest krótkowidzem wink
    --
    ---------------
    Nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie (A.Sapkowski )....
    ale za to ma się potem mnóstwo szans by to wrażenie skutecznie zniweczyć (facet699)
  • anirat 21.09.13, 10:06
    Lubię Was chłopaki za te wasze cudne wpisy smile
    --
    6543097
  • czarny.onyks 21.09.13, 22:12
    suspicious
    a nasze nie cudnesuspicioustongue_out

to zapytaj, coby zrobili na Twoim miejscu....
    ...gdyby naprzeciw ich okna siedziała ciekawa sąsiadeczkawink big_grin

--
    &..
  • lesher 21.09.13, 22:51
    Problem w tym, że takie "sąsiadeczki" najczęściej osiemdziesiątki dobijają wink
  • facet699 22.09.13, 09:42
    dokładnie to samo wink
    --
    ---------------
  • raziel24 21.09.13, 22:27
    Długo się znacie? Czy się wcale nie znacie;->
  • anirat 21.09.13, 22:29
    wcale się nie znacie.
    --
    6543097
  • czarny.onyks 21.09.13, 22:34
    poszukaj na fbwink

dziś też siedział w oknie??

może zona w sanatorium lub na wakacjach?wink
    a długo tam mieszka?

--
    &..
  • anirat 21.09.13, 22:37
    Dziś nie siedział. Zony nigdy nie widziałam, albo jest on, albo tygodniami gdzies wyjedża i nie ma nikogo. To są okna na przeciwko, więc widziałabym, gdyby ktoś był. Mieszka, chyba wcześniej niż ja. Zawsze był jak ja już byłam. Nikogo nie ma, nikt nie mieszka. Okna czysci sam.
    --
    6543097
  • raziel24 21.09.13, 23:05
    Tym lepiej może da się zacząć wszystko zdrowo bez tego co było od zera
  • szarlotka_ja 21.09.13, 23:01
    A może facet też się wstydzi? Może jest nieśmiały? smile
    I tak sobie będziecie zerkać a tu krok w przód trzeba by zrobić tongue_out
    Anirat życzę Ci odwagi - jak nie spróbujesz to się nie przekonasz wink.
  • sammik 21.09.13, 23:24
    Anirat a nie możesz Go zaczepić w sklepie? W okolicy? itp. Tak łatwo upuścić zakupy, torebkę, kluczesmile A potem to już samo pójdzie.

Z drugiej strony, może źle myślę, ale wydaje mi się, że jak facet ma coś na rzeczy to znajdzie sposób nawet, jeśli jest nieśmiały. To jednak taka dygresja, poza głównym wątkiem.
  • samysliciel_2.0 22.09.13, 01:05
    tam torebkę upuścić, niech lepiej od razu artystycznie upadnie tak, by mu w ramiona wpaść, o
  • czarnamajka75 23.09.13, 17:03
    Anirat popieram przedmówców najpierw postaraj się dowiedzieć "kto zacz?" ,przecież wywiad umiesz zrobić , machanie filiżanką jest trudne do wykonania technicznie,lepiej byłoby raczej pożyczyć od niego wiertarkę albo poprosić o pomoc przy powieszeniu jakiegoś obrazka czy cóś( byłoby bardziej naturalnie moim skromnym zdaniem),przede wszystkim bez napinki nie prosisz go o rekę tylko o pomoc i nie planujesz z nim przyszlości tylko chwilę rozmowy. Filmik świetny ,ale raczej na realia hamerykanskie tutejsze spoleczenstwo niechętne nawiązywaniu jakiegokolwiek kontaktu slownego chociażby tylko po to by pogadać przy kawie i nic poza tym.
    Powodzenia!
  • marek-1002 24.09.13, 19:03
    czarnamajka75 napisała:
    > Filmik świetny ,ale raczej
    > na realia hamerykanskie tutejsze spoleczenstwo niechętne nawiązywaniu jakiegoko
    > lwiek kontaktu slownego chociażby tylko po to by pogadać przy kawie i nic poza
    > tym.

Filmik świetny właśnie też ze względu na te realia, tylko trzeba go również w tym zakresie potraktować jako instruktażowy. Instruktażowo-uświadamiający nasze jeszcze nie wystarczająco "hamerykańskie" panie.

Po pierwsze współczesna kobieta korzysta wreszcie w należyty sposób z wywalczonego równouprawnienia i wykazuje inicjatywę a nie tylko czeka na "podryw", który w dodatku jeszcze nie wiadomo (również przez nią) jak oryginalny ma być i w ogóle. W ramach tego równouprawnienia i niestereotypowego a genederowego spojrzenia na płeć teraz to my, faceci, mamy prawo być takim "chciałabym i boję się" jak ta lebiega z filmiku i za to, i za mnóstwo innych naszych uroczych słabości też trzeba nas kochać, i jako tacy też mamy prawo do szczęścia (w związku).

W związku z tym, jako nowocześni, równoprawni mężczyźni mamy prawo wymagać, aby przy przy wykazywaniu owej inicjatywy ("podrywie") w celu skuteczności swych działań kobiety łaskawie raczyły uwzględnić osiągnięcia współczesnej psychologii, jak np. to, że jesteśmy z Marsa (czyli inni!) i prości. Czyli jak już wcześniej wspominałem: jasno i wyraźnie, drukowanymi literami, prosto, optymistycznie i w kierunku happy endu. A więc jak w hollywoodzkiej produkcji, a nie jak w jakiejś wydziwionej i przestarzałej powieści poetyckiej ("fabuła o luźnej, fragmentarycznej kompozycji, nasycona momentami dramatycznymi, obecność luk i zakłóceń chronologicznych, wiele miejsc tajemniczych i niedopowiedzianych"). A jeśli chodzi o te cycki, to już dopowiem, aby nie było wątpliwości: co prawda nie zawsze trzeba pokazać, ale jeszcze nigdy nie zaszkodziło, więc...

Po trzecie współczesna kobieta wykorzystując możliwości awansu zawodowego, ekonomicznego, i co za tym idzie społecznego, owszem gardzi, ale nie tymi, jak na załączonym filmiku, klerkami znajdującymi się dosłownie niżej od niej, a gardzi właśnie takim nieprzystającym już do dzisiejszych realiów podejściem. A jeśli już spogląda dosłownie z góry, to jak na załączonym filmiku uśmiecha się przy tym zachęcająco i z niekłamaną radością przyjmuję ofertę tego z dołu.
    wink
  • 81belona30 23.09.13, 18:13
    -przypuszczam,że Anirat zapomniała już o całej sprawie i nie zaprząta sobie głowy panienką z okienka-prawda ? smile
  • facet699 23.09.13, 18:30
    eeee ja tam wizualizuję wielką miłość, koleżanka Anirat chyba tego nie zepsuje wink
    --
    ---------------
  • 81belona30 23.09.13, 18:36
    -ja w Nią wierzę smile- a co!
  • anirat 23.09.13, 20:04
    Dopiero z pracy wróciłam, padam na nos, musze oddech złapać, dzień był ciężki.
    --
    6543097
  • marek-1002 23.09.13, 23:53
    anirat napisała:
    > Dopiero z pracy wróciłam, padam na nos, musze oddech złapać, dzień był ciężki.

Jak byś się do przytoczonego przeze mnie filmiku instruktażowego zastosowała...

Przypominam w skrócie: my, faceci, jesteśmy prości. Trzeba wyraźnie na kartce dużymi, drukowanymi literami. Dobrze też pokazać cycki, mogą być jak w filmiku tylko narysowane (my jesteśmy prości).

... tobyś teraz łapała oddech popijając na kanapie zaparzoną przez Niego swoją ulubioną herbatę i mruczała z zadowolenia będącego wynikiem uskutecznianego przez Niego masażu stóp, który poza relaksem i odprężeniem przywracałby siły i chęć na... wink
  • 81belona30 24.09.13, 08:11
    -i to wystarczy ? narysować cycki na kartce i pokazać w oknie ? big_grin surprised

Anirat-ko!!!! to takie proste!bo przecież wszyscy faceci są prości.
  • czarny.onyks 24.09.13, 19:44
    równouprawnienie???suspicious

no skoro my cycki mamy pokazywać..., to panowie swoje interesy suspicious
    tongue_out

--
  • marek-1002 24.09.13, 19:55
    czarny.onyks napisała:
    > równouprawnienie???suspicious
    >
    > no skoro my cycki mamy pokazywać..., to panowie swoje interesy suspicious
    > tongue_out

No, ale przecież zawsze tak było, że w ramach stroszenia piórek chwaliliśmy się wprost nie przebierając specjalnie w środkach jak duże, ba, rozległe i świetne są te nasze... interesy. Jak dobrze z nimi sobie radzimy, jacy to dzięki nim jesteśmy świetnie... ustosunkowani wink
  • mayenna 24.09.13, 08:32
    marek-1002 napisał:

> anirat napisała:

> ... tobyś teraz łapała oddech popijając na kanapie zaparzoną przez Niego swoją
    > ulubioną herbatę i mruczała z zadowolenia będącego wynikiem uskutecznianego prz
    > ez Niego masażu stóp, który poza relaksem i odprężeniem przywracałby siły i chę
    > ć na... wink

Taak? A nie powitałby jej słowami: gdzie jest obiad?
  • organza7 24.09.13, 08:45
    Doskonałebig_grin Tak, faceci są prościtongue_out

Mayenna, na cholerę nam te złośliwości? Fajna z Ciebie babkasmile Patrz, co się dzieje u Kiry... Tyle nieszczęścia, a Ona ma w sobie taką energięsmile No w każdym razie chcę powiedzieć, że ode mnie nie usłyszysz już żadnego przykrego słowa. A Ty jak chcesz...
  • mayenna 24.09.13, 08:55
    Nie przypominam sobie żebym pisała jakieś przykre słowa do ciebiesmile A to co do mnie piszesz traktuję jak twoje zdanie do którego masz prawo. Nie uraziłaś mnie niczym i od początku mówię, że mi twoja obecność na forum nie wadzi. Ale swoje zdanie mamsmile
  • marek-1002 24.09.13, 19:48
    mayenna napisała:
    > Taak? A nie powitałby jej słowami: gdzie jest obiad?

Pewnie żeby ją tak powitał, bo my jesteśmy prości. Ale dysponując tą wiedzą wystarczy ją tylko odpowiednio wykorzystać i przedstawić mu prosty ciąg przyczynowo-skutkowy (tak, nie dość, że jesteśmy prości, to jeszcze myślimy liniowo big_grin):

ulubiona herbata AND masaż stóp => wypoczęta kobieta <=> chętna kobieta => "cycki"

Tu należy skorzystać z jeszcze jeszcze jednej naszej cechy, która przecież nie jest żadną tajemnicą. Otóż w przeciwieństwie do pań, nie jesteśmy wielozadaniowi* (ten model NIE ma takiej funkcjonalności). Dlatego jak już ta jedna nasza kuleczka (więcej nie mamy, jak w ruletce) wpadnie do rowka z napisem "cycki", to nie ma tematu "obiad".

