Dodaj do ulubionych

czy uważacie, że

12.09.14, 22:03
niektóre marki samochodów są bardziej kobiece niż inne???
ja uważam, że Alfa Romeo jest mega kobiece i sexi smile kiedyś sobie kupię smile (chcociaż podobno się psuje częso tongue_out - ale to też jest kobiece, bo przecież kobiety wybierają auta kierując się kolorem co najwyżej wink) chcociaż Giulietta mi się średnio podoba uncertain
Edytor zaawansowany
  • szarlotka_ja 12.09.14, 22:14
    Hmm... ja tam się generalnie na autach nie znam. Ważne żeby było czerwone big_grin
  • kama265 12.09.14, 22:18
    ja tak kupiłam moje obecne auto smile miny kolegów - bezcenne big_grin bo jak można wejść i kupić, bez tygodni spędzonych w necie na porównywaniu spalania i osiągów i opinii wink
  • szarlotka_ja 12.09.14, 22:20
    Hehe, ja zakup zleciłam bratu. Warunek - ma być czerwone big_grin
  • nerw_rdzeniowy 12.09.14, 22:19
    Ważne żeby sie nie psuło bo mechy puszczą Was z torbami.
  • szarlotka_ja 12.09.14, 22:22
    Noooo w sumie mój oprócz tego, ze jest czerwony to się nie psuje big_grin
  • nerw_rdzeniowy 12.09.14, 22:28
    ja tez taki mam co sie prawie nie psuje ale wygląda jak z poprzedniej epoki i dziewczyny żadnej na niego nie poderwe uncertain
  • czarny.onyks 12.09.14, 22:34
    a to jest ....myslenie samca alfa....
    podrywać na samochód...też mi cośwink

to jaki jest ten samochód...?tongue_out

--
    .✿.
  • nerw_rdzeniowy 12.09.14, 22:58
    > to jaki jest ten samochód...?tongue_out
    przeważnie dziadki takim jeżdzą
  • szarlotka_ja 12.09.14, 23:03
    Trabant? suspicious
  • kama265 12.09.14, 23:04
    VW? rover?
  • kama265 12.09.14, 22:38
    tak jest big_grin Onyks dobrze prawi wink samochody to możemy sobie same kupić, musisz się bardziej wysilić tongue_out
  • witamina_b12 12.09.14, 22:44
    Właśnie... Jak to było?
    "nieważne jaki masz samochód....

.... ważne jaki masz jacht" wink)))

--
    В⑫
  • czarny.onyks 12.09.14, 22:59
    o to to to.....big_grin big_grin

--
    .✿.
  • robert.83 13.09.14, 18:58
    Wersja "ważne jakiego masz fiata" nie przeszła wink
    --
    Sex is not the answer. Sex is the question.
    Yes is the answer.
  • szarlotka_ja 12.09.14, 22:41
    Hehe, a Ty myślisz, że moja auto to z salonu? big_grin
    Niedługo osiemnastka mu stuknie big_grin. Ale w sumie całkiem dobrze się trzyma jak na swój wiek wink
  • witamina_b12 12.09.14, 22:46
    Na samochód to tylko "blachary".... :p
    --
    В⑫
  • nerw_rdzeniowy 12.09.14, 22:53
    dobra dobra już tak nie mydlcie oczu, chciałbym widzieć twoją minę jak facet zaprasza Cię na rande i podjeżdza czinkłoczentem ;-P
  • uny 12.09.14, 22:56
    Jak CC bez instalacji gazowej -to kierownik kozak tongue_out
    --
    http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif
    Post ten wyraża opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
  • kama265 12.09.14, 22:58
    zachowałabym tzw pokerową twarz. naprawdę mi to zwisa zwiędłym kalafiorem big_grin
  • nerw_rdzeniowy 12.09.14, 23:03
    Nie no nie podejrzewam, że byś uciekła ale następnego spotkania chyba by nie było tongue_out
  • czarny.onyks 12.09.14, 23:05
    tak zapytam, bo nie jestem pewna...

Ty tak poważnie myślisz?suspicious

--
    .✿.
  • kama265 12.09.14, 23:07
    wygodnie zwalić swoje niepowodzenia na biedny nic nie winny samochodzik tongue_out
  • gwen75 13.09.14, 00:51
    big_grin
  • kama265 12.09.14, 23:06
    to już nie z powodu samochodu a właściciela ewentualnie big_grin
  • czarny.onyks 12.09.14, 23:02
    no wiesz.......zawsze może nie mieć prawa jazdy....albo podjechać rowerem....

więc nie ma co narzekać....
    wink

--
    .✿.
  • nerw_rdzeniowy 12.09.14, 23:07
    > no wiesz.......zawsze może nie mieć prawa jazdy....albo podjechać rowerem....
    >
    tak i jak trzeba bedzie podjechac pare kilometrów wezmie Cie na ramę tongue_out
  • kama265 12.09.14, 23:09
    my posiadamy czasem własne autka, więc posiadanie wypasionego samochodu przez mężczyznę nie jest warunkiem koniecznym, serio tongue_out
    poza tym, istnieje komunikacja miejska tongue_out
  • nerw_rdzeniowy 12.09.14, 23:13
    I co wszędzie byś takiego kawalera swoim autem woziła?
  • kama265 12.09.14, 23:15
    miałąm taki przypadek i owszem, woziłąm, nie miała akurat z tym żadnego problemu tongue_out
  • nerw_rdzeniowy 12.09.14, 23:24
    i jak to się skończyło?
  • kama265 12.09.14, 23:26
    kawaler mi nie odpowiadał, ale nie miało to nic wspólnego z autem
  • czarny.onyks 12.09.14, 23:13
    możesz tłumaczyć...i tak kolega wie swoje i nie uwierzywink

--
    .✿.
  • nerw_rdzeniowy 12.09.14, 23:23
    Oj dziewczyny jakie to Wy bezinteresowne, tongue_out myślałby kto tongue_out.
    DN pozdrawiam.
  • kama265 12.09.14, 23:28
    nie, wiesz, spotykam się z facetami, bo knuję, że kiedyś odziedziczę ich wypasione fury big_grin no c'mon
  • marisella 12.09.14, 23:44
    kama265 napisała:

> my posiadamy czasem własne autka, więc posiadanie wypasionego samochodu przez m
    > ężczyznę nie jest warunkiem koniecznym, serio tongue_out
    > poza tym, istnieje komunikacja miejska tongue_out

Ja nie wiem czy faceci to z tym samochodem tak na serio... Zbyt niewiarygodne, żeby jednak uwierzyć wink

Ja tam samochodu nie mam, nawet prawka nie mam i mieć pewnie nie będę, ale totalnie mi lata, czy facet ma samochód, bo przecież nie taksówkarza szukam ani nie szofera, który mnie będzie woził, tylko partnera smile

I nawet mi czasem głupio jak widzę, że facet jest ze swojej bryki tak strasznie dumny i to jest jego konik, a ja z ledwością pamiętam, że samochód był zielony wink Większą ekscytację budzi we mnie, jak chłop rowerem jeździ (bo widzę w tym wspólną pasję) niż wypasionym autem smile

A na randki to ja rowerem często podjeżdżam, bo to najpewniejszy sposób powrotu na wieś w godzinach nocnych wink Jak ma być na elegancko, to po prostu przypinam gdzieś na mieście, odświeżam się lekko, bagaż w przechowalni zostawiam, trampki na szpilki zamieniam, ściągam opaskę ze spodni i w drogę wink
    Co bystrzejsi się tylko zastanawiają, gdzie mam torebkę, ale wszak na samą kartę kredytową torebka potrzebna nie jest, prawda? wink

I teraz sobie myślę, że to by pewnie w sumie tłumaczyło, czemu jestem sama, hahahaha wink

--
    Lodzika? smile
    Mój biżu-sklep, blog oraz tegoroczna akcja dla WOŚP smile
    Ja i druga ja na Facebooku smile
  • czarny.onyks 12.09.14, 23:12
    no jak tak lubią oboje....:p

--
    .✿.
  • witamina_b12 12.09.14, 23:24
    Moja mina, a coraczej jej brak by Cię chyba rozczarowaly...
    Wyobraź sobie, że w chwili ślubu mój "na tamten czas" mąż nie tylko nie miał żadnego samochodu ale nawet prawa jazdy nie miał. A do tego sama osobiście zawiozłam nas w podróż poslubna...

Żeby nie było, że to dawno to w br. spotykałam się z chłopakiem bez samochodu i bynajmniej nie to było powodem zakończenia tych spotkań.

Pewnie, że lepiej mieć samochód dobry, ładny itp tak samo jak lepiej mieć duże wygodne mieszkanie niż kawalerkę ale nie jest to dla mnie wyznacznikiem do dalszego kontynuowania znajomości.
    --
    В⑫
  • torado 13.09.14, 12:32
    szarlotka_ja napisała:

> Hmm... ja tam się generalnie na autach nie znam. Ważne żeby było czerwone big_grin

ja też się nie znam, ale chcę żeby to był volkswagen golf rocznik jak najnowszy i koniecznie brązowy metalic wink
    --
    no to sru.....
    1041737
  • kama265 13.09.14, 12:41
    oho, brązowy metalik rulez big_grin
    znasz się zatem smile
  • torado 13.09.14, 12:47
    kama265 napisała:

> oho, brązowy metalik rulez big_grin
    > znasz się zatem smile

bardziej mam dość skrystalizowane marzenia, niż się znam wink
    --
    no to sru.....
    1041737
  • tdf-888 13.09.14, 12:47
    kto się zna? chyba nikt. tyle propozycji, robert coraz mocniejsze bolidy wymienił, a żadnego auta z napędem na tył, phi!
    ani volvo ani japońca, łeeee, nie znacie się.
    ale brązowy metalik, o tak, dobry kolor. chciałbym bmw 5 kombi w takim kolorze.
    ps: wszystkie diesle wykluczone z założenia.

--
    nadchodzą w kapturach postacie, to nie mnisi, źli i łysi...
  • kama265 13.09.14, 12:52
    taaaa, bmw. żeby jeździć bmw trzeba mieć pewne przymioty umysłu, których, mam nadzieję, nie posiadam tongue_out
  • tdf-888 13.09.14, 12:54
    tylko w polsce mogą powstawać takie teorie ;]
    --
    wszystko, co tutaj napisałem, jest wytworem mojej bujnej wyobraźni i nie może być wykorzystywane przeciwko mnie.
  • uny 12.09.14, 22:21
    Julka ma wiele powabu. To całkiem ładne auto.
    A o autach lepiej się czegoś dowiedzieć przed zakupem. Możesz trafić na skarbonkę bez dna.

--
    Post ten wyraża opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
  • witamina_b12 12.09.14, 22:30
    Ja mam samochód podobno zaprojektowany dla kobiet... taki z masa skrytek itp. Jak dla mnie najważniejsze, że mało pali i w zasadzie niezawodny.
    --
    В⑫
  • robert.83 12.09.14, 22:42
    Toyota? smile
    --
    Yes is the answer.
  • witamina_b12 12.09.14, 22:47
    Si smile
    --
    В⑫
  • robert.83 12.09.14, 22:42

To już nie te czasy, że marka była "dobra" albo "zła". Mercedes miał wpadki (rdza tuż po 2000 roku), BMW miało wpadki (problemy z dużymi dieslami, rozciągające się łańcuchy i psujące się napinacze), Volkswagen (czyli VAG) miał wpadki (felerne silniki TFSI 1.4 - pękające tłoki, słabe diesle 2.0 - problemy z pompowtryskiwaczami), Renault miało wieeelkie problemy z Laguną II, Megane II.... a za to teraz robi boskie Clio sport.

Dziś samochody tak naprawdę robi Bosh smile - producent elektroniki. Sporo marek tak współpracuje, że nawet nie zdajesz sobie sprawy. Np. Suzuki Sx4 - to tak naprawdę Fiat Sedici z tureckiej fabryki. Ford Ka - to tak naprawdę Fiat 500. Diesle VW i innych marek - ogromna większość wykorzystuje system common rail wymyślony... przez Fiata (wspólnie z Mercedesem). Za to Lancia Thema - to Chrysler 300 po face-liftingu. Fiat Freemont = Dodge Journey chyba.

Alfa się nie psuje już jak kiedyś. Problemem Alfy była zbyt nisko zawieszona miska olejowa w modelu 156, zbyt delikatne jak na polskie ówczesne drogi zawieszenie - miało być lekkie więc miało sporo aluminium, co było ostatecznie błędem). Dalej - model 147 miewał upierdliwe usterki a silniki benzynowe Twinspark lubiły olej.

Z Alfy polecam 159 i późniejsze. 159 jest do dziś jednym z najpiękniejszych pojazdów na drogach, MiTo jest udanym małym gokartem dającym sporo frajdy z jazdy - w wersjach 135 koni i mocniejszych. Julka - kwestia gustu, ja uwielbiam smile.
    Jeśli jeździsz dłuższe trasy to polecam używaną (już nie produkują) 159 z silnikiem diesla JTDM 1.9 140 KM. Jest jeszcze 150 KM ale ten jest troszkę droższy w eksploatacji.
    Blok JTDM 1.9 był baaardzo udany.

Jeśli krótkie trasy to nowe Alfy benzynowe.

A jeśli interesuje Cię większa Alfa to... ostatni kwartał 2015 spowoduje uśmiech na Twojej twarzy smile.

--
    “Know the true value of time; snatch, seize, and enjoy every moment of it. No idleness; no laziness; no procrastination; never put off till tomorrow what you can do today.”
    Lord Chesterfield
  • kama265 12.09.14, 22:45
    fiat 300 jest śliczy big_grin ale maluuuutki crying
    zgadłeś, 159 - my love wink
  • robert.83 12.09.14, 22:52

Fiat 500 to taka damska torebka. Kopertówka?smile
    W Polsce liczy się tylko ile blachy jesteś w stanie dostać w przeliczeniu na złotówkę. No i niemieckie oczywiście, bo to jakość...wink. A w Italii Fiat 500L (zupełnie co innego niż 500) ma wersje np. z wbudowanym ekspresem do kawy (tak tak, fabrycznie). Tam liczy co innego.

--
    “Know the true value of time; snatch, seize, and enjoy every moment of it. No idleness; no laziness; no procrastination; never put off till tomorrow what you can do today.”
    Lord Chesterfield
  • kama265 12.09.14, 22:56
    przymierzałam się do fiata 500. w środku świetny design, ale jednak nawet dla mnie był za ciasny wink
  • robert.83 12.09.14, 23:09
    Ja jeździłem Abarthem 500 (to taka specjalna "wersja" Fiata), z silnikiem 1.4 135KM.
    To była czysta przyjemnośćsmile.

Ale jeśli mowa już o takim segmencie - mały wariatsmile - to polecam Mini S (ta literka S jest ważna). Ma 170KM i dosłownie teleportuje się między pasami. Jest przefantastyczny smile.

PS. Za to zwykły Mini z silnikiem 1.6 90-110 KM jest też niczego sobie. Może do niego się przymierz - jest większy o wiele w środku.

No i jest jeszcze nowe Clio - nie siedziałem ale kumpel mówił, że jest bardzo udany.

--
    Lord Chesterfield
  • kama265 12.09.14, 23:12
    nie nie, MINI odpada ze względów osobistych wink a szkoda sad
  • robert.83 12.09.14, 22:47
    Spójrz tylko na to zdjęcie: Alfa GT

To jest samochód produkowany w 2004 roku! A Niemcy z VW nie wymyślili cyrkla (mają tylko ekierki) do dziś big_grintongue_out.

--
    Lord Chesterfield
  • kama265 12.09.14, 22:51
    uff big_grin
    ja chcę coś w ten deseń www.google.pl/search?q=alfa+romeo+159+sportwagon&biw=1024&bih=537&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=s1wTVLONAo_haK6SgagB&sqi=2&ved=0CB8QsAQ#facrc=_&imgdii=_&imgrc=jaM0sCrH0ItCXM%253A%3Bjx-jGo9W7bFP4M%3Bhttp%253A%252F%252Fupload.wikimedia.org%252Fwikipedia%252Fcommons%252Fa%252Fa5%252FAlfa_Romeo_159_Sportwagon_front.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fcommons.wikimedia.org%252Fwiki%252FFile%253AAlfa_Romeo_159_Sportwagon_rear.jpg%3B2914%3B2172
  • uny 12.09.14, 22:54
    Włosi doskonale projektują karoserie aut -"czują" auta. To co kryje się pod maską to już inna para kaloszy.
    --
  • kama265 12.09.14, 23:02
    nie tylko karoserie. środki ( deski rozdzielcze, fotele itd) teeeeż smile
  • robert.83 12.09.14, 23:04

Pod maską innych marek też masz teraz fiatowskie silniki.
    Fiatowski 1.4 MultiAir porównaj z VW 1.4 TFSI.
    A porównaj jakość materiałów, spasowanie - np. Fiat vs Kia.

Nie jestem fan boyemsmile ale branża nie jest mi jakaś baaardzo obca i myślę, że Fiat ma w PL wyjątkowo czarny PR spowodowany starymi czasami. Sergio Marchione w ogóle stwierdził, że marka Fiat nie pomaga w sprzedaży. Będą stawiać na markę 500 i na inne.
    Fiat w pewnym momencie chciał się "odczarować" i wypuścił model Stilo. Świetnie wyposażony nawet w podstawowej wersji, udany itp... tyle, że NIKT w PL nie chciał zapłacić 60 tysięcy za fiata segmentu C. A miał np. 6 poduszek kiedy Golf miał 1 czy 2.

--
    Lord Chesterfield
  • kama265 12.09.14, 23:13
    jeździłam Stilo i była zadowolona big_grin
  • robert.83 12.09.14, 22:56

Powinnaś być zadowolona. 159-ka miała mocniejsze zawieszenie, poprawione rozmieszczenie miski, dobre silniki dieslowskie... Znam sporo osób, które nimi jeździły jako służbówkami i nie przychodzi mi do głowy większy problem.

No może silnik diesla 2.4 o mocy 210 KM przy brutalnej jeździe wymaga więcej troski. A tak to luz.

--
    Yes is the answer.
  • kama265 12.09.14, 23:00
    dzięki big_grin doceniam bo nie znajduję zrozumienia dla swojej słabości wśród męskiej części mojego koleżeństwa wink
  • czarny.onyks 12.09.14, 23:03
    piękne......czarne ...big_grin

--
    .✿.
  • kama265 12.09.14, 23:16
    ale serio. Ja naprawdę uważam, że jest piękny big_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka