Dodaj do ulubionych

o sloneczku :-D

18.07.14, 18:25
ja mam dosc!
co sobie usmazyliscie na sloneczku? big_grin
marze zeby pogoda sie spierniczyla na likend, zeby mozna bylo wreszcie pooddychac samotnoscia, a nie potykac sie o tych wzystkich ludzi w drodze po jajeczka.
wrrr, zawsze sadzilam, ze ludzie na wakacjach sa wyluzowani i usmiechnieci, ale najwyrazniej nie potrafia odpoczywac, nie umieja sie odstresowac i sa normalnie wredni, paskudni, czylibtacy jak zawsze. big_grin
Edytor zaawansowany
  • margott70 18.07.14, 18:27
    Łatwiej mi będzie wymienić czego nie usmażyłam, skóra schodzi ze mnie jak z węża
  • temperufka.zelona 18.07.14, 18:42
    mi to chyba zaraz z jezyka zacznie schodzicbig_grin trzeba sie chyba napic czegos dobrego wieczorem.
    nie powinnam sie poalac, ale wez tu czlowieku unikaj slonca.
    to sie teraz sypiesz jak moja psica big_grin
  • raziel24 18.07.14, 18:28
    Bo Polak musi planować wakacje bardzo skrupulatnie nie dziw się wiesz jak to wychodzi w praniusmile Holender to jedzie na Majorkę i ma wszystko w d....
  • temperufka.zelona 18.07.14, 19:05
    polacy nawet na wyjezdzie urlopowym do innego kraju sa delikatnie mowiac charakterystyczni big_grin
    kiedys w hiszpanii obserwowalam cudowna parke, gorac ze trzy razy takibjak dzis u nas, tak ze nic tylko poszukiwanie zacienionego miejsca, wiaterku i duzej ilosci plynow przeroznych, a gostek panienke poganial, bo planow zwiedzania nie maja zrealizowanych nawet w 20 procentach, myslalam ze jej wpieprzy jak ta sie nie ruszy big_grin
    nawet urlop w biegu.
  • witrood 18.07.14, 20:34
    To dziś było słoneczko? Gorąco jak diabli, ale raczej pochmurno. No chyba że to złudzenie przez brudne szyby w robocie. wink
    --
    People are stranger, people in danger...
  • szarlotka_ja 18.07.14, 22:40
    Nic, unikałam słońca, nie cierpię upału suspicious
  • maruda2 19.07.14, 06:54
    ja tam znalazłam jedną niewątpliwą zaletę słoneczka i upału - człowiek może szybko się ubrać i rozebrać też tongue_out
    --
    4761567
  • tfu.tfu 19.07.14, 07:29
    ja już od maja marzę o przeprowadzce na Islandię...
    --
    .............. fusy precz!
    http://www.suwaczek.pl/cache/7f30b97f4b.png

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.