Przypisy:
    *) dlatego właśnie, jako że nie jesteśmy wielozadaniowi, to nie sprawdzamy się w prowadzeniu gospodarstwa domowego i typowych pracach domowych, które wymagają ogarnięcia wielu rzeczy na raz i jako osobnicy myślący liniowo, czyli stosując elementarne zasady logiki, dochodzimy do takich a nie innych wniosków w zakresie rozsądnej alokacji zasobów związku i temat prac domowych oddajemy walkowerem po prostu... lepszym.
    wink

wink
  • tygrysgreen 24.09.13, 20:29
    kurde no Marek, no super no
    mniej więcej już zaczynam to ogarniać, ale możesz jeszcze parę takich pouczających przykladów dać
    trochę wazeliny, jak wyżej, też nie zaszkodzi

twój jednoosobowy tłum oszalałych fanek
  • marek-1002 24.09.13, 20:36
    tygrysgreen napisała:

> twój jednoosobowy tłum oszalałych fanek

Sama widzisz jak jest - niewdzięczna robota. Mimo przemożnej wewnętrznej potrzeby i poczucia misji, człowiek się jednak trochę zniechęca wink
  • pzkpfw-vi-b-konigstiger 24.09.13, 20:41
    bąć wytrwały, sie nie poddawaj sie - może tłum fanek zwiększy się choć o 50%?
    --
    gg 925295, jakby się kto pytał
  • marek-1002 24.09.13, 20:47
    Potrafisz zmotywować. Wszak "Boh trojcu lubit" a i byłaby to ta fajniejsza wersja trójkącika wink
  • organza7 24.09.13, 20:51
    I już jest druga fankawinkbig_grin Chociaż nie wiem, czy akurat mnie oczekiwałeśsuspicious

Postanowiłam porzucić mojego idola, bo mnie zaniedbuje ostatniotongue_out
  • czarny.onyks 24.09.13, 20:55
    no Orga...liczyłam, że się tu pojawisz big_grin

a który to Twój idol?? coś mnie ominęło?suspiciouswink

--
  • organza7 24.09.13, 20:58
    Się na bosego zasadzasz i nic innego nie widziszsuspiciousbig_grin
  • organza7 24.09.13, 20:59
    A czemu niby to takie jasne, że ja się tu pojawię? Hęęęsuspicious
  • czarny.onyks 24.09.13, 20:59
    no nie zaprzeczę....big_grin tongue_out

ale coś się dzieje? jakies love story??wink
    --
  • organza7 24.09.13, 21:00
    Ze mną?big_grinsuspicious Strzelasz ślepakamibig_grin
  • czarny.onyks 24.09.13, 21:56
    .... o idola pytam.....

--
  • marek-1002 24.09.13, 20:56
    organza7 napisała:
    > Postanowiłam porzucić mojego idola, bo mnie zaniedbuje ostatniotongue_out

Idola powiadasz? Uważaj, bo te pogańskie bałwany potrafią być zazdrosne i mściwe wink
  • organza7 24.09.13, 21:00
    Och, liczę, że mnie swoją wielką klatą osłonisztongue_out
  • czarny.onyks 24.09.13, 21:01
    skąd wesz, że wielki jest tongue_out

--
  • organza7 24.09.13, 21:04
    Onyks, patrz na moje usta: KLATA - rodzaj żeńskibig_grin Dziecko Kochane, spokojniewinkbig_grin
  • czarny.onyks 24.09.13, 21:09

ale jak jest duży to ma wielką klatę....czyż nie?suspicious
    tongue_out

no dobrze...już , już się uspokajam....uncertain

--
  • organza7 24.09.13, 21:12
    Onyksia, a która to "jego" część?big_grin

Dobrze, też się uspokajamwink Ale ja wiem, że Ty wiesz, że ja wiemtongue_out
  • marek-1002 24.09.13, 21:13
    organza7 napisała:

> Och, liczę, że mnie swoją wielką klatą osłonisztongue_out

A nie boisz się, że w złotej klatce zamknę? Tak, wiem... słodka niewola... wink
  • organza7 24.09.13, 21:17
    Sam zapytał, sam sobie odpowiedział... Zawsze jesteś i we wszystkim taki samowystarczalny?big_grinsuspicioustongue_out
  • czarny.onyks 24.09.13, 21:20
    lubi sam dochodzić...

....do wnioskówtongue_out

--
  • organza7 24.09.13, 21:22
    Świetny czas reakcjitongue_outbig_grin
  • czarny.onyks 24.09.13, 21:38
    3 minutybig_grin big_grin

...to jakoś samo spod palców nieświadomie wyszłotongue_out

--
  • organza7 24.09.13, 21:49
    Ale Marek to nas chyba już nie lubi, co? Buuuusad
  • marek-1002 24.09.13, 22:21
    organza7 napisała:

> Ale Marek to nas chyba już nie lubi, co? Buuuusad

Nie bluźnij przeciw idolowi swemu wkładając mu w usta takie bezeceństwa! Ja bym Was mógł łyżkami jeść, moje Wy dwa boczki/zboczki z boskiego trójkącika wzajemnej jakże rozbuchanej adoracji. Ale już kiedyś sobie i ogółowi (bo tu publicznie) obiecałem, że wreszcie spoważnieje. I znowu dałem się podpuścić.

No i wyobraźcie sobie, moje Drogie, taki scenariusz. Pojawia się tu obiecujący post onej, jak to szuka przyjaciela. Ja zaczynam cholewki smalić, ona robi prosty research, znajduje te wszystkie wypowiedzi... I na kogo wyjdę? A wbrew wcześniejszym sugestiom nie jestem aż tak samowystarczalny... wink
  • hashimotka88 24.09.13, 23:00
    nie mogłam się powstrzymać jak Was czytałam, więc muszę sobie pisnąć, że się trochę na Wasze wpisy pouśmiechiwałam. O tak big_grin
  • czarny.onyks 24.09.13, 23:15
    Hash....bo mnie gazeta płaci za robienie za głupkatongue_out

--
  • hashimotka88 24.09.13, 23:42
    Ejjj, a ja właśnie oferty pracy przeglądam... patrze.... miejscówka gdzie bardzo staż chciałam wcześniej odbyć - Laboratorium weternarii tylko w innym mieście suspicious Już z kierownikiem miło się rozmawiało i on mnie chciał smile ale po stażu nie chciał mi płacić. Chciał mnie tylko za darmo wziąć. Jak wszyscy.... gdy tylko jest obbowiązek zatrudnienia po staży - już nie chcą sad

Hmmm może znalzłby się dla mnie jakiś wokat? Myślę, że spełniłabym się idealnie w tej gazeciarskiej pracy ^^
    Poleć mnie tam komuś wink a ja przestanę szukać.
    Tak w ogóle zrobiłam come back pod tym względem smile
  • czarny.onyks 24.09.13, 23:08
    dżizas...a jakby mnie taki poszukujący poczytał....lub czyta....
    to już wiem, czemu taka posuchabig_grin

właśnie doszłam .....do wniosku, że rzeczywiście czas spoważnieć.....

ja należę do trójkąta???? nieeeeeeeee.............
    to nie moja bajkawink

--
  • marek-1002 24.09.13, 23:20
    czarny.onyks napisała:

> dżizas...a jakby mnie taki poszukujący poczytał....lub czyta....
    > ja należę do trójkąta???? nieeeeeeeee.............
    > to nie moja bajkawink

Taaa,... pewnie nie moja bajka... Jakby poszukujący poczytał, to natychmiast by m. in. wywnioskował: Ona by chciała do trójkąta... wink
  • mayenna 25.09.13, 07:14
    Ja zaczynam cholewki smalić, ona robi pros
    > ty research, znajduje te wszystkie wypowiedzi... I na kogo wyjdę?

A mówiłam, że te herbatki i masaże to reklamasmile
    Marek, pocieszę cię: w okresie godowym samice ludzkie są ślepe i głuche. Cokolwiek przeczyta to zinterpretuje: jaki on wrażliwy/ dowcipny/ mądry.Nawet pluc na chodnik mozesz wtedy spokojnie bo pomyśli: jak on celnie to robi.
  • green.amber 25.09.13, 09:06
    mayenna napisała:

> Ja zaczynam cholewki smalić, ona robi pros
    > > ty research, znajduje te wszystkie wypowiedzi... I na kogo wyjdę?

>
    > A mówiłam, że te herbatki i masaże to reklamasmile
    > Marek, pocieszę cię: w okresie godowym samice ludzkie są ślepe i głuche. Cokolw
    > iek przeczyta to zinterpretuje: jaki on wrażliwy/ dowcipny/ mądry.Nawet pluc na
    > chodnik mozesz wtedy spokojnie bo pomyśli: jak on celnie to robi.

heh Mayeni potrafisz na ziemię sprowadzić... wink a już byłam przekonana, że to czas przeszły a teraz wszystkie une świadome czego chcą i jaki ma być ten un... heh
    a swoją drogą często ta głuchota i ślepota najbardziej by się przydała jakoś tak po 10 latach związku/małżeństwa to wtedy nie ma... wink

--
    One budzą się z myślą, że nic nie jest na zawsze, ale czują, że to właśnie jest piękne
    Zasypiają z nadzieją, że choć świata tak wiele, to im serce z radości nie pęknie
  • marek-1002 25.09.13, 21:14
    green.amber napisała:
    > a swoją drogą często ta głuchota i ślepota najbardziej by się przydała jakoś ta
    > k po 10 latach związku/małżeństwa to wtedy nie ma... wink

No nie wiem... Blue Jasmine opanowała do perfekcji "to look the other way" niż jej mąż, no i dobrze na tym nie wyszła uncertain
  • marek-1002 25.09.13, 20:16
    mayenna napisała:

Projekcja... smile co do metod, bo niewykluczone, że cele to mamy podobne smile Przynajmniej w warstwie deklaratywnej, bo kto tam może wiedzieć jak jest tak naprawdę. I dobrze o tym oboje wiemy, że nie da się tego tak łatwo rozszyfrować uncertain No chyba, że się łudzisz, że już potrafisz...

Poza tym czuję się trochę dotknięty uncertain Naprawdę myślisz, że tylko na tyle mnie stać? Że niby roztaczanie wizji herbatek i masaży u innych ma jednak kojarzyć się z moją nieskromną osobą, ocieplać mój wizerunek, sugerować jakich to przyjemności mogłaby u boku mego zaznać, ta z którą się odnajdziemy? Pfffff,... <foch_mode_on> to takie proste a nawet o prostactwo zawadzające. Stać mnie na dużo więcej! Przynajmniej jeśli chodzi o autoreklamę. I mam nadzieje, że znajdę czas (cholerny koniec kwartału!), aby to już wkrótce udowodnić! Spodziewajcie się! wink big_grin

> Marek, pocieszę cię: w okresie godowym samice ludzkie są ślepe i głuche. Cokolw
    > iek przeczyta to zinterpretuje: jaki on wrażliwy/ dowcipny/ mądry.Nawet pluc na

Wcale nie jest tak dobrze. Doceniam troskę, ale ja wiem co skwapliwie przemilczałaś: samce są dużo bardziej zaślepione. Co śmieszniejsze wielu z nich poczytuje sobie to nawet jako swoją zaletę i wyższość nad samicami (szlachetność i czystość uczyć i takie tam). Samice są dużo bardziej pragmatyczne i potrafią potraktować sprawę dużo bardziej utylitarnie. Do tego stopnie, że są nawet w stanie udawać, jakie to są ślepe i głuche i jak je to plucie zachwyca smile
  • hashimotka88 25.09.13, 22:22
    Samice są dużo bardziej pragmatyczne i potrafią potrak
    > tować sprawę dużo bardziej utylitarnie. Do tego stopnie, że są nawet w stanie u
    > dawać, jakie to są ślepe i głuche i jak je to plucie zachwyca smile

big_grin wink wszystko może się przytrafić.... Nawet ślepota, której tak na prawdę brak ale miło jak się zdarza. Wówczas można samca pochwalić (przymykając czasem oko) za jego piękne tańce godowe, starannie wykonane (czasem jednak niezdarne wywrotki dołożone - subtelnie wyglądające) oraz za jego kolorowe, opalizujące się piórka, mieniące się dopiero w słońcu smile

Prawda jest taka, że to samce tracą słuch, podczas toków godowych tongue_out taki sobie kurak - głuszec, w ostatniej fazie, ostatniej zwrotce swojej pieśni, zwanej szlifowaniem, głuchnie. Wtedy łatwo go podejść suspicious wink
  • hashimotka88 25.09.13, 23:47
    O jejciu, jeden filmik nieźle mnie rozmieszył. W głównej roli wlaśnie był głuszec ale to akurat nie były jego toki godowe, a był to akt obrony przeciwko nachalnemu panu suspicious

Najlepszy był dla mnie moment gdy pan dotykał podgardla, no dobra suspicious będę dokładniejsza... piersi wink wtedy głuszec reagował. Najpiękniejszy dla mnie moment w 1.31 min. wtedy jakby ptaszek przemawiał: No gdzie mi z tymi łapskami! Zareagował jak typowa kobieta i trach, dostało się mu smile

http://<a href="www.youtube.com/watch?v=tZ3ypPmGtbo&list=TLhqwKSUcYGWmotX8ma8nmlxDlwUsKMiAf[/video]" target="_blank" rel="nofollow">www.youtube.com/watch?v=tZ3ypPmGtbo&list=TLhqwKSUcYGWmotX8ma8nmlxDlwUsKMiAf
  • czarny.onyks 25.09.13, 20:53
    mayenna napisała:

nie wiem, czy przez to, że sobie lubię żartować z tym lub owym na forum to wg Ciebie oznacza żem ślepa i głuche na pewne rzeczy?wink
    .........no błagam...
    uncertain

--
    ...nie oglądać nigdy się..
  • organza7 25.09.13, 08:17
    Aha, czyli wszystko jasne? Ja sobie palce urabiam po łokcie, żeby się jakoś przymilić, a Mareczek czeka na post od "onej"uncertain Cóż, życie...sadsadsad
  • green.amber 25.09.13, 09:08
    ile razy powtarzał, że są prości... napisałaś jasno i wyraźnie, że jesteś właściwą oną?? wink
    --
    Mądrość polega na tym, by wiedzieć, co zrobić dalej. Cnotą jest zrobić to.
    Jakie życie taki siew, jaki siew taki plon,
    jaki plon taka śmierć, jaka śmierć takie życie.
  • mayenna 25.09.13, 09:13
    Z postów Marka to ta prostota nawet o prostactwo zawadza - vide 'cycki'. Chciałabym mieć złudzenia, że jednak to moje oczy i bogate wnętrze robią największe wrażenie, a tu proza życia...smile
  • zed-is-dead 25.09.13, 09:23
    Dobrze, jak zewnętrzność jest emanacją tego bogactwa wewnętrznego i pięknej duszy wink
    --
    Post może zawierać śladowe ilości błędów językowych i/lub merytorycznych.
  • green.amber 25.09.13, 09:33
    zed-is-dead napisał:

> Dobrze, jak zewnętrzność jest emanacją tego bogactwa wewnętrznego i pięknej dus
    > zy wink
    pięknie napisane... żebyście jeszcze nie mieli tylu wad wzroku, które z wiekiem niby powinny przechodzić a jakże często się nasilają... winktongue_out

--
    Nie można mieć w życiu wszystkiego, ale można mieć wszystko, co jest potrzebne do szczęścia. Rzecz w tym, by wiedzieć, co jest nam do tego szczęścia potrzebne.
  • stefcia41 25.09.13, 09:44
    a bo z wiekiem to wzrok coraz słabszy, to nie wiesz? wink
  • marek-1002 25.09.13, 21:02
    stefcia41 napisała:
    > a bo z wiekiem to wzrok coraz słabszy, to nie wiesz? wink

A widziałaś jak z wiekiem ludzie przy czytaniu tekst od siebie oddalają, aby lepiej widzieć? No właśnie z wiekiem już z daleka dobrze widzą co tam tak naprawdę z tego wnętrza emanuje, nie dają się więc ani zawieść, ani po tym co dostrzegli, to nawet bliżej podejść smile
  • green.amber 25.09.13, 09:24
    z jednej strony cycki ludzka rzecz (ja na ten przykład indycze lubię nawetwink) i z biologią nie wygrasz, a z drugiej łatwiej dzięki temu, piekne nasze zewnętrza wynikające z wnętrz nie muszą tracić czasu i energii, żeby (jak to Sami tam gdzieś sugerowałwinktongue_out) pilnować rzeczonego Marka, zająć się można spokojnie innymi sprawami wink
    --
    Zważaj na swoje myśli, ponieważ one stają się twoimi słowami. Zważaj na swoje słowa, ponieważ one stają się twoimi uczynkami. Zważaj na swoje uczynki, gdyż one stają się twoimi nawykami. Zważaj na swoje nawyki, gdyż one stają się twoim charakterem. A twój charakter staje się twoim przeznaczeniem.
  • zed-is-dead 25.09.13, 09:26
    green.amber napisała:

> z jednej strony cycki ludzka rzecz (ja na ten przykład indycze lubię nawetwink) i

Jasne!
    Wszak nie od dziś wiadomo, że indyk też człowiek! big_grin

--
    Post może zawierać śladowe ilości błędów językowych i/lub merytorycznych.
  • green.amber 25.09.13, 09:31
    zed-is-dead napisał:

> green.amber napisała:
    >
    > > z jednej strony cycki ludzka rzecz (ja na ten przykład indycze lubię nawe
    > twink) i
    >
    > Jasne!
    > Wszak nie od dziś wiadomo, że indyk też człowiek! big_grin
    >
    o kurteczka jak człowiek to się chyba przerzucę całkowicie na nóżki... winktongue_out

--
    One budzą się z myślą, że nic nie jest na zawsze, ale czują, że to właśnie jest piękne
    Zasypiają z nadzieją, że choć świata tak wiele, to im serce z radości nie pęknie
  • marek-1002 25.09.13, 20:49
    mayenna napisała:
    > Z postów Marka to ta prostota nawet o prostactwo zawadza - vide 'cycki'.

"Cycki" użyłem celowo i świadomie jako środek stylistyczny - wulgaryzm, który może pełnić również funkcje humorystyczne, komiczne. Oczywiście czy się udało i jak jest z poczuciem humoru, że jak z gustami, wiadomo. Poza tym było to konsekwentne nawiązanie do zalinkowanego przeze mnie filmiku, w którym dziewczyna narysowała na kartce i w ramach żartu pokazała sąsiadowi... no właśnie co? Żartobliwie "pokazała biust", "pokazała piersi"? Pasuje to do opisu badania mammograficznego a nie do tej sytuacji. Owszem, podczas oglądania nawet mi przemknęło: trochę wulgarne. Ale taki urok, co niektórych wygłupów, że się o granice ocierają, czasami przekraczają itp. Postanowiłem więc, ze ja kijek z dupki wyciągnę. Ma nadzieje, że Cię ta "dupka" zbytnio nie zniesmaczyła smile Chodziło mi oczywiście o moją suspicious

> Chciałabym mieć złudzenia, że jednak to moje oczy i bogate wnętrze robią największe w
    > rażenie, a tu proza życia...smile

Aż się ciśnie, więc wybacz, że sobie nie podaruje smile A może szczęśliwie już masz te złudzenia? Tylko, że dotyczą tego... bogatego wnętrza... suspicious Oj wiesz przecież, że o tylko takie przekomarzanie się i droczenie smile Jak przecież wszystko co pisałem od początku, bo chyba nikt nie brał tego poważnie! Przechodzę etap ucieczki w pracę. Tyle sobie sam dowaliłem, że odlatuje i m.in. tak odreagowuję. Że się tłumaczę? Nie, odreagowuje smile Po kolejnej nocy z jednie 4 godzinami snu. Dla mnie za mało.
  • czarny.onyks 28.09.13, 19:39
    ee...a myślałam, że masz jaja....a Ty się tak strasznie kajasz i tłumaczysz suspiciouswink
    opinia na Twój temat u forumków i tak już wyrobionawink

jedyne co mogłoby ją zmienić ...to wypad na spotkanie forumowe, jeśli będzie organizowane....
    ...tam nawet wilk staje się ulubioną owieczkątongue_out

--
  • organza7 25.09.13, 09:16
    Nawet kartki drukowałamsuspicious Ale że tak powiem, odnosząc się do postu Mayenny, nie mam takiej "siły" przebiciawink
  • czarny.onyks 28.09.13, 21:40
    organza7 napisała:

> Nawet kartki drukowałamsuspicious Ale że tak powiem, odnosząc się do postu Mayenny,
    > nie mam takiej "siły" przebiciawink

przypomniałaś mi ten kawałek....
    ona ma siłę.....

kartki zostaw...może przydadzą się kiedyśwink
    a ktos się......przebiłwink

--
  • organza7 28.09.13, 23:10
    Kto się przebił Onyksia? Bo jako żywo nie mam pojęciauncertain
  • stefcia41 25.09.13, 09:36
    ja tradycyjnie nie ogarniam
    jakos sobie z tym poradzę wink
  • green.amber 25.09.13, 09:41
    stefcia41 napisała:

> ja tradycyjnie nie ogarniam
    > jakos sobie z tym poradzę wink
    nie wiem czy wszystkie tradycje są godne kultywowania... winktongue_out
    a wiesz czego nie ogarniasz albo bardziej, co byś chciała ogarnąć?? wink

--
  • stefcia41 25.09.13, 09:51
    nie ogarniam tych dyskusji : oni prości, my skomplikowane i wszelkich pochodnych
    swoją kuwetę chcę ogarniać, li i wyłącznie smile
  • green.amber 25.09.13, 09:57
    stefcia41 napisała:

> nie ogarniam tych dyskusji : oni prości, my skomplikowane i wszelkich pochodnych
    takie tam wymówki... dla ułatwienia/skomplikowania sobie/innym życiawink
    > swoją kuwetę chcę ogarniać, li i wyłącznie smile
    tyle, że ta swoja też zawsze ma jakieś powiązania czy odniesienia do innych, co to to o nie byciu samotną wyspą mówią wink

--
    Mądrość polega na tym, by wiedzieć, co zrobić dalej. Cnotą jest zrobić to.
    Jakie życie taki siew, jaki siew taki plon,
    jaki plon taka śmierć, jaka śmierć takie życie.
  • stefcia41 25.09.13, 10:15
    pokojowo jestem nastawiona ponieważ :
    http://iqkartka.pl/cards/7401.png

big_grinbig_grin
  • anirat 25.09.13, 11:18
    Ale napisaliście w tym wątku, dawno nie było tak mojego długiego wątasa smilesmile
    --
    6543097
  • 81belona30 25.09.13, 11:29
    - zaczęło się niewinnie,a wyszło jak zwykle-wojna damsko/męska. smile
  • czarny.onyks 25.09.13, 19:56
    a szczerze mówiąc nie wiem, o co tyle szumu...
    nie pasuje mi rozmówca to z nim nie piszę...

przecież to cały urok tego forum, że jesteśmy różni....
    jedni są bardzo elokwentni, inni piszą prostym językiem, a jeszcze inni piszą z lekkim zabarwieniem erotycznym...
    a są i tacy co tylko czytają ...

.....mnie tam cycki i dupa nie rażą...no chyba, że posty byłyby przesiąknięte wulgarnością, a tego nie widzę...

--
  • hashimotka88 25.09.13, 20:22
    No i numerek mnie skusił, żeby palcami popieścić klawiaturę wink
    A ciekawie wstawił się ten numerek 343434... Do dwóch odlicz i wystąp, zostąją z tyłu same trójki a czwórki na przedzie smile

> a szczerze mówiąc nie wiem, o co tyle szumu...
    > nie pasuje mi rozmówca to z nim nie piszę...

Ani ja nie rozumiem.... ale ja akurat wiele nie pojmuję suspicious

> .....mnie tam cycki i dupa nie rażą...no chyba, że posty byłyby przesiąknięte w
    > ulgarnością, a tego nie widzę...

Dokładnie wink
  • czarny.onyks 24.09.13, 20:52
    ?
    Tygrysie aż tak Cię to drażni?

--
  • tygrysgreen 25.09.13, 22:20
    Onyksie kochany napisz proszę a propos czego to piszesz i do ktorego tygrysa bo z tego wzajemnego uwielbiania się całkiem się pogubiłam we wątku. co w sumie mnie cieszy bo jak wiesz wyznaję filozofię "kochajmy się, make love not war i pokaż cycki schowaj broń"
  • czarny.onyks 26.09.13, 15:20
    do Ciebie Tygrysicowink
    a propos tego, co napisałaś....

i zdecydowanie popieram działania dotyczące miłości....na wojny, kłótnie szkoda czasu i nerwów...

--
  • tygrysgreen 26.09.13, 18:44
    osz ty tajemnicza kobieto. musiałam wykonać kawał optycznej roboty żeby przekopać się przez wątek i znaleźć co to niby miało mnie drażnić.
    ależ skąd! nie wiem skąd twoje wnioski. mnie naprawdę wypowiedź Marka sie spodobała i to co napisałam było całkowicie wolne od sarkazmu, złośliwości czy innych takich zwierzątek. wyjątkowo. no
  • czarny.onyks 28.09.13, 19:34
    ech ...to są właśnie minusy słowa pisanego i forów...

czasem można coś źle zinterpretować...
    --
  • tygrysgreen 24.09.13, 18:23
    a ma kota i rower?
    aż się prosi normalnie

a tak na poważnie-zaproś go na kawę ale do kawiarni. najlepiej na innym osiedlu. nie wiesz czasem kim jest z zawodu? bo jakaś fachowa acz niezbędna porada mogłaby byc dobrym pretekstem żeby wejśc i zagadać
  • organza7 24.09.13, 18:35
    Mnie też ciągle w myślach ta sytuacja powracasmile Taki obraz widzę trochę romantyczny, że jednak spotykają się zuełnie przypadkiem, a potem śmieją się ze swojej nieporadności i nieśmiałości na początku, kiedy tak w tym oknie stali... normalnie jak w filmie... A potem zazwyczaj mam takie bum w głowie i zakończenie historii nie ma zbyt dużo z romansuuncertain Ale Autorce wątku wysyłam tylko te dobre projekcje i mam nadzieję, że mój życiowy pesymizm pośle w diabływink A jeszcze mam nadzieję, że nam o tym opowiesmile
  • facet699 24.09.13, 19:35
    wszyscy wzięli głęboki oddech i czekają na ciąg dalszy
    --
    ---------------
  • anirat 24.09.13, 21:20
    Nic ma dalszego ciągu, znowu późno z pracy wróciłam, a na weekend wyjeżdżam. Nie wiem, kiedy będzie cdn. Czy będzie?
    --
    6543097
  • czarny.onyks 24.09.13, 21:21
    Anirat ....nic na siłę....

wyjedź, odpocznij...a potem albo się coś wydarzy albo nie...

--
  • facet699 25.09.13, 22:25
    pitaya napisała:

> na siłę nie ale czasem jednak warto, bo można przegapić coś ważnego
    >

i właśnie dokładnie coś takiego widzę w tej możliwości , życie składa się z wyborów smile
    --
    ---------------
    Nikt nie rozumie świata, w którym żyje, ale jedni są w tym lepsi od innych.\ Richard Feynman
  • hashimotka88 25.09.13, 22:39
    Piękny filmik smile

Czasem dzięki takiej jednej sekundzie, jednej chwili i konkretnemu wyborowi możemy stworzyć kolejnych 2 miliardy sekund ale już w oparciu o tę jedną sekundę, która jest do tego podstawą smile
  • tygrysgreen 25.09.13, 22:23
    ot przypomniało mi się. czy facet może ma dział gosp? przecież szukasz dobrego biura rachunkowego, może zna jakieś i może ci polecić. na przykład
  • facet699 26.09.13, 07:00
    mam na tyle mało dokumentów, że sam sobie z tym radzę smile
    --
    ---------------
    Nikt nie rozumie świata, w którym żyje, ale jedni są w tym lepsi od innych.\ Richard Feynman
  • czarnamajka75 26.09.13, 12:57
    lekko się pogubiłam w wątku- facet ,ale to nie TY jesteś tym z okna? big_grin
  • czarny.onyks 26.09.13, 12:59
    też tak czytam i się zastanawiam....

może też ma jakąś sąsiadkę naprzeciwko tongue_out

--
  • facet699 28.09.13, 21:23
    chciałbym, nie każdy ma takie możliwości jak ten z naprzeciwka, pewnie się nigdy nie dowie co go minęło ale ma sad
    --
    ---------------
  • anirat 28.09.13, 21:41
    Mogłby być, ale pewnie nie chce. Ech tak to jest, ludzie się mijają smile
    --
    6543097
  • facet699 29.09.13, 09:32
    zakładasz, że nie chce a on biedak nic nie wie o Tobie. Może nawet tego, że jesteście sąsiadami. Mija Cię na ulicy, myśli "fajna kobieta" i idzie dalej bo nie wie, że Tyś samotna tak samo jak on...
    --
    ---------------
  • organza7 29.09.13, 11:09
    A jednak moje drukowane karteczki to dobry pomysłbig_grin A już myślałam, że popadam w paranojęsuspicious
  • facet699 29.09.13, 11:36
    bardzo dobry wink, samo czekanie nic nie daje bo można nie zostać zauważonym. Gorsze od tego jest tylko bycie zauważonym i brak reakcji drugiej strony z tego samego powodu.
    --
    ---------------
  • organza7 29.09.13, 12:00
    Twój optymizm porażawink
  • facet699 29.09.13, 12:04
    w tym wypadku realizm wink
    --
    ---------------
  • anirat 29.09.13, 18:26
    Wie doskonale, albo jest ograniczony. Od kilku lat mamy okna vis a vis, ja od dużego pokoju, w którym przesiaduję sama, on sam, nikogo oprócz montujących rolety u niego nie widziałam. Wie przecież, że mieszkam na przeciwko i jestem sama. Raz, dosłownie raz spotkaliśmy się, przy warzywach, ale ja się spieszyłam, a Pan spuścił głowę z tego co pamiętam. No i tyle smilesmilesmile
    --
    6543097
  • facet699 29.09.13, 18:39
    Co wie, może nawet nie że mieszkasz sama?
    --
    ---------------
  • anirat 29.09.13, 19:43
    No to chyba slepy! Nie mam firan, nie mam zaluzji. Nikogo u mnie nie ma, czasem brat, ale to rzadziej niż raz w miesiącu i wpada na chwile.
    --
    6543097
  • czarnamajka75 29.09.13, 19:57
    daj sobie spokój Anirat z nim,jak ograniczony to lepiej że się nie odzywa a jak nie to zwykły ciamajda ....wink Nie wiem co traci smile
  • anirat 29.09.13, 19:59
    a jak nie? pozory czasem mylą wink
    --
    6543097
  • czarnamajka75 29.09.13, 20:02
    ..ależ Cię wzięlo no no wink
  • anirat 29.09.13, 20:03
    wzięła to mnie kwa tongue_out a tak to chce podtrzymać wątek, jeszcze tak długiego nie miałam tongue_out
    --
    6543097
  • czarnamajka75 29.09.13, 20:05
    ...no to staraj się by dalej się rozwijał , tylko ja ciekawszą fabułę poproszę wink o! momenty mogą być wink big_grin
  • anirat 29.09.13, 20:06
    No kochana, sama cudów nie dokonam, ja w tej kwestii mało kreatywna jestem wink
    --
    6543097
  • czarnamajka75 29.09.13, 20:08
    jakoś nie wierzę wink
  • anirat 29.09.13, 20:09
    No jak nie?
    --
    6543097
  • organza7 29.09.13, 20:53
    O, ja też spragnionatongue_out
  • facet699 29.09.13, 21:00
    a ja jak wink. Prawie się wczułem w położenie tamtego nieszczęśnika
    --
    ---------------
  • organza7 29.09.13, 21:02
    A w czy on taki nieszczęsny? Że się fajnej Babce podoba? Toż to fujara jakaś jestbig_grin Dziewczyna tyle w tym oknie stała, że ją krzyże zabolały, a ta niemota nictongue_out Weź się nad nim użalaj jeszcze...
  • nerw_rdzeniowy 29.09.13, 21:01
    może nie zagląda w czyjeś okna?
  • facet699 29.09.13, 21:09
    właśnie, w dodatku dobrze wychowany i nie podgląda wink
    --
    ---------------
  • organza7 29.09.13, 21:12
    Toś mnie rozbawiłbig_grinbig_grin
  • anirat 29.09.13, 21:18
    Nie wierzę, każdy zerka w okno smile
    --
    6543097
  • facet699 29.09.13, 21:20
    toż pisałem wcześniej, krótkowidz jak nic wink
    --
    ---------------
  • facet699 29.09.13, 21:18
    mam dzisiaj dobry uczynek wink
    --
    ---------------
  • organza7 29.09.13, 21:25
    Niejedenwink
  • facet699 29.09.13, 21:41
    niedziela, tfurczy byłem smile
    --
    ---------------
  • anirat 29.09.13, 21:19
    Proszę pana nie załować smile
    --
    6543097
  • facet699 29.09.13, 21:26
    już nie będę bo jak nic nie wie to nieświadomy i przykro mu nie jest, jedynie westchnienie jedno czy dwa mu się czasami zdarzy, szkoda że ta sąsiadka nie zwraca na mnie uwagi i jakoś mi głupio tak bezceremonialnie, co to ja chciałem..... aaa już nie będę wink
    --
    ---------------
  • anirat 29.09.13, 21:33
    No w końcu facet jest, to mnie ma nie być głupio a jemu niby głupio, no proszę Cię ;/
    --
    6543097
  • facet699 29.09.13, 21:37
    ?mmm,mam! Może za ładna jesteś i go onieśmielasz ?
    --
    ---------------
  • anirat 29.09.13, 22:02
    Hmm, tym argumentem przekonałeś mnie big_grin

--
    6543097
  • facet699 26.09.13, 15:28
    taa o tej porze też się pogubiłem big_grin
    --
    ---------------
  • zakochana_jane 26.09.13, 14:50
    Działać, nie rozmyślać ... i mówi ta co zadziałała ehhh wink
  • anirat 28.09.13, 21:29
    Dopiero wróciłam do domu, nie było mnie, nie wiem jak okno się ma, ale ja się mam kiepsko. Zdrówko nie dopisuje .
    Fajny wątek smile
    --
    6543097
  • czarny.onyks 28.09.13, 21:48
    no to się kuruj!!!!

a pan z okienka...nic na siłę...

--
  • czarnamajka75 29.09.13, 11:23
    NO to się wygrzewaj Aniraciku i zdrowiej bo na chorobę nie masz czasu wink
  • organza7 29.09.13, 11:28
    Biedna, nastała się w tym oknie, a powietrze już chłodne i zdradliwe jestwink

Dużo zdrówka, Amismile
  • organza7 29.09.13, 11:29
    O jedną laskę za dużosuspicious

Anismile Oczywiście.
  • witamina_b12 29.09.13, 11:46
    Zdrowka zycze.
    A jak wyzdrowiejesz to zagadaj do sasiada. Zycie jest krotkie, nie zawsze jest czas by srobic cos "jutro".
    --
    В⑫
  • anirat 29.09.13, 18:30
    Ja nie jestem przeziębiona, mnie dopadła rwa kulszowa. No i dopadła mnie w pięknym Wrocławiu. Wrocławiacy, zazdroszczę Wam, wasze miasto pięknieje i strasznie mi przykro, że oglądałam je tylko z okien tramwaju i samochodu, może się tam kiedyś wybiorę na dłuższy spacer.
    smile
    --
    6543097
  • czarnamajka75 29.09.13, 19:55
    ...a no jak Ty jesteś spragniona wiedzy nie pięknych widoków i wzruszających momentów( potencjalnych) to sobie przez szybki ogladasz tylko suspicious
  • anirat 29.09.13, 19:57
    No co zrobić? Co zrobić? Na wszystko jest czas smile
    --
    6543097
  • tygrysgreen 30.09.13, 09:10
    co robić? do masażysty iśc
  • flakns 03.10.13, 21:41
    Dzisiaj jak ten ostatni debil siedziałem pół dnia w oknie. Efekt jedna dziewczyna rozwieszała pranie. Z przechodniów nikt tak wysoko głowy nie zadarł także spokojnie spokojnie nikt mnie nawet nie zauważył. Więc anirat zazdroszczęsmile
  • anirat 03.10.13, 22:14
    Czego mi zazdrościsz? Raz na dobę, albo wcale przez moment krótki widzę sąsiada. Dziś, przez chwilkę. Nie mam odwagi, żeby jakkolwiek dać znać, że mogę kawę razem wypić. Czasem nie ma go tygodniami. Pewnie ma taką jakąś pracę. Pot tych wpisach tutaj nie mogłam się zdecydować, czy pomachać. A po wczorajszym wątku o znikaniu w necie i odległości i intencjach itd. itp. to myślę, że sąsiad jest jednak dobrą opcją.
    No i wczoraj wydarzyło się coś jeszcze.
    No i tak to sobie jest.
    --
    6543097
  • flakns 03.10.13, 22:22
    Zazdroszczę okazji. Masz możliwość z której nie korzystasz, inna kwestia że ja też bym się pewnie nie odważył bo przy niepowodzeniu dziwna wpadka. Co jeśli sąsiad jest taki sam jak Ty i też mu brak odwagi? Co się wydarzyło?
  • anirat 03.10.13, 22:24
    Dziś już nie będę pisać bo to długa opowieść. Tez tak myslę, że zerka w okna jak ja i siedzi sam, i może chociaż pogadalibyśmy raz na jakiś czas. No ale takie jest życie.
    --
    6543097
  • nerw_rdzeniowy 03.10.13, 22:30
    A dowiedziałas sie czegos o nim?
    Może nie jest wart zainteresowania. A może jest.
    Mnie sie wydaje ze najgorszy jest brak działania, brak decyzji tylko takie zastanawianie się, nawet jak cos nie wyjdzie to nie masz do siebie pretensji ze nie próbowałaś.
    Z tym ze działanie musi byc przemyślane - zadnych nerwowych ruchów.
  • anirat 03.10.13, 22:39
    Nie mam od kogo się dowiedzieć. Czy dziś ludzie na osiedlu się znają? U mnie nie. Mieszkam tu tyle czasu a znam zaledwie kilka osób i to z widzenia. A czy do jakiejś znajomości musi to być ktoś wyjątkowy? W każdym razie, wole jak jest , niż jak go nie ma.
    --
    6543097
  • nerw_rdzeniowy 03.10.13, 22:42
    w takim razie zastaw na niego sidła jak wytrawny mysliwy na zwierzynę.
    moze spotykacie sie w sklepie? albo gdzies po drodze?
  • anirat 03.10.13, 22:43
    Niestety raczej nie sad
    --
    6543097
  • nerw_rdzeniowy 03.10.13, 22:50
    A nie wiesz czym się zajmuje np. czy jest hydraulikiem a może poetą?
  • czarnamajka75 03.10.13, 22:55
    anirat napisała:

> Nie mam od kogo się dowiedzieć. Czy dziś ludzie na osiedlu się znają? U mnie ni
    > e. Mieszkam tu tyle czasu a znam zaledwie kilka osób i to z widzenia. A czy do
    > jakiejś znajomości musi to być ktoś wyjątkowy? W każdym razie, wole jak jest ,
    > niż jak go nie ma.
    Aniracik o Tobie zapewniam wiedzą wszystko big_grin no może prawie wszystko , łącznie z tym jaka pidżamkę nosisz smile
  • czarny.onyks 03.10.13, 22:59
    albo jak nie nosi tongue_out big_grin

piżamke znaczy big_grin

--
    ...*..
  • anirat 04.10.13, 19:26
    Nie wiem, czy jest hydraulikiem, czy poetą, wiem, że pali. Fuj tongue_out
    Nie wiem, czy wiedzą, ja się piżamkami innych nie interesuje, ale ja tak mam od zawsze. O mnie może i wiedzą, ja nie wiem o innych.
    --
    6543097
  • facet699 04.10.13, 20:18
    oduczysz wink Zadanie dla Ciebie na jutro, albo dzisiejszy wieczorny spacer. Pójdziesz pod jego klatkę i sprawdzisz, czy nie ma na domofonie jego nazwiska. Jak nie ma to zastanów się jak je możesz zdobyć. Potem szukasz na FB i NK czy się tam znajduje. Proste, nie ?
    --
    ---------------
  • czarny.onyks 04.10.13, 20:22
    uuu...jak ja nie lubię palaczy....uncertain
    suspicious

--
    ...*..
  • facet699 04.10.13, 20:40
    oduczysz wink
    --
    ---------------
  • anirat 04.10.13, 21:49
    Nie ma na domofonie nazwiska sad Nie wiem jak mogę je zdobyc sad
    --
    6543097
  • czarny.onyks 04.10.13, 22:04
    pogadaj z dozorczynią....

one wiedzę wszystkowink
    --
    ...*..
  • organza7 04.10.13, 22:06
    Albo z listonoszemtongue_outbig_grin Jeszcze więcej wiesuspicious
  • anirat 04.10.13, 22:07
    No ale listonosza to ja za bardzo nie znam. Zagadywać o nieznajomego to tak jednak nie wypada.
    --
    6543097
  • organza7 04.10.13, 22:10
    Łe tam, się uśmiechniesz, zapytasz, czy torbę ma ciężką a dalej jakoś samo pójdziewinksmile
  • anirat 04.10.13, 22:10
    No nie wiem uncertain
    --
    6543097
  • czarny.onyks 04.10.13, 22:22
    o matko orga...

jak nie kule to torba ....

big_grin big_grin

--
    ...*..
  • organza7 04.10.13, 22:25
    I z inwalidy się śmiejesz?suspicious I do tego żebraka?suspicious Onyks, nie pij więcejbig_grin
  • czarny.onyks 04.10.13, 22:30
    wiesz co jest najgorsze...to ze zmęczenia....
    .........ja to wszystko na trzeźwo mam...

big_grin big_grin

--
    ...*..
  • organza7 04.10.13, 22:39
    Świstak też na trzeźwosuspiciousbig_grin
  • czarny.onyks 04.10.13, 22:44
    możesz wierzyć...lub nie wink

--
    ...*..
  • facet699 04.10.13, 23:14
    a nikogo w tej klatce nie znasz? Może jakiegoś starszego dzieciaka zapytaj?
    Mam! naucz się ładnie padać plus w rękach miej dużą ilość dokumentów luzem. Kartki się rozsypią jak upadniesz przed nim, a potem od słowa do słowa wink
    --
    ---------------
  • anirat 04.10.13, 23:17
    No nie znam, w ogóle mało ludzi znam.
    --
    6543097
  • facet699 04.10.13, 23:22
    no to zostaje spektakularny upadek, jak Zielonej na schodach w Ikei wink
    --
    ---------------
  • anirat 04.10.13, 22:06
    U nas na wsi nie ma dozorczyn big_grin
    --
    6543097
  • nerw_rdzeniowy 04.10.13, 22:25
    z tym paleniem to kiepsko, na fajki idzie mnóstwo kasy
  • hashimotka88 03.10.13, 22:50
    > Mnie sie wydaje ze najgorszy jest brak działania, brak decyzji tylko takie zast
    > anawianie się, nawet jak cos nie wyjdzie to nie masz do siebie pretensji ze nie
    > próbowałaś.

echhh a mi pewne myśli krążą po głowie. W sobote na weselu poznało się pewnego kolegę... tańczyło sie z nim sporo. Pierwszy taniec był dla nas przeznaczony i ten nasz wzrok tyle mówiący... Chciałoby się, żeby zaczął do mnie szukać jakieoś kontaktu, mógłby przecież popytać koleżankę jakby chciał suspicious ale wiem, że raczej tego nie zrobi... taki typ. Kociak, który chodzi własnymi drogami i nieprędki do kobiet. Jak tańczyliśmy to wspomniał, że nie umie tańćzyć, dlatego tak nieśmiało "zaproponował" hmmm nie wiem kto komu, bo ja mu trochę pomogłam by do mnie podszedł ten niedomyślny typ suspicious
    No właśnie korci mnie żeby na fejsie do niego napisać. W końcu będę miała okazję by sobie konto założyć ale... tak nie chce... nie chce ja tego robić. Hmmm ale jest druga koleżanka, która na wesel była sama, co jak ona się do niego pierwsze odezwie uncertain Ze mną więcej tańczył A Jak mnie wyprzedzi. Lepiej się chyba dłużej nie wachać a typek jest dość ciekawy, trochę za spokojny a mi spokoju już nie trzeba suspicious ale dałoby się go rozruszać myślę. Z resztą.. ja przeciez to samo.
    Dobra i tak nic nie zrobie. HMmm ale zeby tak pogadać sobie z nimi to przecież nie jest wielkie halo. Tak żeby realną znajomosć przenieść na witrual. Chyba sobie fejsa neidługo założe smile
  • nerw_rdzeniowy 03.10.13, 23:10
    najlepiej to by było go sprowokwac zaby zagaił - tylko jak?
    Ten fejs nie wyglada źle.
  • hashimotka88 03.10.13, 23:17
    No właśnie nie ma jak suspicious
    A wiem, że ten typek raczej chyba nie jest skory do pierwszych kroków, żeby zagadać. Jeszcze się podpytam pannę młodą - jego koleżankę, co tam o nim wie ciekawego.

Fejs nie wygląda źle, tylko konto trzeba sobie najpierw założyć suspicious
  • nerw_rdzeniowy 03.10.13, 23:49
    To moze kolezanka panna mloda go podpyta jak mu sie tanczylo z taka jedna jej znajoma i mu da np. mejla do niej...
  • hashimotka88 04.10.13, 00:04
    i to jest myśl, żeby ona jego podpytała jak jemu było wink
    Problemu nie będzie bo bardzo dobry kontakt występuje między;
    ja <-> koleżanka <-> kolega

Tylko... jeszcze nie ma połączenia między tymi dwoma stronami smile
  • czarny.onyks 04.10.13, 00:06
    no a potem Nerwiakowi piwo postawiszwink

bo niczym swatka działa big_grin

--
    ...*..
  • hashimotka88 04.10.13, 00:46
    Postawię wink bo nakierował mnie w dobrym kierunku. Zamiast iść na wprost niego to obeszłabym go dookoła, poprzez koleżankę ale prawda jest taka, że... nie wiem czy mi się w ogóle chce suspicious
    Odwykłam... trochę nie przywykłam suspicious To nie moje klimaty, szcególnie takie podchody wink
  • nerw_rdzeniowy 04.10.13, 22:22
    > bo niczym swatka działa big_grin
    A no zobaczymy jak się losy Hasimotki potoczą, czy wykorzysta mój tip.
    Jak jej dobrze pójdzie rozważe działalnośc w tej branzy.
  • hashimotka88 04.10.13, 22:35
    Na mnie lepiej nie próbuj swoich sił, bo pomimo dobrego Twojego planu biznesowego, narzedziem ja jestem kiepskim wink
    Już mi się odechciało wdrążać Twój plan, bo... mogłoby z niego coś wyjść, z planu, a co gorsza z drugiego narzędzia. Nie lubię sobie życia utrudniać a teraz ono jest proste. ALe jakie ono jest? No właśnie...
    Nigdy nie ułatwiałam... wręcz nogi lubiłam niektórym podkładać by nieszli tą drogą suspicious albo inaczej dawałam im tabliczkę z napisem: ślepa uliczka, by dalej nie szli. Zdarzało się i tak.

Także kiepskim jestem materiałem tongue_out lepiej ze mnie nie korzystać suspicious można się przejechać...
    Hmmm chyba, żebym się postarała... pomogła Twój plan zrealizować. Pewnie by wyszło. To jest myśl.
  • nerw_rdzeniowy 04.10.13, 22:47
    napisze szczerze:
    nic z tego nie rozumiem.
  • hashimotka88 05.10.13, 22:40
    > napisze szczerze:
    > nic z tego nie rozumiem

hhehe jakbyś napisałam, że mne rozumiesz to bym sie zdziwiła tongue_out tak więc jest ok smile
    To tłumaczę. yyyy jakby to ująć. Jestem typem dziwnie myślącym i nie lubię czegoś inicjować. Wczęśneij bywało gorzej... trochę się podleczyłąm wink wcześniej nie chciałam za bardzo zaczynać rozmowy myślac, że w ten sposób będę się narzucała. Wolałam jak to ktoś do mnie zgadał i tak było do października 2011 roku smile potem zaczęłam szaleć i zdarzyło mi się podjąć inicjację rozmowną wink Nawet no forum były takie przypadki, nieraz szczególne, gdy mnie coś tknęło żby się do kogoś pierwsze odezwać. Z Gubim osttanio tak miałam, ze musiałam sie odezwać... (mam nadzieję ze nie masz mi za złę że Cię odkryłam ale ja już wolę jawnie niż z ukrycia, gdy nie mam niczego do ukrycia suspicious ok, opiszę wiecej w swoim wątki o tym losie). Tak więc, wczęsniej praktycznie w ogóle się nie odzywałam. Gdy ktoś to zrobił miałam pewność, ze jednak chce ze mną kontaktu. Teraz potrafię nawet pierwsza zagadać smile a co do wyjścia z inicjatywą co do jakiegoś relanego spotkania... nadal u mnie jej brak... wiem że to musze jeszcze zmienic... czesto jestem oczekującą a nieraz nawet rezygnującą.
    Żeby jakoś rozjaśnić... Twój plan jest dobry ale to ja musiałabym wyjść z inicjatywą a tego nie robię. On też mógłby sie popytać koleżanki, fakt jest taki że być moze nas trochę ciągnęło... nie wiem, moze... Na pewno oczy trochę mówiły. Jakbym wyszła z inicjatywą, popytała koleżnaki, zagadała na fejsie, pewnie zaczęło by się dziać... ale czy ja chce zakłócać swój spokój ? big_grin Nie chce mieć również nikogo na sumieniu wink
  • facet699 04.10.13, 23:20
    Hashi, rozważ włożenie więcej energii w działanie a nie planowanie i analizowanie to na pewno Ci lepiej pójdzie smile
    --
    ---------------
  • hashimotka88 05.10.13, 22:26
    >to na pewno Ci lepiej pójdzie smile

No właśnie wiem, że pójdzie... a czy chce żeby posżło? Oto jest pytanie wink do czego by to jeszcze doszło tongue_out
  • czarny.onyks 03.10.13, 22:19
    a Ty byś chciał tak od razu???

ja z niepokojem za to zerkam w okna naprzeciw...

bo ostatnio dwie męskie klaty ciągle widuję w bloku naprzeciwko.....
    strach pomyśleć, że czytają nasze forum big_grin tongue_out

--
    ...*..
  • anirat 03.10.13, 22:22
    smile Dlaczego strach, a jak fajne klaty, to chyba dobrze, co?
    --
    6543097
  • czarny.onyks 03.10.13, 22:42
    bo wcześnie nie zwracałam uwagi na okna naprzeciwko....

dopiero po tym wątku....i sama zachowywałam się...różniewink
    i jeśli ja widzę te dwie klaty...to one widzą mniesuspicious

big_grinbig_grin

--
    ...*..
  • anirat 03.10.13, 22:45
    No niestety, mnie On widzi bardziej niż ja jego, ale mam to gdzieś, dalej zachowuje się dość swobodnie, nawet jak mam swiadomość, że może patrzy. Co mi tam. Ja jego widzę tylko jak siedzi w tym oknie.
    --
    6543097
  • flakns 03.10.13, 22:25
    czarny.onyks napisała:

> a Ty byś chciał tak od razu???
    >
    > ja z niepokojem za to zerkam w okna naprzeciw...
    >
    > bo ostatnio dwie męskie klaty ciągle widuję w bloku naprzeciwko.....
    > strach pomyśleć, że czytają nasze forum big_grin tongue_out

dwie?? gratuluje kumulacjismile Pewnie że bym tak chciał i najlepiej jeszcze żeby ona pomachała pierwsza
  • anirat 03.10.13, 22:26
    No ale co byś pomyślała, jakby pomachała? Ze co?
    --
    6543097
  • flakns 03.10.13, 22:36
    "pomyślała"big_grin Sam nie wiem ale bym odmachnoł i na kawkę zaprosił. Mała czarna do niczego nie prowadzi, chyba że do ucieczki od samotności - "co mnie żre jak czerw"
  • nerw_rdzeniowy 03.10.13, 22:33
    a te dwie klaty w jednym mieszkaniu?
    To jakiś "nowoczesny" związek?
  • czarny.onyks 03.10.13, 22:39
    nieee...właśnie o to chodzi, że w różnych mieszkaniach wink

--
    ...*..
  • anirat 03.10.13, 22:40
    No to super smile Możesz machać smile
    --
    6543097
  • czarny.onyks 03.10.13, 22:44
    ee...ja wolę fejs to fejs...
    prosto, bez kombinowaniawink

--
    ...*..
  • nerw_rdzeniowy 03.10.13, 22:47
    nie o to chodzi zebym był jakis maruder ale z tym machaniem to chyba słaby pomysł.
    Jakby do mnie jakas nieznajoma machałą z okna raczej bym się spłoszył a nie zakumał ze jej chodzi o kawę - ale moze jestem dziwny.
    Trzeba wykombinowac cos bardziej zmyslnego.
    A jak daleko jest do jego bloku?
  • czarny.onyks 03.10.13, 22:58
    wiesz Nervie....przemyślałam moje wcześniejsze rady i chyba masz racje...

gdyby to była nastolatka to ok, ale starsze pokolenie może pomyśleć, że wariatka...albo potrzebuje pomocy i wyśle policję big_grin

--
    ...*..
  • nerw_rdzeniowy 03.10.13, 23:06
    >ale starsze pokolenie może pomyśleć,
    no dokładnie tak jest. Jak sięgam pamiecią do lat mojej młodości - a było to w poprzednim tysiącleciu - jakoś inaczej się to załatwiało tylko juz nie pamiętam jak - to było tak dawno.
  • czarnamajka75 03.10.13, 23:08
    ..a że tak zapytam młodośc do do którego roku się liczy suspicious ?
  • czarny.onyks 03.10.13, 23:13
    liczy??suspicious

ważne na ile się czujesz...i wyglądaszwink

--
    ...*..
  • czarny.onyks 03.10.13, 23:10
    a ile masz lat, że na takiego starucha pozujesz?suspicious
    tongue_out

pokolenie 30latków i 30 + było wychowywane inaczej...
    konwenanse, co wypada, a co nie....wink
    co nie znaczy, ze wszyscy tacy sąwink

czasem dobrze najprościej....

o wiem...Anirat kup sobie psa!!!!
    i z nim spaceruj pod oknami sąsiadawink

--
    ...*..
  • nerw_rdzeniowy 03.10.13, 23:16
    > a ile masz lat, że na takiego starucha pozujesz?suspicious
    > tongue_out
    30+
    > o wiem...Anirat kup sobie psa!!!!
    > i z nim spaceruj pod oknami sąsiadawink
    zakup psa to jednak odpowiedzialnośc. A jak kupi psa po tygodniu zagada do sąsiada - facet okaze sie niewarty zainteresowania - co wtedy z psiną?
    To nie tak ze marudzę ale trzeba wymyslic cos ekstra.
  • czarny.onyks 03.10.13, 23:26
    ee...toś nie taki starywink

ok, ale psa pokocha i klata męska nie będzie potrzebna...a może pozna inną z psem...
    i już nie trzeba będzie podchodów czynić?wink

ja bym poszła sprawdzić w bloku czy jest imię i nazwisko na drzwiach lub na spisie lokatorów...a potem.....google wszystko Ci powie....

...potem zapukałabym i zapytała czy nie kojarzy, gdzie się przeniosła rodzina z mieszkania naprzeciwko...
    ....bo chyba kiedyś tu mieszkała moja koleżanka z podstawówkibig_grin

--
    ...*..
  • czarnamajka75 03.10.13, 23:44
    nerw_rdzeniowy napisał(a):

> >ale starsze pokolenie może pomyśleć,
    > no dokładnie tak jest. Jak sięgam pamiecią do lat mojej młodości - a było to w
    > poprzednim tysiącleciu - jakoś inaczej się to załatwiało tylko juz nie pamięta
    > m jak - to było tak dawno.
    ....Ty mi imputujesz że jestem stara? Jak się chcesz czuć staro to proszę bardzo ale od mojego rocznika z daleka wink big_grin
  • pitaya 05.10.13, 10:33
    jesteś dziwny wink pomachanie do kogoś w oknie naprzeciwko jest tylko i wyłącznie miłym gestem, nie znaczy, że zamierzasz tego kogoś molestować albo planujesz ślub. dżizas ludzie, sami sobie utrudniacie życie...
  • facet699 05.10.13, 13:35
    ja sobie wyobrażam takie machanie do mnie, nigdy bym nie pomyślał, że to do mnie i żeby nie robić z siebie głupca nawet bym nie odmachnął... chociaż ... moze bym się rozejżał w koło i by nikogo innego nie było, zapytałbym gestem - to do mnie ? wink
    --
    ---------------
  • organza7 05.10.13, 17:49
    Tak, do Ciebiewink
  • pitaya 05.10.13, 10:39
    do autorki - pomachaj mu następnym razem, chyba, że wolisz dalej snuć fantazje i zastanawiać się "co by było gdyby".
  • czarnamajka75 05.10.13, 18:04
    Anirat a dlaczego po prostu nie zapytasz go kiedyś na zakupach czy nie wybrałby się z Tobą na kawę, herbatę czy co tam macie?Jak wyczujesz że facet nie ma zupełnie ochoty odpowiedz z uśmiechem": przepraszam to był tylko żart" ? Tak to się możesz zastanawiać wieki a tak przynajmniej masz jasność w temacie i koniec stania w oknie smile
  • stefcia41 05.10.13, 18:05
    >>masz jasność w temacie i koniec s
    > tania w oknie smile>>
    a jak jeszcze w otwartym to kataru mozna dostać wink
  • organza7 05.10.13, 18:14
    Ani już korzonki wysiadły więc pewnie długo nie nastoi dziewczynasuspicious
  • organza7 05.10.13, 18:08
    A my się wreszcie dowiemy, jak ten serial się zakończysmile Bo robi nam się taka forumowa "M jak..."wink Autentycznie mnie to angażuje i tak sobie myślę, żeby się udało, żeby się udało...smile

Świetny pomysł Majka, proste pomysły są najlepszesmile Ale jak nie wykaże zainteresowania, to proponowałabym nie wykręcać się żartem tylko może jakoś tak sianem bardziejwink
  • anirat 05.10.13, 20:06
    Chyba nie forumowa M, bo pan raczej na forum nie pisze, chociaż kto go tam wie. Dziś mnie nie było w domu cały dzień, więc nic nie wiem. Dopiero wróciłam. Na M to ja chyba nie mam ochoty, ale tak sobie myslę, że sporo sami oboje mieszkamy, to przecież moglibyśmy raz po raz wspólnie spędzić jakies chwile i chyba tylko tyle.
    --
    6543097
  • organza7 05.10.13, 20:16
    Ale tyś jest nasza Anirat Forumowa i my Ci kibicujemysmile No trochę taka M...

A poważnie, bardzo lubię czytać, jak coś ludziom wychodzi, coś się udaje, bo mnie samej wtedy poprawia się samopoczuciesmile Taka świadomość, że do kogoś los się uśmiechnął... Może ja naiwna jestem, ale wierzę, że jeśli pozytywne myśli wysyłamy do kogoś to takie wzamian dostajemysmile
  • anirat 05.10.13, 20:07
    W sklepie to ja go jeszcze nigdy nie spotkałam. Dzię byłam wieczorem w Biedronce po śmietane i tam było dwóch fajnych facetów, ale az się wykałapćkałam to ich już nie było sad
    --
    6543097
  • czarnamajka75 05.10.13, 20:23
    czyli nadal...
  • anirat 05.10.13, 20:51
    Nie mam pomysłu. Nie jestem az tak zdeterminowana big_grin
    --
    6543097
  • nerw_rdzeniowy 05.10.13, 21:21
    > Nie mam pomysłu. Nie jestem az tak zdeterminowana big_grin

MOze nie jesteście sobie pisani...
  • anirat 05.10.13, 21:29
    Może nie, ale też myslę, jak czas mija, że nie ma tego "mnie pisanego". Jakoś tak polubiła mnie samotność, tylko ja jej coraz bardziej nie lubię. Dlatego staram się coś zmienić. Ostatnio, jakby bardziej, bo dzieja się pewne rzeczy, które przypominają, że pojedynczo jest trudniej.
    --
    6543097
  • nerw_rdzeniowy 05.10.13, 21:48
    Nie no jasne ze we dwoje lepiej niz pojedynczo.
    Moze uda się jeszcze zagaic do tego gościa z okna.
    MOze by mu list do skrzynki wrzucic, że jest jedna pani co by z nim chętnie kawę wypiła.
    I żeby przyszedł tu i tu a jak nie moze to np. mejla niech wysle na wskazany adres.
    Taka kawa w ciemno - może to wypali, a Ty pozostaniesz anonimowa w razie jakby nie był
    zainteresowany. Moze nawet nie skuma ze jesteś z naprzeciwka.
  • anirat 05.10.13, 21:57
    No to już zupełnie niedorzeczne mi się wydało smile smile Dziekuje za inspiracje smile
    --
    6543097
  • nerw_rdzeniowy 05.10.13, 22:03
    >Dziekuje za inspiracje smile
    Spoko.
    Może rób dokładnie na odwrót do tego co Ci tutaj doradzamy to coś z tego będzie.
  • anirat 05.10.13, 22:18
    to nie o to chodzi. Wszyscy się tutaj nastawili, jakby to była sprawa zycia i śmierci, a ja po prostu sobie mieszkam sama na przeciwko faceta tez samego. Tak się rozpętał bardzo długi wątek, taki, że tylko na wesele zapraszać. na początek była to dla mnie forma trochę zabawy na forum. smilesmile
    --
    6543097
  • facet699 05.10.13, 22:31
    anirat napisała:

> to nie o to chodzi. Wszyscy się tutaj nastawili, jakby to była sprawa zycia i ś
    > mierci, a ja po prostu sobie mieszkam sama na przeciwko faceta tez samego. Tak
    > się rozpętał bardzo długi wątek, taki, że tylko na wesele zapraszać. na począte
    > k była to dla mnie forma trochę zabawy na forum. smilesmile

a my popychamy Cię do przodu i ta początkowa zabawa Ci się spodobała
    --
    ---------------
  • anirat 05.10.13, 22:21
    Czasem się zastanawiam, dlaczego tak się dzieje, ze chętnie spotykają się ze mna osoby, z którymi ja tak nie za bardzo, a nie chcą się umówić Ci z którymi ja chętnie? Czyżbym miała dalej czekac na tego właściwego?
    --
    6543097
  • flakns 06.10.13, 07:39
    A może ten właściwy czeka na Ciebie.... naprzeciwkosmile Nie jest czasem trochę tak że nie chcesz spróbować cokolwiek zrobić z obawy że on odmówi? A tak to sobie możesz popatrzeć na niego i żyć nadzieją.
  • anirat 06.10.13, 08:31
    Ja tą nadzieję nie zyje, ja zyję nadzieja na coś wielkiego, wyjątkowego tongue_out
    --
    6543097
  • facet699 06.10.13, 08:43
    może to to samo?
    --
    ---------------
  • anirat 06.10.13, 08:45
    Może wink
    --
    6543097
  • czarnamajka75 06.10.13, 13:39
    anirat napisała:

> Czasem się zastanawiam, dlaczego tak się dzieje, ze chętnie spotykają się ze mn
    > a osoby, z którymi ja tak nie za bardzo, a nie chcą się umówić Ci z którymi ja
    > chętnie? Czyżbym miała dalej czekac na tego właściwego?
    wg mnie to całkiem normalne...jakoś pewnie" za bardzo " chcesz ...miałam tak na studiach jeśli ktoś był mną zainteresowany to jakoś ..nie wiem "emitował" nadmierne pragnienie i siłą rzeczy uciekasz od takiej osoby
  • czarny.onyks 06.10.13, 13:44
    chyba każdy tak ma...

może nie lubimy zbyt spiętych wink

--
    ...*..
  • czarny.onyks 06.10.13, 13:21
    a wiesz, że wpadł mi podobny pomysł...
    i bezpiecznie, i anonimowo....
    napisać kartkę z adresem mailowym i wrzucić do skrzynki, wymienić parę meili, zasugerować, że się jest sąsiadką z naprzeciwka....i ....można się lepiej poznać, zanim dojdzie do spotkania....
    a jak nie dojdzie to możecie nadal pozostać anonimowi, i bezpieczni...samotni...

Anirat...pisz kartkę do sąsiadabig_grin

bo ja już paznokcie zagryzam z niecierpliwości czy dojdzie czy nie....
    ....do spotkania oczywiściewink

--
    ...*..
  • anirat 06.10.13, 13:50
    Oj to muszę jakąś ładną kartke zakupić smile
    --
    6543097
  • czarny.onyks 06.10.13, 13:57
    kartka jak kartka...ważna treść....wink
    chociaż jak wyślesz jakąś z misiem i serduszkiem...oj, to ucieknie tongue_out

i nie nastawiaj się za bardzo...pozory mogą mylić........wink

--
    ...*..
  • anirat 06.10.13, 14:17
    Ja się w ogóle nie nastawiam, kurcze, nie jest to facet w moim typie, ale jak zabawa to zabawa smile
    --
    6543097
  • silencjariusz 06.10.13, 14:21
    A może kogoś szuka i ta kartka zupełnie niepotrzebnie rozbudzi w nim jakieś nadzieje? Skoro nie jest w Twoim typie to po co go zaczepiać. Dla zabawy?
  • czarnamajka75 06.10.13, 14:25
    Jak nie w Twoim typie tym bardziej są większe szanse powodzenia.Poza tym ludzie kochani dlaczego nie bierzecie pod uwagę że można się umówić na kawę i tylko kawę bez podtekstów oczekiwań itp.?
  • silencjariusz 06.10.13, 14:33
    Pewnie masz rację. Choć dla mnie całe to kombinowanie to jest jakaś dziecinada.
  • czarny.onyks 06.10.13, 14:38
    czarnamajka75 napisała:

.Poza tym ludzie
    > kochani dlaczego nie bierzecie pod uwagę że można się umówić na kawę i tylko k
    > awę bez podtekstów oczekiwań itp.

o to to to.....

a pioruny nie strzelają od razuwink

--
    ...*..
  • anirat 06.10.13, 17:40
    Większośc moich znajomych nie jest w moim typie. Ja chciałabym tylko poznac kogoś, kto mieszka niedaleko i zwyczajnie, nie być anonimowym. Nie zamierzam snuś zadnych dalekosiężnych planów. Ot po prostu poznać kogoś i nic ponad to. Widzę, ze niektórzy myslą, że ja jakies polowanie na mężczyznę mam zamiar urządzić. Własnie to jest problem. Po co jakies oczekiwania, chodzi o zwykłe poznanie się.
    --
    6543097
  • organza7 06.10.13, 18:11
    Oj tam od razu polowaniebig_grin Zwykła dziewczyńska ciekawośćtongue_out
  • silencjariusz 06.10.13, 18:46
    To czemu z nim nie porozmawiasz? Wiesz gdzie mieszka, spróbuj go przyłapać w jakąś sobotę czy niedzielę gdy np. wraca do domu z zakupów i z nim pogadaj. Bo jeżeli Twoja inicjatywa sprowadza się jedynie do pisania na forum, to nie gniewaj się ale reprezentujesz dokładnie ten sam stan umysłu co ja.
  • anirat 06.10.13, 18:50
    Jak go przyłapię, to natychmiast pogadam wink
    --
    6543097
  • organza7 06.10.13, 18:53
    Zaczaj sięsuspicious Kup sobie długi płaszcz i czarne okularywink No sorki, ale tak mi się głupio skojarzyłobig_grin Onyksa nie ma, to ktoś musi za błazna robićtongue_out Onyks, wiem, ze zarobiębig_grin
  • silencjariusz 06.10.13, 18:53
    Nie wierzę tongue_out Ale to już moje zmartwienie.
    Mam nadzieję, że go jednak zaczepisz i porozmawiasz.
  • anirat 06.10.13, 19:12
    Jak mieszkam, tu gdzie teraz mieszkam 5 lat, to na ulicy spotkałam go raz!!!! Więc Silen, poczekasz sobie smile Chyba że oboje będziemy mieć farta smile
    --
    6543097
  • silencjariusz 06.10.13, 19:16
    Gdyby Ci zależało na poznaniu tego pana, to byś go trochę operacyjnie rozpracowała. Wystarczy np. zaparkować samochód w taki sposób by widzieć jego klatkę schodową i poczekać. W końcu wyjdzie. Chcieć to móc. Podobno.
  • anirat 06.10.13, 19:22
    Samochód to na okrągło parkuję przed jego klatką, ale zapewniam Cię, ze wychodzi rzadko, przynajmniej w godzinach kiedy ja jestem w domu. Może ja zwyczajnie za dużo pracuję wink Poza domem oczywiście. Najczęsciej to go po prostu widze w tym oknie i doscyc często jak pali tongue_out Chcieć nie zawsze znaczy móc, o tym już przekonałam się niejednokrotnie.
    --
    6543097
  • silencjariusz 06.10.13, 19:32
    Temu też napisałem: podobno. Sądzę, że szukasz wymówki by nic w tej sprawie nie zrobić. Chcesz go poznać? Za dużo pracujesz? Weź wolne i poświęć jeden dzień na zakończenie tej sprawy. Wstyd tak się migać tongue_out Wątek na 300 wpisów, a Ty nic nie robisz żeby tego pana poznać.
  • anirat 06.10.13, 20:11
    Ale zobacz jaki wątek tongue_out Teraz idę na kijki, ale pan nie chodzi tongue_out
    --
    6543097
  • organza7 06.10.13, 20:31
    A może pan na piwo chodzitongue_out
  • anirat 06.10.13, 20:17
    Wybacz, ale nie poświęcę jednego dnia urlopu, żeby poznac Pana smile Zreszta dziś siedziałam w domu smile
    --
    6543097
  • silencjariusz 06.10.13, 20:22
    No więc jak Ty chcesz kogoś poznać skoro nie masz na to czasu?
  • czarnamajka75 06.10.13, 20:55
    wg mnie to pan pracuje jako kierowca TIR-a i dlatego nie ma go dlugo w domu tongue_out
  • anirat 06.10.13, 22:18
    Też tak myslę wink
    --
    6543097
  • facet699 06.10.13, 22:31
    albo jest płatnym zabójcą i jeździ na zlecenia wink
    --
    ---------------
  • anirat 06.10.13, 22:33
    Okropny jesteś sad
    --
    6543097
  • facet699 06.10.13, 22:47
    żartowałem,
    spróbuj numeru z karteczką a na niej email lub gg. To jest ŚWIETNY pomysł pod warunkiem.... że on ma komputer
    --
    ---------------
  • witamina_b12 06.10.13, 22:54
    Napewno ma....
    Przecież jakoś zlecenia musi odbierać wink
    --
    В⑫
  • czarnamajka75 06.10.13, 23:04
    ...nieeee na płatnego to on nie wygląda przecież oni są przystojni i wysportowani tongue_out
  • mamazuziowa 09.10.13, 14:04
    Doszlam dzielnie do końca wątku, czekając z niecierpliwoscia, czy autorka spotka się z panem z okienka i co?? Jestem zawiedziona... smile
  • anirat 09.10.13, 20:30
    Uprzejmie donoszę, ze póki co się nie spotkałam tongue_out
    --
    6543097
  • facet699 09.10.13, 21:32
    co to za serial jak fabuła stanęła w miejscu. Ani bo widzowie się niecierpliwią wink
    --
    ---------------
  • anirat 09.10.13, 21:34
    To nowela, taka długa i bez szczęśliwego zakończenia.
    Nie tak łatwo umówic się z obcym ;/
    --
    6543097
  • facet699 10.10.13, 09:42
    Wierzę, że nowela jeszcze się będzie pisała i nie skończy się tak jak spojlerujesz wink
    --
    ---------------
  • facet699 04.11.13, 07:47
    tak się przypomniałaś w innym wątku. Postępów rozumiem dalej nie ma ?
    --
    ---------------
  • hashimotka88 04.11.13, 09:19
    No to ja o sobie coś naskrobie, bo wspominałam kiedyś tutaj, że i mi wypadałoby z kimś nawiązać kontakt. ylko nie wiedziałam jak się za to zabrać. Ostatnio na weselichu zapoznałam takiego jednego kolegę, również był sam i stał się moim parntnerem tanecznym. Dość nieśmiały w stosunku do kobiet ale ogólnie śmiałość i pewność jako taka od niego biła, taki typ bardziej koci - indywidualista. No i sobie potańczyliśmy praktycznie całe wesele smile ON już na poczatku pierwszego tańca (hehhe oboje nie wiedzieliśmy że ze sobą zatańczymy ale ten wzrok wystarczył) wspomniał, że nie umie w ogóle tańćzyć. MI powedział, żebym prowadziła big_grin a on się podpasuję. ZNaleźliśmy swoje kroki i nawet nam to dobrze szło, trzeba przyznać.

No właśnie, po weselu tak myślałam, że się nie odezwie... no gdzieżby on, koleżankę (panne młodą) zapytał o kontakt do mnie. Wiedziałam jak ma na nazwisko bo na liście skazańców go zapisywałam (po welelichu taka jedna rozpiskę się robiło, to i go zapamiętłam) i wiedziałam, że ma fejsa ale ja nie mam suspicious i nie chce mi się zakładać... odpuściałam... pewnego dnia pomyślałam a może na nk go znajdę? NO i był Ci on. Wtem... otworzyłam okno (na nk) i mu cześć napisałam oraz uśmiech wysłałam, z zapytaniem czy wróćił z wesela big_grin echhh pisząc tę wiadomość myślałam, ze nie odpiszę... w końcu nk to już praktycznie wymarły świat... jedynie najwytrwalsi tam pozostali tongue_out a reszta przeniosła się w inny wymiar. Po tyg, może dwóch, odpisał jedną wiadomość. Tyle mojej roboty. I tak duuużo zrobiłam. Podsunęłam mu kontakt do siebie suspicious jak będzie chciał to on coś z tym zrobi. Hmmmm choć szczerze mówiąc... chyba wątpie... zobaczymy co z tego wyniknie.

Ja pierwsza otworzyłam okno i mu cześć "powiedziałam" pokazując tym samym gdzie mnie może szukać. Reszta od niego zależy. Ja już nie mam zamiaru więcej pomagać suspicious
  • anirat 04.11.13, 20:18
    Pana nie ma, jest wyjechany smile
    Hashi smile Dzielna jesteś .
    --
    6543097
  • hashimotka88 04.11.13, 23:55
    > Hashi smile Dzielna jesteś .

Nom, dużo zrobiłam... jak na siebie... choć wolałabym, żeby to on pierwszy napisał suspicious Teraz tylko czekam aż jemu się zechce, bądź nie.... Może lepiej by było jakby nic nie robił big_grin
    Zobaczymy co z samego pisania wyniknie.

> Pana nie ma, jest wyjechany smile

wyjechany... w kosmos? big_grin Pomysł żeby podsunąć mu pod drzwi kartkę ze swoim adresem maila, mi się bardzo spodobał. Dowiedziałabyś się o nim co nieco, będąc nadal anonimowa. Jakby przyszła pora to mogłabyś się ujawnić albo i nie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka