• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Co aktualnie czytacie? Dodaj do ulubionych

• 22.11.13, 22:17
      Po raz kolejny...
      Właśnie widziałam zapowiedź filmu i nie mogę się doczekać kiedy będzie w kinie suspicious
      Książka świetna!
      • 22.11.13, 22:24
        ja przebrnęłam przez nią kilka lat temu, ale niestety nie potrafiłam dostrzec w niej tego, co widzą ci, którzy się nią zachwycają
        chyba, żeby przeczytał mi ją Jacek Bończyk, w którego wykonaniu fragmencik słyszałam smile
        --
        4761567
        • 23.11.13, 16:25
          Bo bo takie są wszystkie dzieła Pilcha, dość mocno zakręcone ale mimo poważnej tematyki dość zabawne tongue_out
      • 23.11.13, 12:10
        Czytałam kilka ładnych lat temu, wtedy mnie bawiła smile
        --
        6543097
        Wszystko zaczyna się od przyjaźni wink
    • 23.11.13, 10:52
      zakochałam się w Mężczyźnie, który tańczył tango
    • 23.11.13, 12:10
      Właśnie skończyłem "Wybór" Wiktora Suworowa, "Samobójstwa" Marii Jarosz i "Mój pamiętnik potoczny" Olgi Lipińskiej.
      Jestem w trakcie "Paktu zabójców" Maxa Gallo, "Sztuki Wojennej" Sun Tzu (choć na okładce widnieje Sun Zi - tłumacz motywuje to niemożnością dokonania dokładnej transkrypcji z chińszczyzny na nasze) i "Całego zdania nieboszczyka" Joanny Chmielewskiej.
      --
      Post może zawierać śladowe ilości błędów językowych i/lub merytorycznych.
      • 24.11.13, 12:16
        zed-is-dead napisał:

> Właśnie skończyłem "Wybór" Wiktora Suworowa, "Samobójstwa" Marii Jarosz i "Mój
        > pamiętnik potoczny" Olgi Lipińskiej.
        > Jestem w trakcie "Paktu zabójców" Maxa Gallo, "Sztuki Wojennej" Sun Tzu (choć n
        > a okładce widnieje Sun Zi - tłumacz motywuje to niemożnością dokonania dokładne
        > j transkrypcji z chińszczyzny na nasze) i "Całego zdania nieboszczyka" Joanny C
        > hmielewskiej.

tzw. czytacz symultaniczny wink......też czasami mi się zdarza....
        --
        no to sru.....
        1041737
    • 23.11.13, 15:51
      Dean Koontz "Dar widzenia"
      • 23.11.13, 15:54
        I co powiesz? Bo mam zamiar mieć okoliczność z tym panemsuspicious
        • 23.11.13, 17:59
          Dziś wypożyczyłem jeszcze nie zacząłem czytać ale parę lat temu miałem wielką radochę z czytania książki "Grom" tego autora większej styczności z Koontz'em nie miałem.
    • 23.11.13, 17:14
      Mo Yan "Kraina wódki"
      --
      .............. fusy precz!
      http://www.suwaczek.pl/cache/7f30b97f4b.png
      • 24.11.13, 12:22
        tfu.tfu napisała:

> Mo Yan "Kraina wódki"

tfu ja jestem pod wrażeniem kultury azjatyckiej, więc z chęcią sięgnę po Mo Yan smile
        --
        no to sru.....
        1041737
    • 23.11.13, 22:35
      "Wodne anioły", ale wbrew tytułowi tematyka nie oscyluje wokół teologiiwink Podoba mi się główna bohaterka - baba z jajami i z nałogami, niejednoznaczna i pokręcona, no cała jawink
    • 15.12.13, 21:19
      Czytałam dzisiaj wspomnienia Potockiej o Ciechowskim. Nigdy nie lubiłam Potockiej a teraz nie lubię jej jeszcze bardziej suspicious
      Nie rozumiem po co się wydaje takie książki... dobrze, że jej nie kupiłam tylko pożyczyłam bo bym sobie w brodę pluła za taką rozrzutność tongue_out
    • 20.12.13, 20:47
      "Osiemdziesiąt dni żółtych" - jedna z najgłupszych książek, którą dane mi było nie doczytać suspicious
    • 22.12.13, 11:03
      A ja "Demony Normandii" Mastertona wiem nie czym się chwalić ale ważne, że czytambig_grin
    • 14.01.14, 23:06
      a u mnie kategoria-na odstresowanie smile, czyli Anna Ficner-Ogonowska i "Alibi na szczęście" smile
      --
      w życiu nie chodzi o to, aby przeżyć burzę, ale o to, aby tańczyć w deszczu...
      • 15.01.14, 09:59
        Właśnie skończyłam Pratchetta, straż straż, teraz gatunek kompeltnie odmienny Murakamiego Kafka nad morzem
        --
        www.facebook.com/WarszawaPrzedwojenna?hc_location=stream
        • 15.01.14, 14:14
          Pilipiuka sobie dziś pożyczyłam wink
          • 15.01.14, 18:56
            O Pilipiuku zapomnialam juz ze 3 razy wink kolejna stertka do przeczytania się na parapecie usadowiła smile kocą mi sie te książki sam big_grin
            --
            www.facebook.com/WarszawaPrzedwojenna?hc_location=stream
        • 15.01.14, 21:20
          ame_belge34 napisała:

> Właśnie skończyłam Pratchetta, straż straż, teraz gatunek kompeltnie odmienny M
          > urakamiego Kafka nad morzem

a mnie Murakami zaczyna się już przejadać wink za dużo go ostatnio u mnie. Ale niedawno przeczytałam Pilcha " Pod mocnym aniołem" coby się lepiej przygotować do najnowszego filmu Smarzowskiego. Pana Smarzowskiego love love smile
          --
          no to sru.....
          1041737
          • 15.01.14, 21:31
            A książka jak Ci się podobała? smile
            • 15.01.14, 21:36
              szarlotka_ja napisała:

> A książka jak Ci się podobała? smile

bardzo, polecam. Napisana bardzo lekkim i dowcipnym stylem, co szczególnie ważne, bo opowiada o dość ciężkim problemie...świetnie się czyta smile
              --
              no to sru.....
              1041737
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.